Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

melory
12. aug 2006

🙂 osobne nie ale moja najlepsia kamaradka rodila v piestanoch a velmi si chvalila aj doktora aj sestricky. on je zas typ "vysmiate slniecko" a to je ten uspech. aka budes ty budu aj oni. ked sme porovnavali trnavu a piestany tak samozrejme nase TT sluzby boli lepsie ale nestazovala si 🙂

gaja
21. aug 2006

NO nic moc....

radkatt
26. aug 2006

Buduca svagrina rodila v PN u karabu, a ze super a hlavne teraz ze ked je vynovena porodnica, vlastne to uz rodila pred dvoma rokmi 🙂
Sesternica rodila v TT, a ked to porovnavali tak TT NEVER EVER ☹

zuzanasimona
2. sep 2006

Misa5. Ahoj ja som rodila v PN. Je to super a super vybavenie a super lekári. Ja som mala dr Glesa. Je najlepší a naozaj sa snažia. Je tam dokonca aj možnosť za príplatok apartmán s WC a sprch. kútom a možnosť návštevy na izbe a muž môže spávať v nemocnici spolu s vami. Je to fakt super nemocnica a dobre tam varia. Už dávno som sa tak dobre nenajedla ako tam.

erika222
12. okt 2006

Ja chodím do Pn pánovi doktorovi Karabovi,ale iba na ultrazvuk do poradne chodím zase do Hc /takže to mám rozlietané/a zdá sa mi fajn,škoda že k nemu nemôžem chodiť aj na poradňu a ked radkatt napísala,že švagrina u neho rodila začínam uvažovať viac o PN ako o TT,bo som ešte nepočula o dobrom doktorovi z TT,aj ked tam mám známeho. 🙂 však nechcem krivdiť TT pôjdem sa aj tam pozrieť,ale zatiaľ sa mi viac pozdávajú PN,tak uvidíme....

dorottya
29. mar 2007

AHOJTE ja som rodila u Dr.Karabu a mozem len odporucit.Bol velmi zlaty a profesionalny cele tehotenstvo.Viem to posudit nakolko som sama zdravotnicka.Inemu nepojdem ani pri druhom tehotenstve.AJ ked niekdo moze mat inu skusenost.

syssa
30. mar 2007

Ahojte tehulky.Je tu niekto, kto sa chysta rodit v PN? Ozvite sa 🙂

syssa
4. apr 2007

😢 hmmm, tak sa zda, ze v PN sa nikto nechysta rodit? 😉

z.hanzlikova
12. apr 2007

ahoj syssa!aj ja som s Pn aj sa tu chystám rodiť koncom mája,zač.júna,až dovtedy vydržím nakoľko už mám nízko krčok.tiež nemám skúsenosti arada by som niečo viac vedelaako to tu chodí...

syssa
12. apr 2007

ahojky, skoda ze nemame terminy blizsie seba, to sa nestretneme ☹
Ja som od 29tt. zasita a tri mesiace len lezim dole hlavou ☹
V ktorom si tyzdni? Nemas to uvedene...
Krstne meno mas Zuzka? To tak hadam 😀

z.hanzlikova
12. apr 2007

ano som zuzana,ešte neviem ako to tu chodí,teraz som túto stránku objavila.a ty máš kedy termín?a to ležíš doma?aký to je pocit,ja ležím týždeň,poráža ma...si priamo s PN? 😠

syssa
12. apr 2007

termin uvidis, ked si das kurzor na moje foto. Ale mam ho 23.4., no podla sona az koncom aprila.
Ano, lezim doma. Lekar sa viac krat pokusal si ma tam nechat, ale ja ze nie - brat lieky a lezat dole hlavou mozem aj doma. Stacil mi tyzdne v oktobri a tento rok dva tyzdne.
Pocit? Da sa to vydrzat, uz len kvoli drobcekovi, ale uz ako sa blizi porod uz ma vsetko boli, nic ma nebavi... 😝
Ano, som priamo z PN.
K akemu lekarovi chodis?

z.hanzlikova
12. apr 2007

chodím k čupkovi,na sono ku Karabovi,ale v pondelok sa mám stretnúť v pôrodnici s Glesom,chcem ho pri pôrode... 🙂

syssa
12. apr 2007

ja som tiez este volakedy chodila k Cupkovi, ale nepacil sa mi ako lekar. Teraz som chodila ku Kubranskemu... NO COMENT 😠
V tom 29tt. ma zasival Gleso, tak chodim uz len k nemu. Aj ja idem k nemu pondelok na 11:00 - 11:15hod. dufam, ze mi uz vyberie stehy a nebude si ma tam chciet nechat. Mozno aj ano, lebo mi uz nepracuje placenta a drobcek uz malinko rastie. Tak neviem ci mi nebudu musiet spravit cisarak. Vsetko sa ale rozhodne v pondelok. Aj ja mam zaisteneho k porodu Glesa. Ved on najlepsie vie, ako som na tom...
Tiez si priamo z PN? Zuzka kolko mas rokov?

z.hanzlikova
12. apr 2007

Ja pochádzam s PN teraz bývam pol roka vo V.Orvišti.Mám 21 rokov.ja idem ku Glesovi o 13.00.Držím ti palce,nech to už máš za sebou.Kočík už máš kúpený?Ty máš koľko rokov? 😎

syssa
12. apr 2007

Dakujem. Ano, kocik uz mame, ale musel ho ako aj ine veci kupit manzel, kedze ja len lehnim. 😀 Chceli sme novy, ale ked sme zistili, kolko by sme cakali... Mame trojkolku Jane + doplnky a kupili sme ho cez web na www.mimibazar.sk, kde aj nakupujem vecicky pre drobceka. Ked uz po obchodoch nemozem chodit. ☹
Ja budem mat tento mesiac 32r. - taka stara korytnacka 😀
Manzel je tiez aprilovy, takze budeme taka aprilova rodinka.
Kedy mas termin? Zuzka a ty preco lezis? Skracuje sa ti krcok?

syssa
12. apr 2007

jeje, pekne mena ste si vybrali 😉 pre miminka
My vieme od decembra co budeme mat, to sme boli v Brne na 3D odkial mame aj fotky a dvd drobca. No okrem mna a manzela to nikto nevie co cakame. A v podstate je to jedno, hlavne nech je to zdravucke. 🙂
Ale ja som to nejako citila, ze to bude chlapec.

z.hanzlikova
13. apr 2007

ahoj syssa!si na dráte?aj môj manžel je aprílový(20.4)... 🙂 spomínala si,že si kupovala veci cez web,ja sa trošku bojím,či by to prišlo v poriadku,aké to bude,a tak,ale keď už asi nejakú skúsenosť máš,nerobí to problém.ja si tiež myslím,že to bude chlapec,síce je stále otočené zadočkom,vôbec neni vidieť ☹

syssa
14. apr 2007

Zuzka, nakupu cez mimibazar sa vobec nemusis bat, nakupili sme tam fakt dost prekrasnych veciciek. Vcera som na mimiaukcii vyhrala novy kolotoc nad postielku. 🙂 Su tam väcsinou velmi mile maminky.
Zuzi, ja osobne neviem pochopit, ked niekto napise, ze nevedia co budu mat, lebo je stale otocene. My sme v 21tt. boli na 3D a doktorka si ho sama pekne otocila a aj pred par tyzdnami si ho trosku pootocil Gleso, aby videl co potrebuje. Mne sa to jednoducho nezda, aby sa to nedalo vidiet.
Tak to mas tiez manzela Barana 😀
Inak neviem dokedy este budeme 2v1, lebo od noci mi je nejako divne... ☹
Mohla by som vydrzat do pondelka - do kontroly. Len mam bolestive tvrdnutie bruska, tak este pockam a uvidime.
Ty sa mas ako?

bubaczik
14. apr 2007

ahoj syssa..vcera som bola na poradni,steh drzi,ak vydrzi,tak uz mi dr dal na vyber,ci chcem majove alebo junove 😀 maly je velky,teraz ma 2400gr podla sona,takze v 38tt to ukonci..ze on ked vberie steh,tak do 24hod si to chce aj odrodit..

syssa
14. apr 2007

ahojcek bubaczik, jeeee 😉 to ti uprimne zavidim. Moj mal v 38tt. len cca 2300g!!! Bude to taky spuntik 😀 Ja idem na kontrolu v pondelok a som velmi zvedava, ci este podrastol a dufam, ze mi vyberie steh - inak sa odtial nepohnem. 😝 Uz to chcem mat za sebou.... 😎
Ako sa citis? Ja som zas v noci toho vela nespala, pri kazdom stvrdnuti bruska ma zabolelo podbrusko - snad vydrzim do pondelka. Nechcem doktora otravovat takto cez vikend.

bubaczik
14. apr 2007

ja spim poslednu dobu dobre..uz som si uzila aj tri noci za sebou bez minuty spanku..no vidis,tvoj ma v 38tt tolko kolko ma moj v 31tt..som zvedava aky sa narodi..dr vravel,ze by mal mat okolo 4kg 😕 tak to bude moje najvacsie..ja len dufam,ze teraz nezacne priberat..bo netusim ako ho porodim..uz teraz sa bojim..a ty sa sleduj ci nemas ruzovy vytok,neze sa ti krcok amputuje..lebo ak uz mas bolesti,nevesti to nic dobre..

syssa
14. apr 2007

paaaani 😲 tak to bude cvalik 😉
Ja dufam, ze ten nas bude mat aspon 2800g. ☹ V pondelok ak doktor uvidi, ze uz nerastie (placenta uz nepracuje), tak pojde cisarakom. No zalezi od hmotnosti.
Joj, babo nestras ma 😝 To ked ma pri stvrdnuti bruska zaboli podbrusko, tak to uz pojdem rodit? Ci ako to je? Ako prvorodicka neviem co si mam vsimat - co je len strasenie a co moze byt uz zacinajuci sa porod...

syssa
14. apr 2007

bubaczik, budes mat pri porode manzela? Ja sa obavam, tak ako chlapi maju na vsetko cas..., ci to stihne!!! 😠

bubaczik
14. apr 2007

musis si kontrolovat,v akych intervaloch su tie bolesti..ak su pravidelne,radsej chod do nem..kontrakcie citis,ak ti trpne brucho od pupka dole,neviem to opisat,ale tak nejako..ale u teba je dolezite si sledovat vytok..

syssa
14. apr 2007

stahujete sa? Ja som to nestihla a lahla som... 😠
Takze ma po porode caka kopec roboty. Manzel sa sice o vsetko stara, ale urcite veci si musim urobit po svojom. Ale este stale nemame bytik dokonceny. Hlavne nemame dvere! 😖

bubaczik
14. apr 2007

no on chce byt pri porode,ale uvidime..netuzim sa tam o nho starat..no my sa stahujeme,konecne som dosiahla svoje,pretoze hoc byvame v 3izbovom byte,ale je maly 😖 tak ideme do vacsieho,a novsieho..a tento byt ja nemam rada od sameho zaciatku,ale bol za dobru cenu,tak sme ho kupili 😖

syssa
14. apr 2007

aj ho prerabate? My sme uplne, vsetky steny co sa dali sa burali... 😀
Uz sa hnevam na manzela, lebo uz mal byt davno uplne hotovy ...., ale jasnacka ze nie je. Viem ze ma toho vela - praca, cela domacnost-kedze je lehnim ☹ ale aj tak.

bubaczik
14. apr 2007

nie,je to novostavba,takze tam nic nebudeme musiet prerabat..

syssa
14. apr 2007

tak to mate super 😉
Bubaczik, neviem odhadnut kedy volat doktora - dokedy cakat 😒
Keby nebol vikend...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre