Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

cemi
4. júl 2013

Mudr Svarova bola dlhodobo na Pnke. Tak neviem ci este je alebo uz skoncila. V januari som tam bola na pohotovosti este ako tehu a bola tam a bola super, vsetko vysetrila. V aprili ked som rodila, uz tam nebola.

bibi33
4. júl 2013

@macka028 ahoj,ja som bola u karabu vcera na sone,tiez mi posunul termin-moja doki mi dala 30.7.(na zaklade ms a utz-maly podla jej merani vzdy zodpovedal konkretnemu tt) a on mi dal az 9.8...zaroven mi povedal datum planovaneho cisarskeho na 1.8. trocha sa vsak bojim ci maly dovtedy vydrzi...mi to posunul az o 10 dni a to je dost podla mna:-/

nikita308
4. júl 2013

@bibi33 Ahoj, ja som síce rodila pred 1,5 rokom, ale tiež mi Karaba posunul na sone vtedy termín o 10 dní, podľa poslednej ms som mala termín 13.12., on mi povedal termín 23.12., malá sa narodila 7.12.... 🙂 tiež som bola objednaná na cisársky, ale nevydržali sme dovtedy...

macka028
4. júl 2013

@bibi33
@nikita308 no ja to tiez neshapem jeho posuvanie mne to posunul z 24.7. na 30.7.-1.8. a o cisarskom ani slivo.a to vam robili uz aj pred operacne vysetrenie ci nie?

nikita308
4. júl 2013

@macka028 Hej, objednala ma MUDr. Straková na 13.12. na príjem, predoperačné som mala hotové, lebo môj gynekológ vravel, že to bude skôr ako 13.12.... a tiež spolubývajúcej tak posunul termín o 10 dní neskôr, ale porodila presne na termín podľa posl. menzesu.. ale čo sa týka váhy a dĺžky bábätka, trafil sa úplne že presne... 😉

bibi33
4. júl 2013

@macka028 mne povedal, ze si to mam doma v TT vybavit, len mi napisal taku ziadost, akoby vymenny listok... tak to musim pobehat u nas buduci tyzden... len neviem, kolko tyzdnov mozu byt max. stare tie vysetrenia? lebo ma rachne, ked to tesne pred porodom budem muset znova robit 😀

macka028
6. júl 2013

@bibi33 tak co ja viem tak predoperacne vysetrenia ekg mozu byt stare tak asi 3 tyzdne.a ty pojdes cisarskym alebo to ty kazali pre istotu ak by sa nahodou nieco stalo ze nech to mas urobene?

bibi33
6. júl 2013

@macka028 ja mam planovany cisarsky... tak preto mi to doktor nakazal 🙂 termin mi dal 1.8. tak myslim, ze ked zacnem okolo 10.7. vybavovat, mohlo by to stacit...

macka028
6. júl 2013

@bibi33 ja ked som isla na operaciu vajecnikov tak mi zobrali krv a s vysledkami som isla na ekg a potom anesteziologicke.do tyzdna to mas vybavene. nezabudni si vsade zobrat zdravotnu kartu,ja som nevedela ze potrebujem a na ekg ma tak zvozila ze az no sestricka to sama nechapala. v prvy den ti vezmu krv s vysledkami pojdes na ekg a v ten den aj anesteziologicke.pojdes v tt na polikliniku na druzbe?

bibi33
6. júl 2013

@macka028 hej, na druzbu pojdem... takze zdravotnu kartu si musim ist k obvodnej vziat... ked ju treba... anesteziologicke mi vraj urobia az den pred zakrokom uz v PN v porodnici... tak mi aspon mudr. strakova napisala... a tu krv mi zoberu tiez na tom internom, kde robia aj ekg, alebo to mam ist kde?

macka028
6. júl 2013

@bibi33 ked pojdes k obvodnej povies ze potrebujes predoperacne vysetrenie na cisarak a ona ti povie co a ku ktorej mas ist doktorke na ekg. .mne krv brali u gynekologa a tusim aj u obvodnej ale s obvodnu niesom si ista.ved sa opytaj. ked pojdes na ekg tak vysledky z krvi som uz mala zalozene v karte.a nezabudni si kartu vziat aj do nemocky.moze byt ze anezteziologicke vysetrenie ti urobia v nemocke.na ekg ti krv nebudu brat. mne ties co zabuli v tt urobit tak mi dorobili v ba tam som bola v nemocke.

marianna1985
8. júl 2013

Ahoj kocky, chcela aby som vediet, ked ste sa v nemocnici objednavali na morfologicky ultrazvuk, kolko asi trval? Ja som sa dnes objednala k nejakej Dr, len meno mi zial nepovedala. Dakujem

evkafi
8. júl 2013

ahojte, da sa v PN dohodnut vopred cisarsky? nemate niekto takuto skusenost?

bibi33
8. júl 2013

@evkafi a mas nejaku indikaciu?ci chces dobrovolne?

evkafi
8. júl 2013

@bibi33 chcela by som dobrovolne... da sa to u nich?

bibi33
8. júl 2013

@evkafi myslim, ze nie... moja kamoska tiez tak chcela a neodklepli jej to... je to operacia, treba mat na to dovod... /ja mam napr. problem s ocami/ a tie planovane sa dokonca oznamuju dopredu primarovi oddelenia...

lucynka44
9. júl 2013

ahojte kocky rodila niektora s Glesoom? kolko si pyta za objednanie k porodu?

macka028
10. júl 2013

@lucynka44 ja som sice nerodila ale ak si chces zazmluvnit dr. tak sa plati 100e

bubulka722
10. júl 2013

@lucynka44 Rodila som s ním ešte v r. 2010 a platila som 100,-€. Tie peniaze neboli v jeho prípade vyhodené zbytočne, bol úúúžasný a vo všetkom mi do bodky vyšiel v ústrety. Rodila som najprirodzenejšie ako sa len dá, takže žiadny oxy, vyšetrovanie, monitorovanie, nástrih, prepichnutie plodovky, a pod. Je to skvelý človek.

bibi33
10. júl 2013

baby co ste rodili cisarskym rezom (planovanym),kym ste boli na sale,kde boli manzelia/partneri?moze cakat niekde na chodbe alebo tak?ukazu im deticky?alebo az pocas navstevnych hodin?a kym budem neschopna pohybu,moze prist navsteva zazvonit a male im ukazu a daju popestovat bez problemov?

medvedik79
10. júl 2013

@evkafi. Preco chces dobrovolne? neviem aky je prirodzeny porod,mala som plannovanu sekciu nedobrovolne 🙂ale uz neprosim,dakujem.urcite povzbudzujem k prirodzenemu!! Netreba sa bat!! 😉

honorabilita
12. júl 2013

@bibi33 moze cakat hore na 5. poschodi, babatko mu ukazu a daju popestovat cestou z operacky, este spinave od plodovej vody. tiez aj navsteva moze prist, ochotne im drobca prinesu

marianna1985
15. júl 2013

Kocky je tu niektora ktora rodila o Dojcana? Chcela by som vediet nieco o pristupe, kolko ma rokov, spravanie, co hovorina porodny plan a tak, dakujem.

kessy11
15. júl 2013

@marianna1985 ja som síce u neho nerodila, ale pri obidvoch pobytoch v PN pôrodnici som sa stretla aj s ním, podla mňa veľmi milý, ústretový, príjemný a starostlivý.....osobne som z neho nemala nejaký zlý pocit ani nič takže odo mna iba pozitívne 😀 😀 😀

marianna1985
15. júl 2013

@kessy11 dakujem a kolko moze mat asi tak rokov?

macka028
15. júl 2013

@marianna1985 45- rokov moze mat

kessy11
15. júl 2013

@marianna1985
@macka028 asi tak možno do 40, mne sa zdal mladý 😀 😀 😀

cemi
15. júl 2013

@bibi33 muz caka hore na piatom, babo mu ukazu este ked ty si na sale. Najprv este take ´ spinave ´ a potom ked bude uz umyte a v perinke. Potom sa stretne s tebou 😉 a kym ty lezis na infuzkach, babo ukazu pocas navstevnych hodin. Drzim palce!!

kejtinka
15. júl 2013

@marianna1985 - MUDr. Dojčan je mladý, ústretový, príjemný odborník, len žiaľ v piešťanskej nemocnici už nepracuje 😉

marianna1985
16. júl 2013

@kejtinka skoda, tak potom neviem koho ked je Dojcan prec, Gleso ma byt v mojom case prec, Strakova je vraj tehotna, kto tam potom ostal? Primar Niepel a Karaba? dakujem ti za info, aj ked nie pozitivnu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre