• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Piešťany

7. septembra 2017 
ejuska79:dakujem celkom si mi zlepsila naladu :slight_smile:
15. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 teda to si ma nepotesila, ze karaba posuva ten termin skoro kazdej, bo aj nam posunul skoro o dva tyzdne :grinning: a ja som este cakala, ze v poho dorobim v skole skusky, ale ako to tak teraz vidim, tak mozno ani nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak aspon by som to mala skor za sebou :grinning:
17. okt 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby tie terminy sa posuvaju aj z psychologickeho hladiska ... vsimnite si kolko zien v 36tt uz sa nemoze dockat v 37tt robia vsetko, aby uz odrodili ... ten termin ved vlastne od 38tt - 42tt je normal a mesiac je dost ... ja som prvu tiez porodila 2tt skor tiez som sla len na monitor a dohodnut sa a uz mi tak tvrdlo brusko, ze hned som sla na sal a olina som mala termin 14 a tiez natahoval ako sa dalo, lebo je to prospesne pre dieta , len som mala strasne vysoky tep tak som porodila 9 a to decko spalo 3 dni a 3 noci akoby davalo ze akoze mali ste ma nechat napokoji v bruchu :slight_smile:)) radsej nech natahuju termin ved aj tak to raz pride ...
17. okt 2010 o 09:46  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misimimi aj ja ti gratulujem... :slight_smile:
19. okt 2010 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mam zajednaneho doktora Dojcana k porodu, len sa chcem spytat, ked to na mna pride trebars o 2.00 v noci, to mu v pohode mozem zavolat na mobil a on pride?Je mi to take blbe budit ho ked nebude mat zrovna sluzbu, alebo je to normalne a samozrejme, ked mu zaplatim? Dakujem.
30. okt 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milvasik myslím,že mu budú volat sestričky,sestra mala Karabu a ked to na nu prišlo,šla normálne do nemocnice a sestričky mu volali,tuším to mala poznačené v tehu knižke,ale to je asi podla dohody,možno Dojčan to má inak zabehnuté....Inak ja som Dojčana mala tiež pri pôrode,mala som dost tažký a bol úplne super!!!Len môžem odporúčat,tak perfektne ma zašil,že to ani nie je vidiet....a to mal čo zašívat...... :wink:
30. okt 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milvasik ahoj, ja so mala iného lekára zajednaného, a on mi sám povedal že keď to na mna príde mám volať :slight_smile: , a pri prvom som ho veru vytiahla z postele :grinning: , ale bol veľmi zlatý. Myslím že ti to nemá byť prečo blbé, alebo keď k nemu pôjdeš na kontrolu pred pôrodom rovno sa ho na to spýtaj :wink: .
30. okt 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milvasik ešte jedna vec, ak ti dal svoj mobil, tak mu určite volaj ty, a ešte z domu.
30. okt 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milvasik ja som volala presne o polnoci z domu... a stretli sme sa dolu pred nemocnicou :grinning: :grinning: tiez som najprv vahala, ale sam povedal, ze ked to pride mame volat...
30. okt 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam baby, on mi dal mobil, takze asi budem volat priamo jemu, lebo ono to je asi neoficialne. Keby to bolo aspon cez den:slight_smile:)))
30. okt 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milvasik Určite kľudne zavolaj.a schvaľujem výber.Na neho a Strakovú nemôžem povedať ani krivé slovko.Obaja sú výborní.Kiež by všetci Dr boli takí.A prajem čo najpohodovejší pôrod a zdravučké bábo.
30. okt 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abbey1 Dakujem, tak uz som pokojnejsia, lebo som mala z toho mindraky. A tiez som rada, ze si schvalila vyber, hej, Dojcan je podla mna super, snad sa po case nepokazi:slight_smile:))
31. okt 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milvasik Veď už je tam dlho.Ja som pri ňom rodila i druhú dcéru pred 10rokmi a je trošinku starší odo mňa.To už by sa dávno skazil,keby mal záujem.Som rada,že sa tam nájdu i lekári so srdcom.
31. okt 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj to len ja som taka blba ze ani neviem aky doktori su tam? :cry: mna sa tiez vsetci pytaju ci si davam zajednavat dr.ale ved ja tam nikoho nepoznam :( akurat Karabu na sono ked idem,aj to neviem ci byva aj pri porode.Kde sa da zistit aky su tam dr a aj keby som teda nejakeho chcela to sa robi nejake stretnutie a dohodnutie alebo co? a kolko sa plati? to si kazdy dr vypyta sam alebo je cennik?:D :grinning: no neviem ja som bola vzdy tak ze ked to pride tak tam pridem a hadam ma dakto odrodi:D ale jak citam neviem ci nieje lepsie ked sa zajedna ...
2. nov 2010 o 15:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 ahoj, žiadne stretnutia s doktormi sa nerobia :slight_smile: , každá si zajednáva doktora podla seba, čo jej poradia kamarátky, známy alebo ak niektorého poznáš. On si nevypíta nič, ak chceš mať konkrétneho lekára, ideš za ním dohodneš sa s ním a buď mu dáš peniaze popredu alebo potom, ja som pri prvom dávala popredu , pri druhom až keď som bola na príjme. Najlepšie by si mala keby ti poradila nejaká známa, lebo tuto budeš akurát tak zmetená z toho čo sa tu píše, jedny na toho , či toho lekára nadávajú, ine ho vychvalujú, potom si vyber :slight_smile: . pozerám že máš to za pár, tak krásny pôrod!
2. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 ja by som si tazku hlavu nerobila, lekar, ktory ma prave smenu, ta odrodit musi :slight_smile: ja som nemala nikoho zajednaneho, ani by som si nezajednavala, uplne zbytocne vyhodene peniaze, odloz si ich radsej pre babatko :slight_smile: :slight_smile: mna rodil dr. Dojcan a bola som max. spokojna...v podstate aj tak vsetko robi sestra a lekar pride az na uplne finale :grinning: :grinning: drzim prsty, nech mas dobry porod :slight_smile:
3. nov 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 dakujem moc :slight_smile: no ved jedna si nejakeho chvali a druha nie,to je podla mna aj od nalady :D
@henaha no ved asi si nebudem davat nikoho,ja som len bola zvedava ako to chodi a tak ... ale dakujem vam :slight_smile: ved snad natrafim na dobreho dr ked bude :slight_smile::slight_smile: ozaj a na porodnom je aj ten mlady primar?:D ja som sa ho hambila ked som tam isla uz davnejsie na pohotovost :D taky mlady zajac :D cakala som nejakeho dede :D
3. nov 2010 o 15:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 neviem akého mladého primára myslíš, ale pokial viem na pôrodnici je primár Mudr. Niepel a on teda mladý nie je. Najmladší tam bol Dojčan, ale aj on už má okolo 40 rokov.
3. nov 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 ja po tom, co som tam uz dvakrat lezala na oddeleni co som mala problemy sa nemozem stazovat ani na jedneho doktora, tak bud v klude aj ked nebudes nikoho zajednavat, inak ziadny mlady primar tam nie je ako napisala nini78... a kazda ma inu skusenost a kazda si u lekara potrpi na ine, preto sa kazda stazuje na cosi ine a kohosi ineho, tak si vyber, mudrejsia budes aj tak az po porode, drzim palce :wink: a daj vediet ked uz bude po...
4. nov 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 noo toho Niepela ... ale ved on bol mlady ... ja by som mu dala ale 25 :D a coze to kto bol potom? teda aspon myslim ze to bol on lebo sa tak podpisal :D
4. nov 2010 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly oki dam vediet :slight_smile::slight_smile:
4. nov 2010 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 nemohol to byt skor nejaky mlady osetrovatel? lebo Niepel veru na 25 nevyzera :grinning: myslim, ze vyzor mu na ten jeho vek az velmi sedi... dojcan je najmladsi a ten aj mlado vyzera aj ked az taky mlady nie je (teda aspon podla mna)... ale sak to je jedno, zistis ked tam pojdes :wink:
4. nov 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@isabella_fly tak veru ozaj neviem kto to bol :D ale ved to je jedno (bodaj by tam nebol) :D :D chichi .... mozno to aj bol len nejaky osetrovatel ale razitko mal Niepela ...aj to moze byt.
4. nov 2010 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
mohla by som vas poprosit, ci by ste mi niektora nenapisala tlf. kontakt na dr. dojcana?
dakujem pekne...
4. nov 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako tu bolo spominane, vsetko okolo porodu bude na setricke a doktor pride na finale :slight_smile: :slight_smile: aj ked ja som mala dojcana a ten tam bol pri mne stale a 100%spokojnost vrelo odporucam :slight_smile:
4. nov 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 razitko pouzivaju vsetci s jeho menom, ale podpisuju sa svojim, no ak tam nemas vyslovene vytlacene pocitacom, ze ktory doktor, tak to z toho podpisu isto nerozlustis :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa este ma tak napadlo .... moze sa v piestanskej porodnici fotit???? muz si kvoli tomu kupil novy drahy fotak :D ten co sme mali by sme si pekne dlho pockali na momentku :D len neviem ci je to tam povolene mat pri porode fotak .... mate s tym skusenost?
4. nov 2010 o 12:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadika1114 no nie som si ista, ale pri porode foti asi malokto. vacsina oteckov len "spolupracuje" s maminou a povzbudzuje ju. ale po porode sa fotit urcite da. :slight_smile:
4. nov 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natali1 dakujem :slight_smile: no ja som myslela tak ze ked uz bude kuriatko ,,vyliahnute,, :D chichi ze taka prva fotecka a tak :slight_smile:
4. nov 2010 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. Ja sa tiež chystám ísť rodiť do PN,len by som si rada zajednala nejakého lekára... Neviete mi prosím vás poradiť,že kolko sa asi tak v súčasnosti dáva doktorovi euráčov,ked si ho chcete zajednať? Nejak nie som v obraze a nerada by som to podcenila.Ďakujem za každú odpoveď a kludne mi môžte napísať aj do IP,ak by ste to nechceli zverejňovať.
4. nov 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok