Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

kkiki
21. jan 2011

@natali1 som dnes v Pt videla foto, ale aka nadhera 🙂 obaja a kubko no nadherny 😀

natali1
21. jan 2011

@kkiki 🙂))))

abbey1
21. jan 2011

@natali1 Ježiš.Ja som trúba,to ste vy?Ja som pozerala,že mamina aká kočka.No super.

kkiki
21. jan 2011

@natali1 no ale strasne je zlaty ten maly .... ja som este minuly rok pisala dusicke ze preco nefotia vsetky deti ... ved sa sponzorsky kupi fotak nemocnici a sestricky odfotia a len odovzdaju piestanskemu ... no nebolo by to pekne vsetky deticky by mali foto ... a ona ze to nie je zrealizovatelne ... nooooo hlavne ze vsade inde je 🙂)))

natali1
21. jan 2011

@abbey1
@kkiki
ano, to sme my... 🙂 bola to nahoda. ta pani z piestanskeho tyzdna ma nahodou odchytila na chodbe. vsetky ostatne maminy boli na izbach. :D

abbey1
21. jan 2011

@natali1 Tak ste hviezdy.Užívaj si drobčeka.Strašne to letí.My už budeme mať 6mes.Máme zuby a dáva riadne zabrať.Mrška malá.

ejuska79
22. jan 2011

@natali1 blahozelam, zelam vela vela zdravia obom, nech vam jurko robi len radost..

isabella_fly
23. jan 2011

ahojte dievcata, tak ja len tolko, ze my uz sme doma, vsetko super dopadlo, porod bez akychkolvek komplikacii (kto je zvedavejsi, vid moj clanok) personal bol super a pri porode som mala karabu, nemozem si ani v najmensom na nic stazovat, snad len na to, ze som tam nechcela byt tak dlho este pred porodom 😀 😀 😀 ale to uz nie je ich chyba... teraz si s malickou na seba pekne zvykame, plne dojcime comu sa velmi tesim a hladame si svoj rezim...

@natali1 dufam, ze drobec maminku poslucha, mna pustili v piatok ako aj bolo na plane 🙂

daniela1974
23. jan 2011

@isabella_fly Karaba tykal??? 😉 😉 😉 gratulujem k dcerenke.

natali1
23. jan 2011

@isabella_fly super, vitajte doma... 🙂 prajeme nech martinka poslucha a mamine vela mliecka a trpezlivosti. 🙂

natali1
23. jan 2011

@ejuska79 dakujeme pekne... 🙂

isabella_fly
23. jan 2011

@daniela1974 hej karaba tykal... ako kazdej 😀 😀 😀 to uz by snad nebol ani on keby netykal 😀
@natali1 dakujeme 🙂

jaja003
24. jan 2011

caute baby,
Neviete ci uz robi Karaba sono pre tehotne aj vo stvrtok? Viem, ze vzdy to bola streda a ja som objednana na tento stvrtok, tak teraz neviem, ci sa nepomylili. Dakujem 🙂

isabella_fly
24. jan 2011

@jaja003 nie nepomylili, robi sono aj vo stvrtky 😉

daniela1974
24. jan 2011

@jaja003 ja som bola minuly stvrtok, takze urcite aj vo stvrtky robi. Objednat sa mozes len v stredu.

kajlik18
24. jan 2011

ahojte.ja mam s piestanskou nemocnicou super skusenost.stravila som tam 2tyzdne a 3dni.a boli super,dobre sa tam o mna starali .aj doktori aj sestricki seper kolektiv.rodila som na vivolavacku a odrodila ma svarova no super prijemna aj ochotna porodnicka.akurat toho jedla by mohli viac davat ale inak dobre jedla no niektore 😅

daniela1974
24. jan 2011

@kajlik18 preco Ti museli vyvolavat porod?

isabella_fly
24. jan 2011

@kajlik18 veru, jedla mohlo byt aj viac 😀

kajlik18
24. jan 2011

museli lebo som dva tyzdne meskala s porodom. a to mi ani najprv dve vivolavacky nezabrali .a potom mi dali na druhi den iniekciu aj tabletku a uz to islo od rano 8:30 do rana 1:08 bolo na svete moje zlatko..fuuu ale bolo dlhe to cakanie

kkiki
24. jan 2011

sa stazujte na jedlo, ja nedostanem 3dni nic a potom dietu ... a babam daju na veceru lekvarove buchty a mne bez chuti zemiakovu kasu a este sa im aj nepaci, tak natajnaaaaaaasa 🙂))) zezerem co vidim 🙂))

daniela1974
24. jan 2011

@kkiki Ty si v nemocke?

kkiki
24. jan 2011

@daniela1974 nie este neviem kedy ... len pisem ako to budem mat so stravou 🙂

daniela1974
24. jan 2011

@kkiki no ja som narocna tiez na jedlo, takze ak tam budu grce a malo, tak ma bude musiet zasobovat muz s mamou davkami jedla 😀 .

kkiki
24. jan 2011

@daniela1974 ja nemozem koli sekcii ...

zojka05
24. jan 2011

@daniela1974 no tak na to sa prichystaj,že ta budú musiet zásobovat,jedlom ,ked som tam bola z prvým,tak som boka viac hladná ako sýta,jedlo nebolo zlé,len velmi málo,na večeru suchá strava rožky z dvoma kolieskami šunky,alebo džem,alebo pašteka a to stále dokola.....ale ked niečo priniesli z domu,tak sa dalo vydržat... 😀

kkiki
24. jan 2011

@zojka05 priprava na chudnutie 🙂))) boze a ked si spomeniem ako tie baby pohrdali tymi buchtami a ja by som za ne vrazdila ... potom som cakala kedy mi pride zle, ale nic sa nedialo ... 🙂

daniela1974
24. jan 2011

@zojka05 @kkiki ja to vidim na vaznu domacu stravu v pravidelnych hodinovych intervaloch. Teda ak nebudem ta co bude tlacit tie buchty do seba 😀

kkiki
24. jan 2011

@daniela1974 a tak ja sa nejak nechcem rozozrat, sice som teraz len 14 pribrala, ale este mi dost ostalo z olivera, 10 😠 no tak uz ked bude ten zaludok stiahnuty budem pokracovat ... na mlieko to nema moc vplyv ... na mlieko skor aktivita a toho sa obavam, kedze som neposed a doma ma to co mam ... pri obidvoch som dostala kramy po 6tt a uplne ale ze uplne im nechutilo moje mlieko a odmietali ho pit a tak sme aj skoncili .... len nech ma nikto prosim nepresviedca teraz, ze kojenie je to najdolezitejsie ... ano je kolko mozem tolko dam ... 😉

kkiki
24. jan 2011

@daniela1974 a s karabom si sa dohodla ? on je pohodak a nevidim zeby mal s niecim problem ...

daniela1974
24. jan 2011

@kkiki nedohodla lebo som ostala dost rozcarovana z neho a nemal cas, venoval sa dlho uzv, povedal ze nabuduce a to bude april.
Tak uvidim, ved este mam cas. Ja mam fakt prisny porodny plan a rada by som si dala este rande s Gresom.
Alebo skutocne zvazujem porod v Hainburgu alebo aj doma. Este uvidim. Mam fyziologicke tehotenstvo.
Ja asi muza pri porode mat nebudem, lepsie sa budem citit bez neho bez urazky, radcej sa dohodnem s nejakou dulou, uvidime co na to dr v PN. Lebo aj svokra by sla ale ja neviem. Mne to nerobi dobre. Potom sa musim strazit ako sa chovam a ci to neni trapne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre