Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

wewe22
2. nov 2011

@liat plienky, uterak, mydlo a krem na ritku

liat
2. nov 2011

@wewe22 dakujem velmi pekne. u koho si rodila? mala si zazmluvneneho?

wewe22
2. nov 2011

SC mi robil Karaba ale nemala som ho zazmluvneneho podla mna su tam setci dobry netreba si zazmluvnovat

liat
4. nov 2011

@wewe22 ten isty nazor mam aj ja. i ked Borodacom si moc ista nie som

wewe22
6. nov 2011

@liat Borodac uz tam nie je

liat
6. nov 2011

@wewe22 vážne? tak fajn 🙂

maajja
6. nov 2011

A doktor Polák tam ešte rodi .. lebo na toho tiež neboli dobre reči ako na porodníka 😒 ... inak ostatny su v pohode mala som asi všetkych a boli super .. len som zvedava na koho teraz trafím 🙂

majka_3
7. nov 2011

@maajja nemas zajednaneho Dr? mozno sa teda stretneme 🙂 😉

maajja
8. nov 2011

@majka_3 ... ja nemam zajednaneho doktora .. ani predtym som nikdy nemala ... ja na to mam taky svoj nazor že doktory su tam na to aby odrodili je to ich práca .. a preto by som im neplatila .. zatial bolo všetko v pohode naposledy som mala dr. glesa pri porode a bolo dobre .. aj ked doteraz nechapem prečo ma nechali rodit normalne ked som predtym mala cisarsky ... teraz čo som počula tak každa jedna ktora už mala cisarsky tak automaticky išla aj na druhy ... .. tak tiež som nechapala ked som čakala dcerku nechali ma rodit normalne aj napriek tomu že mala bola otočena dole zadočkom ale kedže som sa vobec neotvorila tak až potom ma dali na cisarsky .. no vobec som nevedela si predstavit taky porod ... 😖

maajja
8. nov 2011

@majka_3 .. a možne to je že sa stretneme 😀 bolo by dobre ked sa tam človek stretne s niekym koho pozna .. 😀 len teraz tiež ešte neviem lebo sa mi maly neotočil tak čakam do 38 tyždna kedy mam ist znova na sono či sa maly otočil alebo nie ... tak uvidime 😕

majka_3
8. nov 2011

@maajja tak drzim palce aby sa otocil 🙂 a porod mohol nastat 🙂

liat
8. nov 2011

to je aj moj nazor, neuznavam korupciu. Slovaci nadavaju na korupciu v zdravotnictve ale pritom si to robia sami, takze ja to podporovat nebudem. A ked viem ze tam nie je Borodac tak som kludna 🙂

baby este aby som sa tam s vami nestretla aj ja. nerada by som vsak prenasala

jana17
9. nov 2011

Baby vravte si co chcete, ale doteraz mam pred ocami hororove sceny, ako by to dopadlo, kebyze si nezazmluvnim lekara... takto sa venoval iba mne, nie dalsim trom, co tam cakali a prestupovali a zachranil mi dietatko, a urcite by som to spravila znova a znova a znova... ved nerodim kazdy mesiac.

wewe22
11. nov 2011

@maajja dr Polak je tam raz do tyzna myslim ze kazdy stvrtok od 18 do 6 ja som tiez na neho pocula staznosti ale aj dobre referencie ma ked som bola v porodnici odrodil tri zeny a ani jedna sa nestazovala

erika1111
11. nov 2011

baby ma niekto info o porodoch v decembri?ako je to ?budeme mat kde rodit?

isabella_fly
11. nov 2011

baby, na ktorej strane je ten zoznam do porodnice? kamoske ho zhanam a ja ho uz nikde namam a neviem ci si vsetko dobre pamatam

nanyy
12. nov 2011

@erika1111 ...no uz sme tu dve 🙂

kiki30
12. nov 2011
kiki30
12. nov 2011

@isabella_fly nie je to velmi dobre vidiet, tak ak budes chciet, poslem ti to mailom

hausknechtova
12. nov 2011

@misa5 ahoj ja som rodila v piestanoch a bola som nadmieru spokojna lekary aj sestricky doli ochotni a mili drzim ti palce

dur
12. nov 2011

@liat Ahoj mas nejake zle skusenosti s Borodacom prosim napis 🙂

liat
12. nov 2011

@dur ahoj nie nemam, bola som u neho iba jeden krat. starsi pan a vraj si lubi dat

nattou
12. nov 2011

mamičky, nestrašte sa a hlavne komentáre "vraj si lúbi dať"...no, sorry, ale to čo je? MUDr. Borodáč je starý fachman, veľmi príjemný človek, poznám ho dlho a ešte nikdy som ho nevidela v inom ako triezvom stave, tobôž nie v práci. Toto je veľmi chúlostivé a hlavne netaktné, na verejnom fóre, hlavne, ak nemá možnosť sa vyjadriť... ak máte niečo k jeho práci, ok, ale takéto špekulácie, to sem nepatrí. 😠 neviem ani o tom, že by pobabral nejaký pôrod.

dur
12. nov 2011

@liat vdaka pytam sa preto lebo ja chodim mudr. Borodacovi aj som chodila cele tehotenstvo k nemu. Je starsi ved o to ma viac skusenosti a odrodenych zien. Ja som bola vcelku spokojna 😉
@nattou 😉

liat
12. nov 2011

@nattou pisem ze nemam s nim skusenosti, to vraveli jeho pacientky. v zivote by som ho nechcela nejako urazit, to som ani nemala v umysle, a ak mate dobre skusenosti tak je to potom fajn. viete ako to je, sto ludi sto nazorov.

lusja
14. nov 2011

Ahojte maminy. Aj si planujete platit nejakeho doktora? ak ano-nie, preco? ja som zmatena, bo svokra aj moja mama stale vymyslaju, ze by to asi nebolo marne...ale podla mna netreba... sama sa nejako neviem rozhodnut...mozete poradit???
dakujem!

zuzidr
14. nov 2011

ahojte, tak ja som rodila, v PN pred 4,5rokmi a mala som zaplateného dr. Pôrod bol celkom rýchli, s EPI za 4hod som mala malú na svete....Doktor ma chodil často pozerať aj po pôrode či je všetko ok, bola som spokojná ale pôrod ma vyšiel vtedy aj s manželom pri pôrode aj s EPI na vyše 8tis Sk....ked si to zoberiem spätne, pôrod bezproblémový, EPI zabrala, takže som zbytočne vyhodila 5tis. doktorovi....teraz čakám druhé bábo, zatial je tehotenstvo v poriadku, veľmi sa modlím aby pôrod bol aspon taký rýchli ako pri prvom, určite si dám EPI, ale či si mám zajednať doktora sa rozhodnúť neviem......p. Karaba a p.Glesso sú obaja fajn či už ako odborníci alebo ich prístup. na dr. švárovú nadávajú no ja som s nou nemala nikdy problém, zdala sa mi fajn a milá, doktor Dojčan je vraj tichý ale tiež fajn, a teraz je tam ešte nejaká mladá doktorka....Zse ma vájde kopu penazí EPI a manžel pri pôrode, a dať ešte nejakých 150€, ktoré nemám len tak "na vyše"...neviem bude to ťažké rozhodovanie....

zuzidr
14. nov 2011

ale inak som bola spokojná aj so sestričkami, so stravou...kto chce hladať chyby, vždy si niečo nájde 😀

kiki30
15. nov 2011

@zuzidr moje dve kolegyne rodili pri dr. Svarovej a boli nadmieru spokojne, takze som sa nebala ani toho ze by som ju mohla mat pri porode aj ja, chvalili si ju. A ta mlada Strakova je tiez velmi dobra, je mila, a robi si robotu poctivo a ma ju asi rada, je starostliva, tiez mam dve zname co pri nej rodili. Vsetci su tam fajn odbornici, ja som zajednaneho nemala a nebudem si zajednavat ani nabuduce.

gubcikova
15. nov 2011

babule chcem sa spýtať.prvý krát som mala gynekologa v PN takže som chodila na UTZ Karabovi.teraz mám gynekologa v Trenčíne a ten robí tie veľké UTZ sám.chcem znova rodiť v PN nebudú mať stým problém,že som nebola u nich na UTZ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre