Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

alyze
17. jan 2015

Ahojte baby, rozhodujem sa medzu porodnicoy v TN a PN, mohli by ste mi poradit, ktora sa vam viac pozdava ? Dakujem za rady 🙂

nikita308
17. jan 2015

@alyze Ja by som určite šla do PN... bola som veľmi spokojná... v TN ma odradil prístup lekára, konkr. primára, kde som mala ísť pôvodne rodiť...

alyze
17. jan 2015

@nikita308 a ako to prosim vyzera na sestonedeli ? Je tam vela porodov ? Ja som tiez rodila v Tn a tam mi to teda prislo ako na beziacom pase, dvanast porodov ked som rodila ja. Da sa tam ist na obhliadku ? Dakujem 🙂

macka028
18. jan 2015

@alyze v pn ti ukazu porodnicu ak tam chces rodit.mne ukazali rodila som tam 2x a max.spokojnost.lekari sestricky,strava🙂 aj novorodenecke super

nikita308
18. jan 2015

@alyze Ja som rodila pred 3 rokmi, bolo to tam super, bolo nás tam asi najviac z okresu NM 😀 😀 😀 dá sa tam ísť pozrieť, taktiež si aj zazmluvniť lekára, ja som nad tým ani nerozmýšľala... kolegyňa tam tiež bola veľmi spokojná, tá mi ju vlastne aj odporučila... veľmi milí lekári, sestričky, mne osobne aj strava chutila... taká malá útulná pôrodnička a rodinná atmoška... 🙂 🙂 🙂 mne dosť záležalo na tom, aký má lekár prístup k pacientke, keďže mám určité zdrav. problémy... a v TN som bola totálne sklamaná z prístupu primára (ako som vyššie písala)... zažila som ho pred 15-timi rokmi keď práve začínal v TN nemocnici a teraz pred 3 už ako pána primára, ale rozdiel v správaní obrovský... a nakoniec keď som odchádzala z vyšetrenia z TN, tak mi povedal, že ja viem že som vás svojim správaním odradil a rodiť sem neprídete, rozhodnete sa pre inú pôrodnicu... 😅 😅 😅

patricia2120
18. jan 2015

ja som tam rodila v decembri 2013 a oktobri 2011 a nelutujem. Bol to najlepsi vyber. Mudr. Gleso je uzasny porodnik a aj ostatni lekari maju uzasny pristup k mamickam. Sestricky su velmi ustretove a pomahaju mamickam pri kazdom probleme. Odporucam tuto nemocnicu 🙂

sonicka777
18. jan 2015

Ja som tam rodila v roku 2010 odrodila ma pani doktorka Straková,pôrod bol ok,až na to,že mi zle pichli epidurálku a poškodili mi nerv a ani ju nestihli dopichnúť včas,pretože nemohli nájsť anesteziológa,takže zbytočne som minula peniaze na epi 😒 keďže ani neúčinkovala.Ďalej bola tam postaršia sestrička pri pôrode,ktorá mi skočila na brucho a tlačila mi na neho tak,že ma bolel celý žalúdok a kosti ešte mesiac.Hneď po zašití som musela vstať,žiadna hodinka na sále na sledovanie,nič.Ledva som chodila,musela som sa odpratať na izbu,aby som uvoľnila kreslo inej rodičke,keďže tam bolo plne.Epi samozrejme neskoro pichnutá mi začala účinkovať až na izbe,no otras..prístup sestričiek na novorodeneckom nič moc,neukázali ako si priložiť bábo,nič a keďže mal synček žltačku,tak len spal a keď bol hore,tak do neho liali glukózu a potom sa čudovali,že malý sa nechce prisať.Ale aj po tejto skúsenosti som tam opäť išla rodiť v roku 2013 a to bola už totálna zmena k lepšiemu 😉 Pôrod bol super,rýchly a odrodil ma pán doktor Gleso,sestrička pri pôrode úžasná,po celú dobu sa o mňa starala a takisto aj sestričky na novorodeneckom boli super a ochotné.Tento krát mi ukazali hneď aj malinkého po pôrode,takže krása a hneď mi ho aj priložili a ukázali kojenie 🙂 takže bola som spokojná a preto teraz v Apríli pôjdem znovu rodiť tam 🙂

alyze
18. jan 2015

Dakujem baby byva tam vela porodov za den ? Lebo v Tn ked som rodila, tak to bolo ako na pase 🙄 ja osobne som tam nemala ziaden problem, len ten chela by som nieco mensie 🙂
Ozaj a izby a sprchy su v pohode ? A tu sa nelezi na porodnej sale dve hodiny po porode ? Ak ano, moze byt ten cas na sale aj manzel ?

applede
18. jan 2015

@alyze jednoznacny nazor asi nedostanes 🙂 ..ale ked prejdes par prispevkov dozadu zistis ake su dojmy mamiciek...napr...hned jeden nad tvojim prispevkom......ja osobne som bola spokojna, rodil ma dr Gleso, epi mi pichli vcas, bezpolestne a aj ucinkovala 🙂 .....porod bol rychly a dr Gleso podla mna "profik" 😀 po porode som si polezkala 2 hod na sale...a aj ked mm bol pri porode...potom som ho uz poslala domov lebo som si chcela "v klude" odpocinut.... 😀 j ked tak v klude to nebolo kedze vedla rodil dalsia mamicka..ale dalo sa... sestricky na novorodeneckom fajn...az na jednu...ale ak nieco treba sa ohlasit, ohradit, opytat ...a tie pohoda....takze ak niekedy budem este rodit...piestany....numero UNO 😀 😀

marianna1985
19. jan 2015

@alyze odporucam vstupit do skupiny porodnica piestany co najdes medzi fotoblokm pripadne ti mozem poslat pozvanku 🙂

lienocka1212
19. jan 2015

Ja som bola max spokojna ,mala som sekciu uz 2krat prva december 2011 a teraz v december 2014 🙂 super sestricky ci na porodnici aj na novorodeneckom mozem len odporucit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alyze
19. jan 2015

@marianna1985 dakujem, mozem poprosit tu pozvanku 🙂

branodominika
22. jan 2015

@marianna1985 ahoj, mohla by som ta prosim poprosit o pozvanku do skupiny?

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkkka22
25. feb 2015

@akronop to by aj mna zaujímalo, ale ako vidím, nikto nevie 🙂))

lucjaa
12. mar 2015

@akronop viem, že chodí dr. Karaba, Gleso, Svarová (sem tam), Juriňáková a Polák aspoň tí chodili keď som rodila min. rok 🙂

f3rari
12. mar 2015

Presne ako hovori lucjaa + este taka mlada blondinka,len neviem ako sa vola 🙂 ja som rodila v novembri,takze to nie je davno 🙂

kiki68
12. mar 2015

Ja poslednu dobu pocuvam na Piestany lepsie ohlasi ako na TN, kamosky co posledneho pol roka rodili v TN, tak vraj pasova vyroba,ze sa spamatali az ked prisli domov a nejako si prebehli,co sa dialo,ze to tam poriadne nahanali. V TN maju toho vela,lebo nefunguje Ilava a do Povazskej ludia moc nechcu...

chrustik1
16. mar 2015

tá malá sa volá Mudrončíková, je to dcéra nebohého dr. Blahu, je to moja dr., mala som šťastie a aj mi robila cisársky ale teda musím povedať, že fakt som strašne spokojná a na ňu počúvam iba chvály, je fakt super. Vraj sa má aj Dojčan vrátiť, to sa teda hovorilo keď som ja rodila, že plánujú, tak neviem..

danny1983
27. mar 2015

Ahojte kočky, čítam si to tu už dlhšie, ale nejako som sa nedopátrala k odpovedi na moju otázku: ste tu niektorá, čo ste rodili v Piešťanoch alebo Trnave a nemuseli ste pri pôrode ležať s vyviazanými nohami? Akákoľvek iná poloha alebo aspoň bez zaviazaných nôh. Asi je to hlúpa otázka, ale mne tie priviazané nohy veľmi vadili, bolo to horšie ako celý pôrod aj s kontrakciami. Ak áno, s ktorým doktorom to bolo možné? Vďaka

lucjaa
27. mar 2015

@danny1983 ja som pri porode nemala vobec vyviazané nohy a rodil ma dr. Karaba 🙂

danny1983
29. mar 2015

@lucjaa vdaka za odpoved 😉 mozes napisat aj viac? kludne IP 🙂

alenocka18
29. mar 2015

Ahojte, chcem sa spýtať, či ste si do pôrodnice brali aj svoju odsávačku na mlieko alebo v pripade potreby vam požičali? Dakujem.

lucjaa
29. mar 2015

@alenocka18 ja som mala odsávačku svoju ale aj v pôrodnici požičajú keď si vypýtaš

f3rari
29. mar 2015

@alenocka18 pozicaju,ale maju len jednu jedinu..ked som bola ja,tak veru odsavacka horela,co sa predavala z ruky do ruky,pretoze v case ked si si ty potrebovala odsat ti klopali na izbu dalsie 2 maminky a nehovorim ze este bola na rade aj "spolubyvajuca" 😀 tak radsej by som vzala svoju.. 😉

alenocka18
3. apr 2015

@f3rari
@lucjaa
dakujem, a pre bábo fakt netreba brať žiadne vecičky na pobyt okrem plienok? Iba potom na cestu z pôrodnice? Dakujem.

f3rari
3. apr 2015

@alenocka18 Nie je zaco 🙂 Fakt ti netreba, ja som kazducky den mala maleho obleceneho v inych vecickach. A na cestu mi priniesol muz, co som mala doma zbalene,lebo na izbach je strasne malo miesta pre kufre tak oni aj hovoria ze je zbytocne mat to tam,lepsie ked to prinesie muz ked si po vas pojde 🙂

dulkagabulka
9. apr 2015

Milé tehuľky, srdečne vás pozývam na môj ďalší cyklus obľúbených prednášok /zakladateľka OZ Ženské kruhy, certifikovaná laktačná poradkyňa a dula/. Budeme sa rozprávať o bondingu, dojčení, nemedikamentóznych úľavových tehchikách, prirodzenom pôrode, nosení , vzťahovom kontaktnom rodičovstve, aj našich právach pri pôrode. Teším sa na vás 16.4.2015 o 20,00 hod. v Kvapke na Slnečnej ulici. Vstupné 3,50€, partner zdarma. www.klubkvapka.sk

vladazien000
9. apr 2015

@katren ja som nepodposovala nic. Dokonca az niekolko dni po porode nejake dva alebo tri. Co sa tyka nastrihu, tiez sa ma nikto nepytal

katren
9. apr 2015

@vladazien000 dakujem za odpoved, ale neviem na co si reagovala 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre