Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

catherine4
27. nov 2009

ja dnes inak idem do PE na kontrolu po mesiaci. Moj doktor mi predvcerom povedal, ze uz som na 1 cm, tak si myslim, ze asi do toho 27.12. ani nevydrzim. Uvidim co mi povie doktor dnes.

veverka84
27. nov 2009

ahojky tak po betatke sa hlasim aj ja v nedelu sa veru rodilo o dusu ja som patrili medzi tie 4 baby 😀 porod uzasny tie prave bolesti som si vychutnala od 15 do 16:44 takze totaaaaaaal parada mala ninka sa narodila s mierami 3280 g 51 cm mala rucicku pri hlave a napriek vsetkemu mam jeden stich o ktorom ani neviem -dr abutaima bol uzasny a bola som s nim aj s celym oddelenim nadpriemerne nadspokojna az mi bolo luto ze idem domov fakt dovolenka a mala je total dobra takze super...
Veru s betatkou sme si bacovali vcera som to nejak zvladla mala bola inak tiez pod lampou na 4 hodiny ale dnes mala vysledky dobre tiez som bola v ocakvani ako ty...A co mala ako prijala bratceka?nas sa 10 min nevedel nabazit a teraz total ignoracia... 😀 tak papa

catherine4
28. nov 2009

Veverka blahozelam k dcerke. Nech ste hlavne zdrave a nech ti dcerka rastie do krasy a robi iba samu radost.....chcem sa ta spytat, tvoj manzel bol pri porode? a ak ano, odkedy mohol byt s tebou? myslim pocas porodu....a s tymi navstevami na vip izbe nebol ziadny problem? ...este raz gratulujem.

veverka84
28. nov 2009

catherine dakujem 🙂 moj manzel mal byt pri porode ale chudak to nestihol lebo my sme z TO a nabralo to hrozne rychly spad takze prisol az po ,,akcii,, ale bolo mi to total ukradnute som bola taka rada ze som mala taky porod aky bol fakt som si ho vychutnala.co rodila baba predomnou tak ho pustili az na porodnu salu ked isla vlastne uz tlacit.no ale bola som tam ja na vzdycharni tak mozno keby tam je sama tak pustia neviem...S navstevami neni ziadny problem ta VIP stoji fakt za to kazdy to tam chvalil len kvoli chripke od pondelka boli navstevy v nemocnici zakazane mohli ti doniest len veci a tie prebrala sestricka...takze ja som v nedelu rodila to prisiel muz za mnou na porodnu salu ked som tam tie 2 hodky bola a potom sme sli pozerat superstar sestricka dovolila do 22 h takze pohodicka.no a od pondelka sa navstevy zatrhli 😀 zase to moje stastie ale lepsie ako by mali take babetinka chripku chytit...

katerinocka
28. nov 2009

caterine ako dopadla kontrola u pana doktora?Ja idem tento tyzden tak som tiez zvedava co mi povie moja mala sa nejak nechce otocit dolu hlavov a neviem ci sa este otoci,ale mohla by sa ja by som chcela rodit normalne

betatka
28. nov 2009

catherine4 ak je na vzdycharni len jedna baba tak tatina pustia akonahle dostaneš kontrakcie dovtedy ho tam nejak nechcú pustiť lebo že sa potom sťažujú že sa tam nudia 😎 potom je tam už stále až do porodu. Ak sú na vzdychárni viaceré tak tam ísť nemôžu až na porodnú sálu.

na VIPkách nie je problém s návštevami, len ak tam chce muž ostať spať tak pred vizitou musí odísť, inak tam môže byť nonstop. Ak nie sú zakázané návštevy ako boli teraz 😝

veverka malá sa chodí na malého stále pozerať, ked plače tak príde povedať že babo plače a mam tam ísť, nosí mu dudu ak ju niekde najde, chce ho hladkať...zatiaľ je to celkom fajn.

catherine4
28. nov 2009

katerinocka, zistil to co moj doktor a zatial sme sa predbezne dohodli, ze ak sa maly nerozhodne inak, tak asi budem rodit 18.12.. Aspon zatial sme si stanovili takyto datum, ale vies ako to byva clovek mieni..... 🙂 Ved uvidim. Teraz tam mam ist 9.12. do poradne takze vtedy sa pravdepodobne dohodneme kedy budem rodit, asi podla toho ako to postupi za ten tyzden a pol. Hlavne nech je maly v poriadku. Vlastne sme sa takto dohodli hlavne kvoli tomu, ze aby som nemusela stresovat, ze kedy ma to chyti a ak nahodou v noci, aby sme nemuseli letiet do PE. Predsa len je to trochu od ruky. V piatok mi spravil hned aj prietoky a ze nabuduce pojdem na ctg. Teraz mam najvacsie nervy z toho ako oznamim mojmu gynekologovi, ze nebudem rodit v NR, ale idem prec. On totiz mava aj sluzby v nemocnici a je dost jesitny, tak este neviem ako mu to poviem, lebo ze uz nemusim chodit tu v NR do poradne, staci uz len v PE.

katerinocka
29. nov 2009

Caterine ten tvoj malinki sa nejak ponahla na tento svet,ale najdolezitejsie je aby bol zdravucki a bolo vsetko v poriadku to je dobre ze ste sa dohodli na datume lebo by to bolo dost stresujuce keby ta to chyti a potom sa ponahlat do nemocnice,zbytocne len co by si bola podla mna nervozna.Ja som mojmu gynekologovi narovinu povedala ze idem rodit inemu aj som mu povedala komu tiez som sa obavala ako bude reagovat ale nic mi nepovedal ved ja to len na nas komu sa zverime do ruk a ja osobne by som nikomu inemu ani nesla,lebo najlepsi odbornik celom tomto nasom okoli je prave d.Abutaima.Ja idem 3.decembra na prietoky ale ta moja mala je otocena opacne hlavicku ma nahor a nozicki ma na pravom boku a takto je uz mesiac,to asi aby som zacala robit stojky 😀

catherine4
1. dec 2009

Huraaaa, doktora mam vybaveneho. Teda vlastne vybavila to za mna sestricka. 🙂 Dnes som polovicku noci nespala, a este aj toto moje krpate malo asi diskoteku lebo sa stale vrtel a mrvil, asi sa tiez nevedel ulozit.......Katka musis dufat, ze si to tvoja malicka este rozmysli. A keby aj nie, pri dievcatach to ze vraj nie je take nebezpecne rodit KP ako pri chlapcoch. Neviem, to som len pocula. Musis jej troska dohovorit 🙂 Moj maly je uz skoro dva mesiace dole hlavou. To viem podla tych kopancov do rebier. 🙂 Ved uvidis ako dopadnes toho 3.tieho. Mozno si to este dovtedy rozmysli. drzim palce.

cukricek069
1. dec 2009

awojte babenky chcem sa spytat,ze kedy mawa ordinacne hodiny dr.Abutaima w Partizanskom?chcela by som knemu chodit na poradne a aj si ho zajednat k porodu...dakujem za odpowed..

betatka
1. dec 2009

cukricek Abutaima robí v utorok a v piatok. V utorok od 9,30-12,00 a v piatok 8,00-10,00 ale pozor v piatok je operačný den tak ak bude na operačke tak musíš čakať.

katerinocka
3. dec 2009

ahoj catherine bola som u pana doktora hned mi zlepsil naladu,ten jeho pristup je na nezaplatenie,a ked som videla malinku tak ma aj krize prestali boliet a ked povedal ze je v setko v poriadku tak som bola strasne stastna-doktor abutaima by mal dostat nejaku cenu za taky pristup nikdy som lepsieho doktora nestretla,a dokonca aj moj manzel je snim spokojny lebo ked sa ho aj on spyta na nejaku vec ohladom nasej malinkej tak ochotne vysvetli .uz by som najradsej porodila videla malinku,hoci na porod ako taky radsej ani nemyslim kedze budem prvy krat rodit tak neviem co ma presne caka 😀 ale verim doktorovi takze hadam vsetko bude tak ako ma byt

catherine4
4. dec 2009

tak to je super, ze mas vsetko v poriadku. Len nech to tak aj zostane. Uz len vydrzat do porodu, vsak? 🙂 Mne sa uz o porode aj sniva. Aj ked som mala docela lahky porod podla toho ako tu citam a co som pocula, ale aj tak su to stresy. A cim viac sa to blizi, tym je to horsie. Na jednej strane by som to uz mala rada za sebou a na druhej strane by som bola rada keby tam maly zostal co najdlhsie. A asi je lepsie ked ani poriadne nevies co ta caka. Ja som malu isla rodit tak, ze som prisla do poradne k doktorovi a isla som tam s tym, ze dnes to urcite nebude, dnes sa na to necitim, no a v ten den som porodila. Ale aspon som nebola nervozna uz niekolko dni predtym, ze co ma caka. Teraz uz viem do coho idem. Aj ked kazdy porod moze byt iny......inak neber to ako plasenie. Tiez som brala ako frazu, ked mi niekto povedal, ze ked ti ukazu ten maly uzlicek, tak na vsetko zabudnes, ale vazne je to pravda......kedy ides teraz najblizsie do poradne? a odkial vlastne si?

ukulelembo
4. dec 2009

Ahoj tehulky a mamulky V prvom rade chcem podakovat vsetkym za gratulacie k nasmu Šimikovi Veverka, Betatka tak ste sa dockali Vsetko naj do zivota vasim drobcom vela mliecka a pohody Neskor podam info o porode Ale super za 2hodky😀 bolo hotovo

katerinocka
4. dec 2009

ja som teraz z TO no dohodli sme sa ze sa mu ozvem lebo sa misim prisposobit kedy ma niekto odvezie na aute a kedy ma sluzbu tak to potom dame nejak dokopi-teraz nemam doma manzela tak to mam trosku stazene 😝 a catherine ty budes chcuet tiez VIP izbu?

catherine4
4. dec 2009

tak to sme na tom podobne, my auto nemame iba nasi a nastastie nebyvaju daleko. Doteraz som sa vsade odviezla sama, ale teraz uz sa ledva zmestim za volant a tazsie sa mi vrti, tak nechcem riskovat. Takze tiez musim stale zhanat niekoho kto ma odvezie......ja by som chcela tu izbu, tak tajne dufam, ze snad sa mi podari sa na nu aj dostat ked je o ne taky velky zaujem. Ved uvidim.....hlavne uvidim ako na tom budem teraz v stredu.

cessy
5. dec 2009

dievcata aj ja som rodila v PE a VIP veru nebola volna, dokonca bol aj poradovnik. ale inak spokojnost. rodil ma majercik a vsetko bolo ok.pristup, sestricky.....ked by som zas cakala babo, tak by som isla opat tam 🙂 😵

katerinocka
8. dec 2009

catherine ako sa mate malicki sa drzi este v brusku? Ci uz ste v nemocnici?

catherine4
8. dec 2009

este som sa nerozpadla, ale nemam k tomu daleko. Zajtra idem do poradne, tak som zvedava ako dopadnem. Mam prist aj s taskou a uvidi sa. Mam uz riadne nervy, v noci uz mam nocne mory. Asi je vazne lepsie ked nevies kedy to na teba pride. Ak sa este zajtra vratim domov, tak sa ozvem. drzte palce

katerinocka
9. dec 2009

no ako ste dnes dopadli na poradni?A ak sa ta mozem spytat kolko si pribrala pocas tehotenstva?No budem cakat 🙂

catherine4
9. dec 2009

ahoj, tak som este doma, bola som na ctg a tie co tu pisali, ze su tam zlate sestricky, tak mali pravdu. Velmi mile osoby co som sa tam s nimi stretla. Doktor povedal, ze buduci tyzden vo stvrtok uz mam prist priamo na prijem teda ak sa maly nevyberie skor. Lebo ze uz je dost nizko. Tak uvidim ako to nakoniec dopadne......dnes som zistila, ze som pribrala nejakych 12,5 kg....aj ked to nie je az tak vela,tak uz som ako gula lebo este po dcerke mi nieco ostalo.

catherine4
9. dec 2009

inak vsetky sestricky tam hovorili, ze toho na vianoce maju riadne vela, tak asi bude aj lepsie ked uz to budem mat za sebou.

katerinocka
11. dec 2009

ahoj tak sa ti to krati,ja som tiez pribrala 12kg,ja si myslin ,ze chce mat na Vianoce skor pokoj aby nemali tolko roboty

kvetinkabn
15. dec 2009

Zdravim...ja som Z BN,kedze na banovsku porodnicu som nemala velke ohlasy,sla som rodit do TO,bol tam doktor Nidal a fakt ludsky clovek,perfektny pristup,ale nemozem povedat na nikoho nic,aj novorodenecke sestry fajn,ale som prekvapena ze abutaima odisiel do PE..ale je to uzasny doktor to musim potvrdit.

kvetinkabn
15. dec 2009

Doktor Nidal je vynikajuci lekar,a perfektny odbornik-mam len dobre skusenosti...ked sa mi narodila dcerka v juni 2009 bol pri mne,a uzasne ludsky...dakujem mu,aj celemu personalu sestrickam ktore boli pri mne.

tobi2008
16. dec 2009

Aj ja som rodila u Nidala v septembri.Ale to už bol v PE.A s porodnicou v PE mam len dobre skusenosti.Bolesti ma chytili o pol noci zo16-teho na 17-teho.Síce nemal službu ale ked som mu zavolala tak bol ochotný príst aj v noci.Išlo to všetko strašne rychlo.Mala bola o 2.57 na svete.Prvé som rodila vTO ale už nikdy viac by som tam nešla.

catherine4
19. dec 2009

ahoj, vcera som sa prave vratila z PE, uz to mam za sebou a som straaaasne rada, ze som tam isla. Je to uplne super porodnica. Samozrejme, ze asi nie co sa tyka vybavenia, ale na personal nemozem povedat ani jedno zle slovo. Su to ludia na spravnom mieste s doktorom Abutaima na cele. Prisla som tam v nedelu s kontrakciami kazdych 5 minut o jedenastej a o pol stvrtej bol Jakubko na svete a vsetko prebehlo tak skvelo, ze ma ani nemuseli nastrihavat. No a sestricky na vsetkych oddeleniach ci uz na novorodeneckom, gynekologii alebo na porodnej sale, to su zlate osobky. Keby som isla nahodou este raz rodit, tak urcite do PE. Ja mozem tuto porodnicu len odporucit.

veverka84
19. dec 2009

Ahojky catherine gratulujem k jakubkovi a vela zdravicka obom 🙂 takze dalsie dobre referencie 🙂 ale fakt aj ja som tam bola strasne spokojna a o dr abutaimovi to sa ani opisat neda...fakt spica.inak aj ja som rodila v nedelu taky klud bol celkom aj ked vtedy sme 4 rodili za nedelu 😀 a tiez sme sa v piatok vratili a tiez ma nenastrihli jak dobre 😀

catherine4
19. dec 2009

dakujem veverka, to si este mala stastie. ten vikend co som ja rodila nas tam bola nejako vela. Ze vraj bolo az 10 porodov za vikend. Asi sa im to poriadne rozbehlo. Ved uz mali problem kde ukladat mamicky na izby. Ale zvladali to dobre.

dodika
2. jan 2010

Ahojte dievčatá,prosím o radu. Ak by som chcela rodiť v PE u Dr. Nidala, ako sa mám k nemu objednať a vlastne v ktorom týždni mám zavolať na prvú poradňu? Stačí len do pôrodnice vrchnej sestre? Možno ste tu také,ktoré máte svojho gynekológa v inom meste a rozhodli ste sa rodiť aj tak v PE, tak ako ste vlastne vybavovali pôrod v tejto pôrodnici? Povedali ste svojmu gynekológovi, že idete rodiť inam a potom posledný mesiac ste vlastne chodili už len do PE na poradňu? Dobre to chápem? Ďakujem za ohlasy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre