Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

momina76
13. júl 2015

Ahojte kočky, neviete či má Mudr. Gleso dovolenku? Máte niektorá na neho kontakt? Ďakujem.

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronkaveronika
3. sep 2015

Ahojte baby 🙂 mám16 a čakame s priaťelom bábo... Dievčatko 🙂 som v ôsmom mesiaci a gynekologička ma poslala na rizikove...termín mám 16 októbra a som otvorená volne na 1 prst...Chcem sa vás spýtať čo mi v nemocmoci v PN budú vlastne na rizikovom robiť ... Môže sa stať niečo malinkej?? Aké máte s tým skúsenosti a vlastne vybrala som si dobrú nemocnicu? 🙂

regina22
10. sep 2015
veronkaveronika
11. sep 2015

Už som v nemocnici 9 dní a kvôli krčku si tu mám poležať ešče minimálne týžden ale už to tu psichycky nezvládam môžem podpísať reverz s tým že budem doma stále ležať a brať lieky??

leedia
7. okt 2015

ahojte baby, neviete ako je to s podavanim epi v Piestanoch? pocula som ze cez tyzden je to v poho, ale že cez vikend to tam nemá kto pichnut, co je na tom pravdy, máte nejaké skusenosti ?

zanarei
19. okt 2015

@leedia ahoj, presne toto sa stalo vcera (nedela) kamoske, mala predplatenu, ale bohuzial, nebol tam anesteziolog, takze jej ju nemal kto zaviest 😒

asturia26
24. jan 2016

Zdravim vas, viete mi prosim vas povedat, co vsetko je potrebne si doniest do porodnice do PN a co treba doniest pre babatko, ked pojdeme z porodnice...dakujem za info 🙂

rewa
4. jún 2016

Ahojte, chodí sem niekto ešte ? 🙂 ide niekto teraz rodiť do PN? Ja som v 39 týždni...ako to vyzerá na porodnici, je tam plno? VIP izba obsadená?

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rewa
4. jún 2016

@akronop ok ďakujem

zuzullik3
3. aug 2016

Ahojte dievčatá prosím vás nemáte niektorá súkromné číslo na primára Glesa? Ja som ho mala len mi ukradli telefón a nemôžem sa k nemu dopátrať ... ak by ste niektorá mali prosim diskrétne môžte mi ho poslať do správy? Chodím k nemu už dlhé roky a potrebujem sa s ním spojiť nakoľko neviem či má teraz dovolenku alebo nie ... a na gynekologiu sa dovolať je zázrak ... veľmi pekne vopred ďakujem. Zuzana

jostula
10. nov 2016

@syssa
@syssa ahoj ...ja by som chcela rodiť v PN...mne tam dvakrát rodila svagrinka a vraj bola veľmi spokojná 😊

syssa
10. nov 2016

Ahoj, ja si nemôžem sťažovať 🙂 Nemala som žiadne problémy... Prajem veľa šťastíčka a zdravíčka

jostula
10. nov 2016

@syssa ďakujem moc pekne 😊

syssa
10. nov 2016

😉 nie je začo.
Keď pri pôrode budeš robiť to, čo ti povedia, tak bude všetko fajn

nunusik37
13. jún 2017

Ahojte baby. Viem,ze je to stara diskusia ale skusim. Ake robi dr. Karaba vysetrenie v tehu? Ma klasicky ultrazvuk abo 3D?dakujem

katushkaf
14. jún 2017

@akronop prosim, ako sa da pridat do skupiny "porodnica piestany"? neviem najst ten spravny cudlik.

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katushkaf
14. jún 2017

@akronop ano ano, prepac, hned ako som odoslala, mi padlo do oka "Skupiny a blogy".... dakujem Ti.

daduska052
6. sep 2017

Mozem sa opytat ake cislo tam maju ked chcem sa objednat na pasi nikde to nemozem najist dakujem

surriana
6. sep 2017

@daduska052 číslo síce neviem,ale kludne môžeš zavolať rovno na pôrodnicu,tam ti povedia.....

barbishkamiracle
7. sep 2017

23.9.2017 sa kona TEHOTENSKY KONGRES v Piešťanoch v hoteli Park Avenue**** - dokonala priprava na pôrod 😊. Pridajte sa.
https://m.facebook.com/events/263769344143687

hnedykonik
24. jún 2019

Ahojte zenusky, nemate kontakt na primara Glesa, chcela by som si ho zajednat, nakoľko situácia v Pn je trosku komplikovana veľmi by ste mi pomohli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre