Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

matula1194
16. jan 2010

mimusbe karaba si potykal s kazdou tusim..nieje zly ale naladovi a to velmi rodicke nepomoze hm...pustia ta ukazat babo iba manzelovi(priatelovi) a to len na par minut a zalezi aka je tam sestricka inak ta nepustia vobec ukazat len podat tasku ak ti treba daco a ist prec..ale aj tak je to pritiahnute za vlasy lebo navstevy velice zakazuju (na chodbe) ale ak si priplatis za izbu sukromnu tam ten zakaz neplati tam mozu za tebou chodit a to priamo na oddelenie a na izbu. ved to je chore, takto sa skor nakazia nie??? ale povedzme si peniaze robia zazraky bohuzial 😖

suzane91622
16. jan 2010

no tak teraz neviem ale ved ju viezol do Pieštan,teda už je aj doma,ale vravel že bola v inkubátore,tak neviem..
ach Matula nech je tam už aký chce porodník len nech to ide všetko jak po masle...nech je to už za nami a detičky s nami zdravé a krásne... 😉

matula1194
17. jan 2010

suzane jooj veru veru, idem sa zblaznit radsej keby som mala bolesti a cakala az to pride ako takto 😔 ved vsetko ma svoj cas asi to tak ma byt..ty si v ktorom tyzdni?

suzane91622
17. jan 2010

ja som v 39 týž.,termín mi moj gynekolog vyrátal na 25.1 a Karaba mi povedal že to vidí na 3.2,tak si teraz mam vybrat??ja už som z toho vyčerpaná,každý den už čakám či ma to chytí alebo nechytí,ale zatial stale nič...
tak rada by som chcela mat po tom... 😢 cítim sa jak velký balon,ktorý by mal každú chvílku prasknút,ty sa ako cítiš,ja som fakt už unavenáááááá
a tie navštevy,ked som bola s malým tak boli v pohode na chodbe sme sa rozprávali nikto nemal proti tomu nič...

matula1194
17. jan 2010

hej len teraz je to koli prasacej chripke take obmedzene vies? ja sa citim presne tak ako ty cakam a cakam 🙂) mna ak to nechyti do 26.1 tak mi to vyvolaju..

suzane91622
18. jan 2010

a to ti povedal že možeš tolko prenášat,ved termín si mala 13 a až 26 ti to budú vyvolávat 😕 ???
keby sme sa tam aspon stretli,myslím v porodnici 🙂 ,no ale pri mojom štastí ja budem prenášat tiež tak mne sa to posunie až do februára ☹

matula1194
18. jan 2010

povedal, ze 2tyz mozem v poho tak neviem..joooj keby sme sa stretli 🙂 kto vie nahoda je blbec 😀

suzane91622
18. jan 2010

no to teda je,ako sa voláš Martinka?
moj malý dnes chytil virozu brušnú dúfam,že to nechytím aj ja,stále vracia a prehána ho,chudátko moje malé 😨
ty ideš zajtra na kontrolu?? tak potom napíš čo a jako... 😉

matula1194
18. jan 2010

Ano volam..chudatko male asi mu nieje naj teda..hej ak sa neozvem som tam ostala ale kazdopadne dam info 😵

suzane91622
19. jan 2010

no ako matula ostala si v porodnici??

jana17
19. jan 2010

Ahojte kinderka 😀
este ste pokope? Uz sa tesim na vase babatka 🙂

suzane - ako dalsi termin si u mna napisal 19.02., ale vobec neviem co mi bude robit... zrejme ctg, ked uz budem 37tt

matula1194
19. jan 2010

Nie neostala dal mi ako hlavny termin porodu 26.1 tak toho sa aj drzia, idem na sono 25.1 kde mi povedia ako je na tom babo, placenta a co ja viem co...ze ten termin 14.1 co som mala je len taky orientacny oni sa skor drzia vraj toho druheho tak este tyzden pockame 😉 mozno sa tam suzane naozaj stretneme hehehe 😎

suzane91622
19. jan 2010

Jana17 ja som ti písala že druhý termín mam 19.2?? tak to si nepametam asi som sa pomýlila mám 3.2
a stále sme pokope...
Matula no ja idem zajtra na CTG TAK UVIDÍM ČO MI POVEDIA,SOM OBJEDNANÁ NA 10,ale pojdem rano o 8 z domu,tak zajtra napíšem 😉

matula1194
19. jan 2010

suzane oki držím palčáky 🙂

jana17
20. jan 2010

Jeeeej babulky, to by bolo super, aspon by ste si mohli spolu hrkutat 😀 ked sa tam stretnete
ja mam jednu kamaratku a tiez mame podobny termin. Ja mam 14.03. a ona 16.03., tak sa vytesujem, ze tam nebudem sama. Ale ktovie ako to este bude.

matula1194
20. jan 2010

jana17 hej je to lepsie takto sa poznat a potom si tam hrkutat ako na konari 🙂) ale ak tam budu fajn mamicky da sa ja som tam lezala 2dni a klebetili sme vsetky naraz zo vsetkych izieb aj ked je pravda, ze vela nas tam nebolo 😉

suzane91622
20. jan 2010

no dievčatá už som doma,bola som na 1 poschodí na CTG,merali mi aj tlak všetko mám v poriadku,bola som aj na 5 poschodí,bola tam ta nová doktorka,velmi príjemna a milá všetko mi vysvetlila,27.1 mam príst na kontrolu už na 5 poschodie,keby dačo aby smom prišla skor, druhý termín mi upravila na 2.2,tak sa uvidí...
Martula máme to také tesné ale vyzerá to že ty pojdeš domov už s malou a ja tam ešte len prídem 😒

jana17
20. jan 2010

babulky, ale ja chcem rodit presne na termin... nechcem prenasat... budem musiet hodit rec s malym mrvadielkom v brusku, nech si to zaznaci do kalendara 😀

katia7
20. jan 2010

ahojte, kolko prosim vas stoji zazmluvnenie lekara ? a ako sa dostanem k tomu spravnemu uz do tej poradne co je poslednych par tyzdnov v nemocnici? uz mi z toho hrabe sa nejak neviem stale rozhodnut ze kam ist rodit ale ako vas citam nie je to tam take zle 🙂 dakujem za info

suzane91622
20. jan 2010

Jana17,no ked budeš mat také tvrdohlavé dietatko ako ja tak ten termín asi nevíde presne,ja mu dohováram už dva týždne a nie a nie povolit 😀

Katia7 vitaj v klube,neviem ti povedat kolko stojí zamluvenie lekára,pretože som si ani pri prvom a ani pri druhom si nebudem vyberat,odrodit ta musia tak či tak,a možem ti povedat že doktori v PN sú fakt milý a dobrý,teda aspon čo som sa tu dočítala,mam skúsenost s Karabom,bol ok,dnes som spoznala novú doktorku je velmi sympatická....tak možno ti poradí iná mamička

už si bola v nemocnici v PN na prietokoch - na sone??ked tam budeš možeš sa popítat sestričky alebo priiamo lekára....

a kam chceš íst rodit ked sa nevieš rozhodnút??

katia7
20. jan 2010

suzane vdaka 😀 no ja uz som bola rozhodnuta pre topolcany ale je to o kus dalej a nechcem dopadnut ako pri prvom, tolko som vyberala az som prebrala a nadavam doteraz 😠 tak neviem uz fakt. na sono chodim karabovi, dnes som bola na to posledne v 30tt co sa robi ale ma nenapadlo sa spytat a idem az v 36tt na tie prietoky ale to uz treba vediet kam chcem ist rodit tak sem snad tu sumu niekto hodi, v trnave je to az 230eur co sa mi zda vela a rodit bez zazmluvneneho lekara sa ja veru bojim druhy krat. ale drzim ti palce nech ti to vyjde aj druhy krat a nech uz to mas za sebou, pozeram ze kazdym dnom to pride 😉

matula1194
20. jan 2010

ahoj katia7, ja co som bola na izbe s jednou mamickou ta si zazmluvnila dr.glesa a dala mu do obalky 100eur ona si ho zajednala ale nie na papiery alebo tak proste sa iba dohodli a ani jej nepovedal sumu proste mu to dala po porode a bolo ok. fakt sa o nu po porode staral, kazdy den za nou prisiel aj ked nemal sluzbu a pod.ja som si este pred mesiacom chcela zazmluvnit karabu alebo glesa ale sestricka na 1.posch mi na rovinu povedala, ze oni dvaja su uz taky vytazeny, ze uz to nieje mozne ale snad budes mat stastie no.. 😎
suzi, ta doktorka bola taka mladucka ciernovlaska vsak? ja som ju tam stretavala je tam nova, este vraj taka neotrasena ale bola veeelmi mila mne vcera tolko povysvetlovala akurat je taka drsnejsia-ked ma pozerala zo spodu na kolko som otvorena skoro som vyskocila na plafon od bolesti este nema asi tolko citu ale inak velmi mila
😵

suzane91622
20. jan 2010

matula ano taká mladá čiernovláska ,aj mne všetko do podrobna vysvetlila a pýtala som sa či mi budú ešte robit sono,pretože by som chcela vediet akú má malinká velkost?a povedala mi že ked budem prenášat tak mi budú robit....tak teba pozerala aj zo spodu,no mna nie,dohovie aká je pri porode....ja idem ešte zajtra svojmu gynekologovi tak ten ma pozre,dúfam že už knemu pojdem posledný krát... 🙂

jana17
21. jan 2010

ja uz som s tym dohovaranim zacala pred tyzdnom. Ked sme boli na tom sone a dr. mi povedal, ze malinke je ulozene priecne a navyse neposlucha ani placenta, nechce sa posunut... takze mi hrozi CR. Ale snazim sa na to pozerat optimisticky, ved mam este cca 7t 🙂 tak odvtedy ho prehovaram aby dalo hlavicku dolu, ze aj u neho plati zemska pritazlivost a ujo Newton by sa urcite hneval 🙂

katia7 - na stranke http://www.nemocnicapiestany.sk/informacie/cenn... by mal byt cennik vykonov a sluzieb za priamu uhradu, skus popozerat tam, alebo si priamo zavolaj
Ked sa nakoniec rozhodnem niekoho si zazmluvnit, tak by som dala asi priamo jemu do obalky.. no stale neviem...

suzane91622
21. jan 2010

matula čo ti vlastne povedala ta doktorka ked ta vyšetrovala zo spodu??ty sa už aspon otváraš?? mna dnes moj gynekolog pozeral a malinka je stále vysoko,vysoko ma hlavičku,ja ju asi budem nosit do marca sa mi tak zdá 🙂

matula1194
21. jan 2010

Mne povedala, ze som otvorena na 2cm a krcok mam tak na 1,5cm po tom vysetreni som zacala krvacat tak si ma tam vtedy aj okrem ineho nechali..a noo jedna baba co tam so mnou bola mala bolesti jak hovado a neotvarala sa a tiez mala maleho vysoko tak sla cisarakom. ale klesnut ti este moze kazdym dnom tak sa nebojkaj 😉

suzane91622
21. jan 2010

ved začnem asi na tej fit lopte poskakovat,nech už klesá dolu 😀 no som zvedava na pondelok čo tebe povedia 🙂

ajakinder
21. jan 2010

Ahojte, tiez sa chcem pripojit k Vam cakatelkam. termin mam uz o par dni a rozhodujem sa medzi TN a PN. Neviete nahodou ci je vela mamiciek v PN

matula1194
21. jan 2010

vitaj medzi nami ajakinder 🙂 v PN nieje vela rodiciek teraz ale ako to bude ked zacnes rodit neviem..ale je to tam teraz pokojne taka pohodka 😉
suzi aj ja som zvedava, ved vies ak tak napisem pikosky ak nie rodime 😀

mimusbe
21. jan 2010

ahojte...

katie....ja som sa na zazmluvnenie porodnika pytala mojho lekara a ten mi vysvetlil vraj sa to da priamo oficialne..na papieri ...kde polka sumy ide porodnikovi a polka nemocnici....alebo sa dohodnem o zajednani priamo s porodnikom a je na mne ci mu nieco dam...

ja som mala velmi dobre referencie na dr. glesa ....a ked ma moj gynekolog poslal do nemocnice na sono atd k porodnikovi...isla som hned na 5. poschodie...dala si zavolat dr. glesa a povedala som mu ze by som chcela k nemu rodit atd...a aj napriek tomu ze mal toho velmi vela ten mesiac tak ma neodmietol....a davala som mu do obalky peniaze....
kludne sa spytaj priamo doktora ak je to mozne....niektore sestricky ta ihned odbiju....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre