Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

zewa11
12. okt 2012

@vladuska99 to je OK,týžden pred termínom asi už hore do pôrodnice na CTG,ale predtým asi cca...3týždne som bola na CTG na prvom poschodí,tam ma zo sona poslal Karaba sa objednat 😉

vladuska99
12. okt 2012

@zewa11. No ja mam ale gynekologicku vo vrbovom,ona mi aj dala taky vymenny listok,no minuly tyzden som spadla tak som bola na pohotovosti hore na 5na tom ctg,a glesom mi povedal ze mam si zavol piatok ze potom dole na 1,len minuly piatok som zabudla na to a kamoska mi povedala ze tam su len piatky..tak dnes mi tam za mna volala kamoska lebo jaa som bola na poradni...a neviem kde sa tam mam potom hlasit ze mam prist medzi 10- 12...ja som z toho fakt tupa :(

zuzana92101
13. okt 2012

@doubletgirl To je moja skusenost, ale tvoja moze byt uplne ina...🙂 Sestricky na gynekologii boli ok, len to novorodenecke...tam by to mohli prevetrat a vymenit. 😉

doubletgirl
13. okt 2012

@zewa11 to fakt? cca 5 dni? ved to je fajn potom 🙂 ale to asi aj zalezi, ci babatko nema zltacku a tak nie? a ked si mala sekciu kedy si sa mohla postavit? a kedy ti dali babatko? a ked len bomboniera tak to sa este da :D :D :D pridavam do zoznamu do porodnice :D

doubletgirl
13. okt 2012

@zuzana92101 ved moze ale nie je pekne ked sa tak spravaju k cloveku, to ma mrzi na tom najviac :(

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 no ja chodim na 1 do gyn ambulancie a piatky robi dr. dojcan ale tam to ctg nie je... teda som si nevsimla lebo mne povedal, ze ctg mi urobi na 5 poschodi. tak ja tiez neviem, ako by som poradila :(

polacka
13. okt 2012

@doubletgirl ano presne ako hovoris, ja som teda hrozne zvedava ako to tam bude

polacka
13. okt 2012

@vladuska99 vladi ja som volala vcera na ctg. tetka povedala ze to je na prvom posch. gynekologicka ambulancia, ze si mam doniest teho knizku, nalez zo sona(to je asi ten papier co karaba tam pisal rozmery maleho a tak), a 2 eura drobne. ze medzi 10-11tou tam mam byt. takze je to na prvom potom

vladuska99
13. okt 2012

@polacka a kedy tam ides? Ja ale nemam nic take zo sona? A na kedy ta objednali? Mna tyzden predterminom...ja som z toho uplne v pomikove...

vladuska99
13. okt 2012

No len ked ja mam svojho gynekologa vo Vrbovom, a do pn jedine som bola v prvomtrimestri lebo som bola vypisana na hospitalizaciu,ale nakonec som nebola..no a odvtedy som tam bola len na pohotovosti a to hore na 5tom mi robili ctg...ja absolutne sa nevyznam co tam kde je,a ako to tam prebieha @doubletgirl

polacka
13. okt 2012

@vladuska99 no ja sa tam tiez nevyznam vobec. ja som tam bola zatial dvakrat a to na velkom sone kde sledovali velkost a vahu maleho a tak a sestricka to vsetko zappisovala na taky papier. teba nikdy neposielali z gyndy na nejake merania alebo tak? alebo ti to mozno urobila tvoja dr hned a nemusela si nikam behat ako ja. tak hlavne si zober tu teho knizku. kukni ci mas v nej popisane v tej tabulke cosi. ako nejake cisla alebo take daco. mna tam objednala na 31.10 ale ja som este len v 35 tt. ved chod normalne na prve poschodie a ked ta zavolaju ti povedia ci nemas ist na piate. ako tu jedna pisala ze tyzden pred terminom uz chodia baby hore alebo co. sak uvidis maximalne ta poslu inde a ona ti povie. nemas co stratit neboj

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 zacinam byt aj ja z toho zmatena :D tak asi potom na to prve treba. ja viem, ze tam ordinuju tak ako pisete takze asi tam to bude... ja tam chodim na sono maju mi robit aj ctg ale nepovedali kde :D takze asi tiez pojdem tam 🙂 nechame sa prekvapit mam taky pocit :D

vladuska99
13. okt 2012

@polacka. No mne robila asi vsetko moja doktorka...nemyslis to sono v 12tt,20tt kde sa zistuje ci babetko nema nejake vyvojove chyby? Akoze tusim to nazyvaju ze screaning.. v ktorej tabulke myslis? Na poslednej strane?
Hej aj ja tam idem 31.10...medzi 10-12 ze mam dojst,tak co keby sme dali spicha:D.

vladuska99
13. okt 2012

@doubletgirl. Ale je to na hlavu,sak clovek nevie vobec nic...a ked sa ich opytas este ti vynadaju ...ach keby viem tak idem asi radsej na myjavu ked moja gynekologicka patri tam

polacka
13. okt 2012

@vladuska99 aaano to myslim tie screaningy ci co to je, tak to asi budu potrebovat, len ja to mam na papieri a ty to asi mas v knizke ano v zdau to je taka tabulka. Mozme sa stretnut ak chces ako ides? veze ta muz? lebo ja tam pojdem asi z muzom este neviem ale.

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 ved to vsetko treba zistovat tak po ludoch co si uz tym presli a vedia co a ako... ja tiez neviem nic a este ked citam tie komentare ake je to tam "super" mam obavy.... najviac ma mrzi ze ked mam tu sekciu nebudem sa moc hybat ze tam aj umrem na tej posteli ked si ma tam nikto nebude vsimat... ale hadam ked budu na izbe nejake tie baby tak to bude v pohode. aj to rychlo ubehne a aj si kazda poradime nejak 🙂 to uz len aby sme sa ty, ja a polacka stretli na jednej izbe a mame postarane 🙂

vladuska99
13. okt 2012

Tak to mam v tehu knizke potom🙂 no ked dovtedu neporodim🙂 no ja tiez asi pojdem s priatelom na aute ak ho pustia z roboty,ale dufam ze hej..lebo vcera ho napr nepustili ked som mala poradnu.a na autobusi sa neodvazim ist🙂
ved by sme sa dohodli v priblizne rovnaky cas a dame rande na slepo jak sa povie dole niekde pri vyytahu alebo kde🙂

zuzana92101
13. okt 2012

@doubletgirl Mas pravdu, nie je to pekne a je to necitlive...Hlavne k zene, ktora prave porodila, ma bolesti, tuzi byt so svojim dietatom...a nechce jej ho jedna vyhoreta sestricka doniest 😠

vladuska99
13. okt 2012

@doubletgirl. Tak to by bolo maximalne super! Len mame vselijake terminy,ale mohli by to ty nasi drobci nejak narovnako si zmyslet..teda podla teba🙂 a ty tam kedy presne ides?
Ja sa aj bojim ze ako to tam bude,a som zvedava na kolegyne na izbe..tohoto sa bojim asi viac ako porodu

doubletgirl
13. okt 2012

@zuzana92101 ved ja chapem ze mozno maju toho vela alebo co...viem, ze praca z ludmi je tazka lebo niektore pripady su fakt na zaplakanie... a obdivujem niekore sestricky co sa musia starat o takych ludi. ale ak je niekto normalny a nikdy nevyvolaval konflikty preco by mal trpiet za druhych? sak ale to je asi vsade tak. uvidim co spravi ta bomboniera :D :D

polacka
13. okt 2012

@vladuska99 no mojho pustia v pohode len ci jemu sa bude chcet ist lbo v tej pn nemocnici to je demence sa nacakas a ludia su nervozni.... jasne busom nechod to by bolo moc. ja sa ale v tomto stave neodvazim soferovat uz sa trocha bojim. Dufam ze tam bude tristo zien cakat

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 sak toto, ze tam daju 2 romky a konecna toho sa veru bojim ja... este mi ukradnu veci kedze budem nehybna :D a mozem tam aj umriet :D ja mam sekciu neviem este presne kedy ale asi 6.11 mi ju budu robit ale viac sa dozviem v utorok. teda ak sa nevypyta skor ale hadam nie 🙂

vladuska99
13. okt 2012

@doubletgirl. No caja a ja mam 7.11 termin🙂 takze teoreticky by sme sa aj mohli stretnut🙂 no len ak to dovtedy vydrzim🙂 lebo doktorka mi splietala cosi ze je to tesne na prstm.takze neviem uvidime 19.10 mam dalsiu poradnu...kokos o romkach ani nehovor,tych sa bojim ako cert kriza...

doubletgirl
13. okt 2012

@polacka no poviem vam ja chodim na to prve a minule som bola objednana na 9:30 a este o 10:30 nikto nebol v ambulancii a cakaren malinka a plna zien. im ked nieco do toho pride tak musi clovek cakat. ja si tam vzdy posedim 1-2 hodinky aj ked som prva :D

vladuska99
13. okt 2012

@polacka. No ja nemam vodicak,to je horsie...ukecaj ho nech ide,moze robit spolocnost mojmu chlapovi:D a my si budeme tiez :D. Myslis ze tam bude vela ludi?

doubletgirl
13. okt 2012

@vladuska99 aspon mi bude mat kto podat vodu 🙂 alebo ty uz pojdes domov a ja pojdem namiesto teba na postel :D neostava nam nic ine len sa nechat prekvapit 🙂 hadam takto za mesiac tu budu len pozitivne komentare ;)

zuzana92101
13. okt 2012

@doubletgirl 😉 v tom pripade treba dat bonbonieru na zaciatku 😀. No mna "vytocilo" hlavne to, ze 3 babatka isli k maminkam a na moje uz nebol cas...tak preto, to bol spustac celeho.
Ale verim, ze sestricky budu dobre vyspinkane a nebudu robit neprijemnu atmosferu.
Este ma napadlo, ze ked som rodila v Trnave, tam nam vsetko ukazali, ako sa prebaluje babo, ako sa kupe, osetruju ocka...a v PN absolutne nic. To by mohli zmenit, ale asi nemaju na to priestory. Myslim, ze mamickam prvorodickam by to velmi pomohlo. 😉

polacka
13. okt 2012

@vladuska99 no ja si myslim ze to tam bude praskat vo svikoch, ako doubletgirl pisala ze tam prisla prva a pockala si zo dve hodky. ako to bude masaker! dufam ze tam maju hajzle v dobrom stave lebo ja chodim kazdych 15 minut hadam aj. nasi muzi budu nervozni jak hovado uz to vidim. asi im nabalime casopis alebo co. 😵

vladuska99
13. okt 2012

No neboj podala by som ti🙂 no alebo aj naopak to moze byt🙂 no,minimalne sa stretneme aspon vo dverach 😀. Pocuj vybav si to ctg na 31.10 aj ty a vidime sa aj s polacku @doubletgirl

polacka
13. okt 2012

@doubletgirl boze tak to tam bude fakt zaujimave. strasne zle to maju vymyslene, ziaden system. ved tie zeny co tam maju skapat? tolko cakat? to neni sranda. oni su jak na hlavu uz! aj dole u karabu. st ymi casenkami, no system jak hovado.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre