• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Piešťany

14. júna 2017 
@marianna1985 ale chodi, rodila mi kamaratku teraz 5.4. :slight_smile:)) takze normalne rodi
15. apr 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.na prve pasy som bola na 1.poschodi a po termine uz chodim na porodnicu na pasy..resp.uz som dochodila,vo stvrtok idem na vyvolavacku
15. apr 2014 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas od ktoreho tyzdna sa moze rodit v Pn..niekto ze az v 38 a niekto hovori ze uz v 37tt..ako to teda je?
16. apr 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin007 na ich webovej stránke píšu od 36. tt Ale asi záleží aké vážne by to bolo :slight_smile:
16. apr 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jelsi aha dakujem pekne :slight_smile:
16. apr 2014 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin007 ja ked som bola v 37. tt, tak ma hospitalizovali kvoli kontrakciam, co mi vysli na CTG. Vraj kvoli dozretiu pluc maleho. Ked ma pustali tusim po 5 dnoch, tak s tym, ze uz nehrozi porodnica v TT a mozem prist aj na druhy den k nim rodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. apr 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, čítam, že ste viaceré boli aj na sone v 20tt u Karabu a potom na 3D u Krča. Je možné, že by som mnou ku Karabovi na sono v 20tt išlo viac osôb (okrem mňa ešte 2), alebo je to možné iba na to 3D? Ďakujem
@ketrin007
3. máj 2014 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hruveop ja som bola u karaba iba na obycajne sono pri prcej dcere..a to som musela povinne kedze som chcela rodit v Pn..a u dr.Krča som bola teraz aj s manzelom aj dcerou.ale po pravde pochybujem ze ku Karabovi moze ist viac osob,ale ista som si neni :slight_smile:
3. máj 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je pravda ze v porodnici v Pn zomreli 3 babätka behom 2 tyzdnoch...neviete ci boli na vine doktori?
3. máj 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin007 Ďakujem... no ja tam idem tiež na povinné sono v 20tt :slight_smile: mala som na výber Krč alebo Karaba. Keďže som sa mala hneď rozhodnúť a o Krčovi som nečítala a nepočula predtým, rozhodla som sa pre Karabu. Ale o Krčovi počujem v poslednej dobe samú chváľu :slight_smile:
4. máj 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hruveop urcite by som si vybrala Krca...ale mozno budes spokojna aj s Karabom:slight_smile:
4. máj 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin007 už budem vedieť.. uvidím teraz tu.. už som objednaná tak prípadne nabudúce :grinning:
4. máj 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hruveop ja som bola u karabu a mm bol so mnou normalne dnu. Nebolo to 3D, ale obyc.sono. A predomnou boli cigani :sweat_smile: , ti tam boli urcite aspon 3 :grinning:
5. máj 2014 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mamicky, ako ste sa dostali na CTG monitor? Lebo ja sa neviem dohladat telefonu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pamatam si, ze mi kontakt daval Dr. Karaba spolu s instrukciami pri prvom tehu. Lenze teraz nikto nic, mna samozrejme vtedy nenapadlo a uz idem zacat 36 tt, tak asi najvyssi cas, ze? Ani moj mi o tom nic nevravel :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na poradnu idem az o 2 tyzdne. No keby som prvorodicka neznala, tak kludne spavam asi, ale teraz "stresujem", ze uz tam musim zavolat. Urcite aj tu v teme uz niekto daval telefon, ale neviem to tu najst :grinning: uz. Pamatam si dokonca, ze bola urcita hodina a den, kedy tam "mozeme" volat. Som volala inokedy a sestricka mala tendenciu sprdnut ma :grinning: .
5. máj 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taak som sa cez ustrednu cez sono dopracovala k info, ze sa na CTG objednava medzi 8.-9. h len v pondelok, ak by niekto hladal info. T.C. 033 7955 292.
6. máj 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin007 vraj jedno kvoli tomu ze matka mala malo plodovej vody a nar.sa mrtve
9. máj 2014 o 07:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka028 boze :'( a to nikto nevedel....ja tam xcem ist rodit ale ajosi sa bojim teraz...pri prvej som bola spokojna
9. máj 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin007 ja som tam bola tiez minuly rok a chcem ist aj tento.bola som spokojna a hlavne zo starostlivostou a pristupom lekarov aj sestriciek.bojim sa aj ja ale v akej nemocke neumreli deti?taka sa nenajde bohu zial.treba mysliet pozitivne
9. máj 2014 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka028 ja som tam rodila pred tromi rokmi a tiez som bola spokojna a mam to aj blizko..uvidim este ako sa rozhodnem:slight_smile:
9. máj 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin007 a kedy mas termin?ja to mam tiez blizko a do trnavy rodit ist nechcem
10. máj 2014 o 10:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka028 ja mam 28 maj ...ale dufam ze to bude skor..kedze podla ms mam termin 20 maj
10. máj 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrin007 tak potom daj info kde si odrodila a aky boli.sa ti to blizi,drzim palce nech vsetko dobre dopadne
11. máj 2014 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka028 jasnee dam :slight_smile:. Dufam ze ked pojdem do Pn budem spokojna tak ako pri prvej :slight_smile:
11. máj 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rodi v pn aj nejaka zena? Dnes som o nej pocula ale neviem meno.... Mate skusenost?
11. máj 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denkadenka AHoj, jasne, doktorka Strakova, je super, mlada, je tam aj dalsia nova este mladsia doktorka, z tych starsich su tam Gleso, Karaba, obcas tam zastupuju este nejaki starsi. PIestany su fajn, odporucam. :slight_smile:
12. máj 2014 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sú tam 2 mladé lekárky, Straková a Juriňáková, s obidvoma mám veľmi dobrú skúsenosť :slight_smile: Odporúčam!

@denkadenka
14. máj 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jelsi ahoj ta Jurinakova je taka chuducka?taka tam bola minuly rok na atestacii ze ci to je ona bo priezvisko nepoznam
15. máj 2014 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macka028 Ahoj . Hej je štíhla, má ryšavé vlasy a modré oči, môže to byť ona :slight_smile: Ozaj veľmi milá :slight_smile:
15. máj 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, pomýlil sa Karaba už niekomu pri určovaní pohlavia? Mne moja dr. hovorila, že čakám dievčatko, že tam nič netrčí a dva týždne neskôr mi Karaba nameral nášmu "dievčatku" 6,9mm chvostík :grinning: Tak teraz neviem :grinning:
16. máj 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
O tom ze by sa karaba pomylil veru neviem :slight_smile: ja idem unho rodit uz druhykrat a pohlavie mi povedal presne a to uz vo velmi skorom tyzdni!
16. máj 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok