Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

silvuskaa
28. okt 2009

Dakujem vam🙂
corasone a preco idete na neurologiu? Nevsimla som si ze by si tu nieco pisala o malinkom....

mima1708
28. okt 2009

silvuska,tak som rada,ze ste ok... oni si tam vzdy nieco najdu za co ti vycistia zaludok,esteze tam uz nemusime ist...

silvuskaa
28. okt 2009

mima dalsie babo neplanujes?? 😀

mima1708
29. okt 2009

jasneeee... dalsie 4 hned po sebe... 😀 😀 😀

corasone
29. okt 2009

silvuska, ideme na urologiu na vysetrenie s mocovodom, koli tomu ze nas malinky ma zrastene oblicky do podkovy. on je v poriadku len tie vysetrenia su potrebne. modlim sa aby nemusela byt operacia, sice lekari tvrdia ze je to len plasticka korektura no uvidime. ☹

silvuskaa
30. okt 2009

corasone tak vam drzim palce...ale urcite budu dobre vysledky a vsetko bude dobre🙂
mima takze planujete stvoricky...no trufas si 😀

jumca
31. okt 2009

ahojte maminy, aj my uz mame za sebou operaciu pruhu na kramaroch v ba 😒
nastastie uz je malinky o.k

corasone
1. nov 2009

baby prosim Vas ako casto davate tie kvapky SAB simplex detickam a ako? ci do mliecka alebo samotne.

kessy11
1. nov 2009

ahojte tak sme doma, Samko je nádherný, pridám foto a popíšem viac ale neskôr 😀 😀 😀

corasone
1. nov 2009

kessy blahozelam aj ja mam Samka 🙂 ked povyliezame v lete na Winterku tak tam budu Samkovia aj so mnou lezala na izbe baba a mala Samka dokonca byva vedla mna xixixixixixiii takze este raz vela zdravicka.

silvuskaa
1. nov 2009

kessy blahozelam...pekne sa doma zabehni a potom nam ukaz Samka...uz sa tesim 🙂

jumca
1. nov 2009

kessy konecne GRATULUJEM!!!!!vela zdravicka!!!
ccorasone, nam detska dr ppovedala ze kludne mame davat 15kv do kazdeho mliecka...nas to uziva od narodenia v kuse a to ma uz 2 mesiace prec... 🙂

silvuskaa
2. nov 2009

jumca a pomaha vam to?

jumca
2. nov 2009

silvus uplne 100% lebo bez toho by si nas maly nevedel ani sam puknut... raz som mu zabudla dat a vies ako sa skrucal co si nevedel poprdkat 😒 od vtedy davam 15kv do kazdeho mliecka a sme uplne super v pohode...tak rapoce az sa s muzom smejeme 😀 je to fajn vecicka a naozaj pomaha. teda aspon nam urcite...dokonca aj v nemocnici ked sme boli tak som mu ix stale davala a aj tam dr povedali ze tie kvapky su super pre deticky a zvlast pre xlapcov, ktori maju vacssie problemi s prdkami ako dievcatka 🙂

silvuskaa
2. nov 2009

jumca a ty kojis alebo mu kvapky davas do zarobeneho mliecka? Mozu sa tie kvapky brat aj 3mesiace bez pauzi?

jumca
2. nov 2009

silvi ja nekojim vobec ani som nekojila ☹ mliecko mi nabehlo az na 6den po cisaraku a to uz bol maly nauceny na flasku ☹ tak som si odsavala 2tt a davala mu z flasky moje mliecko a jasan ze aj prikrmovala lebo bol hlados a nestacilo mu to a od vtedy sme len na humane... 😒 ale ma to aj vyhody ze nekojim 😉
nas maly ma teraz 10tt a este nemal prestavku s tymi kvapkami, stale davame...a je uplne v pohode, prdi ako stary xlap 😀 jeden den som mu na skusku minule nedala a poviem ti vecer bol taky nafuknuty a strasne plackal,dala som mu trubicku a vyprdkal sa a bol o.k. od vtedy davam stale bez prestavky, ved nenexam ho trapit sa 😉 🙂 🙂 no a este okrem kvapiek mu kupujem v lekarni od hippu cisty feniklovy granulovany cajik- ten ma rad a myslim ze vsetko tak spolu mu to pomaha 🙂
daj vediet ci vam pomohli...

corasone
2. nov 2009

ja som dnes dala malemu rano tie kvapky na lyzicku, na obed do mliecka vecer som mu uz nedavala, drahy povedal ze to je moc, no viem ze na letaku je tiez napisane ze do kazdej flasticky sa moze dat 15kvapiek. uvidime aka bude noc.
inac baby mate niektora skusenosti s hupacim lehatkom? chceli by sme ho kupit no chcem vediet ci naozaj je dobre a dieta tam spi. dakujem a dobru noc

andykca
3. nov 2009

Ahojte baby 🙂 ja by som sa chcela len opytat ci mate niektora skusenost aj s Trnavskou porodnicou? sa rozhodujem medzi tymito dvoma porodnicami a neviem sa rozhodnut....hrozneeee 😅

jumca
3. nov 2009

corasone mi mame hupacie lehatko a maly je v nom nadmieru spokojny 🙂 vidi nas a ked ideme napr do kuxyne tak si ho berieme zo sebou a nemusime ho mat na rukax 🙂 nass v nom nespava, len ked je hore ho tam davame a niekedy sa tam zabavi aj pol hodinku sam a mi mame na xvilku pokoj 😀 😀 ked xces poslem ti foto

silvuskaa
3. nov 2009

jumca my mame zatial kvapky Infacol, to sa dava 1kvapky do pusinky pred papanim vecer. Ked ich doberieme skusila by som tieto co beriete aj vy, lebo moj drobec ma tiez problemy s prdkanim. Ja sice kojim ale aj dokrmujem, lebo mam malo mliecka.
Inak baby je dobry aj kamilkovy cajik na prdkanie, nam pomaha🙂
corasone tiez sme spokojny s hupacim kreslom, dostali sme ho, inak neviem ci by som ho kupila ale mozem len odporucit, dnes mi tam maly dokonca zaspal a vcera v nom vydrzal pocuvat hudbu 40min, to som bola az prekvapena. Samozrejme ze nie vzdy tam vydrzi...zavisi aj aku ma naladu 🙂
andykca neviem ti poradit, ale na Trnavsku porodnicu som moc velke chvaly nepocula...

corasone
3. nov 2009

jumca posli mi foto potesim sa samozrejme.
mne dnes maly prespal cela den, kazde 3hodky sa zobudil, napapal a spal. toto bol jeho prvy taky naozaj kludny den 🙂 budem sa modlit aby uz len take dni boli 🙂
silvuska a kto ti doporucil kamilkovy cajik? od kedy ho beriete?
inac baby ku ktorej detskej lekarke chodite?

andykca ja sa pripajam s Silvuske, tiez som nepocula moc dobre chvaly na trnavsku porodnicu, ale vies ako sa vravi kolko ludi tolko chuti

jumca
4. nov 2009

corasone mi xodime ku dr Trebichavskej na Vodárenskej ulici...je fajn a vidiet na nej ze ma rada deticky 🙂 s nasim malym sa vzdy tak pekne rozprava ked ideme na poradnu 😉 a este aj ja som k nej ako dieta xodila 😀 foto poslaem mas mail???napis mi adresu

corasone
4. nov 2009

jumca moja e-mail adresa je majka2304@centrum.sk
ja chodim k dr. Zacharovej, som tiez spokojna

jumca
4. nov 2009

oki posielam 🙂

corasone
4. nov 2009

jumca, malinky je krasny a aky fesak v tom lehatku, vyzera ze mu je tam super. dakujem za foto.
silvuska ako sa mate? baby kedy dame stretko?

andykca
5. nov 2009

🙂 ahojte...no ved praaave, ze na trnavsku som nepocula vela dobreho a o piestanskej vobec nic tak preto sa rozhodujem xi
hmm neviete mi aspon povedat ci v piestanoch maju nejaky den otvorenych dveri? v trnave som uz bola tam to maju kazdy mesiac...

mima1708
5. nov 2009

andykca staci ked si do piestan zavolas a ukazu ti oddelenie hocikedy... su tam strasne ochotny... len sa musis dopredu ohlasit... 🙂

jumca
5. nov 2009

maminy xcem sa opytat aky mate nazor na ockovanie proti tej rotavirusovej hnacke pre deticky???? a ci to budete deturencom davat??? my sa nevieme rozhodnut ci to dat malemu alebo nie... 😒

mima1708
6. nov 2009

jumci ja som tiez nad tym rozmyslala a nakoniec sme sa rozhodli ze nie... aj tak budu teraz malickych casto ockovat tak mu nechceme zbytocne zatazovat organizmus este aj tym... a co som citala,vraj to nieje az take strasne ucinne ako hovoria v mediach... jedna moja kamaratka to dala svojej malej a aj tak tu rotavirusovu hnacku dostala...

andykca
6. nov 2009

mima dakujem pekne za info 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre