Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

suzane91622
5. feb 2010

tak granado už som prišla z nemocnice,majú tam fakt narvané,nemali by ma naozaj kam dat,ale vraj dnes 4 mamičky odchádzajú....ako sa cítiš,mne tiež začalo pichat na spodu...
no som trošku vyjavená z dnešnej kontoly!!!sestrička ma iba natočila a povedala mi že ma ešte príde vyšetrit doktor Gleso len je ešte na cisarskom,tak som čakala na chodbe kým príde asi 15 min.,ked prišiel iba ma odbil medzi dverámi že aby som prišla útorok o 13.00,vobec ma nevyšetroval,ja som mu povedala že sa bojím tolko prenášat a on s úsmevom "mamička nemáte sa čoho bát,prenášat možte až 14 dní" a bola som vybavená....
takže neviem ani či sa otváram,ani nič... ☹ ja neviem dokedy budem takto chodit,mne už to naozaj lezie na nervy 🙄

granado
5. feb 2010

jaj moja tak to teda ďakujem pekne.ja už teda neviem čo by som ti poradila, no hlavne asi aby si si kontrolovala pohyby a ozaj zátka odišla?

suzane91622
5. feb 2010

a tá zátka ma byt aká??ako hnedý výtok,alebo čo?

granado
5. feb 2010

biely priesvitny a neskor aj s krvou/hnedý, ružovy/

jana17
5. feb 2010

suzane to mi je luto, ze mas taky negativny zazitok ☹ to by som tiez necakala, ze takto odbije ☹ verim ti, ze si na nervy, ved kto by nebol

sylviq
5. feb 2010

Ahojte, dievčence!
Mňa dnes môj Dr. potešil. Bábätko je síce nízko, ale dobre otočené, tak vraj môže tlačiť koľko chce. Veď aj tlačí. Ale okrem sona ma aj vyšetril a pobral všetko možné na rozbor, tak som spokojná, je to Ok. Aj vy ste cítili dosť silný tlak iba v 17tt? Jani, ako si to mala ty? Ja už dieťa mám, ale všetko bolo úplne iné, tak porovnávať nemôžem.Díky za rady.

matula1194
5. feb 2010

sylviq tak to je supiš je je vsetko ok 🙂
suzi, to ma dost prekvapila reakcia glesa, asi mal toho vela treba to brat s rezervou..ak si mala dobre pohyby babatka malo by to byt ok a ak by sa ti nieco nezdalo chod tam a hotovo aj keby ta mali odbyt a poslat domov ved je prirodzene, ze sa bojis ked prenasas..

suzane91622
5. feb 2010

Matula ved hovorím že bola nabitá porodnica,ale že ma nevyšetrí tak to som si nemyslela,Glesa všetci chvália a mna takto odbil, 😠 ešte že sa to moje malé lenivé stále trepe,že je v poriadku,ale aj tak si už namýšlam,že može mat pupočnú šnúru okolo krku alebo bár čo!!!
Sylviq to som rada že maš všetko v poriadku,aj mna mala tlačila už skoro,strašne mi tlačila na krčok až do noh mi to vrážalo 🙂

sylviq
6. feb 2010

suzane, nič sa neboj, ja som moju dcéru tiež prenášala a všetko v pohodičke,ani sa moc nehýbala, asi sa jej v brušku páčilo ako tvojej. Teraz keď tam pôjdeš, už ťa domov nepustia, každú chvíľu sa budete tešiť 🙂

suzane91622
6. feb 2010

Sylviq aj ti ju museli vyvolávat alebo išla potom sama?? no dúfam že sii ma tam nechajú a budú už čosi so mnou robit...

silvuskaa
7. feb 2010

suzane neboj ja som tiez prenasala 13 dni....tak ako aj tebe tiez mi vyrili vseliake myslienky ci nema maly snuru okolo krku ked vobec neklesa a brusko som mala stale vysoko, ale treba pozitivne mysliet lebo babo citi ci si nervozna a nekludna, aj ked viem ze sa to teraz lahko hovori ale neboj vsetko bude ok a malinku budes mat za chvilu v naruci🙂 ....a mimochodom moj drobec sa nakoniec narodil po vyvolavacke 🙂

suzane91622
7. feb 2010

dakujem Silvuskaa ved aj moje prvé dieta som prenášala a tiež mi ho nakoniec museli vyvolat a teraz to bude určite zase tak...len je to strašne na psychiku ked ta zakaždým pošlú domov ☹
s kým si rodila? a za kolko ti zabrala vyvolávačka ja si to už nepametám....

sylviq
7. feb 2010

suzane, moja išla potom sama, nebolo to nič hrozného, ja sa pôrodu nebojím, len ten stav potom ma desí, ani sadnúť a mala som dosť roblém s bolesťami v krížoch, ale bábätko to všetko vynahradí 😉 neboj sa nič, len buď v pokoji a nájdi si nejakú zábavku alebo, ak sa ti dá, tak sa snaž čo najviac prespať

matula1194
7. feb 2010

sylviq ako dlho si mala bolesti po porode-ako problem sadnut si a pod.uz aby ma to preslo ☹

suzane91622
7. feb 2010

dievčata asi pred hodinou mi žačala odtekat hlienová zátka,mam íst donemocnice,ale asi nie ked nemám bolesti,dúfam že je to ono,je to priesvitné,natahuje sa to ako sopel,také slizké,ja si to vobec nepametám pri mojom prvom dietati....

granado
7. feb 2010

suzane nie zadrž a čakaj na bolesti lebo zasa z toho nič nebude. Vydrž až kým sa to rozbehne alebo ak sa ti tam aj krv objavý, ak je to iba priesvitné a nič ťa neboí tak ešte sa nič nedeje 😉 Nech tam nemusíš zasa stepovať 😉

suzane91622
7. feb 2010

ok granado,a to može kolko odtekat,zvyknú sa aspon potom pustit bolesti??

granado
7. feb 2010

no ja som si to našla na wc v nemocke na nohaičkách a od vtedy pozerám že v tekutejšej forme to mám stále. V nemocke to bolo husté, teraz skor iba také bielo zelené ale tekutejšie a bez zápachu. No ak je to ozaj tá zátka tak može to byť aj hneď aj o 2 týžne, takže čakaj. Skús isť do teplej sprchy trochen zrelaxovať 😉 Ja sa tiež chystám keď malý od tial vylezie a idem urobiť údržbu, zajtra idem na ctg a uvidíme čo sa dozviem. Ja tam určite ostať ešte nechcem, ja až sbolestťami tam pridem 😉

silvuskaa
7. feb 2010

suzane uz si asi v nemocnici...tak ti drzime palceky 🙂
mne odtiekla zatka asi o 22hod a maly sa narodil o 7:20hod rano, vyvolavacku som dostala o 9hodine rano v stvrtok a v piatok rano sa maly narodil. Bolesti boli dost dlho asi od 1hodky v noci pravidelne kontrakcie...takze som si to uzila 😀 Ale ked uvidis svoje babo tak hned na bolest zabudnes a citis len nekonecne stastie 🙂

granado
7. feb 2010

halooooooo suzane kde si?????????

matula1194
9. feb 2010

suzika?? co rodime uz? 🙂)

lienka55
9. feb 2010

Ahojte dievcata,
iba by som vam chcela oznamit radostnu novinku,ze suzane to ma uz za sebou,podla mojich informacii sa LUCKA narodila vcera rano o 02.00h.Podrobnosti neviem,ale dufam,ze zuzka vam ich potom s radostou poskytne.
Dufam,ze su v poriadku a vsetko prebehlo tak ako malo. 🙂

jana17
9. feb 2010

ahoj lienka55, to je uzasna sprava, dakujeme 🙂
suzane a malemu drobcekovi zelam vela zdravicka a mliecka 🙂

sylviq
9. feb 2010

Ahojte, dievčatá! Pripájam sa ku gratulácii pre Suzane a malú Lucku 🙂 Všetko najlepšie!

matula1194
9. feb 2010

lienka55 jeeeej dakujeme za spravicku, hlavne aby boli obe v poriadku 🙂

lienka55
9. feb 2010

vraj je z Lucky poriadna babisko vyse 4kg. 😉

matula1194
10. feb 2010

lienka55 fuuuha dala si zalezat, asi dobre zivena 🙂

katia7
12. feb 2010

ahojte,somtudlho nebola
suzane gratulujem k malinkej a ked prides daj nam vediet co a ako 🙂
pupacik chodis sem este? neviem ci sapozname ja som bola styri roky z hc prec
inak s tym glesom mi to moc nevychadza vraj nechce slubovat a ze ma toho uz vela na marec a tak tak som rozmyslala ze by somaj niekoho ineho skusila co si myslite o Dojcanovi napriklad? mate niektora skusenosti.bojim sa nechat to zas na nahodu vraj ta Svarova neni nic moc a ta mlada je zas neskusena,pri mojom stasti ich urcite schytam ☹ a neviete kolko ich tamvlastne je? sak tu furt nejake nove meno citam

pupacik20
12. feb 2010

ahoj katia jasne ze sem chodim som sa cudovala ze co mi tak dlho neodpisujes.......ty mas kedy presne termin.mne povedali ze od 30.3.do 14.4.ale sa mi to nezda nejako lebo som si vsimla ze mi padlo brucho tak neviem ci je to normalne a zacalo mi aj nejako tvrdnut...uzivam na to magnerot ale mooc to nepomaha.

matula1194
13. feb 2010

katia7 ahoj, mna rodil dojcan a bola som veeelmi spokojna, bol velmi mily vsetko mi vysvetlil bol cely cas pri mne, pytal sa ma ako sa citim aj pri porode mi pomahal ak by nemohol gleso urcite by som si zajednala dojcana keby som rodila po druhy raz 🙂 jeho som dostala nahodou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre