Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

macekova
12. dec 2009

lucka75... 🙂 ...zachvíľu nás bude toľko, že môžme založiť vlastnú tému 🙂

jumca
13. dec 2009

oki corasone sedi vec uz ma cez tyzden mrznut takze nebude prsat 😀 jupiiii.....ked tak snezit.... 🙂 ked budes v meste kludne brnkni dame stretko 🙂 my byvame pri domosse

kessy11
13. dec 2009

Baby tak ked ma poznáte tak ma oslovte ja budem rada ked tu niekoho spoznám 😀 😀 😀 😀
Maceková ved sa môžme niekedy stretnút a pokočíkovať spolu 😉 😉 😉 😉

Lucka75 ja ted PN odporúčam všetkými 10-timi ja som bola maximálne spokojná, super prístup, dobrý doktor, veľmi milá a šikovná sestrička čo ma rodila-volá sa Katka, izby, wc, sprchy v pohode, jedlo sa tiež dalo, takže u mna aj nabudúce(ak bude????)) PN 🙂 🙂 🙂
a ked ma zbadáš na ulici a budeš chcieť este niečo vedieť o PN pôrodnici alebo lekároch tak ma oslov a pokecáme 😀 😀 😀

Boli sme dnes kočíkovať v PN, na "vianočných trhoch" teda na tom čo sa to tam hralo na vianočné trhy, ale bolo super, mesto krásne vyzdobené, stretla som pár známych a hlavne zmena takže super poobedie 😉

jumca
13. dec 2009

kessy no piestany sa hraju na vianocne trhy 😀 ale poviem ti medovinku maju dobru... 😉 🙂
kessy ako spinkate v noci??? a kojis ci papkate mliecko s flasky??

kessy11
13. dec 2009

my už papame Um, Nutrilon Comfort a sme s ním spokojní, kojili sme sa len chvíločku, moc ma to mrzelo ale nedalo sa, nerobilo sa tolko mliečka a dokrmovali sme až sme prestali lebo som si malého prikladala stále a nič a ked som si odsávala tak za celý den som nazbierala 25ml ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Spinkáme dobre, po kupkaní papame okolo osmej večer, zaspi okolo 9-10 niekedy 11 a spi až do 2-3 a potom už každé 3 hodky si pýta papkať ale v pohodičke, len cez den toho moc nenaspí, iba v kočíku alebo potom až na večer okolo 16-17hod si vie pospať tak 2-3 hodky, inak doobeda len tak 10 min.

corasone
13. dec 2009

my sme OK, dnes sme sa vratili z BA konecne, od piatka sme tam boli, mala som skolu, najblizsie az v Marci to uz bude drobec vacsi 🙂
ako sa mate baby?

jumca
14. dec 2009

kessy tak to pekne na to ze je este malinky....ja som mala s mlieckom to iste, ale mne sa maly nexcel vobec prisat na prsnik,tak som si odsavala prve 2tt a davala mu z flasky a od vtedy sme na umelom... 😉 ale ma to aj vyhody 😀
corasone dnes vyrazate do mesta??? ja za xvilocku...sice je dobra zima, ale bude aj zimsie 🙂 aspon bacile vymrznu 😀 my ideme dnes krmit labutky...

lucka75
14. dec 2009

macekova : to máš pravdu.....odkiaľ si sa presťahovala ?
kessy11 : poznám ťa z videnia, veď vlastne bývate kúsok od nás....ja na Osloboditeľov. Aj my sme chceli Samka, hlavne moj manžel, no a nakoniec dievčatko 🙂
Ja idem do PN na CTG prvý krát 23.12. a keď som sa objednávala minulý týždeň mi povedali, že to je neskoro, vraj som mala byť už 2x natočená. Tak sa trošku bojím...

macekova
14. dec 2009

lucka75 ..... ja som sa sem presťahovala z jednej malebnej dedinky smerom na Vrbové......z Trebatíc 🙂

kessy11 .... tak to s tým spánkom cez deň poznáme.....malinká mi zadrieme na 10 minút a potom vstane a tvári sa, že sa nikdy lepšie nevyspala 🙂 ..... ale večery nám zaspí úplne ukážkovo .... vie si pospať tak 6 až 6 a pol hodiny 🙂 a potom v noci každé tri hodinky pýta papať....cez deň je to s papaním tiež na smiech.... keďže nespí tak musí každú jeden a pol hodinu až dve hodiny dostať svoju dávku 🙂 .....lebo s ňou inak nie je do reči 🙂 .... ako často kupkáte ???.... každý deň ?? .... na nožičky ste už boli ??.... balíte naširoko ??

kessy - si rodená cibuláčka 🙂 alebo tiež prisťahovaná ??.....

silvuskaa
14. dec 2009

macekova a to sa asi aj pozname ked pochadzas z Trebatic, ja byvam v Trebaticiach 🙂

macekova
14. dec 2009

silvuskaa...a kde presne bývaš ?

kessy11
14. dec 2009

ahojte babulky,
tak som na skok ideme kupkať, kúpeme každý druhý den, ked kaká každý den tak každý kúpeme ale kakáme každý druhý až tretí den, ked nekupkame, tak sa umývame s frote rukavičkou, cele telíčko, kremiky a hotovo, balíme na široko, že vraj do 4 mes.potom ideme na sono do HC, lebo tam chodíme aj k detskej. Komu chodíte vy???
Balíme na široko ale ked sme neni vykakaný tak nedávam a ani na noc niekedy nedam, ved ich má celý den 😀 😀 😀
Lucka na CTG som sa nikdy neobjednávala, dr. ku ktorému som chodila ku koncu, mi vždy povedal, kedy mám prísť, spravil CTG skontroloval a hotovo, ku komu chodíš do nemocnice na kontroly????? koho máš dr.????
..na osloboditeľke??no to si cez ulicu, téééééda vôbec netuším kto si, ale to bude tým, že ja tu bývam len 1,5 roka, som sa privydala 😀 😀 😀 😀 takže nie som rodená cibuláčka 😀 😀 maceková nemáte béžovo-oranžový kočík?????
Aj dneska som bola vonku od 11 do 13 bolo fajn, trošku zima ale dalo sa, poobede bola svokra lebo som si potrebovala navariť a tá prišla skôr, premrznutá na cencúľ 🙂 🙂 🙂 🙂

macekova
14. dec 2009

kessy...no my chodíme do piešťan a na nožičky ideme v piatok...my sme doteraz naširoko nebalili...tak dúfam že ani nebudeme musieť, lebo malinká by bolá nešťastná...ona potrebuje voľnosť....ja mám čierny kočík s bielymi kvetinkami...od Babysmile.....my bývame na Školskej...takže to nám kukáte do záhrady 🙂 .....aj ja som bola dneska vonku.....sme išli o pol štvrtej.....a keď sme došli domov tak som potrebovala asi hodinku na odmrznutie....strašná zima...

kessy11
14. dec 2009

jááááááááj tak už asi viem, ktorá si teda registrujem kočík 😀 😀 😀 som bola v piatok(tušim) v jednote a boli ste odparkovaní vnútri a ja som dobehla k pokladni a dala si rýchlo nablokovať kolu a išla som preč a neviem či som ťa aj nepredbehla 😉 😉 😉 boli ste to vy????
aj zajtra sa chystáme, my chodíme doobeda okolo 10-11 podla papania a poobede okolo 2-3 tak možno sa aj stretneme, ved tie madunice sú zas neni také veľké 😀 😀 😀 😀

lucka75
14. dec 2009

kessy11, gynekológovi chodím do HC Brešťanskému...určite poznáš. No a min. týždeň som bola u neho v poradni asi po 3 týžnoch lebo som mala chrípku a to mi nerobil ani sono len ma pozeral zo spodu a sestrička sa ma pýtala prvý krát. že kde chcem ísť rodiť a keď som povedala do Piešťan tak sa zľakla, že to je už neskoro, ale že dá mi číslo do PN nemocnice nech sa objednám. Tak som tam volala a tá čo mi to zdvihla sa hnevala, že to som mala prísť skor a už 2x CTG za sebou. Vôbec som netušila, ako to chodí, kedže čakám prvé. Takže do PN nemocnice idem prvý krát a vôbec neviem, či ma tam bude kontrolovať aj nejaký doktor, pretože môjmu do HC idem zajtra posledný krát.

jumca
14. dec 2009

ahojte maminy...co nove??? maly prave zaspinkal, vypil 15Oml kaše s flasky a buva ako anjelik 🙂
dnes bol ale krasny mrazivy den 😉

kessy11
14. dec 2009

Ja som chodila do PN nemocnice ku Glessovi, a bol mi aj pri pôrode a ten si ma potom sledoval až do pôrodu.
Neviem prečo ťa objednávala som si istá že keby tam ideš aj zajtra okolo obeda a zazvoníš a povieš že si prišla na CTG tak sestrička ťa natočí bez jediného slova, odmeria tlak a záznam založí do tehu knižky 😉 Ja ked som este nevedela, koho budem chcieť pri pôrode, tak ked som chodila na veľké sono do Pn nemocnice, tak v 30 tt ma tam tá sestrička od Karabu-ten robil tie veľké sona objednavala na CTG a to znamenalo že by ma tam prišiel vyšetriť Karaba, ale ja som sa dohodla s Glessom tak ma sledoval ten. Inak ak nemáš nikoho tak ťa vyšetrí asi lekár ktorý tam má prave službu.Keby si mala čas a máš sa ako dostať do PN tak sa tam kludne zastav a po prípade sa popýtaj sestričiek, všetky sú tam milé teda čo som tam ja zažila pôrodnice sestričky sú na 1 😀 myslím že by ti to CTG určite spravili.

deyna
14. dec 2009

lucka v pohode stihas ctg, tam nieje taky naval, ako na velke sono, ktore sa robi iba v stredu, a do porodu to mas tak akurat, spravia jedno, do 10 dni druhe a ides rodit ;)

corasone
14. dec 2009

jumca bola som von ale ako vzdy len tu okolo barakov, som leniva ist s malym do mesta ☹ ja som volajaka chorlava, vobec sa mi to nepaci, boli ma hrdlo, asi si budem musiet dat pri krmeni ten rusok na usta. maly bol nejaky dnes mrzuty tak dufam ze je OK, prave papa s tatinom.
silvuska ako sa mate? kolko vazite? kedy mas poradnu?

mima1708
14. dec 2009

kessy ja som z hc a chodime Demerovi... inak baby co pojdete na sono s nozickami sem do hc, chodte len v stredu a okolo 9 aby ste tam boli, to sa vybavite sikovno... aj mne to tak bolo povedane, skusila som to a cakali sme asi 15 min. a uz aj sme isli... babetka maju v stredu do 11 hod. prednost a volaju do vnutra vzdy 2 naraz... takze tak...

lucka75 ja som chodila tu v hc belenskemu, v starej nemocnici na podzamskej je, a do pn som sa tiez nikdy neobjednavala,len som prisla,zazvonila, spravili ctg, dr skontroloval a isli sme domov.... nikdy ma tam ziadny dr nevysetrovali,vzdy len skontrolovali vysledky...

corasone
15. dec 2009

lucka 75 ty si z Madunic? mam tam kamaratku, ma dievcatko malinka ma 2mesiace a v drahovciach mam dalsiu ktora caka tusim dievcatko ale v Marci

jumca
15. dec 2009

maminy v piatok ideme na sono noziciek tak drzte palce nex uz nemusime nosit tie hnusne postolky 🙂

corasone
15. dec 2009

drzim palce nech to dobre dopadne, ja sa uz neviem dockat ked pojdeme my nech uz tu plienu dame prec
idete von do mesta?

lucka75
15. dec 2009

ahojte, tak dnes som bola u môjho gynekológa a robili mi tam aj CTG...všetko je ok, tak mi odľahlo 🙂 baby, koľko pýta doktor, ak ho chcem pri pôrode ? rozmýšľam nad Glessom..... bud. stredu tam idem tak som zvedavá na koho natrafím 😀
corasone : asi tuším, kto je to tá tvoja kamarátka....kde presne býva v Maduniciach ?

corasone
15. dec 2009

🙂 lucka75 dobra otazka ze kolko pyta 🙂 kolko mu das tolko zoberie, kazda mu dava tolko kolko si mysli ze je dost. Glesa sa spytaj co najskor aby toho nemal moc na januar
ona byva na zaciatku tam ako je tusim servis a odboci sa do lava z hlavnej a ona je na konci ulice

jumca
15. dec 2009

ahojki, corasone jasan boli sme v meste...dali sme si medovinku, nakrmili labutky a isli sme pomaly domov... 🙂
zajtra tiez idem. ja xodim kazdy den aj ked prsi, lebo sak maly musi byt vonku, potom mi v noci nespinka...je to prefikane cislo 😀 som zvedava co nam v piatok povedia, dufam ze uz nebudeme musiet nosit tu hlupu plienku ☹
ty si dnes bola v meste?? ci zase len okolo domov??

kessy11
15. dec 2009

Luci ozaj sa spýtaj Glessa čo najskôr, v januári chodí na lyžovačky a tam hrozí že nebude v nemocnici, mojej sestre tak pred 4 rokmi zdúchol, bol ju pozrieť, oznámiť jej že odchádza a ona na druhý den rodila 😠 😠 😠

corasone
15. dec 2009

jumca, uvidim ci vobec pojdem, ale koli dietatu asi ano no len ako vzdy tu okolo domov. som nejaka nachladnuta tak nechcem ochoriet tak aspon tak na kratucko pojdem aby malinky bol aspon chvilku von. juuuuj aj ja by som si dala medovinku alebo skor vianocny punč 🙂 to by mi tusim teraz aj pomohlo xixixixixixiiiii

jumca
16. dec 2009

veru ti poviem ja si kazdy den dam medovinku fajn to zahreje ked sa 2,5hodiny prexadzam po mraze... 😀 😀 😀
ja som bola taka strasne prexladnuta ked mal maly 3tt a vtedy ked som ho krmila som si davala na tvar rusko aby nedyxal moje bacily 😉 aj som sa snazila co najmenej na neho dyxat, a nastastie neoxorel vtedy. a teraz ja mu stale davam tie detske probiotika na imunitu, tak klop klop klop sme zdravy ani soplik nemame 🙂 a veru od kedy to berie ani nemal soplik ani nic podobne 🙂 ozaj ty malemu davas ake mliecko??? nutrilon???

idem este odstavit mrkvu s jabkom a maly pojde papat 😀 a potom sup von na 2hodinky 😀

corasone
16. dec 2009

hej hej, nutrilon HA1 a ty? ako znasa maly stravu? potrebujem ist na postu no akosi sa tam neviem vybrat, snad zajtra sa mi to podari, uvidim. ked pojdem ti zavolam.

silvuska kedy mate poradnu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre