Pôrodnica Partizánske

zuzanka.j
10. feb 2007

Ahojte. Aké máte skúsenosti , alebo informácie o pôrodnici v partizánskom? Dakujem

iwis
20. feb 2007

No tiež by ma to zaujímalo... Nájde sa tu niekto kto by vedel poradiť?

iwis
21. mar 2007

hm,nuž vyzerá to tak,že v partizánskom asi nikto nerodil... To nevyzerá velmi dobre pre nich ☹

leva
3. apr 2007

ahojte.ja som rodila v partizanskom,alebo lepsie povedane u kocha.je to vlastne sukromne sanatorium u ktoreho sa plati ale vsetko stoji za to.vrelo odporucam.starostlivost,strava,ochota personalu je velmi dobra.prostredie je krasne okolo je park.je to tam ako v domacom prostredi.bola som velmi rada ze som sa tak rozhodla.

leva
3. apr 2007

pardon az teraz som si vsimla ze to je mesto partizanske a porodnica v partizanskom.v blave je totiz na partizanskej porodnica koch,tak ma to pomylilo.este raz sorry.

iwis
3. apr 2007

leva 😀 a ja som sa už potešila, že tam bude super 😀 😀 😀
Ja by som len chcela vedieť, že ako to tam vlastne je, lebo sa hovorí že nič moc 😨 ale zas tam môj doki robí pôrodníka a ja by som chcela asi rodiť u neho, keď už ma má celé tehotko na krku tak nech to dotiahne aj do konca 😀

leva
4. apr 2007

iwis to mas pravdu,je lepsie ak ta bude rodit tvoj gynekolog.

iwis
17. apr 2007

Tak som zoháňala nejaké tie infošky o Partizánskom ak by náhodou niektoré baby z okolia partizánskeho rozmýšľali kam... Dozvedela som sa že pred dvomi rokmi tam nastal na gyn.+ pôr. veľký obrat a odišlo tam veľa schopných ľúdí z topoľčianskej (sestričky, doktori)nemocnice, lebo v TO vraj začali vládnuť hlavne peniažky...

Ja osobne som sa rozhodla pre Partizánske už len kvôli tomu, že nechcem žiadny alternatívny pôrod, mám tam možnosť že ma bude rodiť môj gynekológ a nebudem odsunutá na vedľajšej koľaji ako v TO, keď tam majú veľa mamičiek, tak ako sa to stalo mojím známym.

cessy
11. aug 2008

hallo, to vazne nikto iny nerodil v partizanskom???
hallo 😢

vrtulka74
13. aug 2008

ahojte tiez uvazujem o partizánskom kedze som odtial, ale nepotesim ,tiez nemam o nej ziadne info... 😅 ale ak sa tu nakoniec najde zienka co tam rodila poprosím o odporúčania alebo teda opak... dakujeem

cessy
17. aug 2008

ahoj vrtulka74
tak ja som hladala info o tejto porodnici, lebo som tam chcela rodit. prave dnes som sa odtial vrátila s krasnym chlapcekom 🙂 🙂 🙂

monika165
17. aug 2008

gratulujem Cessy 😉 , ja som tam rodila minuly rok a bola som velmi spokojna, aj s personalom aj s nadstandardkou 🙂

darlinka
19. aug 2008

Ahojte, ja mam tiez pomerne cerstvu skusenost z porodnice v Partizanskom a bola som veeeelmi spokojna 🙂 , tiez som bola na nadstandardke a ani sa mi nezdalo, ze som v nemocnici.... 🙂 . Aj personal je tam velmi zlaty... Celkovo sa to neda porovnat s mojou skusenostou v tej istej nemocnici pred 10 rokmi.... ked tam bol este "stary" primar.... 😖

cessy
23. aug 2008

ahoj monika 165
aj ja som bola maximalne spokojna, sice nadstandard bol plne obsadený aj na oddeleni sa dalo vydrzat 😅 , ja som z topolcian a urcite stalo za to ist rodit do PE.primar fantasticky, personal tiez 😉 ...

vrtulka74
28. aug 2008

ahoj cessy
mozem sa spytat koho si mala pri porode?poskytli ti aj fitloptu na urychlenie? maju aj moznost -manzel pri porode? ako casto ta chodili kontrolovat? v akom stave je zariadenie, sprchy a pod. ?

vrtulka74
28. aug 2008

darlinka kolko sa prosim ta plati za nadstandard?

bubba
28. aug 2008

po zlej skusenosti v bojniciach som rozhodnuta dalsie odrodit v PE baby vychvalovali aj personal aj doktorov 😉

sakura77
28. aug 2008

ja som tiez rodila v PE,byvala som na nadstandardke,takze som si ani nepripadala jak v nemocnici,ceny su super,400na den,moze tam byt nonstop manzel,aj spat,nedoplaca nic,navsetvy kedykolvek a akokolvek dlho-na klasickej izbe myslim nemozu byt navsevy,iba v urcenej miestnosti,takze ja vrele odporucam nadstandardku,ak bude volna,su len dve bohuzial.
manzel moze byt pri porode,tiez nic neplati,fitlopta tam je."vzdycharen"je hned pri izbe sestier,takze si pod kontrolou vlastne stale.neviem porovnat s klasickou izbou" na chodbe,tieto dve su uplne bokom,je tam tichucko.

darlinka
28. aug 2008

vrtulka, je to ako pise sakura...na nadstandardke mas maximalny klud, je to tam vsetko nove, cistucke, na izbe manzelska postel, skrinky, policky, postielka, televizor... no pripadala som si ako v penzione a nie v nemocnici... 🙂 , dokonca je tam minikuchynka s chladnickou a mikrovlnkou... a navstevy mozes prijimat naozaj kedykolvek...moj manzel s dcerou za mnou chodili uz ako domov, ani sa nepytali personalu ci mozu... 😀 😀 . Platila som 2000,-Sk (5 noci).
A pred porodom mi velmi pocas kontrakcii pomohla fit-lopta...sedela som na nej ako prilepena... 😀 a priebezne som sa na nej pohupovala, ked som to potrebovala...no pohoda... 😵

cessy
30. aug 2008

ahoj vrtulka74
nemala som cas ti skor napisat maly mi zabera vsetok volny cas,tak az teraz..
pri porode som mala primara, super porodnik, velmi mi pomohol,bol mily,stale usmiaty. Sestricky super, ako mohli pomohli. na vzdycharni boli dve postele a kreslo, kedze sme naraz rodili styri, tak mne sa usko aspom kreslo, ale nevadilo mi to,skor vyhovovalo.fit lopty tam maju dve.tak cela nemocnica je starsia, treba sa aj na to pozerat. nieje to ako v topolcanoch. ale inak nemocnica je cista a ide tam hlavne o ten pristup,teda u mna to bolo na prvom mieste.mne sa nadstandard neusiel, bol plne obsadeny, ale aj na odd. sa dalo vydrzat. navstevy mohli
prist kedykolvek aj doobeda, ale na izby nesmeli.
za nadstandard sa platilo 400sk noc a otec pri porode je myslim ze bez poplatku.
rodila som pred nedavnom ale nemozem ani krive slovo povedat na nemocnicu v PE.

vrtulka74
3. sep 2008

dakujem pekne za odpovede... tak uz asi nemam dalej nad cim uvazovat 😉 ale predsa sa este spytam ci sa nadstandard da zajednat dopredu ? 😅

sakura77
4. sep 2008

myslim ze nie,jedine ak mas planovany cisarak,ze vies resne kedy pojdes,inak to myslim nechavaju,kto pride a je volna,tak ju ma,neda sa to lebo v podstate mozes rodit aj po termine a zbytocne by im stala prazdna izba,takze asi musis mat aj troska stastia.ale skus sa opytat,ja som rodila pred 1.5 rokom,mozno su nejake zmeny

vrtulka74
4. sep 2008

odskúšam ,ale nedávam tomu nádej ...jedine ze by som sa s mimi dohodla kedy presne pojde von 😀

cessy
4. sep 2008

ja som si ju chcela zajednať,ale nedalo sa. presne ako píše sakukura77, nevieš kedy budeš presne rodiť 😕

zuzanka.j
autor
5. sep 2009

co je nove v porodnici v PE? ma niekto nejake cerstve informacie ohladom personalu, vybavenia, a pod.? 😕

doublemamca
6. sep 2009

ahoj zuzanka.j - tiez budem rodit v Partizanskom a dokonca dvojcata..spolieham sa na to,co som pocula...vraj personal perfektni, tiez primar Majercik skvely..ten tam vsak planuje ostat iba do konca roka - aspon co som sa dopocula, potom otvara vlastnu sukromnu kliniku. Takze len kladne ohlasy.

zuzanka.j
autor
6. sep 2009

...a ktovie co bude teda po novom roku ked odide. som pocula uz aj take informacie ze celu gyndu zrusia. ale to asi nebude pravda 😕 😒

catherine4
6. sep 2009

ahojte, tiez by ma zaujimalo ako to je v porodnici v Partizanskom, pretoze tam prave odisiel doktor u ktoreho som rodila dcerku a rada by som u neho rodila aj druhe dieta. A tak by ma zaujimalo vsetko, ako to tam je na izbach, ci je to prerobene, ake su tam VIP izby a podobne pretoze na internete je o tejto porodnici velmi malo pisane a ked tak, tak je to stare. Jedine co som sa dozvedela je, ze je tam super personal. Aj preto sa priklanam k tomu, cestovat aj tych par kilometrov navyse. Budem vdacna za vsetky aktualne informacie.

doublemamca
7. sep 2009

mno baby,ak pockate..ja to mam za par,tak vam potom poskytnem cerstve infosky o tom,ako to tam chodi. Alebo sa skusim povypytovat na poradni,bo uz chodim do nemocnice. Sestricky v ordinacii su perfektne,aj primar a este dr. ficajova - mlada ruska - velmi mila. Vsetci na mna posobia profesionalne a milo...a myslim,ze aj ked nemocnica je stara, nebude to na oddeleni az take strasne..najdolezitejsi je personal.

zuzanka.j
autor
7. sep 2009

doublemamca tak ja teda budem nedockavo cakat na tie cerstve informacie od teba. 😀 🙂

catherine4
7. sep 2009

dakujem, budem cakat co pozistujes. Tak drzim palce aby si to v pohode vsetko zvladla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre