Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

reanda
14. feb 2012

caute baby, trochu mimo temy porodnice - mame ist na kontrolu noziciek na polikliniku, pediatricka mi dala cislo, na ktorom sa mam vraj objednat, ale uz tam vyvolavam vcera aj dnes vkuse a nikto to neberie.. neviete, maju nejaky speci termin, kedy sa objednava? a ked pridem bez objednania, tak nas nevezmu? ci ako to tam funguje
diky

lenka2104
14. feb 2012

čaute chcela by som sa spýtať či ste nemali niektorá pri porode Dr.Vargu s PN?A aké máte s ním skúsenosti?Dá sa vobec vybavit pri porode ked je súkromný?

zuzidr
14. feb 2012

myslím, že varga ani nerodí v pôrodnci, ale možno sa mýlim.... 😒
@lenka2104

piskotik
14. feb 2012

@l81 asi tam má protekciu, alebo by to chcelo zmedializovať 😀

lenka2104
14. feb 2012

ale ked je gynekolog-porodník tak mi mohol byt pri porode?Lebo ja k nemu chodim velmi dlho a mala som velmi velke problemy otehotniet a teraz ked sa to konecne podarilo nechcen aby ma odrodil nejaki doktor ktory to robi ako na páse lebo on ma pozna vie a čo mi všetko je tak preto by som chcela si ho vybavit a počula som že za poplatok je ochotny príst do ktorej kolvek nemocnice len neviem či je to pravda tak som to chcela zistit

kiki30
14. feb 2012

@reanda mozno maju iba dovolenku... lebo ja ked som volala prvy krat, tak vtedy ze este nie, ze to az po ukoncenom 4.mes, a hovorila ze inak nozicky robia piatky, ale ze aby som si zavolala aby nemali nahodou dovolenku. Tak len skusaj, nic sa nestane ak pojdes o tyzden neskor. A myslim ze oni si to tam nezapisuju ze koho objednavaju. Ja som len zavolala, tusim bol utorok, a ze pridte piatok, a bolo tam vela deticiek, ale ide to rychlo, robia to myslim od 8 do 10 hod.

reanda
14. feb 2012

@kiki30 diky ti 🙂

l81
14. feb 2012

@piskotik urcite-aj jedno, aj druhe 😉

lolenka204
14. feb 2012

@nikkol
ahojček, tak pozerám, že máme cca. rovnaký termín.... ja mám termín 23. a 24.2 a idem do PN? takže možno sa stretneme? aj keď najradšej by som išla hneď a mala to čo najskôr za sebou......

urma
15. feb 2012

Dnes mam 1x stretnutie s Dr. Karabom, nepoznam, ale dostala som ho odporuceneho. Len tak zbezne pozeram, ze sa tu jeho meno dost casto sklonuje, nastastie prevazne v pozitivnom slova zmysle 😉

nikkol
15. feb 2012

@lolenka204 ahojky...no veru aj ano bo ja mam dva terminy a to 18 a 27.2 takže som zvedava kedy to na mna príde ale rada by som to už tiež mala za sebou...najradsej by som porodila hned teraz 🙂 no možno sa teda stretneme v nemocnici...ked sa zacne mala pýtať von alebo už porodiš a nestretli by sme sa tak napís ako si dopadla 😉

liat
15. feb 2012

@lenka2104 ja k nemu tiez chodim. v pn porodnici urcite nerodi. a ci rodi celkovo neviem. vsak sa ho opytaj ked k nemu chodis

lolenka204
15. feb 2012

@nikkol
ja idem zajtra na poradňu k Dr. Karabovi, tak som zvedavá čo mi povie,,,,,,a potom ešte rýchlo utekať do TN, lebo ja mám svojho gynekológa v TN ale rodiť idem do PN, takže chodím takto na dvojo xi....., ale aspoň mám dvojitú kontrolu xi...
neboj aj ja by som to chcela mať za sebou čo najskôr, keby to išlo 😒 to čakanie ma ubíja neskutočne.....
určite sa ozvem ak porodím ale verím že sa stretneme.....ozaj aj si dáš pichnúť EPI? ja som teda rozhodnutá, že áno, bez toho ani nejdem.....

lolenka204
15. feb 2012

@urma
ahojček, ani ja som ho nepoznala a tiež ho budem mať pri pôrode....... už som sa s ním stretla niekoľkokrát a musím povedať, že vždy bol príjemný.............referencie sú tiež ok....

nikkol
15. feb 2012

@lolenka204 jasnacka že si dam pichnut EPI 🙂 bez toho by toho si ten porod ani predstavit neviem....daj zajtra vedieť co ti Karaba povedal, aj ja som zvedava co mi povie ale ja idem až buduci týžden vo štvrtok k nemu a tiež som zvedava co mi potom povie,teda ak dovtedy aj neporodim 🙂 inak nestretli sme sa nahodou minulu stredu na CTG v nemocnici?

daniela1974
16. feb 2012

@urma ??? kto tu sklonoval Dr.Karabu pozitivne??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 Ake bolo prve stretko?

abbey1
16. feb 2012

@daniela1974 😀 😀 😀

lolenka204
16. feb 2012

@nikkol
no tak je to možné, že sme sa stretli........bola si tam s maminou? ja som tam bola s mužom. myslím si na jednu holku a asi to budeš ty - podľa toho veku a aj toho dievčatka čo čakáte....
no dnes som bola u Karabu, ubezpečil ma že všetko je OK a že to vidí na termín toho 24.2., ak sa malý nevypýta na svet skôr tak idem v piatok na 5 poschodie na akési natočenie a potom k nemu..........ale zároveň dnes som bola aj v TN u svojho gyn. a ten mi povedal, že už som otvorená, že sa to všetko formuje a že to môžem čakať hocikedy.......takže dve varianty a teraz komu veriť xi...... ale to mi je jedno podstatné je to, že malý je zdravý, približná váha 3.300g a 50cm ------- tak už len čakať kedy bude po všetkom - už sa neviem dočkať ....to chodenie po tých lekároch ma ubíja ..... 😒 tak sa drž a snáď sa stretneme 🙂

urma
17. feb 2012

@daniela1974 tak neviem, ci presne v tejto teme som nasla to pozitivne na dr. karabu 😉 , ale niekde tu na MK urcite...
Prve stretko..hmm, vlastne mi len robil sono, potom letel ze ma porod. Vraj mame geneticky velke dieta, co nevadi, ale nemam jest sladke, aby nebol tucnucky 😅

rora
17. feb 2012

Karaba je sice pri porodoch dobry doktor co viem podla skusenosti znamych, ale vela slusnosti nepobral, k mamickam je velakrat hruby ba az vulgarny spolocne aj s jeho sestrickou (bola som svedkom), a este k tomu vsetky tehotne su podla neho tlste, ich deti su uz v bruchu obezne a nemame žrat... A taketo vyjadrovanie by si lekar dovolit nemusel... clovek sa po odchode z ordinacie citi ako nič...

lilla244
17. feb 2012

@urma ja mam s dr karabom len pozitivne skusenosti..rovnako moja mama a a skutocne nie malo mojich znamych..
ze by som bola tlsta to mi nikdy nepovedal, babatko som tlste tiez nemala, hlavu malo podla jeho vlastnych slov ukazkovu, to ze nemam "zrat" hej,ale s usmevom a zmurknutim oka 😠 a uprimne,som aj rada,ze to povedal, lebo som nemusela po porode riesit 30kg nadvahy 😉
sestricka jeho je legenda, nie kazdemu sadne.. ja som sa na nu vylozene tesila :o)
je vsak pravda,ze aj ja som si tu precitala nie malo prispevkov, z kt mi spadla sanka...
urcite si v pripade,ze povie,nieco hanlive..netreba nechat usta zatvorene.. ako tu pise rora, je to lekar a ten by mal byt sudnejsi pri svojich vyjadreniach..

nikkol
17. feb 2012

@lolenka204 ahoj no ano bola som tam s maminou bo manžel bol v praci...som rada že je všetko ok...ja som bola na poradni u svojho gyn. a ten povedal že som není otvorená zatial ale že to može dojst hocikedy 🙂 no ale stvrtok idem ku Karabovi a už sa neviem dockať co mi povie...dufam že je všetko ok,bo mam slabe pohyby,,,niekedy mam dojem že sa aj skoro celý den nepohla a dr. mi vravel že už je velka a ma malo pohybu...no a inak malinký ma už peknu vahu pozeram 🙂 ja som zvedava kolko bude mať nasa ked sa narodí...tak zatial pa a ozvem sa ked budem nieco nove vedieť

hetino
17. feb 2012

@nikkol
@lolenka204 no kocky mozno sa stretneme v porodnici....prave to tu ciham,kto ma podobny termin.... 😀

mickamicko
17. feb 2012

Ahoj, chcem sa spýtať ako to funguje v piešťanskej pôrodnici. Svojho gynekológa mám v Hlohovci, ale rodiť chcem ísť predbežne do Piešťan. Je nutné chodiť na poradňu aj do Piešťan, alebo stačí prísť až keď ma to "chytí"? Neviem ako to tam vôbec funguje. A kde sa potom treba objednať, ak je potrebná poradňa aj v Piešťanoch a koľko pred termínom (mesiac, týždeň)? Ďakujem.

nikkol
17. feb 2012

@hetino tak to je možne 🙂 podaj by... 🙂

lolenka204
17. feb 2012

@hetino
no všetko je možné, aj keď ja už by som šla aj teraz........ toto čakanie ma neskutočne ubíja a znervózňuje...... už si namýšľam kadečo a stále nič - malému sa akosi nechce - má čas - môj manžel sa smeje, že čo sa mu čudujem, že do takéhoto počasia kto by šiel 🙂 tak sa z toho aj smejeme xi....
tak možno sa stretneme .......

lolenka204
17. feb 2012

@mickamicko
ahoj.....ja mám tiež svojho gyn. v TN a rodiť idem do PN.............mne to vybavoval jeden známy lekár , priamo ma objednal ku dr.Karabovi, takže ja som sa tam dostala takto cez známeho, prvýkrát som tam bola v decembri, robil mi sono a potom ma vždy objednal na istý termín na kontrolu........ale chodím stále aj do TN,
ale teraz som bola na vyšetrení na pásoch a tam som sa pýtala sestričky ako to vlastne funguje v pôrodnici v PN a ona mi povedala, že rodiť môže hociktorá žena s tým, že jediná podmienka je tá aby mala žena absolvované jedno sono vyšetrenie u nich a tie pásy....... takže asi tak 🙂

reanda
17. feb 2012

jaj baby, ja vam zavidim, aj ja by som isla este rodit! 😀

lolenka204
17. feb 2012

@nikkol
takže sme sa tam isto stretli , už som si istá..... 🙂
ja som dnes odhŕňala sneh, motala sa celý deň po vonku a stále nič.......zajtra sa asi pustím do upratovania.....a dúfam, že malý si to rozmyslí už 🙂 🙂 🙂
no hej malý bude veľký to mi hneď karaba povedal, že podľa rastovej krivky vidí, že bude veľký, ale tak niet sa čo čudovať môj muž má 1m95cm .......takže čakáme veľké dieťa, ale hlavne nech sú detičky naše zdravé a nech všetko prebehne hladko, ja tiež počas dňa moc pohyby necítim, ale keď príde večer, tak je to neskutočné, celé brucho sa mi hýbe, vždy sa na tom bavíme......
tak sa držte baby ......

hetino
17. feb 2012

@nikkol
@lolenka204 🙂 joooj veru dnes by som aj ja sla.Dneska ma strasne tlaci.No musi vydrzat aspon do piatka...este som si nenahlasila v porodnici otca pri porode a ja tam bez neho nepojdem.Vraj si to mam nahlasit na CTG v porodnici.Tak mi povedal moj doktor.Inak ja som uz vraj mala aj kontrakcie a chceli si ma tam nechat 😢 ,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre