Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

andreah25
21. okt 2011

@daniela1974 Díky veľmi za ochotu, no lenže keď je z Trenčianskych Teplíc, tam budem ťažko dochádzať, potrebovala by som niekoho priamo z PN, lebo moja teta, čo býva v PN by mi na ten čas strážila malého, takže keby mám ísť do iného mesta, dosť by sa to komplikovalo. Ale dík za ochotu 😀. Neviem prečo, ale akosi nie je ruštinárov, divné na to, že kedysi bola povinná, nie?

veronikam
21. okt 2011

Co sa tyka tych prepichnutych usi - tiez by som to nedala, keby mam dievcatko. Nech si rozhodne potom samo dieta o tom, ci chce alebo nechce nosit nausnicky. Mne dali rodicia usi prepichnut. Nausnice som neznasala, asi v 10 rokoch som si ich jednoducho dala sama dolu a zrusila, odvtedy nausnice nenosim a ani nebudem nosit, vadi mi to. To prepichovanie usi u malych babatiek mi fakt pride divne, co ma co malinke babatko mat na sebe nausnice.

liat
22. okt 2011

žiadna mamina čo rodí koncom novembra?

daniela1974
22. okt 2011

@andreah25 ona chodi do Piestan casto, je to moderna dochodkyna 🙂 ako chces. Ty chces dochadzat k rustinarke? Ci? Moze ona k Tebe.

denkadenka
22. okt 2011

@liat my rodime az koncom januara

nanyy
23. okt 2011

my koncom decembra 🙂

hannah82
23. okt 2011

@daniela1974 😀 som sa pobavila

andreah25
23. okt 2011

@daniela1974 Ahoj, práve dnes mi teta zohnala ruštinárku, ale ďakujem, ak by bolo niekedy treba tak sa ozvem.

denkadenka
23. okt 2011

@nanyy a pôjdete rodiť do PN? Čo tu čítam tak asi pôjdem aj ja, síce chodím k lekárovi do TT ale myslím si, že by to nemal byť nijaký problém. Len neviem ako to chodí, či sa ma sestrička spýta ako prvá kam chcem ísť, alebo jej to mám povedať ako prvá ja??
A chcem sa spýtať aké testy nás čakajú v 7 mes. ďakujem 🙂

maajja
23. okt 2011

Ahojte babenky ... my mame termi okolo 9,12,2011... a rodila som pred tym v pieštanoch a bola som spokojna až na par sestričiek ktore dokažu byt neprijemne ... ale inak v pohode .... 🙂 .. tak dufam že to aj teraz nejako prežijem .. a bude dobre .. ked už budem mat po tom a už doma ... 🙂 už sa neviem dočkat ... a zda sa mi to nejake zdlhave a december ešte strašne dalekoooo .... 😒

denkadenka
25. okt 2011

@maajja ahoj 🙂 nevieš či je v nemocnici také niečo ako deň otvorených dverí? hľadala som na nete foto alebo niečo bližšie (info) o tej pôrodnici a nič som nenašla...

kiki30
25. okt 2011

@denkadenka den otvorenych dveri tam nebyva ale mozes ist na obhliadku porodnice

denkadenka
25. okt 2011

@kiki30 a to sa musím niekomu dopredu ohlásiť alebo môžem tam ísť kedy chcem??

kiki30
26. okt 2011

Myslim ze by si tam mohla aj prist a ak nebudu mat nic surne tak ta prevedu, a ak nieco budu mat (porod, vizita, a pod) tak budes musiet mozno pockat. Alebo si najdi tel. cislo na porodnicu a dohodni sa s nimi kedy je najlepsie pre nich prist. Ja som tiez planovala sa tam ist pozriet, ale som to odkladala, az som to nestihla, ale v podstate som aj rada ze som nebola, aspon ma to nematalo v hlave, a nebola som v nicom ani sklamana ani prekvapena.

zewa11
28. okt 2011

Ja som prednedávnom rodila v PN a bola som spokojná,pôrodnica je super......sestričky,starostlivosť,doktori tiež,ale čo sa týka novorodeneckého oddelenia...............proste zaťala som zuby a hrabala som sa rýchlo domou.Nikto sa nepýtal či vládzeš po CS proste dostaneš dieťa a staraj sa,niežeby som sa nechcela starať o svoje dieťa,ale po operácii brucha je to dosť ťažké,ale máme to za sebou a išla by som tam znova. 😉

wewe22
29. okt 2011

ahojte tak my to mame za sebou doktori super sestricky az na jeden exemplar tiez super suhlasim s @zewa11 novorodenecke je tam samostatna kapitola aj ked najdu sa aj dobre sestricky no tiez mam skusenost po SC este som ani nechodila doniesli mi o piatej rano malu dve hodiny mi ju tam nechali aj ked ziapala cely cas no bola som hotova a dalsia vec v nemocke som sa pytala ci nema zltacku povedali ze nie a dosla som domov mala spala co ani nejedla a ked som zavolala mojej Dr ta povedala ze ma v papieroch ze zltacku ma
napriek tomu by som sa vratila
nausnicky sme dali mala ani neplakala a uska uz ma takmer zahojene

isabelle777
29. okt 2011

ahojte, chcela by som sa spytat na porod v PN. Rozhodujem sa medzi trnavskou a PN. V trnavskej nemocnici lekarka ktoru som si chcela zazmluvnit dala vypoved. Neviem ako je na tom piestanska nemocnica, tiez vacsina lekarov konci v novembri? Ja mam termin porodu koncom decembra a bojim sa ze ma nebude mat kto odrodit. Ako je to s rizikovymi porodmi v PN? Ak sa dieta narodi predcasne, vezu ho do tt alebo do blizkej neonatologickej amb, alebo funguje aj v PN? dakujem

isabelle777
29. okt 2011

@wewe22 gratulujem k dcerke, chcem sa spytat u koho si rodila?

wewe22
30. okt 2011

@isabelle777 neviem ako je to s tymi vypovedami ale predcasne narodene vozia do TT mne robil SC Karaba bol super ani som si ho neplatila a bol velmi starostlivý

emonicka
30. okt 2011

mamicky kt. sa chystate rodit a mali by ste zaujem o inforamacie o porode. v materskom centre hlohovec sa bude konat v novembri prednaska a diskusia s certifikovanou dulou a poradkynou pri dojceni. ak by mal niekto zaujem klude piste 🙂

denkadenka
31. okt 2011

@emonicka ja mám záujem 🙂 takže si poprosím podrobnejšie info o tom konaní 🙂

denkadenka
31. okt 2011

@wewe22 gratulujem k dcérke. Kedy ste malej dali naušničky? Vaša skúsenosť nie je moc dobrá, čo sa týka stravy a podobne to tam ako vyzeralo? Chcem sa ešte spýtať čo všetko ste si brali do pôrodnice pre maličkú... teším sa na vašu odpoveď 🙂

emonicka
31. okt 2011

@denkadenka jeeej to ma tesi 🙂 vcera som sem nedala presny termim, pretoze sme ho potrebovali este doladit, ale nastastie sa dnes uz vyriesil. bude to 25.11. o 15:00, trvanie cca 2-3 hodky, vstup 4 €, materske centrum, to asi vies kde je, ze? 🙂

wewe22
31. okt 2011

@denkadenka dakujem
nausnicky sme dali tusim na treti den stalo to 10e
strava bola v ramci nemocnicneho prostredia dobra aj ked dietna strava je vlastne kazdy den to iste ale mala som moznost ochutnat aj normal ked som lezala na rizikovom a je to jedle
pre malu som potrebovala len plienky, krem na ritku a mydlo

denkadenka
1. nov 2011

@emonicka práveže vôbec netuším kde to je 😒

denkadenka
1. nov 2011

@wewe22 zavinovačka, bodinka, uteráčik pre maličkú tam dávali oni?

majka_3
1. nov 2011

@emonicka Mozem sa pridat aj ja ??? 🙂 a kde najdem to centrum??? 😀

wewe22
1. nov 2011

@denkadenka oblecenie a perinku davaju svoje kupu sestricky a uteracik som zabudla

emonicka
2. nov 2011

@denkadenka je to dolu pri Vahu, oproti tomu zubarskemu centru co stavaju. je tam aj plagat Centrum pre rozvoj rodiny, je to vzadu v tom areali. na dverach je aj nazov. pripadne tu mas webovu stranku, kde je mapka. http://cprr-hc.webnode.sk/kontakt/
@majka_3 no jasne ze sa mozes pridat. moze sa pridat kotokolvek 🙂 vyssie ja napisame kde je
keby chcete este nieco vediet, tak piste. inak sme aj na FB, tam si nas mozete pridat medzi priatelov a dozviete sa vsetky novinky, ale su aj na webe. na FB sa mozete zahlasit aj na jednotlive akcie, aby sme vedeli priblizny pocet ludi, kt. pridu. ak nie ste na FB staci mi napiast, ze pridete na taku a taku akciu.

liat
2. nov 2011

@wewe22 ahoj prosim ta, co vsetko mam zobrat babatku do porodnice? len plienky a uterak?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre