Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

natali1
11. máj 2010

trimy, tak sa pekne aj nadalej prechadzaj. pojde to, uvidis... 😀
ale tak v brusku mu je faaaaaajn.
tiez som skoro vsetko poobjednavala z netu... to bolo moje jedine spojenie s ostatnym svetom. 🙂

nini78
11. máj 2010

Ejuska79
Ahoj, ďalší deň máš za sebou, a poli ti to odsýpa a ani sa nenazdáš ako a budeš volať Glesovi 🙂 . Inak chalani poslúchajú ako sa in chce 😀 , starší chodí do školky. Dneska sme boli opekať aj so susedou. Máme rovnako staré deti aj starší chalani sú madzi sebou dva mesiace a aj krpcou máme od seba len mesiac a pol. Maťa dnes bolelo bruško tak sme mali poplachy. Ale snaď už to bude O.K.

trimy,
Aj mojmu bolo v brušku fajn, vôbec sa mu nechcelo von. Nám ani prechadzanie, ani červené víno a ani horúca voda nepomohla 😀 . Dr Gleso mu musel pomôcť a vyštvať ho nasilu... 🙂 Ale zase pôrod trval len hodinu a pol.

trimy
12. máj 2010

no asi by sme si to mali s Ejuskou spriemerovať 🙂 jeden kce von, druhy ani za nič :D

Natali uz vsade chodim pešo, tak uvidime, kedy si náš Matej vybere svoj den D. ;)

Nini, jako prudko mi tie postupy pripominaju moje dni v sučasnosti 🙂

nini78
12. máj 2010

trimy, to bude asi tým menom, aj moj je Matej a nechcelo sa mu... 😀

nini78
12. máj 2010

trimy, to bude asi tým menom, aj moj je Matej a nechcelo sa mu... 😀

trimy
12. máj 2010

ze by chcel mat co najviac vzdialene od seba meniny od narodenin? ;)

martinkkka22
12. máj 2010

baby mam este jednu otazocku...aj si nejako privyrate na materskej alebo neni cas na to 🙂

nini78
12. máj 2010

Vidíš trimy, takto som nad tým nerozmýšľaľa.. 🙂 🙂 🙂

katren
12. máj 2010

Trimy, my sme meno davali odla toho 😀
Meniny v auguste a narodeniny v decembri :D

nini78
12. máj 2010

martinkkka22
ja si si neprivyrábam, nič čo by sa dalo robiť z domu som nenašla.

nini78
12. máj 2010

katren, my sme na to nepozerali,akurát som nechcela dávať Adama kôli vianociam, pritom sa mi to meno veľmi páči.

katren
13. máj 2010

Mne sa to nepacilo, lebo ja to tak mam....Meniny v novembri a narodeniny v januari a potom cely rok nic 😠 A urcite nie meniny a narodeniny v jeden den. 😖

annase
13. máj 2010

ahojte
chcem sa opýtat ako to je teraz s porodnicou v Pieštanoch prvého som tam rodila pred 4 rokmi a bola som maxi spokojná či su tam nejaké novinky alebo ako to tam teraz chodí velmi pekne dakujem 😉

ejuska79
13. máj 2010

ahojte kocky,
vcera som na moju smolu chylila nejaky crevny virus... nieco sa muselo sirit vzduchom, ved som len vnutri zavreta...v noci som sa zobudila, bolo mi zle od zaludka, tak som si najskor myslela, ze mi nieco nesadlo...ale vracala som cely bozi den plus ma prehanalo.... teraz ma to vsetko dole boli, jak som stale lietala na wc, nastastie idem zajtra k dokimu, aspon mi pozrie,ci ten steh drzi... inak dnes uz o.k., len som taka jak mechom uderena.. dufam, ze na malinkej to nezanecha stopy, toho sa velmi bojim..vo 4.mesiaci som tiez mala hnusnu hnisavu anginu, dva tyzdne som brala atb, tak mam strach.... toto tehu ma zabije...mne predtym vobec nic nebyvalo.
Ja ma termin zaciatkom augusta a chceme dat Ninku-12.7., tiez pri sebe, ale nevadi mi to...snad nebude ani jej... tak este pekny zvysok dna zelam vsetkym, uz nejako nevladzem...

martinkkka22
13. máj 2010

Ahoj Ejuska, ja som teraz v 4 mesiaci a pred dvomi tyzdnami som sa rano o siestej zobudila a hned som utekala na wecko vyvracať sa a potom cely den stale . Este aj vodu som vyvratila, doobeda sa k tomu este aj hnačka pripojila, mala som horučku 37,5. a cely den som preležala v posteli.na druhy den bolo zasa vsetko v poriadku. Ked som to hovorila gyndoška, len skonštatovala, že ona sa k tomu vyjadrovať nebude, že to si ja musim stražiť, čo zjem a tak......

nini78
13. máj 2010

Ahojte,
neboj ejuska sama budeš prekvapená kolko toho zvládneš kôli tomu drobcovi, inak budem s tvojou malou naraz oslavovať, ona meniny ja narodky 🙂

annase
myslím že na pôrodnici sú neni nijaké novinky.Akurát keď som na začiatku apríla odtial odchádzala mali ísť meniť nové postele a skrinky. Takže by to tam malo biť pohodlnejšie, inak ja som bola spokojná.

jana17
14. máj 2010

Ahojte,
chcem sa spytat tych co rodili v PN porodnici, nemali potom vase deticky problem s ockami?
Dakujem.

trimy
14. máj 2010

Jani ešte sa k tomu nevyjadrím so svojej skúsenosti, ale neter čo má 10meiacov, do 6tich mesiacov s nou segra behala po lekároch bo mala stále zalepené očká, a tieklo jej z očiek...rodila v PN, ale neviem či zrovna toto má súvis.

natali1
14. máj 2010

ahoj janka, ohladne tych ociek - nasa tamarka mala problemy. zacali jej slzit, museli sme ist k ocnej a prepichovala jej kanaliky. no nic prijemne to teda nebolo, duplom pre mna, ked som ju musela spolu so sestrickou drzat, aby sa nepohla. no nejako to teda nepomohlo, potom jej to slzilo znovu, no povedala som si, ze uz nikam nepojdem. aaaaaaaaaaaaa preslo to same...

lienockaa
14. máj 2010

prepacte, ze sa vam sem zamiesam, ale ak ma dietatko po takej dlhej dobe problemy s ockami, ze co ja viem o pol roka, o tri mesiace od porodu, asi tazko to bude mat suvis s porodnicou..to urcite nie..
ale neberiem nikomu, ze sa moze stat, ze ma babo problemy hned po tyzdni, alebo tak..to ano, moze mat suvis, no urcite nemaju problemy vsetky deti, ktore sa tam narodili, dovolim si tvrdit, ze vacsina deti nijaky problem nema..a ak vas to trochu upokoji, nie je to problem piestanskej porodnice, mavaju to aj z inych porodnic babatka.. 😉

aj moj syn sa narodil v PN a nemali sme s ockami vobec nic.. 😉

natali1
14. máj 2010

to hej, moze to mat s porodnicou suvis, ale aj nemusi...

granado
14. máj 2010

ahojte po dlhej odmlke aj ja sa pridám, aj my sme mali zapálené očko a to hneď od narodenia, ešte v nemocke mi na doma dávali mastičku a doma mi moja lekárka dala aj neaku antibiotikovú. Moc som ju nepoužívala, ja som jej do očka moje mliečko dávala a prešlo to. Inak čau nini

nini78
14. máj 2010

Ahojte, ja v PN rodila dva krát prví syn mal zapálené očko to bolo v roku 2004, a teraz v marci som rodila druhý krát a všetko bolo o.k. žiadny zápal ani nič.

Inak serus granado 😀 ,konečne ťa tu vidím...

jana17
14. máj 2010

Ahojte,

ja len zistujem fakty, lebo sa mi to nejako nezda... zatial vacsina, co rodila v PN, tak museli navstivit ocnu. Nie je to divne?

Museli sme aj my ocnej, lebo Kristinke to vobec neprechadzalo a kym bola uplne malinka, tak jej to nechceli preplachovat. Teraz sme to uz museli absolvovat, nezelam ten pohlad nikomu ☹ ona plakala na stole, ja vedla stola. Dostali sme kvapky a masticku a o tyzden uvidime. Len sa modlim, aby sme nemuseli znovu...

granado - tusim by som vyskusala aj to mliecko, uz som o tom pocula. Ako casto si jej to do ocka davala? Pri kazdom kojeni? A ako dlho?

granado
14. máj 2010

davala som jej to vždy keď mi to napadlo. Nakvapkaj aj dovnútra a potom si daj na vatový tampon a ešte poutieraj aby sa nelepilo.
to iste možeš spraviť aj do nosa pri nadche. a ako dlho, no dovtedy kym to nezaberie, ale určite ak by som videla že to je dlho a neustupuje to ani trochu by som zašla k lekarke, ono prepichovanie sl.kanalikov aj tak nechcu robiť malym babätkam takže iba preliečovať treba.držim palec nech si pomožete. nini serus 😀

ejuska79
15. máj 2010

ahojte,
martinkka22
nie je ta tvoja gyndoska troska divna? ja som to mala presne ako ty, normalna crevna viroza...teraz na tretí den už v pohode, len ma pobolieva zaludok, ked nieco zjem... ale doktor povedal, ze to babu nemohlo uskodit, snad ma pravdu..cez velku noc to mala cela moja rodina, nikto tu tyzden nebol, aby som nic nechytila....
nini78
to je super, ked budeme oslavovat meniny, spomeniem si na teba 🙂
Aj sestrin maly mal po narodeni problems jedným očkom, mal ho zapalene a slzilo mu, teraz sa mu to vyskytuje ked je chory...ci to ma nejaky suvis s nemocnicou sa asi neda potvrdit...

nini78
15. máj 2010

Ahoj granado ako? Výlet dobrý?

ejuska79, vidíš do teraz som nikoho nepoznala s kým by som naraz oslavovala 😀
Môj malý mal to očko zapálené len po narodený asi mesiac mu to slzilo a potom bolklud. Viac sa to neopakovalo. Našťastie. Neviem nemyslím si že by to malo niečo spoločné s nemocnicou.

ejuska79
15. máj 2010

ahojte..
kočky čo mate už detičky ake mate kočíky?? ja stale kukam na nete, ale neviem ci je lepsie kupit len samostatny kocik a potom sportiak alebo hned kombinaciu...paci sa mi jeden novy model od JANE, mate niektora kocik tejto znacky? diky...

nini78
15. máj 2010

Ahoj, ja som teraz kočík neriešila, mám stále deltim po prvom synovi, dvojkombinácia s prehadzovacou rúčkou. Ja som s ním bola velmi spokojná. Pomerne velký a pre mimčo pohodlný. Staršieho som v nom vozila do troch rokov. 😝

luciaheskova
15. máj 2010

ahojte, tak už aj my to máme za sebou.. nakoniec sme išli cisárskym, doktor ani vyvolávačky neskúšal..

katren
15. máj 2010

My mame Coletto Matteo 4 a tiez sme veeeeeeeeemi spokojni 😉
Hlavne to otacanie velmi vyuzivame 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre