Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

bubinko83
11. jan 2013

baby kto robi v Partizanskom rizikove poradne?

radustek
19. jan 2013

ahojte baby chcem sa opytat...tie ktore ste teraz rodili s primarom nidalom bol kvam arogantny???? ☹

magduskape
19. jan 2013

Ahojte, ja som prvorodicka a chcem sa opytat, ake mate skusenosti s kolektivom? 🙂

zoyuska
19. jan 2013

@radustek NIE NEBOL....uzasny clovek.....mily,ochotny,ustretovy a hlavne ma vedel ukludnit co sa v V BA NA KRAMAROCH O TYCH DR. A SESTRICKACH neda povedat

zoyuska
19. jan 2013

@magduskape super.sestricky boli uzasne,ochotne pomoct-ked neratam tie dve co si dosli asi len poklebetit-

magduskape
19. jan 2013

@zoyuska a kedy si tam bola rodit? 🙂

zoyuska
19. jan 2013

@magduskape 3.2.2012

magduskape
19. jan 2013

@zoyuska fuha, tak to uz je rok, dufam, ze sa tam nic nezmenilo

zoyuska
19. jan 2013

@magduskape neboj nezmenilo inak su v pohode....aj keby som neviem kde byvala rada s azverim do ruk primarovi a personalu keby som sla rodit

radustek
19. jan 2013

@zoyuska pytam sa lebo an fb take hnusne komenty citam ani to sem nebudem pisat a nechce sa mi tomu verit 😉

zoyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sante81
20. jan 2013

@radustek posli mi prosím ta do Ip ten odkaz na fb.

nykushka6
20. jan 2013

@zoyuska preco urazas? preco by som mala byt hlupana? ja som nebola spokojna s porodom u nas v PE a druhy krat by som nesla rodit do PE a nie som sama. viem co som zazila a prosim respektuj to, urazat sa nenecham za svoju skusenost!!! dakujem za pochopenie sto ludi - sto chuti

zoyuska
20. jan 2013

@nykushka6 tak bud taka zlata a nestars tu maminy....v com mas zlu skusenost?ze sa ti osobne nevenoval?alebo co?????

nykushka6
20. jan 2013

@zoyuska preco by som ich mala strasit? pretoze pisem osobnu skusenost - to je strasenie? aj ja som mala vybaveneho primara po znamosti a spokojna som nebola celkovo oddelenim gyn.-por.. tak bud ty taka zlata a laskava a respektuj to!

zoyuska
20. jan 2013

@nykushka6 tak si si mala hladat inde.a s cim si nebola spokojna????co si potrebovala?full servis?prepac ale max.ma vytacaju take ako ty...abutaima je uzasny lekar a aj sestricky na oddeleni.mala si si priplatit a skakali by okolo teba 24h

nykushka6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoyuska
20. jan 2013

@nykushka6 no tak prezrad s cim si bola nespokojna?teda aby aj ostatne maminy vedeli.rychlo si nieco vymysli

nykushka6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nykushka6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoyuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sakura77
20. jan 2013

@magduskape ja som bola dvakrat,prvykrat som mala jednu hroznu doktorku,ktora tam uz nastastie nie je, druhy krat primara,pristup a vsetko okolo sa neda porovnat,ja som bola s nim spokojna,aj som sestrami.ale tak samozrejme,kazdy ma iny,porod,ine pocity z toho,nie kazdy musi mat dobru skusenost,tak sa baby zas nenavazajte,no....je to vo vsetkom,kolko ludi,.tolko nazorov....

sotia
20. jan 2013

za seba môžem povedať, že maximálna spokojnosť

marcela99
20. jan 2013

Ja som bola tiež spokojná 😉 🙂

zoyuska
21. jan 2013

baby uvitala by som keby ste aj napisali s cim ste boli nespokojne dakujem 🙂

zuzkadf
21. jan 2013

Ja som bola s primárom aj s personálom velmi spokojná..takže možem odporučit!!!!!!!!Aaaale zaráža ma že nejaká zoyuska sa tu ide hádat ...kazí tu čistý vzduch a nedokáže akceptovat názor iných!!!!Každy si tu predsa može napisat svoju skusenost a pocit.Teda madam, neviem čo si zač ,ale pár tvojich komentov som už nedopetrením mala možnost čítat a poviem ti že sa vyjadruješ naozaj na urovni!!!!Chod smradit inde tými rečami!!!!

kachna13
22. jan 2013

@magduskape ja som tam rodila dvakrát (naposledy teraz v novembri), zakaždým u primára a maximálna spokojnosť. Aj sestričky samá ochota....ja určite pôrodnicu v PE odporúčam..

adula3334
24. jan 2013

ahojte maminky...ja sa rozhodujem medzi PE a Bojnicami a veru bude to tazke rozhodovanie...o Bojniciach nepocuvam moc dobre veci,o Pe som si este nezistovala,tak dufam,ze do maja sa to tu zaplni skusenosti a rozhodnem sa spravne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre