Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

miami2010
15. apr 2014

@marianna1985 ale chodi, rodila mi kamaratku teraz 5.4. 🙂)) takze normalne rodi

2baby
15. apr 2014

Ahoj.na prve pasy som bola na 1.poschodi a po termine uz chodim na porodnicu na pasy..resp.uz som dochodila,vo stvrtok idem na vyvolavacku

ketrin007
16. apr 2014

Baby prosim vas od ktoreho tyzdna sa moze rodit v Pn..niekto ze az v 38 a niekto hovori ze uz v 37tt..ako to teda je?

jelsi
16. apr 2014

@ketrin007 na ich webovej stránke píšu od 36. tt Ale asi záleží aké vážne by to bolo 🙂

ketrin007
16. apr 2014

@jelsi aha dakujem pekne 🙂

urma
16. apr 2014

@ketrin007 ja ked som bola v 37. tt, tak ma hospitalizovali kvoli kontrakciam, co mi vysli na CTG. Vraj kvoli dozretiu pluc maleho. Ked ma pustali tusim po 5 dnoch, tak s tym, ze uz nehrozi porodnica v TT a mozem prist aj na druhy den k nim rodit 😝 .

hruveop
3. máj 2014

ahojte, čítam, že ste viaceré boli aj na sone v 20tt u Karabu a potom na 3D u Krča. Je možné, že by som mnou ku Karabovi na sono v 20tt išlo viac osôb (okrem mňa ešte 2), alebo je to možné iba na to 3D? Ďakujem
@ketrin007

ketrin007
3. máj 2014

@hruveop ja som bola u karaba iba na obycajne sono pri prcej dcere..a to som musela povinne kedze som chcela rodit v Pn..a u dr.Krča som bola teraz aj s manzelom aj dcerou.ale po pravde pochybujem ze ku Karabovi moze ist viac osob,ale ista som si neni 🙂

ketrin007
3. máj 2014

Baby je pravda ze v porodnici v Pn zomreli 3 babätka behom 2 tyzdnoch...neviete ci boli na vine doktori?

hruveop
4. máj 2014

@ketrin007 Ďakujem... no ja tam idem tiež na povinné sono v 20tt 🙂 mala som na výber Krč alebo Karaba. Keďže som sa mala hneď rozhodnúť a o Krčovi som nečítala a nepočula predtým, rozhodla som sa pre Karabu. Ale o Krčovi počujem v poslednej dobe samú chváľu 🙂

ketrin007
4. máj 2014

@hruveop urcite by som si vybrala Krca...ale mozno budes spokojna aj s Karabom🙂

hruveop
4. máj 2014

@ketrin007 už budem vedieť.. uvidím teraz tu.. už som objednaná tak prípadne nabudúce 😀

urma
5. máj 2014

@hruveop ja som bola u karabu a mm bol so mnou normalne dnu. Nebolo to 3D, ale obyc.sono. A predomnou boli cigani 😅 , ti tam boli urcite aspon 3 😀

urma
5. máj 2014

Mamicky, ako ste sa dostali na CTG monitor? Lebo ja sa neviem dohladat telefonu 😝 , pamatam si, ze mi kontakt daval Dr. Karaba spolu s instrukciami pri prvom tehu. Lenze teraz nikto nic, mna samozrejme vtedy nenapadlo a uz idem zacat 36 tt, tak asi najvyssi cas, ze? Ani moj mi o tom nic nevravel 😝 , na poradnu idem az o 2 tyzdne. No keby som prvorodicka neznala, tak kludne spavam asi, ale teraz "stresujem", ze uz tam musim zavolat. Urcite aj tu v teme uz niekto daval telefon, ale neviem to tu najst 😀 uz. Pamatam si dokonca, ze bola urcita hodina a den, kedy tam "mozeme" volat. Som volala inokedy a sestricka mala tendenciu sprdnut ma 😀 .

urma
6. máj 2014

Taak som sa cez ustrednu cez sono dopracovala k info, ze sa na CTG objednava medzi 8.-9. h len v pondelok, ak by niekto hladal info. T.C. 033 7955 292.

macka028
9. máj 2014

@ketrin007 vraj jedno kvoli tomu ze matka mala malo plodovej vody a nar.sa mrtve

ketrin007
9. máj 2014

@macka028 boze :'( a to nikto nevedel....ja tam xcem ist rodit ale ajosi sa bojim teraz...pri prvej som bola spokojna

macka028
9. máj 2014

@ketrin007 ja som tam bola tiez minuly rok a chcem ist aj tento.bola som spokojna a hlavne zo starostlivostou a pristupom lekarov aj sestriciek.bojim sa aj ja ale v akej nemocke neumreli deti?taka sa nenajde bohu zial.treba mysliet pozitivne

ketrin007
9. máj 2014

@macka028 ja som tam rodila pred tromi rokmi a tiez som bola spokojna a mam to aj blizko..uvidim este ako sa rozhodnem🙂

macka028
10. máj 2014

@ketrin007 a kedy mas termin?ja to mam tiez blizko a do trnavy rodit ist nechcem

ketrin007
10. máj 2014

@macka028 ja mam 28 maj ...ale dufam ze to bude skor..kedze podla ms mam termin 20 maj

macka028
11. máj 2014

@ketrin007 tak potom daj info kde si odrodila a aky boli.sa ti to blizi,drzim palce nech vsetko dobre dopadne

ketrin007
11. máj 2014

@macka028 jasnee dam 🙂. Dufam ze ked pojdem do Pn budem spokojna tak ako pri prvej 🙂

denkadenka
11. máj 2014

Rodi v pn aj nejaka zena? Dnes som o nej pocula ale neviem meno.... Mate skusenost?

zinulienka
12. máj 2014

@denkadenka AHoj, jasne, doktorka Strakova, je super, mlada, je tam aj dalsia nova este mladsia doktorka, z tych starsich su tam Gleso, Karaba, obcas tam zastupuju este nejaki starsi. PIestany su fajn, odporucam. 🙂

jelsi
14. máj 2014

Sú tam 2 mladé lekárky, Straková a Juriňáková, s obidvoma mám veľmi dobrú skúsenosť 🙂 Odporúčam!

@denkadenka

macka028
15. máj 2014

@jelsi ahoj ta Jurinakova je taka chuducka?taka tam bola minuly rok na atestacii ze ci to je ona bo priezvisko nepoznam

jelsi
15. máj 2014

@macka028 Ahoj . Hej je štíhla, má ryšavé vlasy a modré oči, môže to byť ona 🙂 Ozaj veľmi milá 🙂

chrustik1
16. máj 2014

Prosím vás, pomýlil sa Karaba už niekomu pri určovaní pohlavia? Mne moja dr. hovorila, že čakám dievčatko, že tam nič netrčí a dva týždne neskôr mi Karaba nameral nášmu "dievčatku" 6,9mm chvostík 😀 Tak teraz neviem 😀

radkatt
16. máj 2014

O tom ze by sa karaba pomylil veru neviem 🙂 ja idem unho rodit uz druhykrat a pohlavie mi povedal presne a to uz vo velmi skorom tyzdni!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre