Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

maru1453
2. jan 2010

ahoj ja som uz v 36 tazdni rodit by som chcela v PE.Mojej DR som to povedala ale aj tak ma neposlala este do nemocnice ako tu pisete mesiac pred terminom.Nemala by som si tam zbehnut sama?a popytat sa co a ako?Inak 5.1.zacinam uz 37 tyzden tak neviem ci to nieje uz aj neskoro aby som tam sla ak mi viete niekto poradit budem moc vdacna

nunu30
2. jan 2010

ahojte, podobne sa pripajam k dievcatam.. tiež by ma potesili informacie ohladne tejto porodnice a hlavne kedy je najlepsie sa tam objednat ak mam doktroku uplne v inom meste ... dakujem vopred za cenne informacie

zuzajka4
2. jan 2010

Ahojte.Tiež by som chcela rodiť v tejto pôrodnici,takže každej informácií sa poteším 🙂 A mňa by este zaujímalo či neviete koľko stojí epidurál v PE.

sakura77
2. jan 2010

ja mam svoju gynekologicku v topolcanoch a rodit som chcela tu v PE,takze v 36 tyzdni som povedala ze pojdem rodit sem,nabehla som do porodnice,zaklopala sestricke a povedala ze chcem rodit tu,tak ona mi povedala ze ked chcem mam normalne prist uz na dalsiu poradnu sem-na dverach su vypisane dni a hodiny kto kedy robi aky doktor,takze na zaklade toho som tam isla,ked mal sluzbu on
ja som tam prisla v 37 tyzdni a v 38 som uz rodila,tak som to ledva stihla 😉

zuzajka,epidural si zakupis v lekarni -za pichnutie tu nepytaju nic 😉
maru,tak nevahaj a chod rovno sem uz sa spytat a potom len daj vediet tvojej lekarke aby o tebe vedeli ze chodis uz sem

maru1453
2. jan 2010

ahoj sakura dakujem za odpoved ja mam tiez doktorku v TO a nemusela si jej potom dat vediet ze uz budes chodit na poradnu v PE?Mna sa pytala kde chcem rodit som povedala ze v PE ale ma tam aj tak neposlala

maru1453
2. jan 2010

zuzajka ja som si bola pre epidural v stredu tento tyzden a platila som za nu 22.71 eur stym ze ked ju nepouzijem ju vratim a oni mi daju spatky celu sumu

betatka
2. jan 2010

za epiduralku sa platí len v lekarni v nemocnici - kde si odložia peniaze a ked sa nepoužije a nepoškodenú donesieš naspať vrátia peniaze.

Čo sa chodenia na poradne týka tak svojmu dr. stačí len oznámiť že už chodíš do nemocnice a tam stačí prísť v den ked má službu dr. ku ktorému chceš ísť. Nečakajte že vás váš dr. pošle do nemocnice robí to len zopár doktorov.
Niekoľko strán dozadu som aj písala kedy robí Abutaima.

zuzajka4
2. jan 2010

Dakujem za odpovede 🙂 Inak ja mám tiež dr. v Topoľčanoch ale rodiť chcem ist do PE. Neviem ale príde mi ta pôrodnica v Pe taká kľudnejšia,keďže tam mávajú len okolo 300 pôrodov ročne,tak dúfam že aj personál tam bude trochu vľudnejší a chápavejší.Ja som už raz rodila v Košiciach a to bolo niečo strašne,celý čas od vydýcharne až po odchod domov o mňa nikto nezakopol a skoro ma odrodila sestrička 🙂

veverka84
2. jan 2010

No ja som rodila v 2006 v Topolcanoch a teraz na konci novembra v PE ale fakt ze neporovnatelne ja som bola nadpriemerne nadspokojna v PE 🙂 rodila som u dr. abutaimu a fakt uzasny dr, ja mam tiez dr v TO lebo tu aj byvame k dr som sa dostala este pred otehotnenim a cele tehu som chodila na sona k nemu do septembra v TO potom odisiel do PE tak tam vzdy velka ochota a z porodu mi tento krat urobil krasny zazitok a nie hrozu ako v TO sa mi postaral byvaly pan primar...inak co sa tyka personalu tak to od dr cez vsetky sestricky az po tety upratovacky skvele mile osobky 🙂 a ako tu uz niektora pisala na dverach su ordinacne dni vsetkych dr treba si len vybrat a prist.
INAK BETATKA AKO SA MATE DANIELKO POSLUCHA?NASA JE ZLATUNKA DOBRUNKA DUFAM ZE JEJ TO VYDRZI ZIADNE PROBLEMY S NICIM ZATIAL 🙂 MINULE SOM SPOMINALA JAK NAM FAJNE BOLO TEDA AZ NA TU STRAVU 😀 😀 😀 SOM KAMOSKE HOVORILA JAK SI MI DONASKY ROBILA 😀

dodika
2. jan 2010

Takže napríklad, keď som už v 35 týždni, zavolám do pôrodnice v PE a objednám sa na poradňu k Dr. Nidalovi na utorok alebo piatok? Stačí mi dať Dr. termín tak do týždňa, či treba väčší predstih na objednanie? 😨 Ďakujem.

betatka
2. jan 2010

dodika netreba volať a objednávať sa. proste pôjdeš bud v utorok alebo piatok a hotovo. Na piatok ťa ale upoznujem je to operačný den tak sa môže stať že budeš na neho čakať ak bude operovať. Ja som chodila na poradne v piatok lebo to tam skoro nikdy nikto nebol a tak ma vždy rýchlo vybavil ale raz som čakala zo 2hodinky lebo operoval.

veverka tak Danielko teda vôbec nie je dobrunký...stále mrčí po papaní ...proste kolika nás sužuje..inak sa mame dobre. No vidíš full service si tam mala až na to že neboli možné návštevy. Ked sme boli v TO tak som si na teba spomenula...a že možno ťa niekde stretnem kočikovať 🙂

maru1453
2. jan 2010

ahojte veverka ty si mala DR abutaima zajednaneho k porodu? alebo si mala stastie a sluzil?A neviete niektora ako je to ked si zavolate DR abutaima k porodu co to stoji?Pocula som vraj berie 200 eur len neviem ci je to pravda alebo si to niekto vymyslel 😒 😒

veverka84
2. jan 2010

maru ja sa s dr poznam cez svokra asi 4 roky uz a chodila som k nemu pred tehu aj pocas takze bolo jasne ze rodit budem u neho a sla som na vyvolavackuv 40 tt lebo som mala GT mellitus takze prenasat v tomto pripade nie je dobre, ale bola som s nim dohodnuta ze keby nieco mozem volat kedykolvek.to o tych 200 € som ja teda nepocula a to sa nemusis bat ze by si ich vypytal.Je na kazdej ci nejake ,,dakovne,, da alebo nie...
Betatka veru full service ale aj bez navstev sa dalo aky klud 😀 -to uz ked som prisla domov bol iny ruch 😀 chudacik maly no snad to do 3 mes prejde ninka este koliku nemala dufam ze to nezakriknem a to uz jem naozaj vsetko ...No kocikujem len tu po juhu bo maly je lenivy a nedavam ho do skolky lebo bol 2 x po sebe chory ☹ takze nejak do mesta pomenej sa dostanem...

dodika
3. jan 2010

Betatka ďakujem za info 🙂 Tak skusim ten piatok nejak na 8.00 hádam budem mať šťastie. 😉

maru1453
3. jan 2010

no ja skusim teda ist v utorok za DR abutaimom som zvedava kolko tam bude mamiciek ci sa na opatku neotocim a pojdem v piatok 🙂

maru1453
5. jan 2010

dodika teraz som dosla od DR tak ma zmenenu pracovnu dobu robi pondeok a utorok od 10.00 do 12.00 a piatok je len operacny.Inak bol uplne super hned sa ma pytal ci ho chcem aj pri porode vysvetlil vsetko mozes sa spytat co chces no uplne super Ja som takeho DR este asi ani nestretla .Ziaden sters ani zhon no uplne parada.Akurat som tam bola uz o 9.00 a bola som uz 5.inak vsetko OK

dodika
5. jan 2010

Maru si zlatá, že si napísala 🙂 aspoň sa tam nebudem trepať zbytočne. Vieš mi napísať kde v nemocke to je presne? Ale asi na gynekológii, že? A ty si v ktorom týždni teraz? Išla si tam prvý krát ? Ďakujem

maru1453
5. jan 2010

dodika ja som v 37 dnes som tam bola prvy krat.Ak to tam v nemocnici poznas tak je jedno ci pojdes vytahom alebo peso ale vyjdes na 4 poschodie je to na samom vrchu.Vstupis na chodbu na pravo je satna pred tebou porodnica a na lavo su otvorene dvere take kozenne tak vojdes do nich je to tam trosku take bludisko su to myslim 3 miestnosti otvorene za sebou a vtej poslednej vyjdes doprava inam sa neda a si tam.Len na dverach je napisany DR Majercik a DR Kaldrovicova DR Abutaim tam ma len rozpis hodin na tych dverach tak tam pockas su to myslim 2 dvere na pravo.Ak vyjde sestricka tak jej povies ze ides za Abutaimom a musis mat zo sebou aj moc on ti hned spravi poradnu 🙂

maru1453
12. jan 2010

ahoj dodika tak ja som doma uz aj z miminom prisly sme vcera maly si to rozmyslel a hlasil sa na svet uz v 37.t.odrodil ma DR abutaim bola som nadprirmerne spokojna aj z personalom vsetko bolo OK.A uz si bola u neho na poradni?

veverka84
12. jan 2010

jej maru gratulujem tak uz to mas za sebou zelam vela zdravia obom 🙂

dodika
12. jan 2010

Ahoj Maru, ešte nie lebo čakám či dovŕšim vôbec 36. týždeň. Lebo chcem ísť až v tom 36. týždni kvôli tomu, že ak by to prišlo na mňa skôr, tak je lepšie kvôli inkubátorom ísť rodiť do NR. Tak uvidím, zatiaľ sa nehlásime na svet, ale určite koncm januára by som tam zašla. Som rada, že si OK a že sa Vám obom v PE páčilo. 🙂 Ak pôjdem, tak určite napíšem svoj názor.

tibara11
13. jan 2010

ahojte.som v 36.tyždni tehotenstva ,a tiež idem rodit do partizanskeho.som rada že som našla tuto stránku dost mi pomohla čo sa tyka mojich otázok.chcela by som sa opytat čo sa tyka dokladov do porodnice.S priatelom sme neni zobraty a chcela by som sa spytat či treba to prehlasenie o otcovstve zmatriky, vybavit ešte teraz pred porodom alebo stači potom???kedže chcem dat priezvisko ponom.

tobi2008
14. jan 2010

Ahoj tibara11.Čo sa tyka toho otcovstva.Musíš mat prehlasenie z matriky skor ako pojdeš do porodnice.Pretože na porodnici hlasiš ako sa bude dieta volat a pokom bude mat prizvisko.

maru1453
14. jan 2010

dodika keby sa ti narodi maly skor tak oni prvazaju bud to NR alebo TN.Ale mne bolo vysvetlene ze dieta v UZ v 35t.je v poriadku a keby ma dobru vahu tak vas neprevezu.Ja som sa tiez bala ked sa narodil v 37t.ale aspon tak mi to vysvelilDR abutaim ze sa nemusim bat

dodika
14. jan 2010

Maru tak to je super. Ano toto ma trochu desilo, ale dúfam, že to bude a tak teda k nemu skočím na prelome 35 a 36 týždňa, nech mám istotu. Mám sa predtým telefonicky objednať alebo tam len tak prísť na poradňu? Díki za info.

tibara11
14. jan 2010

ahoj tobi2008.dakujem za radu.pojdem to čo najskor vybavit, teda hadam to ešte stihneme.kedže termin je už blizko.velmi pekne dakujem.ak sa možem spytat, aj ty čakaš babo???,maš teraz niekedy termin???

maru1453
15. jan 2010

dodika len tam prides povies ze by si chcela rodit v PE a on ta hned aj vysetry spravy ti normalne poradnu a budes chodit uz len k nemu kazdy tyzden aby mal on nejaky prehlad o tvojom stave.Najviac sa mi pacilo ze hned pri prvej navsteve sa mi ponukol ze ak chcem mi pojde aj pri porod .Nemusis sa nicoho bat je hrozdne taky jemny ziadny drastak.

dodika
15. jan 2010

Maru díki, tak pôjdem len neviem ako mám svojmu doktorovi povedať, že idem rodiť mimo bydlisko, lebo on je tiež super odborník a dobrý človek a ja si pripadám akoby som ho zrádzala, a neviem či zareaguje ako ješitný človek alebo to bude brať s nadhľadom. To ma trochu trápi. A proste k pôrodu si ho nemám šancu vybaviť, lebo k pôrodom nechodí, len ked má službu odrodí, má toho moc aj operácie aj cisárske, tak kvôli tomu. No a aj keď pôrodnica v PE nie je najnovšia, ale hlavne že prístup a ľudia sú dobrí, to je najhlavnejšie. Ozaj a potom na prietoky vlastne musím chodiť už len do PE pôrodnice a nie do pôrodnice v mieste bydliska?

maru1453
15. jan 2010

Dodika ano na prietoky uz len do PE ale to sa robi vzdy v ten den ked ides na poradnu aby si tam nemusela behat 300razy.O 9.OO pojdes na prietoky a od 10:00 robi DR tak to si tam uz tych par minut pockas.A co sa tyka tvojho DR tak to sa neboj ja som tiez nevedela ako mu to povedat lebo som s nim maximalne spokojna ale tiez nechodi odrodit mimo sluzby a vzal to uplne v pohode ty si mozes vybrat kde chces rodit a on to musi tak brat ved si neni ani prva ani posledna.A co sa tyka nemocnice tak ziadna slava Nadstandard bol obsadeny tak som bola na normalnej izbe ale tiez je to OK da sa to prezit tych 5 dni. 😉 🙂

zuzzy12
18. jan 2010

Ahojte...su tu nejake baby čo budu rodit v aprili v Pe nemocnici??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre