Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

angela2
21. apr 2012

A v konečnom dôsledku také ženy ako daniela 1974,urma, vladzaien si mozu nabuduce zazmluvnit ak by chceli rodit v Piešťanoch nejakého doktora...Dojčana už poznajú a sú tam aj iní lekári. Len aby to nebolo tak, že takéto ženy nebudú nikdy s ničím spokojné......dávam za pravdu liat v jej poslednom príspevku!!! má úplnú pravdu a to sa týka myslím všetkých 3 menovaných.

kiki30
21. apr 2012

Podla mna je dolezite aj to ako samotna zena porod berie a aky ten porod je, ci lahky, alebo komplikovany, kamaratka bola rodit v Kochovi, a teda bolo to tam co sa vybavenia tyka super, aj izba, aj starostlivost, aj mile tvare doktorov a sestriciek, ale bohuzial mala taky porod ze jej to ani tato starostlivost nesprijemnila a dlho sa z neho fyzicky aj psychicky spamatavala. Ale je to na kazdom ci si priplati alebo nie. Ja co som sa bavila s mamickami v porodnici tak ani jedna nemala zajednaneho lekara a viac menej vsetky mali porod v pohode, ako nie je to prijemne, no ale co uz, a aj pobyt v nemocnici, a komu sa nepaci, nech sa paci, treba si priplatit alebo ist do sukromky Kocha 🙂

angela2
21. apr 2012

xenička 13 a kto Ťa prosím rodil,ak to nie je tajomstvo.

angela2
21. apr 2012

Takže dámy, ako píše kiki 30, môžte si vybrať full service doktorov a sestričiek s prívetivými tvárami na klinike resp. v Kochovom sanatóriu a prispieť personálu na ich nadštardantné platy, alebo rodiť na provincii v Piešťanoch s face-om Dojčana,alebo si nikoho na tej provincii zazmluvniť,neviem ani jedna z Vás nepíše či už urma, alebo vladzaien,že by mali komplikovaný pôrod.Takže ono to asi nebude len o ksichte, ale aj o Vás,čo rodíte, a najmä o Vás.Neviem ,prečo ste sa na Dojčana nesťažovali za jeho teda asi neprofesionálny prístup, alebo neodbornosť alebo ja neviem ešte na čo.Veď vždy sa niečo nájde...

xenicka13
21. apr 2012

@angela2 v 2003 primar v 2007 swarova v 2010 karaba

angela2
21. apr 2012

Xenička bola si spokojná? Lebo ja 2 roky nazad áno, a nechápem tu reakcie niektorých rodičiek, samozrejme,že byť v nemocnici nie je príjemné, ale veď si tam idem pre bábätko,ktoré budem rodiť ja...nikto ini ho za mňa neporodí a reakcie niektorých mamičiek čo sú so všetkým a niektorými ľu´dmi nespokojné mňa osobne zeráža. mňa rodil dojčan žiadne ksichty, možno by bolo fajn otvoriť nejakú stránku pre sestričky a doktorov a tí by kritizovali prístup niektorích tzv. mamičiek- ich ksichty, spolupräcu pri pôrode atď.ve´d v prvom rade ja idem rodiť- ani sestrička, ani doktor- ak chcú také ako urma, vladzaien a im podobné niečo neskutočné- tak je resp. majú kopu iných možností na výber.

abbey1
21. apr 2012

@angela2 Čo je na našich požiadavkách neskutočné? To nejde o to, že by sme boli večne s niečim nespokojné. Ale to je asi Vám zbytočné vysvetľovať. ja osobne som tu mnohých lekárov vychválila a veľmi si ich vážim.
A slušný prístup a milá tvár by mala byť samozrejmosťou všade, v každom obchode, či úrade a tak i v nemocnici. To v žiadnom prípade nie je nadštandart, za ktorý si má človek priplácať.
Veľkou škodou celej našej spoločnosti je, že mnohí sú spokojní aj minimom a tak sa tak mnohí ľudia vo svojich profesiach aj správajú.
Ja si vážim odborníkov so slušným prítupom. A ak som nespopkojná, sťažujem sa. Výber lekárov som starostlivo zvážila a preto som prežila 2 nádherné pôrody. Ale ak lekár ohovára pacientku za chrbtom a ona ho tu i tak vychvaľuje... 😠 K tomu už nič netreba dodať. A tvrdiť, že na to má nárok , lebo je odborník? našťastie existujú i odborníci so slušným chovaním. Ono by ich bolo viac. keby viac ľudí bolo slušných a slušnosť a odbornosť aj vyžadovali.
Prečo posielate preč rodiť ženy, ktoré niečo pochvália a niečo skritizujú? Ony si neplatia poistenie ako vy? Nech si každý rodí u koho chce, ale prosím nenavážajte sa do žien, ktoré možno už čo to prežili, vážia si svoje zdravie, i zdravie svojich detí, majú svoju sebaúctu.Ďakujem

angela2
21. apr 2012

Mila Abbey ja dakujem,ze vies pochvalit, len prave u tych dvoch menovanych sa clovek snazi odviest profesionalnu robotu po pri porode,aby sa rodicke ani babatku nic nestalo, myslim ,ze obe mali nekomplikovany porod, to vsak okrem ksichtu a neprofesionalneho vystupovania nespomenuli.to bol moj posledny prispevok do modreho konika a sorry ale tiez si na hlavu od niekoho hocico nepustim.pekny vecer

zewa11
21. apr 2012

@vladazien000 jéééj ahoj.....bola som aj ja vtedy v pôrodnici a ked ma už pustili,išla som na štychy a ty si išla na natáčanie,sme sa rozprávali na chodbe,jedna pani ma pustila sadnút-asi videla ako chodím 🙂 Tak to tu riešiš ako čítam,že pani doktorka je dobrá a ja som zlý 😀 máš dievčatko??gratulujem

xenicka13
21. apr 2012

@angela2 ale ano ved ja som s dr. bola fakt iba posledne minuty porodu a berem to tak ze babatka mi iba na konci chytili 🙂

reanda
21. apr 2012

@angela2 skoda, ze sa tu neda davat aj "nepaci sa mi to", lebo inac ani neviem, ako by som na tvoje prispevky reagovala..

vladazien000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladazien000
21. apr 2012

@zewa11 Jej ahoj aka je toto nahoda :D hej tak na to nezabudnem aj mi je to smiesne teraz aj ma to zaraza ale v tej chvili ked tam na mna blakal a mi zabuchol tie dvere nebolo mi vsetko jedno by som mu najradsej v tej chvili tak vynadala strasne a potom sa uz vtierat risiel. To uz si to u mna vsetko pokazil nedokazem uz na neho zmenit nazor od toho vystupu co spravil. a to som si este vravela boze dufam ze ma nebude rodit a co cert nechcel akurat on tam bol :D:D Ano narodila sa mi zdrava dcerka Vikinka o 5 dni bude mat pol rocka roby nam vsetkym len radost a moc sa z nej tesim ze ju mam :o)

liat
22. apr 2012

@abbey1 k nam ostatnym asi boli mili, vy ste si to asi nezasluzili

liat
22. apr 2012

@vladazien000 ja som reagovala na danielu, lebo dehonestovala uz toto forum. stale urazala vsetkych zamestnancov piestanskej nemocnice. a zbytocne tu stresovala nastavajuce mamicky. tak nech ide do blavy ako aj prve porody a hotovo!!!!!

abbey1
22. apr 2012

@liat Bez komentára.

angela2
22. apr 2012

Mila admin prosim Ta o zakaz vstupu loginu vladazien- uraza lekara a posiela ho na liecenie, myslim, ze tam by patrila ona, ked niekoho uraza!!!!

nikita308
22. apr 2012

Bože baby, stále sa tu točíte okolo jednej tyče... a čo napríklad jedlo, boli ste spokojné??? kuchárky boli šikovné??? apropo, je dobre písať o niekom, kto možno o tomto fóre ani nevie a nemôže sa brániť, ale bola by som zvedavá na názor lekárov, ktorí sú tu stále spomínaní, aké sme boli podľa nich rodičky my, ako sme sa správali a spolupracovali pri pôrode...
Podľa tých "nespokojných" sme my "spokojné" len utiahnuté pipky, ktoré si nevedia asi povedať svoj názor... napíšem tu svoj názor a svoju skúsenosť a hotovo... nečakám, že každý mi bude pritakávať...
A vy prvorodičky, resp. tie, ktoré sa chystáte rodiť do PN, nestresujte sa príspevkami na MK (nemyslím len túto tému, ale aj ostatné)... to by ste po prečítaní o pôrodniciach na Slovensku asi všetky šli rodiť do zahraničia...
Nepochopím mamičky, ktorým sa teda nepáčilo, ako sa vedia vytočiť do vývrtky nad názormi iných... čo tam chodíte rodiť 5-krát do týždňa???
Toť len môj názor, viem, že niektoré sa tu na mne vyvŕšia, ale reagovať nemusíte, ja som vyjadrila len svoj názor a viac sa k tomu vyjadrovať nebudem... 😝 Myslím, že dospelý a rozumný človek pochopí, že aj iný človek môže mať svoj vlastný názor... 😎

angela2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sipomar
22. apr 2012

Ahojte kocky, tie co ste rodili v PN bolo vam umoznene samoprisatie babatka po porode ak ste o to poziadali? Pocula som, ze sa to da dohodnut. Dakujem.

angela2
22. apr 2012

A navyse tej fiflene- mila admin ste ani nestornovali slovo, ze doktor sa jej pchal do riti. tam sa jej moze pchat jej muz, ak vobec nejakeho ma... to som p. vladu zien "citoval". este zvazujem , ze na uvedenu podam trestne oznamenie za ohovaranie, a Vam za admin pracu tiez dakujem, hlavne, ze mate regulu, co sa uverejnit moze a co nie!!!

angela2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reanda
22. apr 2012

@sipomar ano.. mozes si vyziadat aj neodnasanie babatka po porode a travit s nim tie dve hodiny na sale, pricom sa ti samoprisaje prirodzene.. najlepsie, ked ho aj nechaju nahe.. ale tak ide to aj v perinke, len je to tazsie - aj pre teba aj pre dieta.. zalezi na tebe, co chces a o co ich poziadas, oni ti v podstate nemaju pravo to odmietnut, pokial si ty aj dieta v poriadku.. ale bezne to tam, myslim, nerobia a nosia potom babatka az na izbu

reanda
22. apr 2012

@nikita308 neviem, kto sa tu vytaca do vyvrtky.. ved si napis svoj nazor, nikto ti ho neberie, preco ho ty beries inym? mna diskusia o strave nezaujima, tak pisem o tom, co ma zaujima a co je pre mna dolezite..
a toto je tema o piestanskej porodnici a teda aj o personale, ktory tam pracuje, co mame pisat len o vybaveni a vzhlade budovy, ci co? ked "nemozu sa branit", ved nikto nebrani sem prist aj lekarom a sestram a mozu sa hajit, kolko len chcu

nikita308
22. apr 2012

@reanda Ja nikomu názor neberiem ani neodopieram... a myslím si, že už jeden spomínaný lekár tu aj svoj názor (a nie jeden) vyjadril... 😅

abbey1
22. apr 2012

Ozaj neskutočná škoda, že sa to tu vždy zvrhne na hádky a urážanie. teraz neriešim na ktorej strane.
Nepíšem za niekoho iného, píšem len za seba, za svoje skúsenosti. Stojím si za každým slovom, ktoré som napísala. A vôbec nejde o to, že by to tu bolo anonymné. Ak spokojná pochválim, ako som i pochválila, ak nie poviem, alebo aj napíšem.
Opakujem za seba. S pôrodnicou som bola maximálne spokojná, vďaka správnemu výberu lekárov, ale aj so sestričkami veľmi. Bohužiaľ, to isté nemôžem povedať na novortodenecké, kde som postrádala ohľaduplnosť a i značnú profesionalitu.

Vždy ma veľmi mrzí, že sa nájdu ostré komentáre na jednej či druhej strane. Nespokojnosť sa dá a má vyjadriť i slušne.
Nebudem sa ospravedlňovať za niekoho iného. Osobne som nikoho neurazila. Za tým si stojím. Slová by sa mali vážiť na oboch stranách.
To je z mojej strany všetko. Tu nemá nikto nikoho zastrašovať, ani si zatvárať oči pre zlým. Ak je niekto spokojný, napíše sem, ak nie napíše tiež. SLUŠNE! A bude všetko OK. Snáď. Nemusíme si s názormi, či požiadavkami sedieť, ale nemáme právo sa urážať a posielať sa kade-tade.
Na margo Dr Dojčana, osobne si ho veľmi vážim, u mňa vždy odviedol super profesionálnu prácu so slušných chovaním. Čo sa stalo medzi ním a menovanou maminkou mi neprináleží hodnotiť, nebola som, nevidela som. Ale urážať by sa nemalo. Ja mám na niektorých Dr svoj názor a nelichotivý, ale snažila som sa ho podať slušne.

sipomar
22. apr 2012

@reanda dakujem za odpoved 🙂

angela2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
reanda
22. apr 2012

@nikita308 ano, prave zasnem nad tou urovnou - ducha, inteligencie, vyjadrovania, aj vsetkeho.. ak je to naozaj dotycny lekar, tak som teda riadne sklamana, na mna posobil ovela obstojnejsie, esteze teda toho vela nenahovori.. az mi je z toho divne, ze taky clovek bol prvy, co drzal v rukach moje dieta 😒

angela2
22. apr 2012

@reanda No vidíte , a ja si uz resp. my si už nezaslúžime trocha úcty, poďakovania.Za 14 rokov praxe som sa snažil pomáhať a dúfam, že pomáhať budem.Ale tak ako tu začala svoje extempore menovaná....Vy by ste sa asi nechali urážať.pekný večer a prepáčte,že som držal Vaše bábätko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre