Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

ejuska79
26. júl 2010

@sylviq fiha, ja som mala 28 dnovy, jak svajciarske hodinky presny.... ked mi jeden den meskali, hned som si robila test a bol aj pozitivny 🙂 🙂 .. no o chvilu to mame za sebou 🙂 🙂 budu dalsie levice na svete 😀, ten polak on robi cez vikendy a najma nocne, myslim, ze najcastejsie sa tam strieda on a borodac cez vikendy.. sestre bol pri porode, vraj v pohode....moja zase pri sone bola vzdy o tyzden vacsia, tak mi to posunuli zo 6. na 3., ale napisané to nemam nikde, v knizke mam že 6.8.

sylviq
26. júl 2010

@ejuska79 ja tiež presný, ale 30 dňový a veru sme nemali to šťastie, že by sa nám hneď podarilo, inak by som už mala asi aj po materskej 😀 ale nevadí........ja som tiež lev, tak sa teším, budeme doma dve 🙂 K Borodáčovi chodím do poradne, on je pohoďák, moc nenarozpráva, ale mám ho rada, taký milý

ejuska79
26. júl 2010

@sylviq my tiez nie prvy sup, my po roku snazenia ☹ ... ale prvy krat ked mi meskali jeden den, tak to bolo ono 🙂 🙂 o tom borodacovi sa hovorilo ze je alkac a pod... mama k nemu velmi davno chodila... tak sa asi dal do normalu, lebo vraj mu vtedy odchadzalo strasne vela pacientiek do PN..

bubulka722
26. júl 2010

Ahojte kočky!!!
Tak som dnes bola v Sandre okuknúť tie kočíky. Je fakt pravda, že tam nemajú veľký výber, ale mali tam zrovna ten čo som chcela vidieť. Bola som z neho úplne očarená, je fakt nádherný. Len teraz som čítala názory mamičiek tu z MK a hovorili mi, že športová časť je hrozne malá, tak som nakoniec asi tam, kde som bola na začiatku. Môžem začať hľadať znova. Inak ceny v porovnaní s netom v celku o.k., len ten prístup mohol byť lepší.

sylviq
26. júl 2010

@ejuska79 ja som tiež o ňom niečo také počula, ale skúsenosť s tým nemám, asi to bolo dosť dávno, teraz je v pohode, tak ma to ani netrápi... kočík už máš?
@bubulka722 a aký kočík si vybrala?

ejuska79
26. júl 2010

@bubulka722 ahoj, aj ja som tam dnes bola... mam objednanu tasku na kocik, lebo ak neberies celu 3-kombinaciu, tak nie je sucastou a musis si doobjednat ☹ ☹ ale este neprisla... a ktorý si chcela?

ejuska79
26. júl 2010

@sylviq no ja mam JANE UNLIMIT 2010, kazdy vsak vravi ze je maly, ja neviem, aj mne sa zda uzsi v porovnani s inymi, ale nas Adamko (2roky) sa tam v pohode vmestil, teda nohy od kolien mu trcali, a to je baculko... som vsak zvedava, ako to dopadne v zime s fusakom... a ty mas aky kocik?

ejuska79
26. júl 2010

@nini78 a bola si to ty!!!!! videla som ta v auparku s detmi a sestrou 🙂 🙂 celu cestu som rozmyslala kde som ta videla (hlavne mi udrel do oci maly Kubko) a hned som sem utekala kuknut foto a boli ste to vy 🙂 🙂 takze nabuduce uz budem vediet....(hlavne ked budes mat so sebou Kubka)... som urobila pokrok, lebo ja mam prisernu pamat na tvare 🙂 🙂

sylviq
26. júl 2010

@ejuska79 pekný si vybrala, mne by sa tiež páčil, no chcela som taký, čo má rovnaký rozmer medzi všetkými kolesami - z bytovky máme dosť vysoké schody s takými kovovými lyžinami a bojím sa po tom chodiť, no raz som to skúšala s kočíkom a strach, musím dobre natrénovať, ja mám Cam, volá sa to Trio Dual Combi Cam. Tú značku som mala aj pri Emke a veľmi som bola spokojná, aj praktický, aj dosť veľká vanička 🙂

nini78
26. júl 2010

@ejuska79 boa somto ja a ty si išla s mužom že? mala si nejakú šedú blúzu s kvetinkami alebo čo to bolo? 😀 Inaktiež som si nebola istá.

nini78
26. júl 2010

@bubulka722 prečo obsluhovala ťatá tmavovlasá,krátkovlasá predavačka? 😅

nini78
26. júl 2010

@ejuska79 No a ešte k víkend, mali sme takú menšiu oslavu, ja narodky, muž narodky a kubko meniny. Takže zábava na víkend bola a dneska ma boli pozrieť kamošky, takže aj dnešokušiel celkom rýchlo. No chalini "poslúchajú" ako deti, veď uvidíš 😀 ,inak celkom fajn víkend. Mňa Polák prepúšťal z nemocky a som rada že len to 😠 .
@sylviq neviem či je istota to že prenážaš týždeň , že si ťa tam nechajú, kamoška prenášala 14 dní v piatok išla na kontrolu a Dojčan ju poslal domov. Išla do Trnavy a tam jej to vyvolávali. Málá mala skoro 5 kg. 😅

ejuska79
27. júl 2010

@nini78 ano, bola som to ja, aj s muzom...isli sme kupovat okuliare, v jednej optike je dobra akcia, 50% zlava na ramy plus zadarmo vysetrenie lekarom ak nejake ramy kupis...tak sme kupili, lebo tie co ma, no to je des, roztahane, osuchane...nejak sa mi uz neda spat...no hruza... este ma aj kope do rebier a tak silno, au

ejuska79
27. júl 2010

@sylviq ten kocik je velmi pekny, aku mas farbu? a brala si celu 3-kombinaciu? no inak v tej sandre mi pripadaju, ze ich robota moc nebavi.. a mala som vcera pocit, ked som sa prisla spytat na tu tasku na kocik, ze to zabudli objednat, lebo tak na mna pozerala vyplaseno a pritom ubehol uz mesiac (vravela ze viac to nebude) a potom si rychlo cosi zapisala a ze komu ma potom zavolat, ci sestre (lebo mi predtym vybavolvala komodu, ked som lezala) alebo mne...takze podla mna zabudla... budem musiet zase cakat dalsi mesiac ☹ , inak som uz aj postielku ponavlekala, ze keby daco 🙂

annase
27. júl 2010

@ejuska79 Veru horšie je že ich mám pravidelne tuto noc som zase flámovala a merala čas pekne každých 6-7 minut do rána do piatej potom muž išiel preč tak som zaspala teraz ráno ma ešte trochu pobolieva ale oproti tomu čo bolo v noci je to nič. MNe tiež riadne vadí ked my každý len na brucho pozerá či ho mám dole alebo nie. Pri prvom my vobec nepadlo teraz mám pocit že trochu hej. Tak maju plno hádam sa pre nás nejaké to miestečko nájde

@sylviq to ta nechávaju dobre dlho tiež sa čudujem ale doležité je aby to všetko dobre dopadlo hádam dr vedia čo robia inak tiež som mávala dlhé cyklus ale dr my určil termín podla sona lebos om to mala aj nepravidelné. Inak podla poslednej ms b¨mám termín 20 a podla sona v 12 tt čo sa robí tak 27 a podla tohto posledného dokonca 14 tak si potom vyberte ako to nakoniec bude

sylviq
27. júl 2010

@ejuska79 farbu máme červeno - sivú, áno celú 3kombináciu a ešte som prikúpila aj podstavec do auta na vajíčko, tak to mám komplet.Ale objednávala som to z Talianska, lebo u nás sa nedal kúpiť taký, čo má spojenú rúčku, len golfáčové a to sa mi na hlboký a ešte na zimu zdalo dosť nepraktické
@nini78 no sila, ja som sa tešila, že bude mať okolo 3 kg, teraz mi majú robiť aj sono vo štvrtok, tak som zvedavá, veĎ už ma tak tlačí, spánok je vec neznáma
@annase človeče, aj ja v poslednej dobe každú alebo každú druhú noc, asi tak od polnoci do piatej hore, brucho ako kameň, aj bolesť, ale žiadne kontrakcie, potom to do rána prejde a o siedmej si moje dieťa kopká akoby nič 😀 Ale poviem ti, je to únavné, strašne, ja nie som spachtoš, ale potrebujem spať v noci, nikdy som nebývala dlho hore, toto ma doráža 😒

jana17
27. júl 2010

Ahojte babulky,

tu v PN porodnici si nerobia ziadnu hlavu z toho, ked zena je uz po termine. Ja som mala strasne zle pocity z toho, ked som uz bola 41tt, ale nevedela som preco. Uz som sa nachystala do porodky, ze na druhy den pojdem, nech mi spravia komplet vysetrenie, ci je vsetko Ok a nastastie v noci ma to chytilo 🙂 a horsie, ze pri porode sa mi potvrdili moje pocity 😖

@sylviq s tym spankom to poznam 🙄 ja som nespala od 5.mesiaca tehu 😀

jana17
27. júl 2010

@jana17 ze ziadnu hlavu.... hihi ..... tazku hlavu 🙂

sylviq
27. júl 2010

@jana17 ja zatiaľ nejaký zlý pocit nemám, len som z toho unavená, aj prvá dcéra sa narodila o týždeň neskôr....akože sa potvrdili tvoje zlé pocity?Mala si komplikácie?

nini78
27. júl 2010

@ejuska79 tak som sa tiež trafila, akurát sa i zdalo že máš malé bruško 🙂 , tak aj preto som tomu moc nevenovala pozornosť. Ale tiež najprv aká si mi strašne povedomá, potom to asi ty nebudeš ved ty zachvíľu rodíš, ale je pravda nechcela som očumovať 😀 .

nini78
27. júl 2010

@sylviq buď rada že ti aspoň sono urobia, tej kamaráátke ho vôbec nerobili , len jej povedal že keď tak dobre drží nech ide domov a príde v pondelok. Ale jej potom jej gynekológ volal do TT nejakej známej doktorke a ona jej to vyvolala.

sylviq
27. júl 2010

@nini78 no ja už odtiaľ bez sona neodídem, aj keby som mala primárovi zaklopať, minule mi to sľúbili, tak už musia, aj tak sa mi zdá, že už to dlho trvá

nini78
27. júl 2010

@sylviq a berieš si už aj veci do pôrodnice? keby si ťa tam nechali?

sylviq
27. júl 2010

@nini78 áno, vo štvrtok už rozhodne áno, aj sa opýtam, či mi nedajú vyvolávačku alebo čo, veď uvidím, ešte2 dni dovtedy, možno sa to pohne 😉

ejuska79
27. júl 2010

@nini78 no, to mi kazdy vravi ze mam male brusko, ale mala je ku podivu zase velka... dokonca ta sestricka v nemocnici v nedelu nechapala, ze jak mozem byt v 39 tt.... inak do 5.mesiaca nebolo vidno skoro nic, asi to mam vnutri nejak divne rozlozene 🙂 🙂 a aj preto mam tie flaky po tvari, ze mi tlaci kam sa da 🙂 🙂

ejuska79
27. júl 2010

@annase ja uz teraz nemam skoro ziadne bolesti... akurat, raz za den ma chytia take predmenstruacne bolesti, ale trva to tak hodinku vkuse, sem-tam mi stvrdne brusko a inak vobec nic 🙂 🙂 ale uz by som aj celkom rada isla rodit 🙂 🙂

ejuska79
27. júl 2010

@jana17 ahoj, mne gleso hovoril, ze 3-4 dni prenasat je v pohode, tak neviem ako to myslel, ci potom radsej dava vyvolavacku, alebo ako.... a pravda je, ze po termine sa clovek uz asi ani psychicky neciti dobre, len cakas, rozmyslas ci je vsetko o.k.....

nini78
27. júl 2010

@sylviq mňa sa našťastie po týždni prenášania spýtal či to chcem vyvolať 😝

nini78
27. júl 2010

@ejuska79 asi ju máš posadenú až niekde v krížoch , to býva asi preto máš malé bruško. No a ako som napýsala mna sa po 6 dňoch Gleso spýtak či to chcem vyvolať alebo ešte počkať.

ejuska79
27. júl 2010

@nini78 a co si urobila? dala si si vyvolat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre