Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

ejuska79
14. jún 2010

@nini78 no ved budem musiet s tym volaco porobit... aj ja sa priklanam ku klasike, len je to financne narocne, tak povyberam tie najkrajsie.... a ani svadobne sme este nedali robit, bo tyzden po svadbe som uz bola v nemocke... buduci mesiac to vyriesim 🙂 🙂 🙂 a jak kukam na tie bruskate fotky, asi sa tam zastavim 🙂

nini78
14. jún 2010

@alexandra1512 ahoj ja som epi nemala, ale čo mi kamarátka vravela ktorá ju mala, tak tiež už k tlačeniu jej ju nedopichli, svojím spôsobom ona ti má ulaviť od tých kontrakcií, takže neviem či sa to nakoniec aj dáva, ale nevien to len čo mi vravela ona. 😉

@sylviq viem bola som so sestrou, a nech sa vám podaria potom nejaké ukáž.... 🙂

@ejuska79 ja viem že je to finančne ťaššie ale zasa je to pekná pamiatka 😉 . A aj ty chceš bruškaté fotky?

nini78
14. jún 2010

@alexandra1512 ozaj ešte jedna vec, tú epi potom dopichujú pri šití, ale nie vždy, niekomu dopichnú a niekomu len lokálne umrtvia a tá epi ti má pomôcť aby si mala sily na samotný pôrod, lebo on vo väčšine prípadov trvá len chvílu nejaké 3 zatlačenia, u mňa dve kontrakcie, pri oboch 😀 A neboj pôjde to... 😵

jana17
15. jún 2010

Ahojte babulky,
my mame tiez "bruskate fotky", nelutujte peniazky, ved mozno sa to uz nebude opakovat...
@alexandra1512 ak budes malo alebo prilis vela otvorena na porod, tak ti epi nepichnu, pretoze by sa minula ucinku. Vsetko to zalezi od toho v akom stadiu porodnej doby prides a ako rychlo sa budes otvarat, myslim... A myslim si, ze epi urcite pichaju aj v TT, len si sa mozno radila s osobami, ktorym sa nemohla pichnut.

ejuska79
15. jún 2010

@nini78 ahoj, velmi sa mi pacia, takze ked uz budem moct chodit (este 2 a pol tyzdna), pravdepodobne pojdem...manzel mi sice foti brusko, ale jasne ze sa to neda porovnat a aj ta uprava zovnajsku vzdy absentuje, takze to su len take pre nas 🙂 a ako vravi janka, tu netreba lutovat peniazky....

nini78
15. jún 2010

@ejuska79 ahoj tak sa ti to kráti, zachvílu už budeš môcť chodiť, no paráda. Daj vedieť ako si dopadla s tým fotením, s Jarom je sranda (to je ten fotograf), 😀

alexandra1512
15. jún 2010

@nini78 no dufam,ze aj ja to budem mat len tak kratko,ten porod 😕

misimimi
16. jún 2010

babenky moje budem mat synceka 😀 strasne sa tesiiiimmmmmmmmmmmmmm 😀

nini78
16. jún 2010

@misimimi gratulujeeeeeeemmmm 😀 , a kde je fotka? Nebola si dnes v Hlohovci na 3D? Ako sa malý predvádzal?

misimimi
16. jún 2010

@nini78 nebola som na 3D iba v nemocnici a papal si stale rucicku moje krasnuce bublatko a otacal mu prdel 😀 nenexal sa ani vysetrit furd daco robkal moj syncek 🙂 nevies si redstavit jaka som stastna 😀

nini78
17. jún 2010

@misimimi bola si dole u Karabu? A kedy ideš do toho Hlohovca? Uz je to iné keď je takí velký že ? Len si to užívaj je to super pocit 😀

misimimi
17. jún 2010

@nini78 v pondelok do hlohovca a ano karaba tam bol 🙂 ano jaky mi bol veliky a krasnucky moj xlapcek a zase mu otrcil zadocek 😀 a dakujeeem 🙂

ejuska79
17. jún 2010

@misimimi ahoj, to je super, gratulujem z celeho srdiecka... aspon bude mat nasa malinka z coho vyberat 🙂 🙂

misimimi
17. jún 2010

@ejuska79 veru musim aj ja uz hladat vhodnu nevestu 😀 a dakujem velmi pekne 😀

nini78
17. jún 2010

@misimimi keď spomínaš tú nevestu, my sme už mali návštevu a vyzerá to tak že Maťovi sa celkom pozdáva 😀 ...

ejuska79
18. jún 2010

@nini78 zlatucke 🙂 🙂 , veru, ma sa k nej 🙂 a este aky sibalsky pohlad nahodil 🙂 jaj, tie deti su zlate, uz sa tesim na nasu, stale rozmyslam, ze ako asi bude vyzerat, ja som taka bledula, manzel zas tmave vlasy, hnede oci...a aka bude..juj, uz aby tu bola s nami 🙂 🙂 ale hlavne zdravucka nech je!!! uz sa chcem pysne prechadzat s kocikom 🙂 🙂

misimimi
18. jún 2010

@nini78 hehe dobre este zacneme s nimi obxodovat jak volakedy ked si dopredu vyberali nevesty 🙂 veru sa k sebe aj hodia 😀

nini78
18. jún 2010

@ejuska79
@misimimi

nebojte baby ani sa nenazdáte a budete kočíkovať aj vy dve 😉 , misimimi ti si ešte chvilku počkáš a ejuska ty to už máš takpovediac za pár 😀 .Už by som rada aj ja videla nejaké pekné fotečky 🙂

misimimi
18. jún 2010

@nini78 neboj budes videt :D ja uz v pondelok idem do hc len neviem ci mi to hned da alebo posle abo jako to ide 🙂 veru @ejuska79 ja ti aj zavidim ty uz budes mat pri sebe babo a ja si este musim dockat 😀

nini78
18. jún 2010

@misimimi , no už sa neviem dočkať, to by ti mal dať hneď, na cd a aj nejaké fotky 😵 , aspoň tak to bolo tu v PN.

misimimi
18. jún 2010

no dufam 🙂 sak mi povedali ze len uterak si mam zobrat 🙂 tak hadam hned daju ked nie ubijem ix tam 🙂

nini78
18. jún 2010

😀 😀 😀

ejuska79
18. jún 2010

@misimimi to ti daju hned, myslim, ze aj fotky aj dvd. a nemas si priniest aj prazdne dvd? kamoska si musela, ale to uz bolo davno, mozno to uz je v cene teraz.... a potom sup sem s fotkami 🙂 🙂
@nini78 veru ubieha to, to mas pravdu... inak som sa rozhodla aj pre tie tehu fotky, tak potom dam aj tie...

ozaj, ide niekto na trucky??

misimimi
18. jún 2010

@ejuska79 no preistotu zeberem radsej aj to dvd 🙂 sa tesim na tie fotky jak male decko na lyzatko 🙂

ejuska79
18. jún 2010

@misimimi tak to ti verim 🙂 🙂 a ake tenisocky si kupila?

misimimi
18. jún 2010

@ejuska79 v tescu take kremove jak keby starky nemohla som ix nekupit 😀 aj deku modru aj ten kolotoc na postielku zas to vybral tatinko 🙂 a este dupacky a povedala som ze uz nic stacilo 🙂 ale len zatial 🙂

nini78
18. jún 2010

@ejuska79 , ja sa pôjdem s Jakubom pozrieť na trucky iba niekde k parku keď budú mať ten prejazd cez PN. Ale poviem Vám že po velmi dlhej dobe tam budem chýbať 😀 . Takže mám sestre povedať že ďalšia tehulka sa príde fotiť 🙂 ? Pokial viem tak sylviq tam už bola 😉 . Snáď potom ukáže nejaké fotky.

@misimimi ako sledujem, tak už nakupuješ vo velkom 😀 , Ak môžem poradiť nekupuj popredu moc uplne maličkých vecí, aby si nedopadla ako mi 😅 , keďže sa narodil ako 3900g "drobček" a do mesiaca pribral ďalšie kilo a pol 😅 tak sme ich velmi rýchlo zrušili 😢 , a niektoré boli také pekné.

ejuska79
19. jún 2010

@misimimi no parada, aspon si si urobila radost 🙂 🙂 mne ked moj doki povedal este v 20 tt, ze pravdepodobne to bude dievca, tiez som hned letela kupit nieco ruzove, a to ani nebolo iste, ci to ozaj bude dievcatko, ale musela som..samozrejme mama aj sestra tiez hned doniesli ruzove veci 🙂
@nini78 jasne hned za dva tyzdne som v atelieri, vlastne este sa musim dat troska dokopy, navstivit kadernicku, kozmeticku... inak asi od 6 mesiaca mam strasne flaky okolo oci a a na cele, take tie tmave tehotenske..vraj ked to tlaci na pecen sa to robi..tak budem maskovat 🙂 🙂 , inak ja tiez po dlhej dobe nebudem na truckoch, ale manzel ide aj s kamosmi, tak pojdem na trajan k mame... inak som tam po 3 roky aj robila, kedze to organizuje svagor (teda nie sam, s agenturou), ale to pocasie im veru nevychadza tusim pravidelne, skoda 🙂 🙂 🙂 ale dufam, ze tvoj jakubko bude mat pekny zazitok z kamionov 🙂

sylviq
19. jún 2010

Ahojte, fotky budú tento týždeň, niečo sem potom hodím. 🙂 🙂 Ejuska, nič si nerob z fľakov, aj ja ich mám, aj tvár zmenenú a už sa teším, ako im v pôrodnici nechám tie kilá navyše, aj keď určite nie všetky. My sme túžili po chlapcovi, tak sme nakúpili samé modré a ružové dokupujeme až teraz. Takže princezná nebude vyzerať celkom ako cukrík. Mne sa modrá páči, no čo? Po Emke veci nemám / kto by to 14 rokov odkladal 😖 / a keď sme už kúpili, budeme snáď aj nosiť. 🙂

ejuska79
19. jún 2010

@sylviq som velmi zvedava na tvoje fotecky... inak aj u nas bola vcera znama co ma nevidela asi 4 mesiace a ta mi tiez hovorila ze vyzeram uplne inak (asi nechcela povedat, ze vyzeram strasne 🙂 🙂 ), ja si vsak pripadam rovnaka, az na tie flaky, ale je pravda, ze ked ma nevidela dlhsie, skor si vsimne zmenu... co sa tyka veciciek, ja mam tiez kopec chlapcenskych po sestrinych malych a vobec mi to nevadi, ved nemusi byt jak barbi stale ruzova... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre