Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

suzane91622
31. jan 2010

kluara ja nehovorím že je zlý,ale taký dojem som mala že je odmeraný,a hned mi povedal že načo som chodila ked mi iba brucho tvrdlo,že som druhorodička že by som mala vediet,ale ja pri prvom som nič také nezažila a na internete som čítala ked tvrdne treba utekat do porodnice ☹ tak to sa mi nepáčilo na nom 😝 ,ved uvidíme ako to dopadne možno ho ešte aj ja vyfasujem pri porode 😅

matula1194
1. feb 2010

suzane, vies co malinka sa mi nejako zvyja nevie si poprtkat dala som jej aj feniklovy cajik a nic tak neviem co s nou 😒 a bojujeme 🙂 pri kojeni je ako mala pirana rychlo rychlo aby ju niekto nepredbehol nahodou 😀 manzel siel dnes do prace tak sme same do 14tej..
Tam ani nezalezi kto tam bude, aky doktor ale s akou naladou tam bude

jana17
1. feb 2010

suzane ja by som tiez utekala do porodnice, takze nech pan dr. vravi co chce. Minuly tyzden isla rodit jedna znama, normalne dostala kontrakcie, otvorila sa a potom jej zacalo tvrdnut brucho. Okamzita sekcia... takze si urobila dobre, istota je istota.

jana17
1. feb 2010

babulky, boli ste niektora aj na obhliadku porodnice pred porodom? Ak ano, treba sa niekde nahlasit, alebo ako to prebieha?

kessy11
1. feb 2010

matula skus espumisan kvapky alebo sab simplex, my dávame espumisan do každej druhej flaše a krásne prdkáme aj kakáme 🙂

matula1194
1. feb 2010

kessy11 dakujem vyskusame..dala som jej rano feniklovy cajik pred aj po kojeni trosku a nalozila riadne do plienky..len neviem ako casto jej to mozem davat toho cajiku.. 😒
suzi, dobre si urobila, ze si sla ja by som tiez isla radsej sa vratit domov ako prist neskoro..uz aby to bolo za tebou vsak? ako sa dnes citis?
jana17 jedna co tam so mnou rodila bola tiez na obhliadku porodnice a dohodla sa ked sla na ctg

jana17
1. feb 2010

matula dakujem, na ctg idem 19.02., tak sa tam rovno spytam. Teda ak nezabudnem, lebo ta moja hlava derava...

suzane91622
1. feb 2010

matula cítim sa ako kedy,dnes som poupratovala skoro celý byt chytila ma náladička 🙂 ale po obede som cítila sem tam tlaky do spodu ako keby mi chcela mala vypadnút,ale to bolo len chvílkovo ked som kráčala,a teraz ma zas bolia nohy,ale bolesti v krížkoch nemám ani nikde inde...
ten doktor Polák mi povedal aby som prišla piatok,ale ak by nahodou odtiekla voda alebo mala až pat minútové bolesti ☹ ale ako budem vediet že mi odtiekla voda??ja som to ešte nezažila,to somna len vyhrkne???

matula1194
2. feb 2010

suzane91622 ja som sa pytala sestricky ake to je ked ti odtecie plodova voda a ona, ze ti naraz bude trebalo ist cikat a spusti sa ti to same mozno este skor ako prides na wc..a ak by ta to chytilo na wc kontroluj si vzdy sfarbenie mocu. Mne neodtiekla ale tak mi to bolo povedane, baby co tym rodili tym zvacsa v noci odtiekla ked lezali..a treba ist aj ked budes krvacat tak ako aj ja. Neboj uz ked ta chyt upratovacia mania uz to bude coby dup 😉

suzane91622
2. feb 2010

jaj Matula keby si tak mala pravdu,dnes ma manžel meniny,tak by to bol pekný darček,že??ale mne nič neni 😢 nič nebolí...len mi občas to brucho tvrdne,ale ked doktor povedal že to neva 😖 tak ja neviem....
aj ty si davala malinkej prepichovat ušká v nemocnici??ja asi dám,bude to tak lepšie,bože mi sa tak nemožme dočkat tej malinkej a ona nie a nie íst von 😒

matula1194
2. feb 2010

suzi, ano dala som jej prepichnut je to tak lepsie iba pomrnkala a bolo ok nieje to take bolestive pre ne stoji to 7eur. Nebojkaj pride to nahle, ze zistis, ze este si na to nebola nachystana ako ja..nevedela som sa dockat a zrazu som bola prekvapena 😀

suzane91622
2. feb 2010

matula len mne akosi nohy opuchly dnes,to nemusím íst do nemocnice,že??lebo jedna holka tam ležala koli noham opuchnutým ☹ ale hadam do piatku dako vydržím 😒

matula1194
3. feb 2010

to je v poho daj si magnerot mne opuchli jak hovado par dni pre porodom

suzane91622
3. feb 2010

ok lebo už som začala stresovat,a už si namýšlam či sa malej nemože niečo stat,bože nech to už príde lebo začínam byt hysterka😅

jana17
3. feb 2010

Ahojte babky,
suzane vydrz, ved este max. 1 tyzden, silno ti drzim palcule 🙂 malinkej sa zrejme od teba nechce, dobre jej je u mamicky v brusku 🙂

granado
3. feb 2010

ahojte babky. susane tá s opuchlinami som bola ja a včera ma pustili domov, jupí a teraz si chcem aspoŇ na chvilu doma oddýchnuť. Ani sa tam neponáhlaj, je to od pondelka komlet plné, teda tušim okrem nadštand. ale dohovie čo bolo do rána. Včera myslím 4 porody za noc. Inak tie nohy iba vyložiť a nič sa nedeje, ale ak máš tlakomer zmeraj tlak. 😀

suzane91622
3. feb 2010

😉 Granado to si ty z nemocnice s tými  opuchnutými nohámi? 😅 (sorry zabudla som tvoje meno) a ta holka čo prišla na moju izbu kedy porodila?ešte jej to len v nedelu ráno začínalo,dokedy sa trápila??to fakt taký nával tam nastal??no ja idem piatok tak uvidím čo mi zase povedia.
a tebe tie nožky trochu aspon odpuchly?

granado
3. feb 2010

nie neodpuchli. To bola taká vysoká hneď na prvej postely? Inak ani sa neponáhlaj, lebo budeš ležať na chodbe 😀 s mojim menom pohoda, ja zabudnem hneď pri predstavení ako sa kto volá ale ty si Zuzana 😀 Dnes mi to moje mrne tak strašne sa posúvalo dole a pichalo ma to, že som sa zlakla že letím, ale prešlo to. Mne sa ešte nechce. No ak to bola ona tak porodila tušim chlapčeka neako vyše 4200 a myslím 54 cm. ale nie som istá 😀 A porodila niekedy večer ale ona si s epi aj pospala , už keď ju mala tak bola pohodička.

suzane91622
3. feb 2010

ano ja som Zuzana a ty si ...??neviem si spomenut,ved som ta na tejto fotke nemohla spoznat 🙂 ano bola to ta na prvej postely,tak až večer no to si teda užila,a dost velkého chlapiska 😝
a kto ta prpúštal domov aký doktor??aj to moje malé stále sa tam hemží ale niekedy také bolestivé kopance mi dáva,no hrúza... ved tie babenky čo tam boli už s babetkami tie aj poodchádzali tento týžden,ja už by som chcela aby mi to vyvolali v piatok 🙄 ale pri mojom štastí povedia že ešte možem prenášat a nakoniec aj tak budú musiet vyvolávat ako som to mala pri prvom,uvidíš...

granado
3. feb 2010

ja som Denisa. No to ti verim že si ma na foto nespoznala lebo teraz som taká zavodnená až strach, no ale veď piť musim. Púšťala ma Dr. Švárová a som strašne rada lebo už by som to nevydržala. No ja som myslela že budem prenášať ale dnes mi tak neako divne pichá dole a začalo to znova, že sa začínam obávať že na tej chodbe budem rodiť a spať ja ☹ ale mohlo by mi to prestať, ešte sa mi nechce ísť naspäť.

suzane91622
4. feb 2010

božinku to mi ani nehovor,to ma už aj ty predbehneš,všetkých okolo mna to chytá spontáne len mna nie ☹
no ja by som bola rada na tvojom mieste aspon by si mala po tom,viem že si si tam teraz poležala ale teraz by to bolo iné,už s babynkom 🙂 už by ti čas išiel rýchlejšie a dnes sa máš ako??

suzane91622
4. feb 2010

matula odkáž tvojej princeznej že jej prajem všetko najlepšie k prvým meninkám,hlavne vela zdravíčka aby pekne rástla.... 😉
a čo si mi písala akú správu nechce sa mi to otvorit,či iba smajlíka si mi poslala??

sylviq
4. feb 2010

Ahojte,dievčatá! Už nejaký čas vás čítam, ale som ešte len v 1.polovici, tak veľmi nepíšem. Zajtra idem k lekárovi, ale už 2 dni ležím, necítim sa dobre. Mali ste aj vy podobné stavy na začiatku? Alebo je tu niektorá, čo bola napr. na rizikovom?

matula1194
4. feb 2010

suzi, dakujeme pekne 🙂 pisala som ti spravu, ale uz som aj zistila co som sa ta pytala 🙂 takze ok, ako sa dnes citis?
sylviq ja som bola na rizikovom, ale preto, ze mi tvrdlo brusko..tebe je ako nevolno? nelezie na teba iba nieco?

sylviq
4. feb 2010

matula, ja mám pocit, že mi bruško padá príliš nízko(hoci ešte nie je veľké) a tiež mi občas tvrdne. Nič typu vírus to nebude. Prosím ťa, čo ti radili lekári? Chcem byť zajtra na to pripravená.A ako dlho si nechodila do práce?

matula1194
4. feb 2010

sylviq ja som sla na PNku koncom 6mesiaca, predpisal mi zelezo 1x denne a magnerot a vela odpocivat, aby sa babatko nezacalo pytat na svet skor..ale ak vravis, ze ti velmi kleslo daj sa vypisat ved ide o tvoje zdravie a hlavne o babatko 😉

sylviq
4. feb 2010

Zajtra napíšem, čo na to doktor.Sono snáď povie, ako to vyzerá.Ďakujem za informácie, papa

matula1194
4. feb 2010

sylviq a kam ides? svojmu doktorovi co na sono do nemocnice??

sylviq
4. feb 2010

matula, zajtra k svojmu, tak uvidím, či ma aj do nemocnice nepošle

jana17
5. feb 2010

ahoj sylviq, ja si myslim, ze mam tiez brusko velmi nizko a to od sameho zaciatku. Mozno len babatko je divne ulozene, ako to moje 😀 A k akemu dr. chodis? Potom napis, ako si dopadla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre