Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

lucinda7
9. máj 2007

happy,nebolo tam horúco,ja som rodila koncom júna a pohodička.....sú tam tie vertikálne žalúzie 😵 akurát sme stále počuli sprievodcu z tej lode čo tam pod oknami pláva 😀

zuzidr
9. máj 2007

ajoj luci,ešte držím po kope,čo tá dadda,ako dopadla?

lucinda7
9. máj 2007

posielam ti IP 😵

zuzidr
9. máj 2007

diky prišlo to držím jej palce... 😀

lucinda7
12. máj 2007

happy23,vieš čo je sranda?že bývaš vo vedlajšom vchode.....ty v 1,ja/naši/ v 5 😵 dnes som vás videla z balkona aj s mužikom aj maximkom 😝

andy.a
12. máj 2007

happy 23,keď si bola v pôrodnici,nebola tam aj jedna taká pekná kočka.silvia F´.blondína,zvlnene vlasy,narodil sa jej syn Davidko...bývali v našom vchode a tiež koncom marca rodila...

lucinda7
12. máj 2007

andy,tak to je sila....a má prvého chlapca lukasa???? 😀

andy.a
12. máj 2007

ano,lucinda,ten má vyše 3 rokov-tak ako môj syn... 🙂

teraz bývajú na Trajane,jej mama mi varovávala synátora... 😀

lucinda7
12. máj 2007

ja viem,vlado je mužov kolega 😀 😀 😀

andy.a
12. máj 2007

a kde bývate aj s happy,tu asi nie,lebo v nAšom baráku máme len 3 vchody... 😀 naozaj je to sila... 😀

lucinda7
12. máj 2007

na juhu 😀 a ty? 😝

andy.a
12. máj 2007

my bývame za mlynmi... 🙂

lucinda7
12. máj 2007

ktorám smerom? 😵

lucinda7
12. máj 2007

andy inak tvojho muža z videnia poznám....a aj teba som už určite videla 😀

andy.a
12. máj 2007

bývame na Hurbanovej...a odkiaľ poznáš mojho muža? 😀

lucinda7
12. máj 2007

vravím z videnia 😝 ty v tom bordovom myslíš?inak ja s rodinkou bývam vzdušnou čiarou kúsok od teba....za Indiansom 😀 pri happy mám našich 😵

andy.a
12. máj 2007

ano,bývame v tom bordovom paneláku... 🙂

happy23
12. máj 2007

Jasné, my bývame tu na juhu, ale ešte len 2mesiace, ja som vlastne prišla z pôrodnice do nového, čo je síce pekné, ale čo sa týka zmeny prostredia, tak mi to dalo aj trošku zabrať, no už si aj zvykám. Inak som pôvodne aj tak z juhu, len z 8.mája, bývali sme tu s našimi od detstva, tak sa lucinda možno poznáme aj odtiaľto.
A Silvia F rodila 4 dni po mne a bola dokonca so mnou na izbe, ozaj že je ten svet maličký 😲
Lucinda a Aďu Fedákovú nepoznáš, býva tiež za Indiansom?

andy.a
12. máj 2007

ten svet jen teda fakt malý,napokon zistíme,že sa 🙂 všetky poznáme... 😀 😀

rim a zuzanocka,vy tu dnes nie ste?

lucinda7
12. máj 2007

andy a,pomýlila si si diskusiu....tie baby chodia na regiony nie sem 😵
happy,no veru,môže byť,na juhu som bývala kým som sa vydala/19r./,tu bývam už 8 rokov 😵
happy,jasan že adu poznám.....a ty možno niektorého môjho brata 😵 kolko máš vlastne rokov? 😝

zuzidr
12. máj 2007

čaute!fakt je svet malý.s luciou sme boli na karnevale pred 13rokmi približne. Silvia F rodila Davida 25.marca,je to moja bývalá kolegyňa a kamoška....fakt sa všetky poznáme nakonec,každý každého.... 😀

andy.a
13. máj 2007

źuzidr.-´tY sa poznáš so Silviou F,.?robili ste spolu v Kauflande? my sa poznáme len tak z´bežne,bývali sme v l baráku,ale oni sú už dávnejšie,presťahovaní... 🙂
silvia rodila tuším 26.3,lebo to bolo po polnoci okolo l.-2 hod.ráno.aspoň tak mi povedali... 🙂

lucinda7
13. máj 2007

svet je malý...piešťany sú taká väčšia dedina 😀 a každý s každým sa pozná 😝 zuzi,tak ako,držíš pokope????dada je sstále v nemocke ☹

andy.a
13. máj 2007

dnes som bola v nemocnici na sono a prietokoch...bolo dnes veľmi teplo,z pôrodnice si akurát odnášali v autovaničke bábo-.asi dievčatko podľa ružovej deky,tak bolo chudiatko zababušené... 😒

zuzidr
14. máj 2007

luci ešte držím pokope,dnes ma ešte poslal domov že keď som už v 38tt už môžem rodiť,tak načo by som tam ležala.... 😀

lucinda7
14. máj 2007

zuzi,super,nakoniec budeš aj prenášať 😀 😀 😀

lucinda7
22. máj 2007

happy23,práve som mrk tvoj fotoalbum a zistila som že naši maximkovia majú preeesne také isté hrošíkové súpravičky 😀 mrkni do nášho 😀

maruschka
3. aug 2007

čaute.ja som prvý krát rodila v TN a pre mňa to bol ťažky stres.Preto sme sa rozhodli, že pri druhom bábätku pôjdeme rodiť do Piešťan.A urobili sme to najlepšie.Pôrodnica,v čase môjho pôrodu bola totálne natrieskaná a sestričky vtipkovali,že nám podávajú karimatky na zem a tak budeme ležať.Ale fakt.Je to milá, malá, rodinná pôrodnica,s najlepšou starostlivosťou nielen v prvom rade o bábätko, ale aj o maminu.Sestričky sa správajú maximálne milo a večer si s nami posadali na postele a spoločne sme si čítali časopisy a rozprávali sme sa.Strava tam je výborná a cítila som sa tam úplne uvolnene a to nielen pri pôrode, ktorý som mimochodom zvládla aj s bolesťami za dve hodiny.Majú tam parádne kreslo na rodenie,takže si ležíš ako doma na gauči.Pri pôrode bol aj manžel a všetko sme si pekne nafotili,sestričky boli milé a pokojné a tak sa snažili vplývať aj na nás dvoch, takže pôrod bol fantasticky aj bez lumbálky.
Takže na Piešťany mám len tie najlepšie spomienky.

nika2
21. jan 2008

Ahojte kocky,
chcem sa spytat ci ste niektora nechodila na ten kurz predporodnej pripravy? Citala som , ze byva asi v nemocnici. A bola ste niektora na tej nadstandartnej izbe? A este ohladne doktorov. Je lepsie si zajednat doktora alebo to nechat na nahodu. Ja chodim do poradne cupkovi a do nemocnice na sono karabovi. Pocula som , ze niektory si pytaju dost velke palky za porod. nika

dadulka19
22. jan 2008

nika,ja som nechodila na prípravu,ani na nadštandartke som nebola.Nezdá sa mi až taká super.Výhodou je akurát vlastná sprcha,vecko 😉 ,máš tam televízor s minimum stanicami.No a pravdaže plus je to,že za tebou môžu návštevy na izbu 🙂 .....a či si zajednáš lekára,je na tebe...ale pokial Ti je to jedno a nemáš nejaké špecifické problémy,tak by to bolo jedno aj mne.No ja som mala problémov dosť,tak celé tehotenstvo aj pôrod(sekcia)som mala len jedného doktora.V prípade,že si chceš aj niekoho zavolať,ak tam zrovna nie je,platí sa 3000sk.Polovica ide nemocnici,polovica doktorovi,tak je to tam písané..... 😉 ..a si z PN??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre