Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

michaelamilan
18. feb 2013

babulky prosím vás čo hovoríte na dr Dojčana?????? Aké máte skúsennosti????? ďakujem!

isabella_fly
18. feb 2013

@michaelamilan ja mam na neho dobru mienku, podla mna ma dobry pristup, kedysi sa mi zdal taky tichy, ze som nevedela ci sa ho ist nieco pytat, alebo nie, ale mam z neho dobry pocit po nejakej komunikacii, no nerodil ma, ale celkom by som bola rada, keby ho vychytam na druhy porod 🙂 ty si este neporodila, ci ako?

michaelamilan
18. feb 2013

@isabella_fly nie nie.....ešte som neporodila, no dnes sa ma ujal tento dr a povedal že vo štvrtok mám ísť na príjem a mám si vypýtať neho......tak asi chce byť pri mojom pôrode......keď do štvrtka neporodím, tak mi dajú ráno vyvolávačku......Uff a som rada že je OK, lebo mám už z toho všetkého strach!!!!

isabella_fly
18. feb 2013

@michaelamilan on je aj tu na mk, ked som sa potrebovala cosi ohladom porodu u nas v pn spytat, tak mi vzdy ochotne odpovedal, a viem aj, ze si ho mnohe kocky chvalia co im bol pri porode

michaelamilan
18. feb 2013

@isabella_fly jéééj tak to je supééééééér!!!!! Normálne si ma potešinkovala!!!!! Lebo už som strašne stresovala z tých mojich termínov a z prenášania apd. Normálne mám teraz klud na duši 😀 Ešteže som sa spýtala!!!!

isabella_fly
18. feb 2013

@michaelamilan prajem krasny porod <3 🙂

michaelamilan
18. feb 2013

@isabella_fly veľmi pekne ďakujééééééém 🙂 Najneskorej v piatok budeme dúfam na svete, keď nám dajú predsa len tú vyvolávačku!!!! A ja prajem krásny zvyšok tehulkovania 🙂

isabella_fly
18. feb 2013

@michaelamilan len aby sme sa tam my dve este nestretli, lebo ja sa citim na rozpadnutie 😀 pre istotu este beriem magnezko 😀

michaelamilan
18. feb 2013

@isabella_fly 🙂 no tak to by bola iná sranda kby sa stretneme 😀 Inak keď nadtým tak premýšľam, tak možno že sa drobcovi nechc ísť na svet aj preto že som dlho magnézko užívala a ku koncu tehu mi ešte aj dávku v nemocnici pre istotu zvýšili na 2x po 2denne.......vysadené ho mám len necelý mesiac......

isabella_fly
18. feb 2013

@michaelamilan je to individi s tym magnezkom, ale ja som mala posledne tyzdne dost stresu a podvedomie mi hovorilo, ze by som mala brat, mala som havarku, potom mm babka zomrela, samozrejme este k tomu to pocasie a mm v zahranici, tak pre istotu, ja beriem 2x1 a este tak tyzden asi brat budem, lebo uz mam kadejake bolesti chvilami 😅 a nechcem riskovat, ze by ma poslali do tt, lebo tuna vybavenie pre predcasniatka nemaju, ale uz by ma hadam ani neposlali 😎

michaelamilan
18. feb 2013

@isabella_fly tak toje mi všetko lúto 😨 a verím, že bude všetko OK a mallinké sa nenarodí skorej a počká si na pôrodnicu do piešťan 🙂 Ja som tiež nechcela ísť do TT, niečo mi hovorí že PN je tá správna nemocnica a inam ísť nechcem......

isabella_fly
18. feb 2013

@michaelamilan uz je to vsetko relativne ok, len som sa bala aby to ten stres neposunul... nastastie sa zda byt vsetko ok 🙂

michaelamilan
18. feb 2013

@isabella_fly keď sa cítiš OK , tak je určite všetko OK!!!!!! Stres je potvora, ja som strašná stresáčka a viem, že mi to k tomu pôrodu nepomáha........🙂 tak sa pekne držkajte, budem na vás myslieť!

julinka88
19. feb 2013

Ahojte dievčence chcela by som sa pridať k vám a spýtať sa či ste tu aj teké čo budú rodiť v máji????? 🙂
Ja osobne mám jeden pôrod v pn za sebou u pani doktorky Švarovej máte s ňou niekto skúsenosti uvažujem žeby som ju chcela aj pri druhom

zzuzulaf
19. feb 2013

@tigerca10 mmm, to ti neviem presne povedat, ja som na tom netrvala, ked som sa novorodenenckej primarky pytala, povedala, ze odnasaju dieta na uplne zakladne vysetrenie, neumyvaju ho, iba osusia a hned mi ho mozu dat spat, takze sme sa dohodli takto. tazko povedat... musela by si sa informovat.

medvedik79
20. feb 2013

@michaelamilan uuplne najlepsi lekar akeho som kedy stretla...bude ma aj rodit 😎

abbey1
20. feb 2013

@michaelamilan U Dojčana budeš v dobrých rukách. A nech všetko prebehne bez komplikácií. 😉

canerko
20. feb 2013

@michaelamilan Ahoj ak si uz neporodila tak ti poviem ze je dr.Dojcan clovek na spravnom mieste.pred deviatimi rokmi som rodila prveho syna a on bol este mlade ucho.porod prebehol vakuum extraktorom cize zvonom.vsetko bolo ok.pred troma mesiacmi som rodila a zasa nahodou u neho.Mala som odumretu placentu a uz bez plodovej vody.Urobil cisarski a este som dostala liter krvi.keby som isla normalne tak hrozilo ze aj zomreme.Bol velmi mili starostlivi.tak ze sa neboj,vsetko co ta zauima6 pitaj sa ho.

1977
20. feb 2013

Ja som rodila cisarskym a mala som pri obidvoch dr.Dojcana super doktor.

jay_j
21. feb 2013

@julinka88 ahoj, ja mam termin v maji tak sa mozno uvidime 🙂

medvedik79
21. feb 2013

No michaelamilan uz ma mozno zazrak na svete 🙂

julinka88
21. feb 2013

@jay_j jéééj to je super ja mám 8. mája termín tak snáď sa stretneme 🙂

cemi
21. feb 2013

A aprilovka ziadna? 😎

michaelababy
21. feb 2013

Maminy ,nejaka co ma termin koncom marca??? 🙂

jay_j
21. feb 2013

@julinka88 no snad nebudeme len dve 🙂

medvedik79
22. feb 2013

@michaelababy ja,ja 🙂

michaelababy
22. feb 2013

@medvedik79 super ,tak to sa tam mozno vidime 🙂

medvedik79
22. feb 2013

@michaelababy no,uvidime ako to vyjde,sme totiz zatial stale otoc na cisara 🙂 bud.piatok,ak budeme stale takto tak sa zacne planovat cisarik. Vy otoc.ok?

medvedik79
22. feb 2013

@michaelababy a mas aj dr.vybrateho ci na nahodu?

ibelin
22. feb 2013

mna tiez odrodil Dojcan,nemozem sa na nic stazovat,moja svagrina ho mala pred 11 rokmi a to mal haro,ked som si na to spomenula,ze teraz vystrihany ako na vojne tak ma to dobre pobavilo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre