Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

kkiki
24. jan 2011

@daniela1974 tak to ze sa venoval utz to je pozitiv ... doma nerod to je riziko strasne ... 9mesiacov sa zeny zaujmaju ci je dieta v pohode, chodia na kontrlu, vsetkeho sa obavaju a potom riskuju porod doma ... u nas nie su take podmienky co sa odbornosti tyka aby to bolo ako napr. na severe ... haiburg ak nato mas je v tvojom pripade asi najspravnejsia volba ... nebojis sa, ze ked sa nieco vymkne od tvojho porodneho planu, ze zacnes panikarit ? ty mas nejaku depresiu ze ?

daniela1974
24. jan 2011

@kkiki praveze sa skor bojim v nemocke ako doma, mam dva porody za sebou, je tu vsak riziko toho, ze mne v SK tazko pride domov PA a bez PA skutocne rodit doma nebudem. Depka 😀 no teraz je fuc, to ked sa naseriem na tie sestricky v porodke tak hned sa vrati. Hlavne musim byt v pohode a pozitivnej atmosfere, bojim sa negativnej atmosfery a to lahko v nemocnici vznikne, ked im poviem, ze to dieta mi po porode merat a vazit nebudu ani ho nebudu sondovat a podobne.

kkiki
24. jan 2011

@daniela1974 neviem ako je to v hainburgu , vidis kazda sme ina, ja zas budem najspokojnejsia ked mi maleho vysetria a zabaleneho v teplucku daju ... ani nevies co moze mat take babanko skryte a nahodou sa to objavi po par hodinach a bude neskoro ... ja som z dvojiciek a narodili sme sa skoro a v tej dobe prevoz a vsetko bol omnoho zlozitejsi a sestra dostala detsku obrnu ... zila sice 18rokov , ale nerozpravala, nechodila no nic ... ale neviem si predstavit ze by nebola, vela ma naucila , svojim sposobom a preto radsej necham ked mozem nech alana vysetria a budem mat istotu , tych 5min nas nezabije , mame pred sebov vela rokov, nato aby sme si dokazali rodicovsku lasku ... a tych 9 mesiacov tiez nie je len tak ...

zabkatt
24. jan 2011

ahoj maminy no ja idem za Glesom v stredu tak uvidime ako dopadnem, ale sa mi zda že som zase dostala nejaky zapal tak som na nervy aby ma tam rovno nenechali ako naposledy 😒 Hadam to do stredy prejde a udidime ako sa s Glesom dohodnem na tom pôrode či bude trvať na sekcii alebo mi povoli rodiť prirodzene 😎

isabella_fly
24. jan 2011

@kkiki no inak ja som tu kasu aj chvilami babam po cisarskom zavidela, lebo my sme mali snad 4 dni po sebe kazdy den cestoviny a ja co som cele tehu cestoviny ani nejedla, lebo som na ne nemala chut, tak mi to uz liezlo krkom 😀 ale klobuk dolu, ja by som cisarskym ist nechcela, je to brutus tolko potom lezat a ked som baby videla ako chodia, brrr 😔 ja som sice s tym zasitym nastrihom trpela ako kon a prvykrat som normalne sedela az tyzden po porode (teda vcera 😵 ), ale nemenila by som

kkiki
24. jan 2011

@isabella_fly je to brutus ... ako kolvek moze byt zena silna, je to proste strasneee aaaa fuj ... 😀 a ta jazva ta uz sprevadza cely zivot, ked sa meni pocasie citim sa ako zaba 🙂)) ja si teraz pre istotu beriem bebe keksiky 🙂)))

isabella_fly
24. jan 2011

@kkiki keby sme sa tam stretli tak by som si s tebou tie kasicky asi menila 😀

kkiki
24. jan 2011

@isabella_fly a lekvarove buchty si nemala ? 😀 😀 😀 😀 😀

isabella_fly
24. jan 2011

@kkiki bola som tam 10 dni, ale lekvarovych buchiet som sa nedozila... tie by som urcite s radostou bastila, ale predposledny den na obed sme mali take kuracie stehienko s plnkou a ryzou a to mi teda chutiloooooooo... ale samozrejme mala porcia 😀 sak som v porodnici nechala 10kg 😀

kkiki
24. jan 2011

@isabella_fly sak hovorim ze priprava na chudnutie 🙂 a spravne co sa co mame prezierat 🙂))) potom mame velke rite 😀 😀 😀

isabella_fly
24. jan 2011

@kkiki jeeeej ani nehovor, ja na nohy dostanem normalne aj nohavice spred tehu, ale nezapnem 😅 musim dat este co to dole, len neviem ako, ak by to bolo nejak moc rychlo, aby som si skor nepritazila aj s kojenim a tak 😔

kkiki
24. jan 2011

@isabella_fly stravou nestratis, straca sa ked si moc hrrrr v pohybe a tak, ale sak neplanujes denne behat 10km ...

isabella_fly
24. jan 2011

@kkiki no 10km asi nie 😀 no uvidime ako to bude... inak ty mas na kedy planovany porod?

ejuska79
24. jan 2011

@isabella_fly blahozelam k dcerke 🙂 nech Vam robi v zivote len radost 🙂 a hlavne nech je zdrava a stastna.. ja som pribrala v tehu 10 kg, len brusko som mala, z porodnice som dosla o 6 kg lahsia a tie 4 boli rychlo fuc, hlavne asi tym kojenim to bude...ja sa nenormalne prejedam, same sladke aj v noci a vobec nepriberam..zrejme to telo spotrebuje na tvorbu mlieka...ale tesim sa uz na jar, tenis a beh...

isabella_fly
24. jan 2011

@ejuska79 dakujem 😵 ja sa inak tesim na jar hlavne na prechadzky s malou 😵 no uvidime kedy a ako to pojde dole 🙂 ale nejak to pojde

kkiki
24. jan 2011

@isabella_fly este neviem 2 sa ma naplanovat ...

zabkatt
25. jan 2011

@kkiki ahoj a prečo maš mať cisarsky? ja som prvy mala lebo som sa neotvarala, ale teraz dufam že to pôjde normalne uvidim ako sa s glesom zajtra dohodnem ale hadam bude suhlasiť🙂

kkiki
25. jan 2011

@zabkatt 2x koli ocnej indikacii ... a treti uz musi byt ...

azazel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela1974
27. jan 2011

@azazel co bolo s Dojcanom zle? Ja ho nepoznam, takze nelobujem za neho, len ma to zaujima.

azazel
27. jan 2011

ja som ho nezazila,kamaratku rodil cisarskym-bola spokojna.dalsia ho chcela v maji,ale slusne odmietol,vraj uz k porodom chodit nebude.ja som reagovala na prispevky,ze k porodu neprisiel a ani sa neospravedlnil a tiez,ze vyvolaval porod...takze pokial viem od kamaratky k porodom mimo pracovnu dobu budu chodit len dr.gleso a dr.karaba.dojcan ma 2 male deti a vraj sa radsej bude venovat rodine.

daniela1974
27. jan 2011

@azazel jaj tak to potom chapem, ja ze nieco spachal 😀 to je pekne, ze sa bude venovat rodine, ak je to ten pravy dovod

zabkatt
28. jan 2011

tak ja mam zajednaneho dr. Glesa a rozhodol sa pre sekciu kedže prva rana nieje velmi zahojena a nechce riskovať ☹ Takže zatial to vychadza okolo 10-15.4 no už teraz mam z toho nočnu moru 😒 Ale je velmi prijemny a super pristup tak hadam to vydrži až do toho pôrodu🙂

kkiki
28. jan 2011

baby a ktora sa chystate koncom buduceho tyzdna ? 🙂

daniela1974
28. jan 2011

@kkiki kam chystame?

kkiki
28. jan 2011

@daniela1974 do porodnice , hura lebo uz si nevidim na chodidla 😉

daniela1974
28. jan 2011

@kkiki jaj tak to este nie 🙂 my mame len cca 20 centimetrikov. Este si pockame do leta.

nela221
29. jan 2011

@kkiki neviem,ale myslim že pojdeeeeem už,,,, 😒 😀 ,

kkiki
29. jan 2011

@nela221 uz uz teraz ? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre