Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

abbey1
3. aug 2010

Všetkým čakateľkám držím pästičky nech sa to pekne rozbehne samo.A potom pevné nervy na novorodenecké.

ejuska79
3. aug 2010

@abbey1 dakujeme... malinka je krasna, pozrela som fotecky..a uz aj na prechadzke ste boli, super 🙂 a po porode sa o rodicky vlastne kto stara? doktori maju vizity asi normalne... a inak sestricky z porodnice a o babatka zas sestricky z novorodeneckeho?

abbey1
3. aug 2010

@ejuska79 Pôrodnica i sestričky tam boli super,aj im záležalo na maminách i drobcoch.Ale novorodenecké ma strašne sklamalo.dieťa máš 22hod denne pri sebe.Mne ho sestrička nechcela vziať ani na 1.noc.To som už 2noci nespala a malá v kuse hore.Niektoré sestry sú i tam super,ale inak úplný nezáujem a podpora dojčenia u väčšiny spočíva v tom,že ti dajú do ruky fľašu s čajom-úžas,že?Bola som ozaj sklamaná a takmer všetky maminy.

sylviq
3. aug 2010

@abbey1 díky, aj ja som nakukla do fotiek, no nádherná je 🙂 ale vyzerá, že doma už spinká 🙂 🙂 🙂

ejuska79
3. aug 2010

@abbey1 no ved u nas je to zdravotnictvo hrozné.. nie zeby poslali tie sestricky na nejake kurzy alebo seminare o kojeni, pripadne niektore aj o pristupe k pacientom.. ja ked som tam teraz v pondelok bola, tak mi to pripadalo ze to je super robota, ved tam by to malo byt take radostne oddelenie.... jasne ze praca z ludmi je narocna, ale myslim si ze tie cerstve mamicky nie su nejake narocne a staci im pekne slovo a nejaka ta odborna rada... takze super, ze ste uz doma, tak si to uzivajte 🙂 🙂

abbey1
3. aug 2010

Už máme dostatok mliečka a svoj kľud,tak teraz je to to najlepšie bábo na svete.papá a spinká a aj v noci úplne super.Keď je cez deň hore vôbec neplače a nepestuje sa.Len sa pri nej vyvaľujeme a rozprávame a mojkáme ju.Veľa šťastia na také babuľky i vám.To je prvé také kľudné bábo v rodine.Ale nesmiem to zarieknuť.Ono sa im to v tomto veku veľmi mení z týždňa na týždeň.

nini78
3. aug 2010

@ejuska79 veď ty máš ešte čas 😉 , tebe posunuli termín, trocha dozadu nie?

ejuska79
4. aug 2010

@nini78 posunuli ale dopredu, na 3.8., a podla poslednej menstruacie to vychadza na toho 6.8., tak sa drzim tohto datumu..ale som zvedava co v piatok povie, ved v pondelok vravel, ze to vidi do 3 dni a zatial nic, tak uvidime...

sylviq
4. aug 2010

@nini78
@ejuska79 ahojte, ja som ešte stále doma a v pohode, nič nenasvedčuje tomu, že by sa dnes slečna pýtala von, tak čakám zasa na zajtra na kontrolu, budem pýtať vyvolávačku, už mi ju hádam dajú 🙂

ejuska79
4. aug 2010

@sylviq ahoj, určite ti ju aj sami navrhnu, takze asi ides hned aj s taskou, ved naco sa vracat.. nejake su tie baby lenive 🙂 🙂 mne raz dr.gleso povedal, este ked to bolo s nami take kriticke, ze radsej 3-4 dni prenasat, jak skor....tak ma hadam tiez dlhsie nenecha...clovek len caka kedy to zacne, potom dojde nejaka ta bolest, potesim sa a o chvilu nic....skusaju nas, potvorky male 😀

sylviq
4. aug 2010

@ejuska79 veru skúšajú, moja poriadne, veď už 3 týždne mám tie bolesti, presne tak ako píšeš ty...inak ďakujem, že píšeš, tak ma upokojuje, že má niekto príznaky ako ja, inak by som si už myslela, že to nie je normálne, pri staršej som nič také nezažila. A s taškami rozhodne, to som bola aj minule, len som ich mala v kufri auta, ale myslím, že zajtra ich tam rovno dotrepem, nech vidia, že to myslím vážne 😀

nini78
4. aug 2010

@ejuska79 no uvidíš, ale keď sa ti to nerozbehne do piatku, on ťa ešte asi do budúceho týždňa nechá. Skôr Ti to vyvolávať nebude, ak budeš chcieť vyvolať, alebo budeš čakať kedy to príde samo?

nini78
4. aug 2010

@sylviq veru, už si ju pýtaj, a nenechaj sa odbiť, oni to radi naťahujú 😉 .

ejuska79
4. aug 2010

@nini78 ja ti ani neviem... akurat vcera som citala taky clanok, kde to jeden dr. odsudzoval, ze to nie je prirodzene, ze je to nasilu, sak to poznas, kazdy ma svoje mudre teorie ... ale asi by som si to dala, ved aj tak je o tyzden vacsia a uz by som ju rada mal pri sebe 😀 aj mna tak vyvolavali, len vtedy mali ine metody a mama chuda bola napojena na infuzky 4 dni, kym sa mi zachcelo 😀 😀 takze som sa narodila v 42tt.

ejuska79
4. aug 2010

@sylviq veru aj mne sa to uz taha druhy tyzden tie bolesti...ale ja este ani neprenasam, takze este to beriem s rezervou.. inak moja sestra ma deti po 9 rokoch a tiez u prveho nemala ziadne priznaky a u druheho asi nieco ako my teraz, a kedze to predtym nezazila a aj ten odstup bol dost velky, tak ju 4 krat vratili z porodnice domov 😀 co uz tam dosla s taskou ze ide rodit.... takze mozno uz zajtra a mas malinku pri sebe 😀 budem na teba mysliet...

nini78
4. aug 2010

@ejuska79 ja som sa toho bála, ale bolo to super, a ešte aj rychlé.

sylviq
4. aug 2010

@ejuska79
@nini78 zajtra veru budem tú vyvolávačku pýtať stoj čo stoj, ja mám po toľkých naťahovačkách pocit, že už sa ničoho nebojím, len chcem, aby to už bolo...no byť slabšia povaha, už mám asi nervy v paži

ejuska79
4. aug 2010

@sylviq a ides zajtra za niekym konkretnym?

nini78
4. aug 2010

@sylviq a máte ocina doma?

sylviq
4. aug 2010

@nini78
@ejuska79 čaute, baby, mala by som ísť za Strakovou, u nej som už bola3x. Ocino bol doma cez víkend a teraz príde cca 16., takže si naňho ešte počkáme

misimimi
4. aug 2010

cavte babenky 😉 konecne som sa dopracovala k pocitacu musela som si polezat par dni 🙂 jak sa mate? co ta nasa ejusa kedy sa ide do nemocnice? 🙂

ejuska79
4. aug 2010

@misimimi no ahoj, ja ze co je s tebou?? uz si tu daaavno nebola... som myslela ze dovolenkujete volakde pri mori... a co ti bolo? preco si lezala? bola si nemocnici?? dufam, ze uz je vsetko o.k.... ja uz som druhy tyzden odsita ale stale nic...veselo si pobehujem kade-tade, upratujem, konecne si to troska uzivam... ale uz by som rada mala po tom..v piatok termin, ale nic sa nedeje, sem tam nejake pichnutie, bolest krizov, podbruska, ale nic moc a vzdy to prejde...

misimimi
5. aug 2010

@ejuska79 ax jaj nejak sa ti to odtahuje...najprv cela ist von a teraz sa jej nece? 🙂 no bo ma bolelo bruxo tak som musela len lezat ale xvala bohu doma 🙂 ale pojdes uz do nemocnice verim tomu do piatku urcite ked ne tak dojdem tam ja a hned bude vonku🙂

nini78
5. aug 2010

@misimimi No ozaj si tu dlho nebola, ale ako pozerám aj tebe sa to už kráti 😀 .

nini78
5. aug 2010

@ejuska79 pozerám že sylviq tu dnes nebola, asi ostala v nemocnici a možno už sú dve 🙂 .

ejuska79
5. aug 2010

@nini78 aj ja pozeram, ze tu dnes nebola...aj som na nu myslela, dufam ze to ma stastne za sebou 🙂

ejuska79
5. aug 2010

@misimimi veru, veru, naskor sa derie na svet priskoro a teraz ked je uz jej cas je leniva 🙂 sa tam asi zabarikadovala 😀 a teraz uz si v pohode? uz chodis?

misimimi
5. aug 2010

@nini78 @ejuska79 no aj mne sa to krati a ja sa uz neviem dockat 🙂 a xodim uz ale zas nesmiem vela radsej idem bicyklom na tom vladzem ale peso neskusam a do mesta no ja kedze som pri kocke tak vobec peso..☹

nini78
6. aug 2010

@ejuska79 no ako? pustil ťa ešte domou? 🙂 🙂

nini78
6. aug 2010

@ejuska79 žeby už aj ty? 🙂 myslím na Vás baby 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre