Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

granado
22. sep 2010

@nini78 že nini

nini78
22. sep 2010

@granado moja reč 🙂 , ide to úplne samo 😉

misimimi
23. sep 2010

@ejuska79
@nini78 hehe no veru uz sa to blizi a mna trosku ta trema aj xyta ale ne velmi iba trosku 🙂 radsej myslim na ine veci 🙂 zaxvilec sa budeme na ulici stretavat vsetky s kocikymi nebudete len vy sa robit dolezite 🙂))

nini78
23. sep 2010

@misimimi len mna treba kopnúť, aby som si niekoho všimla.

misimimi
23. sep 2010

@nini78 oky tak ta kopnem ale potom aby si ma nebila 🙂

nini78
23. sep 2010

@misimimi neboj , ja nie som agresor 🙂

misimimi
23. sep 2010

@nini78 no len aby nebolo reflexne ze mi jednu vlepis naspat 🙂jaj a mam si aj kupit odsavacku? ci netreba? ja uz ani neviem co mam este kupit 🙂 a mokre servitky do nemocnice si mam zobrat babu na prdel? a este nejake body abo kosielky ci mu to tam daju? a zavinovacku? 🙂

nini78
23. sep 2010

@misimimi ja banujem že som nemala odsávačku, mlieko sa mi spustilo až doma, takže mi ho začali prikrmovať, ale to je individuálne. A mokré obrúsky by ti nemala vidieť detská doktorka, je na ne alergická 😀 , ale je pravda mne sa Maťo z nich výhádzal. Bodička a košielky pre bábo do nemocky nepotrebuješ, všetko mu dajú. Len plienky a mastičku na zadok.

misimimi
23. sep 2010

@nini78 a platene plienky a postolkove nohavicky? jak mu potom budem okokanu ritku utierat ci ho mam umyvat furd?

nini78
23. sep 2010

@misimimi nie, naširoko ti ho zabalia až keď pojdeš domou a ano, mala by si ho umývať 😉 . Tie poštolkáče si daj doniesť až s vecami keď pôjdeš domou. Ale nejaké 2-3 plátené si zober, keď budeš umývať, aby si ho mala do čoho utrieť.

misimimi
23. sep 2010

@nini78 no bobre 🙂 dakujem 🙂 ale ja sa ho budem bat umyvat 🙂 take telicko wuaa 😅 a oni aspon ukazu abo poradia? bo ja som uz v riti s nix jedna je tam dobra druha si zase na mna otvorila papulu a tak..no 🙂

nini78
23. sep 2010

@misimimi ty tam kúpať nebudeš, to len keby sa ti moc pokakal tak ho umyješ v umyvadle, ale určize ti to ukážu, na novorodeneckom sú fajn sestričky až na jednu ale to zistíš.

misimimi
23. sep 2010

@nini78 no dobre uz sa pripravujem 🙂

ejuska79
23. sep 2010

@misimimi @nini78 a ja nejako nestretavam nikoho, alebo som tiez slepa 😀

misimimi
24. sep 2010

@ejuska79 aj teba kopnem 🙂 ked ta budem videt nic neboj 🙂 nemysli si ze ta usetrim 🙂

e.l.i.e.n.k.a
24. sep 2010

ahojte, nasla som na koniku jednu rezenciu o Piestanoch, chystam sa do piestanskej porodnice rodit, myslite,ze je to skutocne take zle??? Nizsie:
Top pôrodnica - ale z tej opačnej strany - vedú Piešťany...
Každá druhá rodička Vám povie, že sa na ňu pozerajú ako na vraha, nikto im nič nepovie a ak vás chytí pôrod v noci tak máte smolu, lebo väčšina doktorov spí, lebo sú opití...
To sa stalo viackrát... a ešte čakajú vysoké všimnéé a veľmi vysoké... inak vás ani riadne nezašijú ani nič a potom vám to hnisá a neviem čo...

lienockaa
24. sep 2010

@e.l.i.e.n.k.a - to urcite nie..ja tam pojdem rodit uz druhe dietatko a keby to bolo tak, ako v tom prispevku pisu, tak asi uz tam nerodi vobec nikto..pocas celeho mojho pobytu som si nevsimla, ze by sa na ktorukolvek mamicku pozerali ako na vraha..len su proste ludia, ktorym nevyhovies a su dokonca ludia, ktorym nevyhovie nikto a nikde, ale to uz je na inu temu.. 😉 podla jedneho negativneho prispevku na verejnom fore nemozes objektivne hodnotit porodnicu, v ktorej rodi niekolko stovak zien za rok, z ktorych niektore-a to asi aj dost vela-vobec na modreho konika nechodi..
a ked si precitas celu diskusiu, myslim, ze je tu viac pozitivnych prispevkov ako negativnych.. 😉

nini78
24. sep 2010

@e.l.i.e.n.k.a ahoj, pozri si túto tému a zistíš že väčšina mamičiek je spokojných, jasné že nie všetky, ale veľmi závisí čo čakáš, pretože toto je veľmi malá pôrodnica a niektoré veci sa uskutočniť nedajú, napr. zaručiť ti že budeš rodiť sama a s manželom, holt len jedna sála, a ak bude rodiť ešte jedna muža tam nepustia, ale ja nemôžem povedať nič zlé.

e.l.i.e.n.k.a
24. sep 2010

@lienockaa
@nini78 ved ja som sa aj na zaklade Vasej diskusie uistila v tom, ze moja volba budu Piestany, aj ked to mam 60 km..moj lekar ma este posiela do Ruzinova alebo cesku porodnicu v Kyjove..dakujem baby 🙂

nini78
24. sep 2010

@e.l.i.e.n.k.a pozri choď sa tam pozrieť, ak tu chceš rodiť, myslím že by si sa mala dohodnúť, lebo posledné týždne sa chodí na natáčanie priamo na pôrodnicu a uvidíš sama.

e.l.i.e.n.k.a
24. sep 2010

@nini78 vdaka 🙂 uz mam len 7 tyzdnov do porodu, asi na case ist pozriet PN porodnicu..Nini, ty si rodila u Glessa, vsak?

nini78
24. sep 2010

@e.l.i.e.n.k.a ano dva krát

nini78
24. sep 2010

a ja som nad mieru spokojná 😀

turistka
24. sep 2010

@ e.l.i.e.n.k.a ahoj, ja som rodila pred cca 2 tyždňami v PN nemocnici a s lekármi som bola spokojná - ani som si nevšimla niekoho "natasaného" a to som rodila v noci, len niektoré sestričky pri bábätkách sú dosť nepríjemné, keď to už preháňajú, treba im povedať a nenechať to tak... 🙂

ejuska79
25. sep 2010

@misimimi no dufam ze to nebude boliet 😀 vsetko uz mas zbalene?

misimimi
26. sep 2010

@ejuska79 setko mam zbalene 🙂 jaj teraz len cakam co a kedy 🙂 a neboj nebude 🙂

huhusestra
28. sep 2010

@e.l.i.e.n.k.a primiesam sa do vasej diskusie.... citam že si zo senice take by si sa mala co najskor objednat na ctg-natacanie a sono-prietoky . To ctg by si mala absolvovat 2 krat a sono 1x aby si tam mohla rodit aspon mne tam toto povedali.

e.l.i.e.n.k.a
29. sep 2010

@huhusestra dakujem 🙂 termin mas uz veru za chvilocku, nech ti vsetko dobre dopadne..lekara mas vybraneho? Ked som sa pytala svojho gynekologa na veci ohladne porodu, vzdy mi povie, ze mam este cas, ze to so mnou preberie az v 36 TT, len podla mna to je uz neskoro..

huhusestra
29. sep 2010

@e.l.i.e.n.k.a podla mna mas najvyssi cas si tam zavolat lebo dohovie na kedy ta objednaju a nakoniec ti znadaju ako mne že preco som sa skor neobjednala. Sice ja som sa chcela objednat len mali 2 týždne dovolenku 😕

natali1
3. okt 2010

ahojte, nie je tu nejaka tehulka, ktora ma termin porodu v januari? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre