Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

apoloma
18. nov 2011

@lucy56 ok dakujem ty si tam bola spokojna??co vsetko bolo treba do porodnice myslim ci si nemala niecoho malo ze si sa spoliehala ze mas dost a nakoniec ta to prekvapilo daj nejake tipy 😉

lucy56
18. nov 2011

hej bola,sice nie uplne so vsetkym, ale s porodom maximalne,horsie je to na novorodeneckom ak ma dieta nejake problemy ako my zltacku nie je tam doktor k dispozicii pocas dna a cez vikendy, a mojmu sa prave na vikend zhorsila hodnota
inak co som potrebovala a doslo mi boli kosielky premaleho, mala som 5ks a kedze sme boli dlhsie tam musel mi muz doniest, aj plienky a vlhcene obrusky,a samozrejme vlozky mi dochadzali ale inak ok,maju aj podlozky pod pacienta a tak

sante81
18. nov 2011

baby neviem ako je to teda so zazmluvnením lekára pri pôrode, ale ja som počula že abutaima berie 70e. teda pred 2 rokmi ked som rodila ja, tak 2 mamičky ho pri pôrode mali a dali mu do obálky každá 70e 🙂

ukulelembo
18. nov 2011

@sante81 no zaujimave 😕 Ale ja som tiez aj s mojou znamou rodila u Dr. Abutuaimu, a lezali sme spolu aj na izbe pred 2 rokmi v novembri, a absolutne nic od nas nechcel dopredu a ani po porode Moj manzel mu az pred odchodom z porodky dal podla svojho uvazenia dakovne za mna a maleho A tej kamosky manzel tak isto z vlastnej vole 😉 Takze tie mamicky mu dali sami od seba tolko, a mozno sa chceli urobit zaujimavymi, ze to tak povedali 😖

martina28p
19. nov 2011

@apoloma ahoj tak ako to tu čítam,až mi oči vyliezajú zjamiek-k veci-o tej bolesti medzi nohami...aj mňa to hrozne bolííííííííííííííííí ☹ ale hádam nám nič zlé nehroz,tiež sa to chystám povedať v pondelok doktorke a aj to,že na dalšiu poradňu chcem ísť už do PE,aby o mne vedeli...rozmýšlam či si mám dakoho zajednať k pôrodu,alebo to nechať na náhodu,viem len že pôrod robí dokt.Abut. aj nejaký na M.....ale nespomeniem si na meno,aj toho chvália,ale neviem kto tam je ešte pri pôrode....ale asi by som radšej chcela chlapa....primár ordinuje iba vo štvrtok?neviem či som to tu správne pochopila....

apoloma
21. nov 2011

@martina28p ajoj daj vediet ako si dnes dopadla na poradni ok?? ja by som mala rada pri porode primara Nidala este som mu to nevravela ale myslim ze to vie))v nedelu mam prist za nim na poradnu prvy krat tak uvidime co povie mne moja doktorka povedala ze mam prist k nej 1decembra a to uz budem pomaly tusim 37tt tak som to vravela primarovi a ten mi povedal ze od 36tt sa chodi na poradne do porodnice tak idem tam som sa rozhodla...

martina28p
21. nov 2011

@apoloma ahoj,tak dnesná poradňa dopadla super,najprv u doktorky,robila mi prietoky,aj sono,tak drobec má už cez 3kg a mám prísť znovu o týždeň a potom some išli za Nidalom,bol milý,tak som sa s ním dohodla na 1.12. na prvú poradňu uňho,povedal,že aspoň tie posledné dve ak ich stihnem,inak som otvorená na 1 prst,krček zmäknutý...tak dúfam,že to pôjde rýchlo 😀

apoloma
21. nov 2011

@martina28p super dobre spravicky tak sa tesim stebou)) ja som dnes volala svojej doktorke a mam streptokoka asi ma porazi z toho(((inak vysledky krvi mam dobre ja idem za Nidalom v nedelu tak uvidime co povie .

katy33
23. nov 2011

@martina28p Ahoj mojenko, myslim, že si tu pisala, že maš dr. v TO, ja tiež a tiež ma ešte nechce posielat na poradnu do PE, budem rodit tam u dr. Abutaimu....chcem sa popytat, pišeš, že po poradni u tvojej dr., si hned šla za dr. do PE - to si šla hned v ten den, či ako? Ja tiež idem na poradnu 2.12. a rada by som hned šla aj na poradnu do PE...možno sa tam nakonniec stretneme, my mame termin 28.12. no vravia nam, že malinka je o dva tyždne popredu a naposledy nam dali termin 14.12. krčok mame skrateny už od 25tt - kedy sme ležali v nemocnicic, tak sme radi, že sme vydržali už takto dlho ako 2v1 🙂

apoloma
23. nov 2011

@katy33 heh podobny datumik mame ))ved uvidime... 😉 😉

katy33
24. nov 2011

@apoloma 🙂 ...že by sme mali vianočne, al. silvestrovské prekvapenia 😀 😉 Ja to stale dr. tvrdim, že sa obavali, aby malinka neprišla predčasne a my budeme nakoniec ešte aj pretahovat.....tak potom si v pôrodnici buchneme spolu šampanske - detske 😀 😝

apoloma
24. nov 2011

@katy33 no veru ja to tiez vidim na niektore z prekvapeni bud to vianocne alebo silvestrovske)))sampanske super to beriem))komu chodis akemu lekarovi??ja ku Koseckej alebo Silesovi a tiez sa ma pytali ze naco uz chcem ist na poradnu do porodnice ale uz som s primarom dohodnuta takze tak ))

martina28p
24. nov 2011

@katy33 ahoj,áno bola som na poradni u mojej,aj som jej povedala,že sa tam pôjdem ukázať,lebo to chcú...aby o mne vedeli...boli milý,Abut...si ma zapísal do pc,pozrel papiere a povedal,že aspoň tie posledné 2 týždne aby som prišla už tam,dal mi hned aj termín,takže už bud.týždeň v pondelok idem ku svojej,a vo štvrtok idem do PE,ja mám tiež krček zmäknutý,aj som otvorená na 1 prst,tak som zvedavá,či náhodou nepôjdem skôr...čomu by som sa celkom potešila...ale ktovie,možno sa tam fakt stretneme 🙂 už sa to blíži

sestrickad
24. nov 2011

@lucy56 ozývam sa neskoro,dlhšie som tu nebola ale na vyš.sluchu môžte prísť ktorý koľvek deň dopolunia okolo 10.11 hodine

lucy56
25. nov 2011

@sestrickad dakujem za odpoved uz sme boli minuly tyzden,konecne som sa k tomu dostala

katy33
25. nov 2011

@apoloma Ja tiež chodim ku dr. Košeckej 😀 ...my sme boli včera na prietoky v MT a tam nám dr. povedal, že malniká je už hrozne nízko a pôrod môže prist každu chvilu, máme 2825g-vravel, že problem by nemal byt už žiadny, vraj je to už vyzrele bábätko, no i tak by som bola radšej, ak by sme vydržali aspon do ukončenia toho 37tt 😉 ...dnes idem rychlo tašky pobalit - ,,kdyby něco,, 😕 😉 Ja idem k dr. na poranu až buduci tyžden v piatok, čo už budem mat takmer ukončeny 37tt - tak uvažujem, že by som ešte predtym behla do PE sa ukazat dr.Abut.-aspon pre môj pokoj...
@martina28p Mojenko, ja mam tiež z dr. v PE velmi dobry pocit, tiež si urobil zapis do pc a povedal, že mame tam začat chodit od 36tt...sme na rizikovom, krčok už je takmer vymiznuty a aj preto by som už radšej chodila na poradnu ku nemu...Ty nám to už maš za par 🙂 ....budeme velmi držat palčeky
@apoloma
@martina28p Pozerám, že budete mat chlapčekov, tak my máme pre nich nevestičku 😀 😉 Inak, babulky, zapuchaju vam nôžky, lebo mne posledný týžden začali a sa mi zda, že viac a viac...a trpnu, potvorky jedny 😠

apoloma
25. nov 2011

@katy33 ja vobec neviem kolko asi nas malinky vazi a meria ver ci nie este ani raz mi to Kosecka nepovedala takze v nedelu ideme Abutaimovi tak ak mi bude robit sono tak sa ho musim opytat!ja uz som pobalena akurat este nemam zbalene prezuvky a podprsenky a este si chcem pre istotu dokupit 2vlozky sa mi zda ze mam malo!! nozky chvalabohu nezapuchaju aspon zatial nevesticka Viktorka to je podarene)))) 😉 inak tebe asi potom nejak zle vypocitali termin nie??ked mas este vyse mesiaca do terminu a uz je porod na spadnutie.....

karin0401
25. nov 2011

ahojte.včera som bola na sono prietoky v PE.teraz uz budem chodit na poradne tam.termin mam stale 27.12.pobalena ešte niesom.bojim sa porodu uz sa to blyži.

katy33
25. nov 2011

@apoloma Ani mne dr.nikdy neppovedala, aka je malinka velka 😕 ..no my sme na všetky velke sona chodili do MT a tam je na sone aj mm, tak tam nam vždy všetko vysvetlili 🙂 Jeeeej, v nedelu idete za dr.? Ste sa dohodli? Ja som prave mm povedala, že pôjdeme v utorok rano tam na poradnu, v utorok tam je dr. však 😕 Zlatinkko, termin je vyratany vporiadku, len malinka akosi narastla rychlo a ten pôrod hrozi z toho dôvodu, že už je nizko-mne sa krčok začal skracovat už v 25tt-vtedy sme boli aj v nemocnici-mali sme bolesti a stahy, odvtedy som len ležala, aby sa malinka nenarodila predčasne...Abutaima ti určite povie, ake mam malinky proporcie 😀 😉 ...som zvedava, či bude v rovnakej vahovej kategorie ako my 😉 Ja mam všetky veci nachystane na kôpke, pre malinku, aj pre mna, no chybaju mi ešte nočne košele, mam len jednu, mam radšej pyžamko, no do pôrodnice by to asi nebolo dobre 😀 😎 Dnes mi prišla aj podprsenka na dojčenie, ta sa už aj perie 😉 Ja si beriem dva baliky vložiek, ked bude malo , mm dokupi, ved už teraz idem balit kufor, kam by som to potom dala 😀 Ozaj mojenko, aj ti dali papier, čo treba do pôr. v PE? Ja mam papier stadeto a tam je aj zavinovačka, vecičky pre drobčiatko, dupačky, košielky, ponožtičky....ja som si myslela, že to tam budeme mat erarne a vecičky+zavinovačku mi prinesie až mm, ked pôjdeme domkov 😕 😨

katy33
25. nov 2011

@karin0401 Ahojky, moja, to si bola tiež u dr. Abutaimu, že? Ako to tam chodi, byva tam vela žien? A čo vlastne dr. vyšetruje, nech som pripravena 😉 Inak my mame termin 28.12. 🙂 ...Ja mam veci pomalinky nachystane, ale tiež ešte nie su zbalene...mojenko, nebojkaj sa, pôrod zvladneme, ved sme nejake tie baby, ved keby mali rodit chlapi, tak by ludstvo vyhynulo, ved môj mm umiera, ked ma ,,teplotu,, 37 😀 😉 Môj mm by mal byt pri pôrode, tak som zvedava,. Aj maš v PE vybrateho nejakeho dr., či?

apoloma
25. nov 2011

@katy33 ja som Abutaimovi volala a povedal mi ze 27sluzi tak mame prist vtedy ale este mu mame rano zavolat ze nam presne povie o kolkej a ani neviem vlastne ci uz mi bude robit prietoky alebo co??..ja mam papier do porodnice topolcianskej iny nemam tak som sa podla neho aj pobalila a velmi to neriesim ved to je podobne vsade mozno na par drobnosti ale radsej si vezmem pre istotu ako tam potom stresovat..mam aj zavinovacku nachystanu aj oblecenie pre maleho a mm mi uz prinesie len vajicko fusak do vajicka a deku)))

katy33
25. nov 2011

@apoloma Tak daj, moja, potom vediet, ako ste dopadli, čo vam vravel 😉 Možno už aj veru urobi nejake to vyšetrenie, ved, ked tam už budete 😉 Takže aj ty budeš dobre nabalena 😀 ...pôjdeme ako na dovolenkju 😀

martina28p
25. nov 2011

@katy33 no tak sa nám to blíži dievčatá...nohy mi neopúchajú,ale trpnu...hlavne sa mi strááááášne ťažko prevracia z boka na bok,aj sa zle pohybudem a stále ma páli záha...niekedy ma tak divne bolia kostrčové kosti....ja by som bola rada,keby to prišlo skôr,ale až v decembri....po prvom kedykolvek,len aby som zas neprenášala,to je najhoršie a neviem si predstaviť,aké by to chlapčiatko bolo velké,ked už teraz má 3360g 😲 hádam ho porodím v pohode,prvý mal 3800,tak hádam tento nebude väčší...och už je tu čochvíla pondelok,tak som zvedavá čo mi povie doktorka na poradni,a vo štvrtok PE no možno sa tam stretneme :D

karin0401
25. nov 2011

@katy33 ahoj.ano dr abutaima mi robieva sono.okial si?ides rodit do pe?ja doktora vybrateho nemam aspon zatial.byvam blyzko pe takze rodit idem tam .

sante81
25. nov 2011

ja idem na poradnu v pondelok ráno, tak sa tam možno s niektorou maminkou stretneme

karin0401
25. nov 2011

@martina28p ahoj.aj ty budes mat druheho chlapčeka ako ja? 😉 moj bude velky ako aj ten prvy...tiez sa mi tazko prevracia aj hybe. vo štvrtok idem aj ja na poradnu do pe 😉 ale termin mam neskorši.

martina28p
25. nov 2011

@karin0401 ahoj,tak sa tam možno stretneme 😉 ale ja idem hned ráno,hoci ani netuším ako sa tam dostanem,neviem ako chodia busy,muž bude pravdepodobne v robote,ale ktovie....ak nie,tak ma dovezie

zuzkadf
25. nov 2011

Ahoj kočky ,chodila niektorá z vás na prípravu pred porodom???? a robí sa to vobecv v PE niekde???? 😉

katy33
25. nov 2011

@karin0401 Mojenko, ja byvam v TO, no PE a dr. Abutaimu nam odporučili, preto by som chcela rodit tam, no stadeto to nie je daleko 🙂 Takže dalši chlapčurik, nech len je zdravunky 🙂
@martina28p Ja sa chystam na poradnu v utorok 🙂
Babulky je lepšie prist skoro zrana, či stači doobeda?

karin0401
25. nov 2011

@katy33 dakujem a tvoje babo nech je zdravučke 😉 povedali mi ze najlepšie je prist rano.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre