Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

kiki30
15. nov 2011

@gubcikova myslim ze s tym nebude problem, moja znama tak chodila gynekologovi na vsetky prehliadky aj UTZ v Trnave, a rodit chcela v Piestanoch a aj rodila, akurat ked prvy krat prisla na falosny poplach tak jej povedali ze na CTG aspon mala prist, tak jej ho vtedy spravili a este raz aj objednali. Ved pripadne zavolaj do porodnice a opytaj sa.

zuzidr
15. nov 2011

@gubcikova ahoj ty si z Pobedima? alebo Pn - smer Novvé mesto?

myslím že nebude s tým problém, švagriná chodila k dr. do HC a rodila v PN a nikdy na UTZ nebola v PN, len tam prišla rodiť...

gubcikova
15. nov 2011

@zuzidr ja som z nového mesta.preto sa aj pýtam,lebo pri dcére som chodila aj na CTG do nemocnice.

zuzidr
15. nov 2011

aha, tak si ťa pomýlila, som si myslela že tvoja mamina má obchod v PN 🙂

rora
16. nov 2011

Ahojte. Ja som v PN nemocnici rodila pred par tyzdnami, mala som dr. Strakovú a teda ja nemozem povedat jedno zle slovo 🙂 maximalne spokojná.co sa tyka nemocnice bola som prekvapena, cakala som horsie 🙂 mne sa tam celkom pacilo, aj sestricky boli fajn. teda az na jednu z novorodeneckeho, taka tvrdsia povaha 😖

zewa11
16. nov 2011

@rora Úplne s tebou súhlasím,ja som tam bola pred štyrmi týždnami a tiež som bola spokojná,až na to novorodenecké,teda zvlášt tú jednu 😠 sestričku,mala som dojem ako keby bola riaditeľka 🙂

emonicka
18. nov 2011

tehulky a mamicky, kt. ste v ocakavani babatka
ak mate trosku casu a chuti v materskom centre v Hlohovci sa bude 25.11. o 15.00 konat prednaska a diskusia s certifikovanou dulou a poradkynou pri dojceni.
Chcete, absolvovať prirodzený pôrod pre Vás aj Vaše dieťatko? Chcete dať Vašemu dieťatku ten najlepší príchod na svet? Plánujete dojčiť a zabezpečiť správny a bezproblémový rozbeh dojčenia?
- nemedikamentózne úľavové techniky
- prítomnosť sprevádzajúcej osoby
- príprava na dojčenie
- bonding a samoprisatie - bezprostredné uvítanie dieťatka láskavým, bezpečným a jemným spôsobom
prihlasit sa mozete prostrednictvon FB (Centrum pre rozvoj rodiny) alebo na cprr-hc@azet.sk alebo mi napiste IP s vasim menom.

denkadenka
20. nov 2011

caute maminky 🙂)
neviem pochopit,ako je to mozne ,ze porodnica v PN nema inkubator,ved kazde dietatko po narodeni musi ist na par hodin do inkubatora alebo to uz neplati??

lucinda7
20. nov 2011

@denkadenka každý novorodenec ide v PN na vyhrievane lôžko 😎 niečo podobne,ale inkubator na akutne stavy nie je,detičky sa vezu do TT 😝

reanda
20. nov 2011

@denkadenka naco by si preboha chcela davat zdrave babo do inkubatora? 😨 babatku je najlepsie pri mame.. moju som si nedala ani na ziadnu vyhrievanu podlozku, som si ju vyhriala sama 😝

denkadenka
21. nov 2011

@reanda mamina stále tvrdí, že bábetko musí ísť na pár hodín do inkubátora...a neverila že v pn nie je inkubátor..... ani jis-ka

nattou
21. nov 2011

@denkadenka v PN je len oddelenie fyziolog. novorodencov, všetky ostatné detičky sa prevážajú do Trnavy, preto, keď mamina začne rodiť pred 38mym týždňom, môže ísť rovno tam, lebo z PN ju aj tak prevezú ešte pred pôrodom, ak sa to dá samozrejme stihnúť...je to tak lepšie, ako potom neskôr prevážať bábo a mamina za ním ide až na 3tí deň, alebo až keď sa v Trnave pre ňu uvoľní lôžko.

lienka55
21. nov 2011

@reanda aky bol porod????

daniela1974
21. nov 2011

@denkadenka v Hlohovci poriada jedna mamicka uzasne skolenia a prirodzenom porode a samoprisati. Skus tam skocit, su to pekne skolenia a hovori sa tam o vediach, na ktore sme uz my zeny davno zabudli.

Naco by Ti bol inkubator??? Ved si tam Ty, mamina.

mbrazd
21. nov 2011

@denkadenka nie do inkubátora ale na vyhrievacie lozko a to tam majú

lusja
21. nov 2011

Ahojte,
teraz zacnem tak mimo tych inkubatorov...ale co si myslite o strajku lekarov - teda tu v PN na gynekologii. v decembri mam termin, tak dufam, ze sa o nas vsetky, co sa tam ocitneme, dobre postaraju. neviete nahodou, ake su tam teraz podmienky?

nanyy
21. nov 2011

@lusja veeeru,to som aj ja zvedava ako to tam bude,ci to bude citit...:((((

nattou
21. nov 2011

@lusja nijako sa Ťa to nedotkne, výpovede sú už stiahnuté, fungujú ako vždy. Akurát, že sa do Piešťan navalia mamičky z celého okolia, Trenčín, možno Trnava ...a kedže je to tam také maličké, málo lôžok, možno nebude kam ukladať...ale môj skromný názor je, že sa to čoskoro utrasie 😎

lusja
21. nov 2011

@nattou 🙂 mas dobry zdroj info! toho sa prave obavam, ze sa sem stiahne strasne vela mamiciek...a dufam, ze s tymi vypovedami to tu nebude take zle... len aby doktori stihali a chceli pracovat...

l81
21. nov 2011

@reanda no tak to by aj mna strasne zaujimalo, ze naco maju niektore `pani doktorky` potrebu strkat zdrave deti do inkubatorov, ked najlepsie je im pri mame. A potom este ked sa ich clovek opyta, ze PRECO? tak ho odbiju uplne primitivnou ponizujucou odpovedou.... len tolko k teme inkubator 🙄

denkadenka
21. nov 2011

@daniela1974 jedna mamina tu aj písala že teraz v piatok je tu také niečo aj s dulou, tak tam idem 🙂

reanda
22. nov 2011

@lienka55 dlhy 😀

reanda
22. nov 2011

@l81 oni su niektori pani doktori a doktorky, chudatka, taki pomyleni 😀

lienka55
22. nov 2011

@reanda teda ale si mi ho opisala,normalne roman. 😀 😉

daniela1974
23. nov 2011

@denkadenka chod lebo Ta ta Tvoja mama umuci 🙂 😉 😉 😉 😉

betina1984
23. nov 2011

Ahojte baby. Môžem sa spýtať na pôrodnicu v Piešťanoch? Ja som pôvodne chcela ísť do Trenčína, aj prvú som tam rodila a bola som úplne spokojná. Ale keďže ju zatvárajú, musím hľadať niekde inde. Chcela som sa spýtať, ako je vybavená pre dvojčatá, čakám totiž dve. Či sú tam inkubátory, či prípadne aj vyvolávajú pôrod, alebo čakajú na termín. Po pôrode sa tam zostáva tiež 4 dni? Ďakujem...

alena76
23. nov 2011

@betina1984 ahoj ja som tam rodila 4 deti a maximálna spokojnosť. (a nikdy som nemala zajednaného lekára. )
Až na jednu sestričku z novorodeneckého to bolo v pohode. a tú som sa snažila ignorovať.
Čo sa týka vybavenia..asi nič moc. inkubátor je tam asi len jeden ak vôbec. viem, že v prípadoch keď treba , prevážajú do Trnavy. Zažila som po dvakrát aj dvojičky, ale pôrody boli bez komplikácií a v termíne - jeden prirodzený, jeden cisarák..Všetko bolo ok, tak nepotrebovali nejakú špeciálnu starostlivosť. Tak neviem viac.
Domov ideš na piaty deň, ano. Po cisárskom o deň neskôr. Pôrody asi aj vyvolávajú, ale najstaršiu dcéru som prenášala týždeň a čakali.
Celkovo som bola spokojná.

zewa11
23. nov 2011

@betina1984 ja som bola spokojná,ale inkubátor tam asi nie je,po pôrode dávajú deti na vyhrievaciu podložku a inak pri predčasnom pôrode kôli inkubátoru prevážajú do Trnavy,inak súhlasím s alena76,ale ja som išla po cisaráku na piaty deň domou,tak ako po prirodzenom pôrode 🙂 išla by som tam znova,aj napriek tej sestičke z novorodeneckého,netreba sa jej báť 😠

tanina724
23. nov 2011

Ahojte.Ja som bola maximalne spokojna.Rodila som tam v juli.Prijemne sestricky aj dr..Dost zalezi,ako sa budes spravat ty.Ked budes prijemna,budu aj ony.Ta neprijemna sestricka z novorodeneckeho bola nakoniec v pohode.Ked sa nam podari druhe,pojdem tam znova.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre