Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

elise
22. apr 2012

@angela2 prečo sa pán doktor skrývate pod ženským nikom?

reanda
22. apr 2012

@angela2 teda pan doktor, ja dufam, ze vam iba "rupli nervy", lebo cele toto vase vystupenie tu, je lekara riadne nedostojne
ja som vam vdacna, ze ste boli pri mojom porode a najma za to som vdacna, ze ste respektovali moje prianie a dali mi dceru hned po narodeni.. to bol pre mna najkrajsi moment celeho porodu
a ako som uz pisala, posobili ste na mna uplne inym dojmom, ako tato tu polosialena "angela2"

reanda
22. apr 2012

a este - dufam, ze nebude zamietnuty pristup vladazien000 - nevidim na to dovod.. iba napisala svoju skusenost a svoj nazor - aj ked mozno nie najlichotivejsi

angela2
22. apr 2012

hej milá reanda rupli nervy, prvy krat za strnast rokov, snazil som sa ako vzdy a myslim ze som u menovanej odviedol profesionalnu pracu,za to ani dakujem,bola konfliktna uz na oddeleni, ja som bol po sluzbe unaveny, nevyspaty 20 hodin na nohach, ked mi sestricky oznamili, ze kolegyna slubila menovanej domov- mala vysoky TK, olegyna dovolenku, ja sest pacientiek na vypisanie a 2 cakatelky...nakoniec som ju vypisal s tym, ze tlak krvi stale nema dobry a mala by zostat kvoli babatku, zaroven som sa ospravedlnil ,dal jej podpisat papier,ze odchadza na vlastnu ziadost, napriek riziku plodu,ale ona chcela vsetko hned......nikam som sa jej nepchal ako pise. co cert nechcel, zlizol som ju este aj k porodu, myslim, ze tam mala aj manzela, porod prebehol standardne - babo a mamina bez komplikacii, pogratuloval som, dakujem som nepocul.ako pise menovana po 5 mesiacoch od porodu je babo o.k. aj ona.to je pravda.

angela2
22. apr 2012

@elise ja sa neskryvam, v podstate na tuto stranku nechodim, vidite, ze angela bola zaregistrovana vcera, ak chcete napiste prosim reande tej som to teraz vysvetlil.zajtra by malo login angela- prosil som admina- zmiznut, ak Vas este mozem poprosit, napiste reande , ze aj vladazien000- porusila podmienky fora. dakujem, dobru noc, urxcite dajte reande ak mozte na IP vediet a ona Vam to vysvetli.

bedovci1
22. apr 2012

ja som mala pri prvom pôrde Mudr. Glesa a v jauári 2011 Mudr. Dojčana a bola som veľmi spokojná a ďakujem im za profesionálny prístup....🙂

liat
22. apr 2012

@nikita308 mne jedlo chutilo super, a hlavne bolo fajn ked sme sa vsetky stretli za stolom 🙂

bedovci1
22. apr 2012

@liat júúúj a ja po cisaráku...som mala diétu... 😉

liat
22. apr 2012

@angela2 97% rodiciek je pan doktro na vasej strane. bez pochyby. ja osobne si vasu pracu velmi vazim, /napr.mna u mna sa rozhodovalo ze pojdem domov a vy ste povedali ze nie, a ja som naozaj este v ten den porodila. takze ste situaciu odhadli na 100%. cele porodnicke je super, a kazdemu PN porodnicu odporucim !!!! a ked budem mat aj 5 deti, kazde jedno chcem priviest na svet prave tu!!!!

liat
22. apr 2012

@bedovci1 sa "nadžgáme" za to aspon teraz 😀

bedovci1
22. apr 2012

čo sa tu deje???? už som tu dĺĺĺho nebola, ale raz som tu už písala, pokiaľ má niekto potrebu celkom prirodzeného pôrodu, tak kľudne nech rodí doma, nie?

bedovci1
22. apr 2012

@liat 😀

liat
22. apr 2012

@bedovci1 no hrôôôza, stale dookola sa tu osocovala PN porodnicu, uz to nebolo ani zaujimave, plasili tu nastavajuce mamicky co boli rady ze su rady, a nie aby ich povzbudili tak len do nemoty "davali" na PN porodnicu. akoze ok vyjadrim svoj nazor, ale stale???????? tak sa na to proste vy.... a idem si rodit hoci aj pod most a nedehonestujem pracu cestnych ludi. jedna tu pisala ze sme vymlete lebo si nechame s...t na hlavy, strasna bojovnicka, ale ze jej cely stat s...e na hlavu to je ok. ach boze

bedovci1
22. apr 2012

@liat no to je sila, skúsim niečo počítať, ja milujem tie "naturalistky"........

liat
22. apr 2012

@bedovci1 skus, ale nedaj sa "vytocit", ja som sa zial dala, a tie osoby pritom vobec za to nestoja.

angela2
22. apr 2012

dakujem liat aj bedovci, ze ste sa snažili už tie "clanky" zamazat.fakt dakujem za slova vdaky, ktorych sa nikedy nedockate a su viac ako peniaze, dakujem obom rodinam a zelam vsetko dobre Vam aj Vasim ratolestiam.dobru noc.dojčan

angela2
22. apr 2012

ktorych sa niekedy----ospravedlnujem sa za preklep

liat
22. apr 2012

@angela2 nech sa vam dari pan doktor. hlavne vam zelam vela vela spokojnych mamiciek. mate tazku pracu a je mi luto ze musite citat tie "nelichotive" riadky ☹

bedovci1
22. apr 2012

@angela2 podobne p. doktor, aj Vám nech sa darí aj Vašej rodine..🙂 a zdieľam názor liat, máte ťažkú prácu a v prvom rade ide o to, aby dieťa a matka boli OK....tak sa nenechajte znechutiť a Vy sa za "preklep" nemusíte ospravedlňovať, ale niektorým sa tá Bernolákovčina ozaj páči 😀

kolinia
22. apr 2012

@angela2 a ty si co za "mudreho doktora", ze tu pises o gramatike, tiez som nasla min. 1 chybu v tvojom prispevku a to si vraj studovany! :DD ja suhlasim s vladziena000, tiez by som v PN nerodila, lebo pri mojom porode by ma hned poslali do TT, aby sa zbavili roboty a tam by som zgegla! Detajly radsej nebudem popisovat, este by si mal mudre reci!

angela2
22. apr 2012

Liat, Bedovci,Reanda---vidíte ďaľší názor "neberme" jej ho-----ale tiež vidíte,že Vašu robotu ocenia hneď na začiatku,o to som si s dotyčnou nepotykal,asi nevie základy správania...to je vedľajšie.Píšem len Vám trom narýchlo---mám dojem, že ženy vedia veľmi málo o pôrode resp. gynekologic. problémoch...kamarát z atestácie má otvorenú netovú poradňu, kde radí ženám ----čo a ako, oni si z toho vyberú,čo už chcú.Rozmýšľam nad takou stránkou---čo Vy na to?Tam môže vystupovať moja identita- na rozumné otázky + to čo by som vedel by som im odpovedal...Mám síce toho veľa robota, služby,príslužby na telefón, dobrým známym k pôrodu, rodina, ale možno by som to zvládol!dojčan

vladazien000
22. apr 2012

Milé mamičky aj nick
nattou
patri panovy Dr Dojcanovy v ktorom sa tiez hral na mamicku a chvalil sameho seba prave to pisal admin. Naozaj som len vyjadrila svoj nazor a nechcela som a ani nemala v umysle aby sa tato diskusia takto zvrhla.

urma
23. apr 2012

@angela2 mila Angela, ja som sa normnalne pytala ako prvorodicka, nemusis podrazdene reagovat, lebo mas blizky vstah s p.Dojcanom ci co....Ja sa tomu tiez nerozumiem, preto sa tu pytam ostatnych. V moment porodu mi to ani neprislo, nebolelo ma to, takze v podstate ja sa nestazujem, len cudujem 😨
A nie som na hlavu, aby som chodila 80 km do BA aj ked som mala tu moznost

kolinia
23. apr 2012

@angela2 kym som sa dopracovala k tomu, ze "ste"dr., (ja len podla tych mudrych reci), nakoniec som s otvorenymi ustami zistila, ze "ste" naozaj lekar, co sa teda cudujem, ze mate cas ako lekar, kt. je vytazeny 20hod vkuse, vypisovat na fore, je smutne. Keby spite o tomto case, nemusite sa potom vyhovarat, ze ste vytazeny. Tymto ste si renome doktora velmi znizili, cudujem sa babam hore, ze vas tak obhajuju, ked vidia, ze sa dokazete pretvarovat ako mamicka, je to dost ubohe! Nevychadzam z udivu.... 😨

urma
23. apr 2012

Ja som to tusila s milou Angela2 aj nattou 😒, pretoze fakt neprimerane vstahovacne to zobrali 😀 na daku radovu mamicku...a styl pisania jeden a ten isty. Teraz sa na tom mozem akurat pousmiat a gratulovat si, ze moj 6 zmysel ma opat raz nesklamal...Ale aspon vidite to EQ aj ostatne, ktore si to tu stihnu precitat, pokial budu prispevky vymazane...

jana17
23. apr 2012

Prosim vas damy, ak mate nejaku skusenost s piestanskou porodnicou, tak sup s nou sem. Ale tie co ste okolo nej ani nesli, tak sem pls nepiste. Dakujem.

A neviem preco sa navazate do dr. Dojcana, ved padli obvinenia na jeho hlavu, tak preco by sa neobhajil? Ja by som urobila to iste, vy nie?

A este na margo temy "usmiaty doktor". Hociktora z nas si moze vyskusat, stat na nohach 12 alebo 24hod., byt stale v strehu, v 100% pozornosti, nikdy sa nepomylit, riesit milion veci sucasne a to nie hociakych, ale tykajucich sa ludskeho zivota a hlavne nepomylit sa, a co je najdolezitejsie "usmievat sa pri tom". Neviem preco je pre vas urazajuce, ked sa lekar neusmieva, alebo zmietne zo stola vase postupy ako rodit.
Ja medzi doktormi hladam hlavne odbornika, nie zabavaca a chcem, aby po porode moje dietatko zilo. Nie aby sa na mna usmieval lekar...

slnieckoma
23. apr 2012

Presne ako pise @jana17 mna osobne rodil dr.Dojcan a ked pojdem rodit znova by bolo mojim prianim, aby ma odrodil znova on!! 🙂 bola som s nim maximalne spokojna, stale pocas porodu konzultoval somnou moj stav, ako mi je, kde a co ma boli a pod.bol laskavy a to si na nom cennim, nakolko som bola prvorodicka a sama som nevedela co ma bude cakat a co bude nasledovat..A v konecnom dosledku som stastna, ze vsetko dopadlo dobre a mam zdravu dcerku 🙂 takze mu odomna patri velke DAKUJEM.

kolinia
23. apr 2012

@slnieckoma Mozem sa opytat, ci ste si ho zazmluvnili, teda aj zaplatili? Na tom nic nie je, vtedy sa dr. hned inak chovaju alebo ak su znamosti....

kiki30
23. apr 2012

@kolinia Neviem preco by sa mal dr. (akykolvek) chovat inak ked ho ma rodicka zazmluvneneho a ked nie.
Ako som pisala uz tak vsetky mamicky co boli v porodnici ked som tam bola ja nemali so ziadnym lekarom problem, naopak, chvalili si profi pristup, jedine co sa niektorym mozno nepacilo ze neplanovane im robili sekciu, lebo inak to neslo, ale to samozrejme nie je vina lekara, ale ide o dieta a matku.

reanda
23. apr 2012

ja som bola s pristupom doktora dojcana v porodnici spokojna, ale jeho vystupovanim tuna na fore som znechutena.. a znechutena som aj vami, zeny, co ho nekriticky obhajujete.. vam nevadi, ze sa jeden vzdelany muz na urovni - lekar, dokaze takto spravat a vyjadrovat na adresu zeny, svojej klientky? a ze sa branil? proti comu ? ze zena napise pravdu o tom, ako sa spraval? to, ze bol unaveny, ho neospravedlnuje, kazdy mame pracu a nikto si nemoze dovolit sa takto chovat ku klientom, nech by bol akokolvek unaveny a v strese.. a ze ho urazila? a cim? ze napisala, ze sa jej pchal do riti? to ma byt ta hrozna osobna urazka?

😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre