Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

zusika
4. jan 2010

kocky, ano..tvrdne mi pri tom aj brusko... ale teraz mi je zase dva dni lepsie....
no co ma viac znepokojuje je to, ze maleho citim uplne minimlane...moze fakt spat aj dva dni v kuse, resp. sa pohybovat tak, ze ho necitim?? znervoznuje ma to a do 13.1. ma asi porazi...Dr. mam v BA a zacina robit az 11.1.
Ako sa spravaju vasi drobcovia?
a co na tom ctg.? - ak by bolo nieco v neporiadku, tam to zistia, vsak?? ja nie som vo vseobecnosti panikarka, ale teraz ...hmmmm... aj mam strach

indaa
4. jan 2010

Zusika, ak mas pochybnosti, na tvojom mieste by som sa vybrala do nemocnice a dala sa vysetrit. Necakaj, aby si si potom nahodou nieco nevycitala. Aj ked na druhej strane, kazde babo je ine. To moje bude asi hyperaktivne...

lucka75
4. jan 2010

Zusika, radšej choď do nemocnice ak si si nie istá s pohybmi bába. Tá moja dáva poriadne kopance, to sa nedá niekedy ani vydržať 😀 pohyby by si mala cítiť aspoň každú hodinu.

matula1194
4. jan 2010

Zusika, malinka sa mi tiez hybe az az..a ked pises, ze aj dva dni spinka nooo co ja viem ja by som po 24hod uz zmatkovala a isla pre istotu na vysetrenie aspon budes kludnejsia a povedia ti, ci je to ok..babatka sa vraj menej hybu ked maju v brusku malo miesta..

zuzka20091812
5. jan 2010

ahoj lucka 75,´dakujem za blahoželanie a ano karabu som si zazmluvnila dopredu ,nechcela som to nechat na náhodu.Pôrodu som sa velmi bála a preto som chcela aby tam bol karaba, v nom som mala celé tehotenstvo oporu,povzbudzoval ma a pri pôrode to bolo tiež tak.Bol super,odporúčam.

sylviq
5. jan 2010

Ahojte, baby! Viete mi poradiť, keď idem na sono v tehotenstve do nemocnice v PN,či tam stačí prísť asi o 10.00 hod? Keď som sa objednávala, povedali, že robia od pol 9, ale neviem, dokedy. Vďaka

matula1194
5. jan 2010

Ahoj sylviq ak ides na sono karabovi zacina od 8.30 ale to uz tam bude tolko mamiciek, ze sa nacakas odporucam ist skor..

sylviq
6. jan 2010

matula, ďakujem za odpoveď, ja som sa chcela čakaniu vyhnúť a ísť neskôr, nevieš, dokedy robí?

matula1194
6. jan 2010

neviem dokedy tam je ale ked som tam sla prvy krat - bola som tam od 9.00-13.15 a stacilo mi..preto radsej chod skor, budes sice cakat az zacne ale budes medzi prvymi..naposledy som tam prisla 7.45 a bola som druha 🙂

sylviq
7. jan 2010

matula, ďakujem ti, už sa nejako zariadim 🙂

kluara
7. jan 2010

v utorok som bola na pohotovosti a ordinoval Gleso - tak možno tohto roku na dovču nešiel, alebo pôjde neskôr 😉
matula, tak to si ma "potešila" s tým čakaním, ja som objednaná o 2 týždne 😕 takže si tam teda posedím 😅

suzane91622
7. jan 2010

ahojte babenky,pripájam sa k vám,chcela by som sa Vás spýtat či neviete kolko teraz stojí epidurálka,mám termín porodu 25 januara,a čakám dievčatko 🙂

suzane91622
7. jan 2010

indda.aj ja mam taký pocit ýe to moje maliné bude hyperaktívne,ved ono sa stále trepe a dost je to aj bolestivé,už by som mala najradšej potom lebo ani sediet ani spat sa mi nedá...
a Zusika na tvojom mieste by som hned išlla doktorovi.aby si vedela čo sa deje,no ja keby som den necítila pohyby už aj letííííím...

kessy11
7. jan 2010

suzane epi stoji okolo 84-85 eur, už si to presne nepamatam ale je to super vec 😀

suzane91622
7. jan 2010

ahoj kessy11,dakujem,ja viem že je to super pred piatimi rokmi som rodila a ako nahle mi začali bolesti už som si pýtala epi,ale už si nepametam kolko to stálo,ale teraz sa velmi bojím lebo viem do čoho idem ☹

suzane91622
7. jan 2010

kessy a ty si rodila v PN,kto bol pri porode aký doktor mala si vybaveného?

kessy11
8. jan 2010

ahoj suzane, rodila som v PN, bola som veľmi spokojná, pri pôrode mi bol dr.Glesso a boli sme dohodnutí 😉
Mala som super pôrod, aj vdaka epi aj vdaka sestričkám a lekárovi, pre mna pozitívny zážitok 😀 😀 😀

jana17
8. jan 2010

Ahojte babulky,
neviete poradit nejakeho dobreho pediatra v Piestanoch?

suzane91622
8. jan 2010

Jana17 neviem ti veru poradit pediatra,nepoznám to tam 😵
kessy11,jaj ty si mala vybaveného ale ja si nechcem nikoho vybavovat,mne sa lúbil aj Karaba pred piatimi rokmi,mohol by tam aj teraz byt,a tie doktorky sú tam aké,vraj je tam jedna nová??a ešte som sa chcela pýtat sestrička mi dala zoznam čo treba do porodnice,a sú tam že 2 pampersky pre dospelých,to si potrebovala??

kessy11
8. jan 2010

suzan no Karaba je veľmi dobry lekár to máš pravdu, a doktorky sú tam Švárová na tú som moc chváli nepočula ale nemám vlastnu skúsenosť, aj ked bola pri pôrode babe, ktorá rodila vedla mna a čo ja viem bola normálna, nevšimla som si nejaké nenormálne správanie,ale dobré som na nu nepočula, a potom je tam myslím že sa volá Straková taká mladá, veľmi príjemná, trošku si drží odstup ale inak pôsobila milo a sympaticky.
..pampersky..no som sa aj ja čudovala a nakoniec som si ich zabudla zobrať tak mi dali tie ich, to ti dajú hned po pôrode, lebo este krvácaš a nemôžeš si dať žiadne nohavičky....ale ja som si ju ako som prišla na izbu a troška si zdriemla dala dole, a potom mi mm priniesol a som im to vrátila.

kluara
8. jan 2010

Jana, no záleží, čo máš na mysli pod dobrým pediatrom. lebo niekomu vyhovuje ten a niekomu zase ten.

pampersky presne ako píše kessy, ja som mala ešte aj takú podložku pod sebou, a bolo to fajn, nemusela som mať strach, že sa na posteli zle otočím a budem mať krvavú celú plachtu

suzane91622
8. jan 2010

dakujem Vám dievčatá,tak si ich teda pribalím 😀 pri Adamkovi som mala pod sebu podložku ale to mi v tedy dali oni,ach už aby sme to mali za sebou...
Kluara nevieš či už niečo Matula1194 má,lebo ty si si s nou písala a už davno tu nebola...a aj Zusika či už porodila?

matula1194
9. jan 2010

Ahoj suzane, este nic nemam :(( joj uz aby to bolo..malinkej sa ani do toho nejak nechce..v stredu ideme na kontrolu tak sa uvidi ci ma tam nechaju alebo ako :-/

kluara
9. jan 2010

Matula, to budeš presne na termín... no mňa si nechali v nemocke, ale asi kvôli tomu, že som mala vysoký tlak, inak by ma pustili ešte domov. tak držím palce, aby si to babuľka už rozmyslela 🙂

suzane91622
9. jan 2010

ahoj matula,je to strašné to čakanie,ja som prvé prenášala týžden a pol a stále ma posielali domov,nechali si ma tam až na 5 krát,aj to mi museli vyvolávat,lebo malému sa vobec nechcelo íst medzi nas,no ja som si teda užila malý mal 4320g,tlačila som trištvrte hodinu bola to zaberačka....júúj dohovie kolko bude mat teraz bábo naše,dúfam že nebude taká velká ako Adamko 🙂)
aj máš vybaveného doktora,dáš si epidurálku?
ja idem 20.1 na CTG,a sestrička povedala že ma pošle aj na 5 poschodie,nevieš načo?

kluara
9. jan 2010

suzane, a v ktorom si týždni? ja idem 20.1. na sono 🙂

suzane91622
9. jan 2010

ja som 38 tyz,ja idem na poschodie a potom na 5,a ty si v kolkom

matula1194
10. jan 2010

Ahoj suzane, no veru uz by to mohlo byt aj za mnou to cakanie sa zmenilo zo strachu na tuzbu ist rodit 😉 nemam vybaveneho doktora stale nad tym dumam ak by sa este dalo teraz 13ho co idem na natacanie dala by som si karabu a ak nie necham to na nahodu, ved odrodit ma musi kazdy a budem pilne verit, ze to bude ok 😵 na 5posch.ta budu bud natacat tak ako na prvom, alebo ti urobia sono ako je na to babatko alebo ta bude pozerat porodnik z dola, ci niesi otvorena alebo tak..je to v poho mne tam robili zatial natacanie a teraz v stredu idem na 1.posch a potom na 5.posch tak ti napisem co sa tam bude diat 😎

suzane91622
10. jan 2010

jaj veru ty už to máš za pár,ale ved aj mne sa to už blíži,včera mi bolo dost blbo,nemohla som ani chodit,tak mi strašne tlačila s hlavičkou dole,už som si namýšlala že pojdem,no ale dnes je to už ok,jak ti mam pravdu povedat bojím sa jak šlak ale najradšej by som už bola,aby som to mala za sebou.Ja si nebudem vybavovat doktora necham to na nahodu,ale bola by som rada keby tam bol Karaba 😅 a tu epidurálku si dáš??
ja idem 14 mojmu gynekologovi dúfam že už posledný krat a 20 do PN na natáčanie..tak ti 13 budem držat palce a ked nebudeš odpisovat znamená to že si ta tam nechali,potom daj vediet ako to všetko išlo,a aké meno máš vybraté,mi chceme Lucku... tak sa drž,pá

matula1194
10. jan 2010

to hej, ty od vcera mam take hnusne bolesti pod krizami ako je panva neviem ci sa mi roztahuje alebo sa to uz bliiiizi..no uz mam lepy 🙂)ale brusko ma neboli ani nic, tak uvidim zajtra. Dam si epi ak budem mat smrtiace bolesti ak to bude znesitelne tak asi nie ale uvazujem nad nou urcite. My sme mali vybrate meno tiez Lucku ale pred vcerom sa to nejak zvrtlo a bude to Veronika, kedze take meno v rodine este nemame tak sme dali to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre