Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

natali1
16. máj 2010

ahoj lucka, srdecne gratulujem k dcerke... prajem vela zdravicka obom. 🙂
to si uz doma? 5 dni po cisarskom?

ejuska, ja mam jane slalom pro 2004. je kapanek starsi, no mne sa paci. som s nim len spokojna. zo zaciatku som si musela zvyknut na "soferovanie" trojkolky, ale v pohode. uz je to normalka... 😉

ejuska79
16. máj 2010

gratulujem lucke k malinkej a želam vsetko dobre...
dakujem za odpovede...este preskumam trh, pekny dnik zelam

nini78
16. máj 2010

Ahoj lucka, všetko najlepšie k malinkej Adelke a obom Vám vela zdravia a nech ste čo najkôr zohratý tým 🙂

trimy
17. máj 2010

vítame Adélku 🙂

a už aj ja kcem toho svojho lenivého chlapa vidiet :D

ejuska79
17. máj 2010

neboj trimi, dockas sa..a kedy mas termin? uz prenasas? to cakas prve babo?

trimy
17. máj 2010

ano prvé 🙂
a prvý termín včera a ďalší 22.5. ale tie telefonáty od známych - no na zabitie...
ejuška vidim, že ty si s bruškom užiješ aj leto. ;)

danata3
17. máj 2010

trimy, malinky ti asi este dava par dni na oddych... 🙂
drz sa.

natali1
17. máj 2010

trimy, neboj, bude to oki, len sa prechadzaj a prechzzdaj.... 😀
tie telefonaty si viem predstavit. mna tiez tak kazdy den mama kontrolovala. no hrozne.
tak nech je to co najskor a v pohodicke... 🙂

jana17
17. máj 2010

Ahojte,
vidim, ze tie telefonaty funguju u kazdeho 😀 ja som ku koncu uz myslela, ze si kupim brokovnicu !! A tie hlupe otazky, ked som niekoho stretla a videl, ze mam brucho zarovno nosom - "a co este nic nemate?" 🤐

kluara
17. máj 2010

ahojte!
tak tieto otázky už mám aj ja. termín mám koncom mája, ale tie reči 🙄 🙄 🙄 🙄 ešte sa gúľaš? nechce sa mu? atď..... ma pekne začínajú štvať 😠

Lucia, gratulujem k Adelke. 😵

ejuska79
17. máj 2010

neboj trimi, tých pár dní už nejako zvládnes....po všetkých tých týždnoch.. si my zeny cosi vytrpime....ano, ja budem fučat aj v lete...som počula, ze ked je velmi teplo, tak sa to v nemocke na tom 5.poschodi neda vydrzat...uvidime... hlavne sa drz, ved ono uz vie kedy bude ten spravny cas 🙂

jana17
17. máj 2010

ejuska79 - neviem ako je na 5.posch. v lete, ale ja som rodila v marci a myslela som, ze sa tam roztopim 😝 ale ked je marec, tak si tam mozes vyvetrat, neviem co v auguste..

nini78
17. máj 2010

ejuška,ja som rodila malého v máji čo bolo celkom v poho, lebo bolo dosť škaredé počasie, ale staršieho som odrodila v druhej polke mája a to už bol iný hic. A ešte sestričky chodili aby sme nezastierali že detičky máme dávať opalovať, aby nám
neožltli 😅 . A to sa tam aj dosť zle vetralo, lebo bol strašný prievan.

trimy, neboj pojde to aj ja som si myslela že to brucho mám na stále keď malému sa nechcelo a museli ho "pošťuchať" aby sa mu uráčilo ukázať 🙂 Ale stálo to za to...

nini78
17. máj 2010

jana17, ty si kedy bola v porodnici ? pozerám že tiež v marci, je pravda , že ja som tam bola až na konci marca.

granado
17. máj 2010

nini ešte ponocuješ?

ejuska79
18. máj 2010

Dobré ránko!
takže asi to bude pravda s tým hicom v nemocke... nastastie ja som taky zimomravy typ, tak sa tam budem vyhrievat aj ja 🙂
nini78
veru, veru, tak neskoro v noci za pocitacom? 🙂 🙂 to zvladas, pri dvoch detoch? ja uz o pol 10 nevládzem a to cely den nic nerobim (unava z nudy) 🙂

nini78
18. máj 2010

Čau granado, trošku neskoro už som tu nebola. My to asi spolu nikdy netrafíme.

ejuska, to vieš ja môžem ísť k počítaču až keď uložím malých, lebo keď cez deň zapnem počítač, tak starší ma od neho vyhodí 😠 , a ja si to večer užívam, že obaja spia a potom sa mi nechce isť spať skoro.

trimy
18. máj 2010

jeeeeeeeeeeeej sa to tu konečne rozbehlo ;)
a ano mam chuť vypať telefon, kym neporodim, inak už štekám na každého...Jani gulovnica by sa zišla.
Natali, povinne hodinu a pol denne chodim :D

a teda v stvrtok mam kontrolu som zvedava, že čo 🙂 a asi nič a večer možem íst kludne na valovu cviciť :D

kluara
18. máj 2010

Nini, deťom všetko najlepšie 😉

matula1194
18. máj 2010

Janka, moja mala nemala problemy s ockami a nastastie ani chora este nebola..mozno je to len zhoda nahod..

nini78
18. máj 2010

kluara, dakujeme... obaja sa narodili v útorok a teraz to tak vyšlo 😎 .

luciaheskova
19. máj 2010

dakujeme.. hej, na piaty deň sme išli domov bo bolo aj plno a keď mi bolo dobre tak tiež chcela ísť.. včera ece na štichy bola..

nini78
19. máj 2010

Ahoj lucia, a prečo si išla cisárským? Kôli prenášaniu, alebo bola malá veľká?

jana17
19. máj 2010

Ahojte babulky,
pozeram, ze ste sa tu rozsupli 😀

granado - dakujem za radu s mlieckom

nini78 - ja som rodila 20.03 a prepustali nas 25.03. Zrejme sme sa obisli, skoda

trimy - ja som rodila tyzden po termine, ale bolo to o drzku... vtedy som uz mala telefon davno vypnuty 🤐 aj maily som ignorovala... dokonca ani v porodke som nezdvihala hovory... sa to nepatri, ja viem... ale co uz...
Mne jedna kamoska povedala, ze ona poumyvala okna a porod sa jej do 24 hod. spustil. A to pri vsetkych troch detoch. Tak som vyskusala a rano sme uz aj startovali 😀

matula1194 - pozeram, ze mala ma skoro 4 mesiace !! Ja odpadnem, este teraz si pamatam, ako si cakala, kedy to uz pride.. vau... No my sme s tymi ockami skoncili na sondazi u ocnej ☹ Nikomu neprajem... Kristinka plakala na stole, ja vedla nej 😢

granado
19. máj 2010

ahoj jani to čo vánm prepichovali tie kanáliky?

nini78
19. máj 2010

Ahoj Jana17, vidíš, keby som rodila na čas tak sa tam stretneme. Mne ani okná nepomohli 😒 .Ja som tam ostala až 30.

nini78
19. máj 2010

Čau granado!!!

granado
19. máj 2010

ajoj

nini78
19. máj 2010

Aj si tu ešte?, Mne to tu nejako blbne, až teraz mi tam nabehla odpoveď.

jana17
20. máj 2010

granado - ano, prepichovali nam ocne kanaliky ☹ bolo to hrozne !!! Snad jej to pomoze a nebudeme musiet znova. Do dnes som este davala kvapky a masticku, ale uz to vysadzam a uvidi sa, ake budu tie nase ocenka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre