Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

granado
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
granado
25. apr 2012

zabudla som označiť komu som to pisala ale myslim že sa v tom najde 😀 😀 😀

lucinda7
25. apr 2012

baby ako to tu tak čítam asi nemá vôôôbec zmysel sa so @zaockujte_aj_slnko zaoberať🙂nie je rovnocenýý partner na diskusiu 😝 táto tema je o inom 😎

reanda
25. apr 2012

@liat a co to pises sem, co nenapises priamo adminovi? to ma byt recnicky vykrirk, ci co? zaujimave, ked sa tak chova zaockujteajslnko, tak ma nizku inteligencnu uroven a "nechceme ho tu", ale ked sa rovnako choval angela dojcan, tak - pan doktor, rucicky bozkavam, nic si z toho nerobte, vy za nic nemozete, vy ste super a MY VSETKY ZENY (okrem tych blbych naturalistiek samozrejme) stojime pri vas
divny meter

granado
25. apr 2012

@reanda až na to že ak to aj dojčan skutočne bol tak už ho tu nie je na rozdiel od tohto pana

zaockujte_aj_slnko
25. apr 2012

@lucinda7
aha, vyzadujes "rovnocenneho partnera" toto je presne jedna z crt narcizmu 😀
tak isto ako sa "pan dotktor" nebude bavit "s laikom" tak sa ty nebudes bavit so mnou 😀 aby si nezistila ze si narcistka tiez....

reanda
25. apr 2012

@granado nejde o to, kto tu je a kto tu nie je, ale o ten rozny pohlad na tu istu vec u dvoch ludi

zaockujte_aj_slnko
25. apr 2012

@zuzidr
ty vole rodila si v piestanoch pred 5 romi, a hodnotis stav teraz......asi mas problemy s myslenim, ale co ja s tym?!?

zaockujte_aj_slnko
25. apr 2012

@brinn
vidis to pan mudr. "chuda postava" nam ani len nevysvetlil ze sono srdca je akysi nadstandard, on to proste bez opytania vykonal!..... teda rozumej, POZREL na krivku pod sonogramom 😀 a videl ze je tam krivka....... a za toto si zobral 5 eur........asi nas ohodnotil ze sme nejaka taka vrstva hodna dat mu do vacku so sestrou "silny hlas" takych nejakych "slabsich" 5 eur........ hnevalo ma to, lebo takyto pristup od lekarov je nepripustny, ale samozrejme som sa nedokazal vtedy branit lebo som nevedel "co ma caka"..... a toto sa lahko zneuziva, ta "zavislost" na lekarovi..... je to nechutne...... a nech mi niekto este povie LEKAR! .........fuj................cest vynimkam

zaockujte_aj_slnko
25. apr 2012

inak pan mudr. "chuda postava" ANI odborne nejako neexceloval, tvrdil podla sono ze dieta bude mat hlavu po matke..........omyl, dieta sa podoba na mna 🙂...........tvrdil ze dieta bude tlste (ako inak, jeho obsesia ani ine nic nedovoli tvrdit)..........omyl..........dieta je stihle a chude na dolnej casti krivky hmotnosti........... 🙂..............proste "odbornik" aspon s 25r praxou sa pozna 😀 😀 .....dojcan ma len 14 rocnu prax tak sa asi ma comu este ucit aby dosahoval "uroven" pana doktora "chuda postava"....

ale inak vcelku som z piestaskou porodnicou spokojny.............. nic ine sa ani nedalo cakat, nic ine sa ani nedalo cakat, mohlo to byt este ovela ovela horsie........

reanda
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko mne to vysetrenie nespravili popredu bez opytania - naopak, spytali sa, ci mam desat eur na zaplatenie toho sona, lebo ked nezaplatim, tak ho neurobia

lucinda7
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko ty sa nauč poriadne čítať zuzidr.rodila aj pred 2 mesiacmi :D
a k tvojmu narcizmu,lepšie byť narcista ako chrobák truhlik🙂čo sa tvári že všade bol a všetko videl a všetko vie najlepšie .P

elise
25. apr 2012

zaujimave čitať tuto diskusiu😀 ja napíšem svoj názor pred 5,5 rokmi som sa rozhodovala kde budem rodiť spravila som si zoznam čo chcem, čo nechcem čo mi je jedno a navštevovala nemocnice a konzultovala spôrodnikmi a s lekármi ktorí boli na novorodeneckých, pozrela som si pôrodne sály, izby, nadštandardky a systém ak by sa môjmu dieťaťu dačo stalo kam ho odvezu spolu somnou. pôrodnica pn u mna prepadla na plnej čiare, aj ked mnohi vraveli že však to máš blizko kam budeš chodiť.... moje 5 top kriterii bolo: akcemtovanie môjho stavu a nezasahovaneie do pôrodu, dieťa priložiť po pôrode, manžel pri pôrode, inkubáror a postup či sprievodná osoba môže isť novorodencom na prve vyšetrenia, pôrodnik musel akceptovať moje pocity a ja som akceptovala postupy s ktorými ma pred pôrodom informoval, čiže som vedela ako postupuje. mala som pôrodný plán kde som sa s pôrodnikom dohodla že ak by šlo o môj alebo život môjho dieťaťa kašleme na pôrodný plán ale všetko mi bude rozprávať. nadštandarku som nemala (bolo plne), vybrala som si TT a to práve pre to že som mala ustretový personál a pôrodnikov nemala som zazmluvneneho nikoho ale náhoda chcela a mala som svoju top lekárku. všetko rešpektovali bez nejakých "blbých reči" a s usmevom. epiduralku mi pichli na moje požiadanie až pred tlačenim šikovná anestezilogička aj to mi vysvetlili všetko v pritomnosti môjho manžele a o všetkom mal tiež prehlad. niekomu vyhovuje všetko niekto má má len chuť riadiť sa podla svojich pocitov. neznamená to že názor toho druheho lebo sa ozýva lebo sa mu to alebo to nepáči je divný. každý máme rôzne povahy, niekto je flegmatik niekto cholerik a ostatný medzitým, každý máme ine priority, pre niekoho je priorita usmev na tvári personálu a pre niekoho je priorita ružové kachličky v kupelni na izbe. ak budeme mať druhe dieťa uvidime ako to bude pn pôrodnici (priebežne sledujem moje typy kde by som šla rodiť aj teraz). zase si spravim zoznam priorit a podla toho sa rozhodnem, veľmi cenný je názor aj negativny aj pozivny zo všetkeho nás to posunie dopredu preto sa to volá diskusia. cielom uplne každej rodičky je to aby porodila zdravučke bábenko v poriadku aby bola ona v poriadku a hlavne aby od vstupu do pôrodnice po odchod z pôrodnice s bábenkom v náruči bola v uplnej pohode a aby bola v pohode je potrebne sa pýtať, ozývať a diskutovať aj v pôrodnici aj na novorodeneckom🙂

zaockujte_aj_slnko
25. apr 2012

@reanda
zaiste to tak bolo?....... este popremyslajte...... nemohlo to asi tak byt, ale cloveku sa vsetko dozadu zda inak, len ked si to zakotvni na nejaku "akciu" co nasledovala potom, tak to tak asi zaiste nebolo....

reanda
25. apr 2012

@elise a ako daleko to mas do TT ? lebo ja som sa napr.bala, ako zvladnem aj tych par km do piestan v aute s kontrakciami, kedze som chcela ist do porodnice cim neskor, aby som tam nemusela dlho trcat

granado
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko ty vole mal by si si ešte raz prečitať zuzidr kedy rodila to ti trochu nevyšlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a inak ked klikneš na fotku tak aj tam vidiš vek deti

reanda
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko ano, cloveku sa casto zda dozadu nieco inak, tak este popremyslajte

elise
25. apr 2012

@reanda 35 km od piešťan od nás s dediny do PN je to cca 3 km

granado
25. apr 2012

fu a ta tvoja odvaha o probleme s myslenim čo už si ty za človeka????? ale inak bavim sa

brinn
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko ...no pan "chuda postava" ma celkovo zvlastny pristup k pacientkam...tak isto ked mi pred dvoma rokmi zistil mimomaternicove tehotenstvo tak jedine co povedal bolo "gravidita extra uteria...vyoperovat..." to bolo vsetko co som sa dozvedela o mojich zdravotnych problemoch a jedine vysvetlenie k tomu, ze ma idu operovat...to bolo tiez story...

zuzidr
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko ty môj najmúdrejší najprv čítaj potom komentuj, rodila som v pN pred piatimi rokmi a teraz aj pred dvomi mesiacmi...ach chudátko ☹

liat
25. apr 2012

@reanda 😀

nika.r
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
25. apr 2012

@zuzidr
nevidim zeby som spravil nejaku chybu, a ak ano, je to mozne, lebo som v praci a fakt sa musim bavit s vacsimi kretenmi, ako su pani doktori alebo spolok "zien proti muzovi"

a fakt tvoj profil citat nebudem, nezalezi mi na tom....

nika.r
25. apr 2012
zuzidr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
25. apr 2012

@zuzidr nejako sa ta to dotklo pani "doktorka".... ano, ja som vsade...

zaockujte_aj_slnko
25. apr 2012

@liat
momentalne sa na tebe smejem ja viac, a ani nemozes vediet preco 😀

zuzidr
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko tak moj zlaty, najprv napises ze sa nemám starat,lebo som rodila pred piatimi rokmi, ked ti odpisem ze som rodila pred dvoma mesiacmi tak nie si si vedomí omylu...a neviem odkial si zobral že "doktorka",ja si môžem dat nick aj slniečko na hnoji,a kto ma pozná tak tu prezivku chápe...

zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre