Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

nini78
25. jún 2010

@ejuska79 myslím že 10 dní, ale aj tak ak chceš fotky choď sa tam objednať. Bude tam moja sestra. No moj Maťo by v zime určite do tej vaničky nevošiel 😝 a s fusakom už určite nie 😖 .

nini78
25. jún 2010

@sylviq vieš môj starší má len šesť rokov a to mám n iekedy pocit ako by sa narodil v inom storočí, čo všetko nebolo v tedy 😒

sylviq
25. jún 2010

tak to hej a predstav si, že ja takmer 14 rokov rozdiel, to už človek tomu ani neverí 😉

nini78
25. jún 2010

@sylviq ale zasa si to úplne inak užiješ, malá no malá už nieje to je velká slečna ti už pomôže a celkovo to už budeš mať uplne iné 🙂 . Ja som teraz taká kludnejšia, neni som vystresovaná z každého plaču ako pri staršom. Aj keď v tedy som mala čas len pre neho, teraz to treba deliť, musím povedať že si to ďaleko viacej užívam 😀 .

sylviq
25. jún 2010

Tak to sa aj ja teším, že si to užijem, dúfam 🙂 🙂 🙂 🙂

nini78
25. jún 2010

@sylviq 🙂 😉 😵

ejuska79
26. jún 2010

@nini78 dik za info, skocim sa tam objednat na ten dalsi tyzden...snad ta kontrola dopadne podla mojho ocakavania 🙂 🙂 to vies, musim sa dat do kopy-uz som sa objednala kozmeticke, este kadernicke, nech troska vyzeram, bo teraz nic moc 🙂 🙂

nini78
26. jún 2010

@ejuska79 neboj to bude dobre 🙂

ejuska79
26. jún 2010

@nini78 dik, aj ja si myslim 🙂 🙂

nini78
26. jún 2010

@ejuska79 ozaj som Ti chcela povedať, že ak sa Ti páčia nejaké konkrétne tehu fotky a chcela by i také, kludne si to zober so sebou na fotenie. 😉

ejuska79
26. jún 2010

@nini78 dik za info, skusim popozerat, ci najdem nieco inspirujuce, ak nie, ved aj tam urcite toho maju dost..

nini78
26. jún 2010

@ejuska79 určite ano, to len keby že náhodou máš niečo čo by si chcela. A kedy ideš na kontrolu?

ejuska79
27. jún 2010

@nini78 na kontrolu idem 2.7. ku glesovi.... uz sa neviem dockat, uz len odratavam dni, jak male decko co sa tesi na prazdniny 🙂 🙂

nini78
28. jún 2010

@ejuska79 no veď pre teba je to ako také prázdniny, konečne chodiť po vonku 🙂 .

ejuska79
28. jún 2010

@nini78 veru, mas pravdu..snad aj pocasie bude pekne..aj ked to chodenie bude asi len take prevalovanie sa z nohy na nohu - v kacacom style 🙂 🙂 , za posledny mesiac mi dost narastlo brusko, mam pocit niekedy ze ma roztrhne..uz len cakam, kedy sa mi objavia strie... ale hlavne, ze budem vonku, na vzduchu 🙂 🙂

bambulka333
28. jún 2010

baby, poradte, kto je najlepsi na cisarsky?
ja chodim ku Glesovi, termin mam 3.8, to mal byt uz spat z dovolenky, ale najnovsie to vyzera na planovany cisarsky, ktory sa robi skor vacsinou o nejakych 7 dni...
problem je, ze tento tyzden som si ho uz chcela zazmluvnit a dohodnut vsetko, ale kedze to bude cisarsky, tak neviem, na koho sa obratit...Gleso mi hovoril, ze by ma potom posunul asi primarovi na ten cisarsky...ale ja neviem, chcem mat urcite niekoho zazmluvneneho, ale zase pri cisarskom su vzdy dvaja lekari, to si mam zazmluvnit oboch? 😀
alebo im dat nieco do vrecka?

a baby, ako je to s tou nadstandartnou izbou? lebo ja by som ju rada mala, ale vraj sa neda rezervovat...ani ked mam naplanovany cisarsky ? ja mam fobiu z nemocnic a neviem ako to tam prezijem a ta nadstand.izba by mi fakt pomohla 🙂

a ako je to s odberom pupocnikovej krvi? treba kontaktovat nejaku firmu vopred?

nini78
28. jún 2010

@bambulka333 ahoj čo sa týka cisárskeho moc ti neporadím ja som rodila normálne, tiež som mala Glesa. Baby čo tam boli somnou a rodili cisárskym dve mali dohodnutého Glesa a dve Dojčana a všetky boli velmi spokojné, boli to plánované sekcie. Ja by som išla poGlesovi ale keďže bude pravdepodobne na dovolenke tak buď Dojčan alebo Karaba ale asi Dojčan. Primára nepoznám ale počula som že on je dobrý cez sekcie, ale neviem to som počula od ľudí ktorých moc nepoznám. A čo sa týka toho zazmluvnenia no nepoznám nikoho kto by to tak urobil, každá jedna ktorá si vybavovala doktora, tak sa dohodla priamo s ním. Neviem možno tu funguje aj to zazmluvnenie ale ja nepoznám ani jednu maninu ktorá by to urobila. Si myslím že dohodnúť sa priamo je lepšie, lebo napríklad Gleso nechcel brať na poslednú chvílu, lebo toho mal vždy vela. Keď som otehotnela tak som sa ho pýtala a povedal mi že mu to mám pripomenúť tak 2 mesiace pred pôrodom a potom si ma zapísal. A stačí ti dohodnúť sa s jedným. A čo sa týka tej nadštandartky tak tú si nezarezervuješ, keď prídeš a bude volná môzeš ju mať inak musíš čakať na to kým sa uvolní ak ju budeš chcieť aj neskôr.
Ak chceš zamraziť pupočníkovú krv zavolaj si do Ceptry tel. najdeš na www. ceptra.sk je to tuším 0800111233 nahlásiš že to chceš oni ti pošlú zmluvu podpíšeš, zaplatíš. Ak sa odber z nejakého dôvodu nepodarý tak ti peniaze vrátia. Ak nestihneš ani tú zmluvu podpísať(môj prípad), tak mi povedali že to mám nahlásiť len pôrodníkovi a riešila som to s nimi dodatočne 🙂 . Daj si to zapísať do tehu knižky, aby o tom vedeli. Snaď som na nič nezabudla, ak ano opýtaj sa.

nini78
28. jún 2010

@ejuska79 ak si nemala strie doteraz už sa ti snaď nespravia, ja som to šťastie nemala ☹ . A to som sa mazala ako blázon 😝 a nič.

abbey1
28. jún 2010

Ahoj bambulka.Dojčan má tiež dovolenku posledný júlový a prvý augustový týždeň.

bambulka333
29. jún 2010

nini, dik
no ja som sa vlastne dohodla s glesom priamo, mala som to vybavene cez znamost, ide o to, ze kedze bude na dovolenke, chcela som mat na 100 % niekoho dohodnuteho
ale on mi spominal, ze by ma posunul na cisarsky primarovi, tak to by som asi bola najradsej, no uvidime, tento tyzden sa s nim dohodnem

ejuska79
29. jún 2010

@bambulka333 ahoj, tak to sa mozno aj stretneme, ja mam termin podla sona tiez 3.8., podla poslednej ms 6.8... ja mam tiez glesa, chodim k nemu od zaciatku tehu a som mu velmi vdacna, nebyt jeho boli by sme o babo prisli... manzel s nim volakedy hraval futbal, tak mu volal este som bola len v 10 tt, a hned ma objednal a odvtedy tam chodim popri svojom gynekologovi... ja len dufam, ze vydrzim, kym sa vrati z dovolenky... ale ziadne zmluvu nemame, ani neviem ci to v pn takto funguje.... o primarovi som pocula, ze je na cisarske najvacsi odbornik v nemocnici a ze klasicky rodi len vynimocne, inak je mily, aspon co som lezala v nemocnici tak na mna posobil.. mne sa v podstate zdali v pohode vsetci, ale to sa mne zda kazdy 🙂 , ale svarovu som nezazila a o tej vravia, ze je neprijemna...no mame smolu - cas dovoleniek..ale co si vyberies?? 🙂 🙂
@nini78 no ved to, clovek sa natiera o dusu a aj tak to nepomoze 🙂 🙂 , inak ja mam strie od puberty na bokoch i stehnach, som rychlo narastla, ale co, nevadi... sak sme krasne aj tak, nie???

bambulka333
29. jún 2010

v PN to tak funguje, ze si oficialne zazmluvnis lekara, stoji to 100euro, je to aj vyvesene v cenniku...ale samozrejme mozes dat okrem toho aj do vacku este navyse....to zazmluvnenie je taka poistka, ze ti konkretny lekar pride k porodu...

ale ako som hovorila, je zbytocne mi teraz zazmluvnit glesa ked pojdem cisarskym a on bude vtedy prec...aj tak bohvie, ci byu som vydrzala do toho 3.8, keby idem normalne.....takze skusim presvedcit glesa, aby ma posunul primarovi, ja som tiez pocula ze na cisarske je dobry....

ejuska79
29. jún 2010

@bambulka333 a preco ides cisarskym?

bambulka333
29. jún 2010

ejuska, kvoli ociam, mam minus 7 dioptrie, ale to nie je problem az taky, mam vraj preriedenu sietnicu, ci nieco take 🙂

ejuska79
29. jún 2010

@bambulka333 fiha, asi by ten tlak pri tlaceni babatka uskodil.... neboj, dobre to dapadne 🙂.. a pozeram, ze neviete co to bude..chcete mat prekvapko?

bambulka333
29. jún 2010

uz nie, uz vieme, ze cakame chlapceka 🙂

ejuska79
29. jún 2010

@bambulka333 no to je super, gratulujem...bude dalsi kamos 🙂 🙂

ejuska79
29. jún 2010

@misimimi ahoj, dovolenkujes??? dlho si tu nebola? 🙂

ejuska79
29. jún 2010

@nini78 je,ty si si dala odobrat pupocnikovu krv? kolko si platila za odber a uskladnenie? to sa plati potom nejaky rocny poplatok?

misimimi
29. jún 2010

@ejuska79 ale kde dovolenkujem este si len vyberame kde by sme celi ist 🙂 pokazeny som mala net 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre