Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

bubaczik
14. apr 2007

sak ak sa ti nebude nieco pozdavat,tak chod do nem,a stamad mu zavolas..

milhaus
14. apr 2007

ja som šla do nemocnice s tym že som trocha otvorena, poslal ma tam borodač, to bolo v PN
bola som tam ale len jeden den
celu noc ma boleli križe, myslela som, že od postele a aj babo sa dost vrtilo, rano mi ale odtiekla plodova voda a previezli ma do trnavy lebo to bol 35. týždeň
nastastie to dopadlo na menšie maličkosti dobre

kluara
14. apr 2007

ja som rodila v PN pred rokom, nemala som vybaveného doktora, rodila som pri Polákovi a som bola spokojná. Nikdy by som nechcela pri pôrode Švár.....

diddi
14. apr 2007

nikdy,nikdy by som v piestanoch nerodila!!!

kluara
14. apr 2007

Diddi a prečo?

diddi
14. apr 2007

spina, humus a jeden odbornik- Glesso

kluara
14. apr 2007

no s tým odborníkom som si nie tak istá, keď mu dokázalo jeho vinou umrieť dieťa ☹

diddi
14. apr 2007

hm, tak uz ziadny odbornik

bubaczik
14. apr 2007

a vraj tam rodi sem tam aj pikna...tak ten uz hovori za celu nemocnicu...

diddi
14. apr 2007

nepoznam...zle,dobre?...najlepsi je Varga, len toho tam nepustia rodit...tak chodi do Sale

kluara
14. apr 2007

pikna? nepoznám odkiaľ je?

bubaczik
14. apr 2007

ja som pocula ze tam sem tam rodi..je to moj gyn je to riadny odpadlik,az som rada,ze chodim do nemocnici k cechovi..

kluara
14. apr 2007

toho som tam počas mojich hospitalizácií a samotného pôrodu veru nezažila

bubaczik
14. apr 2007

tak bud rada..mna sa pytal,ci nechcem aby ma rodil v pn..tak som ho milo odmietla...

kluara
14. apr 2007

a budeš rodiť v TT?

bubaczik
14. apr 2007

hej,v trnave..uz som vybavena 😀

lucinda7
14. apr 2007

ahojte....syssa,tak držím palce nech to máte čím skôr za sebou....ty ma asi zrejme nepoznáš....ja teba z videnia.....vlastne podla miša 😀
ja som rodila obidvoch mojich drobcov v PN u glesa a som MAXIMALNE spokojná,,,,,je to fakt fajn dr.
a meno pikna mi tiež absolútne nič nehovorí 😨

syssa
15. apr 2007

ahojte, o tom Piknovi mi rozpravala kamoska, ktora vdaka nemu v TT prisla o miminko v nejakom 6-7mesiaci. Potom ho este z jednou holkou zazalovali, aj mu vzali licenciu, ale ako sa zda, tak ju ma spät. Tu su velmi divne zakony.
A doktora "bez chybicky" nenajdete nikde. Vsetci su len ludia...

syssa
15. apr 2007

ahojky lucinda7, dakujeme 😉 veru uz by som to mala najradsej za sebou.Tie tri mesiace co lezim dole hlavou uz snad stacili. 😝 Uz sa tesim ked pojdeme von na prechadzku.
Mas malinku fotku, tak ta na nej nie je velmi vidiet. Spytam sa Michala, ked pride z obchodu - ide varit 😀 Chudacik, tri mesiace ma na starosti celu domacnost... 😎
Aj ja mam vybaveneho Glesa, tak uvidime.

bubaczik
15. apr 2007

tak pikna je riadne cislo..sak ma nechcel poslat do nem,ze krcok to vydrzi...keby som nesla sama,tak uz aj ja to mam davno za sebou 😖

syssa
15. apr 2007

presne tak dopadla ta moja kamoska pred par rokmi. Ze to zanedbal a prisla o miminko.
A ja by som dopadla tiez tak, keby som nevyhladala Mudr.Glesa, vdaka ktoremu drzim pokope a ktory ma zasival. Totizto ten tzv. moj gynekolog mi v januari len povedal, ze to je na hospitalizaciu, ale to bolo vsetko! Nic mi nevysvetlil, len ma vylakal a tak sme sa hned objednali tomu Glesovi a ten sa uz iba o mna stara. Na nervy s tymi lekarmi 😠

bubaczik
15. apr 2007

sak pikna len peniaze taha,ja som platila za usg vysetrenia 😕 😕

syssa
15. apr 2007

ja som si aj pre moj klud zajednala lekara k porodu. Neviem si predstavit, ze by som natrafila na urcitych lekarov tu u nas v PN... 😠
Uz len z toho by som bola poriadne vystresovana a bala by som sa aj o drobceka a aj o seba. Brrrr 😠
To fakt ten Pikna je v PN? Bola som v nemocnici v oktobri a aj teraz v januari, ale nepocula som o nom.

bubaczik
15. apr 2007

on robi obvodaka v trnave..len ak ma nejaku pacientku na porod,tak rodi aj v pn...

syssa
15. apr 2007

brrr, ja nechapem co sme to za repuliku!! Ale co sa vobec cudujem... 😠
To aj k nemu niekto chodi? Ja netusim ku komu budem chodit po porode.

lucinda7
15. apr 2007

no ja som si na 99% istá,že žiadny pikna v PN nerodí 😲 teda nerobí pôrody 😝 nikdy som o takom mene nepočula......syssa,gleso je fakt super 😀 neboooj,za chvílku to budete mať za sebou 😵 aj si dávaš epi???

syssa
16. apr 2007

ahoj lucinda, ano rada by som si dala epi. Len sa bojim toho pichnutia - ja ked som v nemocnici z jednou vecou, tak dalsie dve mi pokazia. Ked mi zasivali krcok, tak mi zle napichli zilu na ruke a uz vyse 2mesiace mam strpnutu ruku - napichli mi nejaky nerv!! Umelci 😠
Od operacie kolena, mi lupka clenok a klb. A po operacii tri dni som nemohla sediet, stat, chodit - co ma tak pichala hlava. Zjavne mi zle pichli lumbalku do miechy, ktorou ma umrtvili od pasa dole. Az ked mi nasadili nejake infuzky, tak sa mi polavili.
Dnes idem Glesovi na kontrolu, tak snad mi uz vyberie stehy a dufam, ze ma pusti este domov. Ked sa uz neozvem, tak lehnim v nasej krasnej nemocnici, kde je uzasna strava 😒 , vyborne sprchy, tvrde postele.... 😝
Majte sa pekne holky-pa

lucinda7
16. apr 2007

ahoj syssa....tak držím palce u glesa....a podla mna ťa v pohodke pošle domov.....ved neprenášaš a nič sa nerozbieha 😀
inak ma napadlo,že ja som u teba kupovala nočník aj čiapočku....ružové.....a nakoniec bol z nášho dievčatka chlapec 😵
no a na epi musí byť vhodná doba....totiž ked sa pôrod už rozbieha,epi je ti na dve veci 😎
a strava je celkom v pohodke....ked som bola teraz minulý rok v lete,každý den/aj 2 krát denne/ sme dostávali čokoládový jogurt DANONE 😀 sme sa s babami smiali že majú dobrého sponzora 😵

syssa
16. apr 2007

lucinda, prave mi tu na stranke "krcek maternice" holky pisali, ze si nemyslia, ze ma pusti este domov. Zalezi na tom, ako sa mu to bude pozdavat, ked mi uz vyberie stehy.
Noo, tak to by v ruzovom nevyzeral ako poriadny chlap 😀 To Vam tvrdili, ze to bude dievcatko a ....
Ja som v nemocnici bola v oktobri a tento rok januar-februar a bleeeee 😠
strava. Sestricka nam to vysvetlila kedy sa podavaju jogurty - ked u Kopanyho konci na nich zaruka. 😝
Ja okrem ranajok a sem tam vecere tam nic nejem. Obedy vobec nie. Asi som fajnova, ale ja som mala pred par rokmi gastritidu-zapal zaludka a odvtedy si davam pozor, co do neho dam 😕

lucinda7
16. apr 2007

sylvi,no moja kámoška bola tiež zašitá,gleso jej pustil stehy a vydržala ešte vyše týždna do pôrodu....takže pohodka 😵
v každom prípade držím palce nech to máte už šťastne za sebou....ide mišo aj k pôrodu???? 😝
no ja zas zjem hocičo,mne to problém nerobí 😀 akurát som nemusela teplé mlieko....to nie 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre