Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

silvinka78
8. aug 2010

Dievcata,sa to tu neak rozrodilo. 🙂

misimimi
8. aug 2010

no ako vidim nasa ejuska nas tu nexala 🙂 uz sa tesim na fotky 🙂

silvinka78
8. aug 2010

@misimimi Ty poznas ejusku?ma teraz kratke vlasky?Je mozne,ze sme sa v piatok stretli v nemocke,ona bola na prijme a ja som cakala na ctg.

nini78
8. aug 2010

@silvinka78 ejuška má vlasy trošku dlhšie, také po ramená a ona mala isť do pordky v piatok, vo štvrtok bola tuším ešte doma.

silvinka78
9. aug 2010

@nini78 stretla som tam dve tehulky.Jednu s blond dlhsimi vlasami a druhu taku mensiu s kratkymi bledo hnedymi.A ja idem zasa v piatok,to mi povedia uz termin hospitalizacie a porodu.Aka sranda,uz budeme mat nasho bubacika chrobacika domka. 🙂

nini78
9. aug 2010

@silvinka78 pozri sa jej do albumu má tam fotky zo svadby, len má vlasy teraz trochu bledšie, aj ja som sa tešila a teraz to snad už nie je ani pravda 😀 .

silvinka78
9. aug 2010

@nini78 tie fotky som uz pozerala,ani jedna sa na nu nepodobala.to je jedno.hlavne je,aby sme mali zdrave deticky 😉 .Tvoj starsi chlapec ide teraz do skoly?

nini78
9. aug 2010

@silvinka78 vpodstate ano ide do prvej, on chodil do prípravky. Ale ide do špeciálnej je autista.

silvinka78
9. aug 2010

@nini78 mas co robit,traja chapi doma...Ake je to mat dietatko s autismom.Dufam,se ti to nevadi,ze sa to takto pytam.

misimimi
9. aug 2010

@silvinka78 osobne ne iba takto 🙂 ale asi isla🙂

silvinka78
9. aug 2010

juj,hadam to aj ma za sebou.Som zvedava.

nini78
9. aug 2010

@silvinka78 to je v pohode, no vieš najlahšie to nie je, u neho je problém hlavne v tom že nerozpráva, mi mu už dosť toho rozumieme, ale cudzí moc nie, takže keď niečo chce musí ukazovať, alebo keď vie tak povie, ale už sme si zvykli, nič s tým nenarobíme, takže musíme to brať tak ako toje 🙂

annase
10. aug 2010

Ahojte
Tak včera som bola v PN sestrička hovorila že maju takú plnú porodnicu že baby dávaju ležat na gynekologiu 🙂 Gleso tan sa smial že sa to teraz akosi všetko rozkotilo 😀 😀 Ja nastupujem nabuduci týžden v pondelok a v utorok ráno ma budu asi rezat už sa aj teším aj bojím.
Baby ešte sa chcem opýtat nevie ako su na matrike?

annase
10. aug 2010

@kiya dakujem 😉

nini78
10. aug 2010

@annase no tak sa drž, a daj vedieť 😀

silvinka78
10. aug 2010

@annase Mozno sa stretneme,tiez mam podobny termin

bubulka722
10. aug 2010

Ahojte kočky! Chcela by som sa spýtať či vykonávajú v PN prirodzené pôrody (bez injekcií ako adrenalín a oxitocín) alebo aký majú lekári na to názor. Nechcem aby mi lekári vyvolávali pôrod a dávali mi rôzne urýchlováky pôrodu. Mám problém s krčkom maternice, ktoré by takýto pôrod mohol ešte zhoršiť.
Ďakujem!!!

nini78
10. aug 2010

@bubulka722 ja si myslím že by to nemal biť problém, aj keď ja som oxitocín dostala pri oboch pôrodoch, ale mne to nevadilo, bolo to rýchlejšie. treba sa spýtať priamo lekára, najlepšie toho ktorý ťa odrodí.

macka406
10. aug 2010

ahojte....chcem sa spytat,ze ked mam gynekologa v Trnave,ci mozem ist rodit aj do Piestan?

romaroma
11. aug 2010

@macka406 môžeš ísť rodiť aj do zvolena, je to len na tebe, ktorú pôrodnicu si vyberieš.

sylviq
11. aug 2010

čaute, kočky! My sme už od včera doma, len akosi nebol čas sa prihlásiť.Všetko mame šťastne za sebou.Vo štvrtok normálne sranda, už ma tam čakali, doktorka celá rada, že ma vidí, vraj som bola v kalendári napísaná na utorok, prípadne na stredu. Tak sme pátrali prečo. No, Karaba mi nedal papier z posledného sona, len mi údaje zapísal do knižky. Potom to vytlačil z PC, napísal tam 3.8- 4.8. - hosp. a bolo. Vo štvrtok mi urobili oxytocínový test, ani náznak slabulinkej kontrakcie,tak v piatok o 10.00 vyvolávačka. Do 14.00 som si pospala, vraj treba ležať, potom som volala s Emkou, nech okojne prídu na návštevu, že sa nič nedeje. Lenže po teplej sprche mi asi o pol 3 začali kontrakcie, hneď každé 2 minúty, išla som na natáčanie, ten múdry prístroj nič neukazoval a doktorka, že do večera to potrvá. Pýtala som teda epi. Figu borovú mi dali ! Prišiel Gleso, že ma pozrie a že hneď rodiť. Po pol 4 maličká na svete, teda nejakých 20 min. na sále 😀 Meriame 50 cm, váha 3520g a sme zdravučkí 🙂 🙂 🙂 Pri pôrode som mala Strakovú a bola úplne super - radosť pri nej rodiť 🙂 A najlepšie - hne´d vedľa mňa o pár minút porodila ejuška 🙂 🙂 🙂 ale nechám na ňu, nech napíše 😉

silvinka78
11. aug 2010

@sylviq Stasne moc gratulujem,nech ste vsetci zdavucki.

annase
11. aug 2010

@sylviq gratulujem predsa ste sa malej nakoniec dočkali aj ked bolo veselo ako čítam. No ten ich mudry prístroj neviem čo meria ked som tam bola v pondelok tak my nameral tri kontrakciea ja som ani jednu necítila tak neviem asi to má pomýlen. Doležité je že všetko dobre dopadlo teraz už len žaláme vela mliečka zdravíčka a nech malá pekne rastie. Inak sestrička my hovorila že je úplne plná porodnica

Tak aj ejuška to má za sebou tak sa tešíme na dalšie nové správy

Silvi tak uvidime sa na porodnici 😉

ejuska79
11. aug 2010

@nini78 ahoj..tak uz sme doma, prisli sme vcera..mala Ninka sa narodila 6.8.2010 o 17:25 s mierami 3350 gramov a 50 cm.. takze presne na termin 🙂 a neuveris silviq rodila tesne predomnou... ona odrodila, prelozili ju na vedlajsie kreslo a uz som isla ja... v tento jeden den sa narodilo az 9 deti, takze tam bol riadny frmol a skoro na mna zabudli... gleso mal este sekciu a mne sa to potom najak urychlilo, lebo najskor to vyzeralo, ze az v noci, tak potom este utekal ku mne, aj teraz je uplne plna porodnica, preto sme sli uz vcera a dohonca 6 rodiciek bolo na gynde co nebolo miesto...inak nakoniec ma z toho porodu chytila panika a triaska (ked povedal ze uz tam musim ostat) a rozhodla som sa pre epidural a som rada...inak personal uplne v pohode, nemozem sa stazovat na nikoho... mala konecne zaspala, je dost placliva, stale ju musim kojit, kazdu hodinu a niekedy sa len prisaje a zaspi a tak ju musim prilozit aj tri krat za hodinu... zajtra pride k nam sestricka, tak dufam ze da nejaku radu k tomu kojeniu, lebo aj bradavky mam uz krvave.. ☹ ☹ tak zatial ahoj

nini78
11. aug 2010

@ejuska79 no tak velmi mooooc gratulujem, už som si Vás našla aj v piešťanskom, ste po sebe so sylvinq, pekne Vám to vyšlo, aj ste boli spolu na izbe? A ty si išla iba na kontrolu?, alebo si dostala kontrakcie? Ja spm ti vravela že to bude úplne v pohode. Sestrička je strašne milá a doktorka má ešte tento týždeň dovolenku. Ja k nej idem 31. 8. Ale odrodil ťa nakoniec Gleso však?

nini78
11. aug 2010

@sylviq aj tebe moc gratulujem, a to si ako nikto vôbec nevšimol že si tam mala ostať už skôr? no to je sila. Ale zasa si mala super pôrod, a tak si sa bála 😀 ,a že sa dalo aj aj bez epi? Držte sa !!!

abbey1
11. aug 2010

@sylviq
@ejuska79 Obom blahoželám a prajem len radosť z bábätiek.

kiya
11. aug 2010

ahojte, aj ja gratulujem maminkam k ich babatkam, nech krasne papaju a rastu a hlavne nech su zdrave...

aktualne maminy, mali ste zajednaneho lekara k porodu?? stale riesim kolko dat do tej obalky, tak reku ci ste si tam aj v nemocke nejake skusenosti nevymenili ohladne toho 🙂

annase
11. aug 2010

@ejuska79 gratulujem vela mliečka a rýchle zotavenie 😉 No poviem ti tým kojením každu hodinu sme si prešli aj my ales tým že Kubko sa vždy riadne napapal ved tak aj priberal za mesiac pribral 2 kilá. Neboj hádam sa vám to znormalizuje na tie bradavky ked taksi skus kupit tie klobučiky niektorým babám to vyhovuje lebo neviem ked ti už tečie krv či samožu mastičky
@kiya ja dám 100 do obálky malo by to byt tak akurát za sekciu. Len uvažujem či dám 50 pred tým a 50 potom alebo to dám naraz ale asi naraz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre