Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

aknelka22
1. okt 2012

ahoj chci se zeptat jestli nekdo z Vas chodil na predporodni kurzy k p.Chmelikove a jak jste byli spokojeny

doubletgirl
3. okt 2012

kolko ste lezali v porodniciv PN? da sa to nejak skratit pobyt? dakujem

isabella_fly
3. okt 2012

@doubletgirl ty domov mozes ist aj skor ak uznaju, ze si ok, ale v takom pripade ides sama, babo si tam nechavajudo dovrdenia 5 dni (alebo 4, neviem presne, len viem, ze babo ti skor nepustia)

isabella_fly
3. okt 2012

@katia7 ja vyzeram mlado a aj som mlada rodila a chovali sa tam ku mne super, malu mi doniesli hned ako videli, ze pobehujem po chodbe, ze uz nespim bez toho aby som si ju musela pytat aj ked to bolo dost skoro nadranom a rodila som vecer, takze u mna je jednoznacne, ze tam pojdem rodit znova 🙂

katia7
4. okt 2012

caute damy, ja som ten vek myslela iba ako svoj typ 😕 ja predsa do hlavy nikomu nevidim a ani som sa nepytala ze prepacte zda sa vam ze by som este nemala rodit 😀 😉 fakt je ze aj doktorka v tt co som u nej teraz bola pozerala na mna jak puk ze kde som vzala tolko deti ale aspon sa prva otvorene spytala citujem "a kolko mate rockov?" 😀 😀 ale zelam vam v pn vsetko naj mna v kazdom pripade trapi hlavne ta denna pediatricka vizita a kupanie a chapem ze vsetko sa da vymlatit 😉 ale ja som naozaj dost mierumilovny typ v tychto situaciach a chcem byt v klude 😎 drzim vsetkym maminam palce nech uz rodia kdekolvek papa 🙂

isabella_fly
5. okt 2012

kocky, ak ste tu niektora, co ste si zazmluvnovali k porodu karabu, mozete mi napisat ip? dakujem... chcela by som sa na nieco spytat

lucinda7
5. okt 2012

@doubletgirl minimálna dlžka pobytu je 4xplných 24 hod. 😝

abbey1
5. okt 2012

@doubletgirl Pobyt si skrátiť môžeš tak, že podpíšeš reverz. Vtedy môžeš ísť domov ty i dieťa. Neboj, nebudeš sama, kto tak urobil. A nedaj si nahovoriť, že ohrozuješ seba, či dieťa. lekári tam nemôžu držať teba ani dieťa. Je to tvoje rozhodnutie.
Dobré je, dohodnúť sa vopred s pediatričkou, aby vás popom prišla domov pozrieť.

lucinda7
5. okt 2012

@abbey1 denis,ja ked som bola teraz tak povedali že reverz môžeš podpísať len za seba,za dieťa nie 😒

dulkagabulka
5. okt 2012

@lucinda7
tu najdeš odpoved na to, ako to vlastne je a či možeš podpisat negativny reverz aj za dietatko

http://www.zenskekruhy.sk/tehulky/prirodzeny-po...

abbey1
5. okt 2012

@lucinda7 Hlúpe klamstvo z ich strany. Zastrašujú, ako sa dá. ☹

zewa11
5. okt 2012

@reanda ahooj,nebola si na izbe číslo 2?????

elise
5. okt 2012

@lucinda7 reverz môžeš podpisať aj za dieťa ved si jeho zákonný zástupca 🙂 ak samozrejme nie je na infuziach alebo nie je jeho zdravotný stav vážny. @abbey1 má pravdu

zuzidr
5. okt 2012

ja ked som teraz ležala v pôrodke tiež chcela jedna baba podpísať reverz, a povedali jej že pre dieťa si môže prísť o dva dni 😕

reanda
5. okt 2012

@zewa11 nepamatam si cislo, ale bola to dvojpostelova izba, hned na kraji 🙂 .. asi dvojka, lebo bola druha v poradi, ked isla vizita 😀

zewa11
5. okt 2012

@reanda ano to bola dvojka,ty si išla domov a mna tam preložili k oknu z pooperačky 🙂 sestričky si šuškali,že si malej nechty strihala a tááááák 🙂 🙂 🙂 všetko tam riadne riešili,ja som bola rada že žijem po narkooooze ☹ takže moc si z toho nepamätám 🙂

elise
5. okt 2012

@lucinda7 prečo je v PN tak dlho dieťa na pozorovani v TT je maximálne 3 dni teda 3 den ide domov ak je všetko ok

reanda
5. okt 2012

@zewa11 😀 aspon mali vzrusko

zewa11
5. okt 2012

@reanda 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinda7
6. okt 2012

@elise Lindi,teoria je teoria...bola som tam,žiadala som,tak viem 😝
podpísať môžeš len za seba....dieťa tam musí stráviť minimálne 4x plných 24 hodín...

abbey1
6. okt 2012

@lucinda7 My sme odišli domov skôr i s dieťatko. A viem, že som nebola jediná. Je nezmysel, že ti tvoje dieťa nedajú. O tom ma nepresvedčíš. Rovnako môžeš za dieťa podpísať reverz na akomkoľvek oddelení. Si jeho zákonný zástupca a môžeš o tom rozhodovať. Oni ti zabrániť nemôžu. Bežne sa to tak praktikuje.

lucinda7
6. okt 2012

@abbey1 Denis,tak asi som ja slabo priebojna...ale nešlo to:p
alebo sa odvtedy čo si rodila ty niečo zmenilo:P

doubletgirl
6. okt 2012

tak viem ze v inych porodniciach ak su vsetky vysetrenia spravene tak pustia za 2 dni 🙂 preto som sa pytala... a reverz podpisovat nebudem len som chcela vediet asi kolko tam pobudnem 🙂 a dakujem 🙂

zuzidr
6. okt 2012

to som ešte nepočula aby na Sk niekto išiel za normálnych okolností domov po pôrode za 2dni a viem že aj v TT sa leží 4-5dní tak ako v PN

elise
7. okt 2012

@zuzidr v tt sa leži v pôrodnici za uplne pohodových výsledkoch max 3 dni je tam teraz tiež zmena? ja ked som v tt rodila v sobotu mali sme isť v pondelok domov ale malý dostal žltačku tak bol pod lampou a tým sa nám pobyt predlžil na 7 dni

zuzidr
7. okt 2012

ja neviem, mne tam rodili kamošky a kmotra, jedna pre 6, 3, a 2rokmi a všetky tri išli domov na 4 alebo 5deň 😀
@elise

zuzidr
7. okt 2012

ale hádať sa nebudem, je to asi individuálne, ak pôjdem rodiť tretie a pustia ma na druhý alebo tretí den domov, tak vám to sem dám vedieť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elise
7. okt 2012

@zuzidr chystáte sa na tretie? 🙂 ja budem rodiť v januári ale pravdepodobne v tt tak potom dám vedieť kolko sme tam boli🙂

zuzidr
7. okt 2012

@elise no tak zatial sa nechystáme ale raz......držím palce pri pôrode a skorý návrat domov 🙂

lolenka204
9. okt 2012

@isabella_fly
ahoj ja som si zazmnuvnila karabu a skončilo to asi tak, že vykašlal sa na mňa, ked som mu o pol noci volala že mi odtiekla voda, tak mi povedal ok, chod do nemocnice, na prijem a rano pride a odrodí to, ked o stvrtej rano som mala neskutoene bolesti tak som mu volala nech pride ze malýj je na ceste tak mi ani nedvihol a rano o siestej mu volali sestricky z oddelenia a vraj je na ceste a prisiel o siedmej a maly bol už vonku, takze ma odrodila nejaka doktorka co mala sluzbu a totalne som sa potrhala kedte kazdy ked vedel ze mam zazmluvneneho lekara daval ruky odomna prec...az nakoniec sa ma musela ujat lekarka co mala sluzbu lebo maly sa uz tlacil von, a dalsia vec Karaba ma zasival nakolko som bola cela potrhana, samotne sitie trvalo cca hodinu a mal pri to sproste komentare, takze viac by som ho nechcela a po tejto skusenosti by som to riesila inak, ak chces dat peniaze daj tomu lekarovi co bude mat sluzbu a bude pri tebe lebo nikde nemas istotu ze dotycny lekar pride ale neboj pre peniaze sa isto zastavi to nezabudne ako aj pan Karaba???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre