Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

nini78
3. júl 2010

@misimimi a inak teba nemôžem poznať? Ja som sa totiž už pýtala sestry či ťa náhodou nepozná, lebo si mi na tej fotke strašne povedomá, ale povedala že nie 😉

misimimi
3. júl 2010

@nini78 on pracoval u halasa s tvojou sestrou pred 4-5 rokmi ze vraj si ho mozno pamatas richard sa vola 😀 dam foto nex ho vidis 😀 a ja neviem mozno sme sa stretli nekde 😀

nini78
3. júl 2010

@misimimi jeeej, pamätám si ho 🙂 , ale nebol tam moc dlho. On by mal byť Filipov kamarát. A ty si mi povedomá, ale neviem ťa zaradiť. Je to sila lebo ako som sa dozvedela tak od ejusky zasa poznám jej švagra.

misimimi
3. júl 2010

@nini78 haha sak vidis jake su male piestany 🙂 ano a je to jeho kamarat 🙂 a ty si volakde pracovala pred tym jak ste mali mat druhe babo? 🙂

nini78
3. júl 2010

@misimimi nie, ja som bola na predlženej materskej a z jednej som prechádzala do druhej. Ja som pred prvým tehu, robila s Halasom. Veď čo som hodila fotku do albumu sestru s chalanmi, to som fotila ja 🙂 .

misimimi
3. júl 2010

@nini78 no tak potom nevem kde si ma mohla videt 🙂 ja sa furd nekde po meste pohybujem mozno sme sa volakde stretli 🙂 hehe nikdy neves 🙂

nini78
3. júl 2010

@misimimi a kde robíš?

ejuska79
4. júl 2010

@misimimi @nini78 ahojte, u nas bolo vcera kopec ludi, oslavovali sme Petra-manzel... najprv bolo v plane ze budeme vonku, ale kedze este nemozem, tak sme ich pozvali k nam, aspon bolo veselo...ale teda horko je riadne, ja uz zatahujem aj vonkajsie zaluzie, aspon tu neni az tak horko....ja by som teda na prudoch asi nevydrzala..nebolo tam moc komarov? mna v piatok jeden postipal, asi bol niecim infikovany, lebo mam na nohe okolo toho vpichu taky velky cerveny kruh a hrozne ma to stipe, tak si davam na to fenistil, snad to zaberie.. nini aspon mozes ist nakupovat 🙂 🙂 i ked na druhej strane to vsetko stoji kopec penez 😢 😢

nini78
4. júl 2010

@ejuska79 ahoj, tak si sa aspon trochu pobavila 🙂 , o tom horku ani nehovor, celé dni sme doma schovaní, vychádzame až na večer, no pekná fuška 😝 . Vieš na jednej strane rada kupujem tie malé vecičky, ono je to strašne zlaté, a sú aj daleko krajšie ako pred 6 rokmi, ale vieš ako mám toho veľa! Len sa obávam aby som nakoniec nekupovala všetko, Maťo je v marci Jakub v máji a to bol ďaleko menší ako Maťo. Maťo má v troch mesiacoch tolko ako mal Jakub v pol roku 😀 .

ejuska79
4. júl 2010

@nini78 pozerala som tvoje nove fotecky..ked sa mozem opytat, kde ste krstili? ja neviem koho oslovit a ci nam ju pokrstia, nebrali sme sa v kostole...ja mam aj birmovku, manzel je len pokrsteny a viac asi v kostole ani nebol.. a som pocula, ze niektori ani nepokrstia, ked nemas cirkevny sobas.. a to ste podla datumu krstili take cerstvucke... a ozaj, tvoj kubko chodi uz do skoly? ked mal to vysvedcenie v ruke...

ejuska79
4. júl 2010

@misimimi vy budete aki mladucki rodicia 🙂 to my mame uz o 10 rokov viac od vas... ale je to lepsie mat babo skor, ako mat prve v 30-tke, ako ja (teda coskoro 31).. uz ani to telo tak neposlucha a potom su same problemy a rizikove tehotenstva...

nini78
4. júl 2010

@ejuska79 krstili sme v starom kostole, v starých piešťanoch, treba vybehnúť na faru a popýtať sa, ja si mylím že by Vám ju mohli pokrstiť, ste zobratý aj keď nie v kostole. Neni ste ani jeden rozvedený, že? No Maťo mal nejaké 3 týždne, teda až v útorok po krste. Krst bol v nedelu po omši, krstili 3 deti. Akurát čo bolataká novinka krsná nesmie byť rozvedená a tiež by mala byť pokrstena a tuším aj birmovku má mať. Jakub chodil do prípravného ročníka, lebo som ho nemohla dať do škôlky. Je autista. Až teraz od septembra ide do prvej. Ale vysvedčko už dostal 🙂. A 30 rokov nie je tak vela, veď teraz je to moderné mať deti tak neskôr 😀. Ja som mala dva mesiace pred 26-kou Jakuba.

misimimi
4. júl 2010

@ejuska79
@nini78 no veru ja nikde nerobim tatinko sa poponahlal 🙂 jak som skoncila skolu po pol roku som bola v tom 🙂 no a na prudox neboli komare bo sme uz okolo 17 isli domkou 🙂 a no mi sme mlady ale aj tak vidite ze mam problem aj ja a nas zaciatku tiez boli problemi tak newem cim to je ked nie vekom...

misimimi
4. júl 2010

a veru sak aj ja by som brala neskosie byt mamina a ne teraz ale 30 je tak akurat si myslim 🙂

nini78
4. júl 2010

@misimimi a čo ti bolo na začiatku? Ja neviem toto všetko nie je vekom to je dobou ☹ .

misimimi
4. júl 2010

@nini78 veru tato doba je drbnuta uplne ze uplne 🙂 krvacala som prve tri mesiace a povedal mi ze sa neudrzi ale udrzal sa moj xlapec 🙂 dnes sme boli na ratnovskej a ja som isla plavat no ale sa mi nedarilo velmi 🙂 newedela som jak mam plavat 😀 a maly sa upne dal hore a kopal ma asi sa mu ta voda nelubila 🙂

nini78
4. júl 2010

@misimimi a nebojíš sa že niečo chytíš?

misimimi
4. júl 2010

@nini78 dufam ze ne 😒

nini78
4. júl 2010

@misimimi ja by som sa asi bála, lebo je toho strašne vela! Ale keď tu si človek nemá ani kde zaplávať.

misimimi
4. júl 2010

@nini78 sak to ze na eve som xytila bradavicu tak tam uz v zivote nejdem na prudy sa boji do vody aby som nepadla abo co a zas ine bazeny ani neviem kde su v pn 🙂

nini78
4. júl 2010

@misimimi Ja viem že v hotely park, to je pri dome umenia, hotel lowe a aj na lodenici vedla signálu teraz ma nenapadne názou. Ale je ich viacej len sú drahé.

ejuska79
5. júl 2010

@misimimi ja som chodievala do park hotela, je tam fantasticky, hodina a pol stoji 5 eur, voda ma 28 - 30 stupnov, podlaha vyhrievana a su tam aj lehatka a masazne trysky v bazene...no balada.. ja by som sa tiez bala do vodnych nadrzi, hlavne stojate vody.. ja som 4 roky dozadu chytila na hornej strede nejaku vaginalnu mykozu ci co, take vytoky som mavala a dlho som sa toho nevedela zbavit, vtedy ani hygienici neodporucali kupat sa tam, ale vraj teraz je tam krasna cista voda, vraj sa po tych burkach vymenila...

ejuska79
5. júl 2010

@nini78 ved budem musiet potom behnut na faru...nie rozvedeny nie sme ani jeden, ale sestra je a tu chcem za krstnu, tak uvidim...ked nie, tak babka uz nejakeho znameho vybavi (byvala oproti fare na dedine).. to s kubkom je mi velmi luto.. ale teraz pojde do normalnej skoly, nie?

nini78
5. júl 2010

@ejuska79 no co uz, uz sme si zvykli. Nie nepojde do normalnej skoly lebo on velmi zle hovory, cudzi mu nerozumeju. Ostava v specialnej triede. A co sa tyka krstu, chod sa tam spytat a uvidis. Vybehni tam este pred porodom. Inak neviem ci si pamatas raz som ti spominala ze mam znamu ktora musi koli potratom lezat, termin ma koncom jula a uz jej dovolil chodit. 🙂

ejuska79
5. júl 2010

@nini78 a komu chodi ta znama? inak, ja uz som tiez troska polavila s tym lezanim, to sa uz neda... sice nechodim po vonku, ale doma uz co to urobim, tak po etapach, napr.som si pripravila rezne na obed, potom som na chvilu lahla a tak..take nenarocne kratke prace...ked ma pichne, tak si hned lahnem.. ale predsa cakam az to budem oficialne dovolene... aby som nedajboze malej neuskodila...to by som si vycitala...

nini78
5. júl 2010

@ejuska79 ani neviem ku komu chodí, ale ja si myslím že Gleso ti teraz v útorok viacej povie, keď si vravela že v piatok tam bol frmol. Možno nemal čas sa ti viać venovať a tak ta hneď dal na utorok. Ja by som tiež asi nevydržala v kuse ležať 😀 . Ale dobrá správa "KRATI SA TI TO"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ejuska79
6. júl 2010

tak uz som doma z ctg.. vsetko v poriadku, srdiecko bije ako ma a kontrakcie ziadne, steh drzi... gleso bol spokojny a aj ma pochvalil, ze maloktora zena vydrzi lezat tak dlho 🙂 🙂 a ze to v tom marci videl velmi biedne a daval mi 30% ze to takto dopadne... do 15.7. mam mat este taky pianko rezim, a potom uz normal... ze potom uz mozem porodit... ak vydrzim tak mi steh odstrani 2.8., vtedy bude prvy den po dovolenke v praci a ak nie, tak mi to daju prec pred porodom... a ze ked zacnem rodit nemam sa bat a tak.... tak sa tesim....ved 15. je buduci tyzden 🙂 🙂 a ostatne je uz na prirode 🙂 🙂

nini78
6. júl 2010

@ejuska79 no vidíš, je to super 🙂 . A za chvílu to máš za sebou 😀

misimimi
6. júl 2010

@ejuska79
@nini78 no viem kde je hote park..svokra tam xodieva a o tej hornej som selico pocula aj o xlamidiax takze tam ma ani nenapadne strcit ruku.. inak citim sa ako keby som sa mala kazdu xvilu rozpadnut 😀

bambulka333
6. júl 2010

ja mam taku dost priamo otazku- ako riesite alebo ste riesili nejake tie peniazky v obalke pre doktora...
ja v tom nejak neviem chodit a tento tyzden ideme s manzelom za konkretnym lekarom dohodnut cisarsky rez planovany....takze kolko ste davali alebo date? a tesne pred porodom alebo este skor?
mne je to hrozne blbe, ale sme rozhodnuti, ze peniazky chceme dat...proste o peniaze nejde, len nech to dobre dopadne...
viem, ze je to hakliva tema, ale snad mi niekto poradi...
vdaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre