Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

silvinka78
15. jún 2013

babulky,tehulky,na ake poschodie sa v PN nemocnici chodi na pasy,na natacanie?

kessy11
16. jún 2013

@silvinka78 ja som bola na prvom 🙂 a doľava 🙂

silvinka78
16. jún 2013

@kessy11 Dakujem,idem v stredu,nech nechaosim...

86andy
19. jún 2013

Ahojte babenky. Chcela som sa spytat či si v Pn budem kúpať malinku. Nakoľko som prvorodicka a nemám skoro ziadne skusenosti. Rozhodujem sa medzi Tt a Pn . Dakujem veľmi pekne

kessy11
19. jún 2013

@86andy v PN pôrodnici berú bábätka na kúpanie sestričky, prinesú ich okúpkané, prezlečené, odvážené a šup kojiť 🙂 ty si ho môžeš iba v umývadle umyť, teda riťku keď sa pokaká a to ti ukážu ako, samotné kúpanie vo vaničke tam na izbách ani inde nie je možné, keď sa spýtaš možno ti ako prvorodičke ukážu ako kúpať vo vaničke na tej novorodeneckej izbe ( v minulosti to nerobili ale teraz sú tam veľké zmeny, tak myslím že by to šlo 😀

bibi33
19. jún 2013

baby,co ste rodili v PN,v zozname co treba do porodnice som nasla ze plienky pre chorych...co to je?v zdravotnickych potrebach na mna kukali ako na cvoka,ze co chcem... a budu mi vlastne treba,ked idem cisarskym?nestacia mi porodnicke vlozky a tie jednorazovke nohavicky?

elise
19. jún 2013

@86andy v TT si bábo kupeš sama vždy večer 🙂 aj ti to všetko pri kupani vysvetlia 🙂

adina12
19. jún 2013

ahoj bibi33, ja som tiez bola v PN cisarskym a bolo treba tusim 2 ks dospelackych plienok (su to ako detske jednorazovky len vacsie 🙂 ), ja som to kupila v lekarni. Dali mi ju hned po cisarskom a potom, ked som sa vedela uz hybat, tak som pouzivala vlozky a jednorazove nohavicky. A podlozku pre chorych maju tiez aj v lekarni ale aj v niektorych detskych obchodoch, to sme tam museli mat pod sebou na posteli.

henika40
19. jún 2013

@adina12 mozem sa spytat, kolko dni ste tam stravili?
@86andy na youtube su dobre ukazky starostlivosti o babatka, aj kupanie napr.:

https://www.youtube.com/watch?v=-jgEuQXdTcg
adina12
19. jún 2013

@henika40 cisarsky som mala v stredu vecer a domov som isla v pondelok

henika40
19. jún 2013

@adina12 bol planovany cisarsky? lebo potom je plus aj prijem, den pred sekciou... to je je dost dlho 😅

adina12
19. jún 2013

@henika40 nie nebol planovany, malinka bola otocena opacne, este som mala 3,5 tyzdna do datumu a cisarsky mi este neplanovali, no malinka sa rozhodla, ze chce ist von 🙂

henika40
20. jún 2013

@adina12 no muselo jej byt pritesno, ked sa tak rozhodla, esteze az po 36 tt, to ste mohli rodit v PN a nemuseli utekat do TT a dolezite je, ste boli obe v poriadku 🙂

adina12
20. jún 2013

@henika40 ano, nastastie to dopadlo vsetko ok a mne uz tych 5 dni v porodnici prislo dlho, aj ked lekari aj sestricky boli mile a mala som aj super spolubyvajucu, doma je doma. Ak mas pred sebou planovany cisarsky, tak prajem potom rychle zotavenie 🙂

henika40
20. jún 2013

@adina12 dakujem... ozaj, ako dlho si sa zotavovala po sekcii? babatko Ti dali hned po sekcii, ci len ukazali? a potom na druhy den o kolkej si dostala malu do ruk? a kedy si sa postavila prvy krat?

adina12
20. jún 2013

@henika40 poslala som IP

henika40
21. jún 2013

@adina12 ok 😉

isabella_fly
22. jún 2013

@barculiatko
@vera3000 svarova tam uz nerobi a polak ma prijimal ked som synceka rodila, takze ten tam je

isabella_fly
22. jún 2013

@macka028 spravaju sa uplne rovnako ci pri sebe niekoho mas, alebo nie, pri prvom porode som mala a pri druhom nie a rozdiel v pristupe nie je

macka028
25. jún 2013

dakujem isabella_fly. tie ktore ste rodili v pn a boli ste u dr.Karabu na sone tak vam tiez dal iny termin porodu ako vas gynekolog?moj gynekolog mi dal 24.7. a povedal ze mala ma cca 3200 a Karaba dal termin 29.7.-1.8. a hmotnost vyratal na 2542gr.mate dake skusenosti?

macka028
25. jún 2013

prosim vas ta svarova to je ta stara doktorka ktora vraj bola tak "trocha" neprijemna k rodickam a zvykla aj zvysit ton? alebo je tam niekto taky?

babeskin13
25. jún 2013

macka028, čítam tvoje blogy, a aj ja som mala p. Karabu a povedal mi an sone, že malá má cez4 kg, a keď sa narodila mala 3,5kg. 🙂 Dohodla som sa s ním na termín pôrodu (mala som cisársky rez, lebo mi odtielka plodová voda), ale nemala som žiadne kontrakcie, len keď mi tiekla vodička, kŕč asi 10 sekundový a to bolo všetko a na druhý deň, to bol piatok 02.11.12 ma zobral o 10:00 hod na sálu 🙂 Veľmi príjemný pôrodník. Bola som veľmi spokojná s pôrodnicou v Piešťanoch, milé a starostlivé sestričky.
🙂

barcelonka
25. jún 2013

@macka028 mna rodila svarova a musim povedat ze bola celkom fajn aj napriek zlym reciam ostatnych.

macka028
26. jún 2013

dnes som bola v pn na ctg a bolo tam napisane ze ordinuje aj dr,Svarova,tak asi tam este robi alebo to este nezmazali.neva necham sa prekvapit a budem milo prekvapena

86andy
1. júl 2013

@kessy11 ďakujem pekne 🙂

jana17
2. júl 2013

Ahojte babule, myslim, ze MUDr.Svarovej sa nemusite bat, tiez som naletela zaskodnym reciam, ale bola som milo prekvapena. Voci mne bola velmi mila a starostliva. Takze ziadny strach mamicky 😉

macka028
3. júl 2013

@jana17 a kedy si snou bola?mne hovorili cca pred tyzdnom ze tam uz neni Svarova.ale ak by aj bola tak to uz beriem ze 100ludi 100chuti

jana17
3. júl 2013

@macka028 niekedy nov-dec/2012, uz presne neviem. Je mozne, ze teraz tam uz nepracuje.

macka028
3. júl 2013

@jana17 bola som tam dnes a pytala som sa a povedali ze nepracuje

kakika007
4. júl 2013

Babulky, aj mňa rodila Svarova (september 2012), nakoľko sme šli 3 týždne skôr a nestihli sme dohodnúť dr.Karabu (pri prvej som ho mala pri pôrode). Mala službu a musím priznať, že bola uplne v pohode, milá. Až som bola prekvapená, nakoľko som počula skôr negatívne na ňu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre