Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

syssa
16. apr 2007

...,joooj bodaj by si mala pravdu.
Ano, ide k porodu. 😀
S Michalom sme na teba zvedavy, ale podla tej malinkej fotky ta nevieme indentifikovat 😎
Nemas nejaku väcsiu?

lucinda7
16. apr 2007

hehe,ale mišo určite vie o koho ide 😵 robil nám žalúzie a poznáme sa od malička.... 😝 aj môjho muža samo 😵

syssa
16. apr 2007

asi chytil odo mna tehotensku sklerozku.... 😀 😀

lucinda7
16. apr 2007

😀 😀 no už sa na nu nebudeš môcť dlho vyhovárať 😝 😝

syssa
16. apr 2007

nooo, to veru nie 😀 😀

lucinda7
16. apr 2007

a už si riadne zbalená???? 😝 ja ked som bola teraz s maximkom v pôrodke tak som mala tú obrovskú tašku čo majú hokejisti 😀 😀 😀

syssa
16. apr 2007

ano, uz som zbalena.Aj ja mam cestovnu tasku, ale ked sme dnes boli v nemocnici na kontrole, tak tiez tam prisli dve s cest.taskami. 😝
Som domaaaa 😀 a stehy mi nevybral. A ako som machrovala, ze odtial neodidem pokial mi ich nevyberie. Ale kedze termin mi posunul na koniec mesiaca, tak mi ich vyberie bud.pondelok a aj tak ma potom pusti domov. Dnes ich nechcel vyberat, lebo su pripady, ze by som sa tam mohla este aj dnes vratit a porodit. ( co ja by som uz velmi rada 😎 )Doktor ze je velmi spokojny - steh drzi, drobcek za 11dni podrastol 5.5. malo 2329g a dnes 2695g, plodovej vody je dost, prietoky ok... A to sme sa bali, ze uz nebude rast, lebo minule mi povedal, ze placenta uz neplni svoju funkciu. Mne by stacilo, keby vazilo tych 2800g - kto to bude potom rodit 😀

z.hanzlikova
16. apr 2007

ahoj syssa?ešte si doma?vydržala si?čítala som pár vecí čo si si písala s bubaczikom,takže už mávaš aj bolesti.. 😒 ja som dnes bola u glesa,a trochu sa mi to zlepšilo,a o tom sone ja som fakt bola v 22tt a karaba mi nechcel povedať,ale zajtra idem glesovi na sono,a on mi povie... 🙂

lucinda7
16. apr 2007

sylvi,no vidíš ja som ti vravela že to tak skoro nebude 😀 a pekne sa ešte za ten týžden vykrmte,aby mal drobec aspon 3 kg 😵
moji chalani boli takí akurátni 😀 3.30 kg a 50 cm a 3.25kg a 52 cm 😝

syssa
16. apr 2007

zuzka, to akoze z akeho dovodu ti Karaba nechcel povedat?! 😠
Gleso nam povedal uplne bez problemov a manzelovi este aj vytlacil fotku kde napisal "to som ja .... (meno)" Dnes bol Gleso zlaty a aj asi preto, ze bol spokojny s mojim a drobcekovym stavom. To sa mi paci, ze on je velmi ludsky.
To je super, ze ti polepsilo. 🙂

syssa
16. apr 2007

lucinda, tak to si mala akurat chlapov 😉
Vies, ja som od malicka dost chuda a tak nerada by som rodila nejakeho slonika. Pred otehotnenim som vazila 46kg a teraz mam 57kg. 😀

lucinda7
18. apr 2007

sylvi,tak ako???,ešte držíte pokope???? 😀

z.hanzlikova
18. apr 2007

ahoj syssa!som rada,že si ešte vydržala,včera som bola na sono!bude to BABA jak hrom,bol aj manžel somnou,a velmi sa mu to páčilo...glesov prístup je fakt perfektny,mužovi povedal,že bude celý život robiť na nohavičky a vložky 🙂 To je fakt doktor s velkým D.

lucinda7
18. apr 2007

jeeej,sylvia je v pôrodnici....včera sa im narodil malý Timotej 😵 GRATULUJEME 😀

z.hanzlikova
18. apr 2007

No super,sylvinke gratulujem 😀!!!tak dlho na to čakala,a je to tu,aj ja už so 😖 m taká nedočkavá.

lucinda7-nevieš či je Timotej v poriadku,písala,že je maličký.... 😒

lucinda7
18. apr 2007

myslím že je v poriadku....miery boli myslím 2800 g a 47 cm.... 😝 viac info nám snád hodí sama ked sa vráti 😀

andy.a
20. apr 2007

kočky,rodila ste niektorá u dr.Dojčana?

lucinda7
21. apr 2007

andy .a,ja nie,ja obidvoch u glesa,ale kočky čo rodili u neho si ho chválili 😝 je mladý,ale šikovný 😀
chceš u neho rodiť???? 😵

andy.a
21. apr 2007

.Lucinda,už som u neho rodila pred 3 rokmi syna,tiež som bola spokojná...všetky tu vychvalujete len dr.Glesa-je fakt najlepší,ale aj dr.Dojčan je dobrý a šikovný.Aj teraz by som mala u ,aspoň dúfam,že sa situácia nezmení,u neho rodiť.

zuzidr
21. apr 2007

andy.a ja rodím u glesa,veľmi si ho chvália,a mála som to vybavené cez známu,a čo počúvam a čítam,každá si chváli nejakého iného lekára 😖

andy.a
21. apr 2007

Ako to vlastne teraz vyzerá v porodnici v PN? Pred 3 rokmi,ked sa mi tam narodil syn to bolo hrozné,hlavne to WC a spr..cha pre všetky izby,všetko staré,plesnivé...Ale vraj je to tam teraz vynovené,majú aj nadštardandnú izbu,ale či tam zrovna budú mať volno,je otázne,nedá sa to vraj vopred objednať.Vtedy tam bola jedna izba,kde neboli postielky pre bábatká a zrovna tam som sa dostala,iné nebolo volné...malého som mala celý čas na posteli vedla seba,postel vrzgala pri každom pohybe,vyležaná hlboká jama...nechávali mi ho tam aj cez noc,lebo málo papal,vraj aby som si hostále prikladala...počas tých 6 dní čo som tam bola,som spala tak cca 3 hod.-na fotkách z porodnice mám kruhy pod očami pomaly až po ústa.Kedy pustia syssu domov,ona bude mať asi aktuálne info,ako to tam teraz vyzerá...

lucinda7
22. apr 2007

andy.a,no ja som rodila pred 9 mesiacmi....celkom pohodka....hlavne to nové polohovacie pôrodnícke kreslo....proti tej starej "koze"kde uvazovali nohy bolo super....sprchy a WC sú nové....2+2....postele a postielky staré....nadštanard funguje.....ja sama som o neho záujem nemala.....bola som radšej ked som si mohla s niekým pokecať ako tam byť zavretá.....celú dobu čo som tam bola bol volný....záujem o neho nebol....
aj ja sa už tešííím na syssine infošky.....ak nemá timoko žlatačku,zajtra by mohli byť doma 😀 a až je plno tak aj dnes 😝

andy.a
22. apr 2007

-Keď rodila syssa l7.v utorok,tak by ju mali dnes pustiť,aj ja som to tak mala-v 🙂 utorok porod a v nedelu som šla domov.Dúfam,že ju pustia,že sú obaja v poriadku,tiež sa teším na infošky...

andy.a
23. apr 2007

Syssa,si už doma z porodnice_?ako sa máte,ty a maličký?Blahoželám k porodu. 🙂

lucinda7
24. apr 2007

syssa je v piešťanských novinách aj s timkom 😵

elise
24. apr 2007

kočky ja som rodila v trnave minulý rok v decembri a môžem povedať že je to lepšie vybavená pôrodnica aj lepší personál a hlavne nič som si okrem plienok pre bábätko menusela nosiť - všetko som tam dostala.

syssa
26. apr 2007

Ahojte kocky 😝
vidim, ze som tu preberana z kazdej strany... 😀 Dakujeme Vam vsetkym.
Doma sme uz od soboty,i ked detska lekarka nas velmi pustit nechcela, kedze Timko je trosku zltucky. Ano, ako pisete, narodil sa v utorok 17.4. o 8:45hod., vazil 2800g a meral 47cm. Sme obaja v poriadku, az na to, ze ja stale tazkopadne chodim, co ma to boli odspodu ☹
Kamoska mala napisat na tuto stranku, ze sa nam narodil Timko, ale neviem pod aky nazov temy to napisala.
Izba je tam jedna nadstandartna, ale ja som to stastie na nu nemala. Chcela som ju, lebo ja mam takeee stastie 😠 na spolubyvajuce.... V januari ked som lezala na porodnici, bola tam jedna velmi upipana a obrovsky chrapajuca zenska a teraz znova som mala stastie na taku ujetu mladu zensku, ktora nechrapala len v noci, ale aj cez den... O ostatnom pomlcim... 😒
Tak som sa nevyspala v noci a ani cez den. 😎
Nadaval na nu aj cely personal nemocnice, lebo ona bola vazne ujeta a otravovala kazdeho takymi otazkami..., do sprchy isla az ked som jej povedala, ze tu smrdi pot 😠 , dieta jej odviezli do TT, ale za dva dni bolo z inkubatora vonku a ona ani nemala zaujem za nim ist. Je pravda, ze hned nemali pre nu miesto, ale lekari ju posielali domov, ze moze navstevovat svoje babetko v TT, ale ona nechcela ist z nemocnice domov a ze kto jej zaplati cestu do TT!!! Tak som jej povedala svoje... 😒
Zatial sa majte vsetky moc pekne a este sa sem vratim 😉
papa

lucinda7
26. apr 2007

sylviiii,vitaj medzi civilizáciou 😀 super že si sa ozvala....tá kámoška to info hodila myslím do Piešťaniek 😵
no žltačku má skoro každé bábinko......niekto slabšiu,niekto silnejšiu 😵 držte sa a ked sa budeš cítiť,hod infos o pôrode....či si mala epi a tak 😵
zdravíme aj pyšného tatina 😀

syssa
26. apr 2007

ahoj lucinda, ano uz som to nasla...
Urcite sa ozvem a opisem porod, len teraz uz idem, lebo ledva sedim... 😎
Zatim, papa 😉

andy.a
26. apr 2007

čau,syssa,konečne si sa ozvala...som teda zvedavá,aké infošky nám ešte dáš o piešť.porodenici aj o porode...si určite rada,že to už máš za sebou...kojíš,malinký je dobrý? vyspíš sa aspon trocha?
maj sa krásne vela zdravíčka všetkýma určite sa ešte ozvi,keď ti vyjde čas,verím,že máš toho dosť...

ja sa chystám rodiť u dr.Dojčana v júni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre