Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

nattou
11. mar 2010

Mlada tmavovlasa je Dr. Strakova, Icova je ambulantna doktorka, sukromnicka.

jana17
11. mar 2010

ahoj martinkkka22,

nepoznam nikoho kto by chodil dr.Icovej, ale pokial si krvacala, tak by mala u teba zahajit nejaku liecbu, aby sa predislo hroziacemu potratu, nie ta strasit.
Dobre referencie som pocula na dr. Kubranskeho (v sucasnosti uz trosku menej), na dr. Ferakovu a dr.Batovskeho. Rozhodnut sa a vybrat si musis sama, nikto ti nezaruci, ze u toho, alebo u toho bude 100% starostlivost.

Drzim ti palcule, aby ti to vsetko dobre dopadlo a mohla si si bez obav uzivat najkrajsie obdobie v zivote 🙂

katren
11. mar 2010

Kocky, neviem ci je dobre ist na kontrolu az ked dostanete menzes...Ved ten nemusite dostat pokym kojite. A ked budete kojit rok a potom dostanete menzes tak pojdete na kontrolu potom? 😨 To sa potom minie ucinku 😒
Ved to je kontrola na to, aby zistili, ci sa vam to dole vsetko dobre zahojilo a vobec sa nemusite bat, ze to nejako boli. Mne spravila dr. len sono na bruchu, ci sa maternica dobre stiahla a povedala, ze 3 mesiace po skonceni kojenia mam prist a spravi kompletne vysetrenia a posle na sono prsnikov, ze aby sa mi tam teraz nesparala, ze vie ake citlive to teraz je.
Vobec neviem, coho sa tak bojite 😖 Ved horsie ako porod to nebude 😀

katren
11. mar 2010

Dufam, ze to nevyznelo ako keby som vas chcela vyhresit alebo nieco take 😅
To nie a ak by to to vyznelo, ospravedlnujem sa 😉

martinkkka22
11. mar 2010

Dakujem Janka,
aj mi dala nejake tabletky a zajtra na to sono, no som bola uplne zhrozena z toho, čo mi tam napisala, ze hroziaci potrat....no čo uz....

tak dakujem este raz...

dadulka19
11. mar 2010

martinkkka,neboj,dr.Ičová aj mňa posielala do nemoc "s hroziacim potratom"a všetko bolo o.k.Ale odporúčam ti,zmeniť ju hneď.

dadulka19
11. mar 2010

a aké tabletky ti dala??

martinkkka22
11. mar 2010

Ahoj Dadulka,
dala mi Duphaston a Ascorutin a este aj kyselinu listovu acidum folicum ... Si ma teraz potesila, ze som neni sama. a ty si ju hned zmenila? a ku komu si isla potom?

matula1194
12. mar 2010

martinkkka,ja chodim kubranskemu sa som si nim velmi spokojna. chodi k nemu vela mojich kamaratok a tie su tiez spokojne. katren,vdaka za povzbudenie je to asi fakt o strachu kedze tam dole je to este take citlive sama sa bojim,ze sa mi tam bude vrtat a budem mu musiet tak kopacku nohou potom... 😖

jana17
12. mar 2010

matula ja tiez k nemu chodim (teda vzdy sa mi usla poradna u dr.Lajdu) a nepacilo sa mi, ze od 12tt ma vobec nepozeral az do nejakeho 38tt, ked mi bral vyter na streptokoka. A to tiez vlastne nepozeral, iba zobral vyter a bolo. Pritom som mala aj rozne problemy a bolesti, ktore riesil odpovedou medzi dverami - to je v sulade s tehotenstvom. Keby som nemala tie tazkosti co som mala, tak nech sa paci, ale takto ma nechal v neistote. Az som to v 37tt nezvladla a musela na pohotovost do nemocky.. najviac ma skrelo to, ze nekontroloval ani ozvy plodu, ktore by mal robit pri kazdej navsteve. Ale zase musim povedat, ze vsetky odbery a testy boli poctivo vykonane.
Takze to ma svoje plus aj minus a tazko vyslovit jednoznacny zaver...

jana17
12. mar 2010

martinkkka kyselina listova je teraz pre teba dolezita, mala by si ju uzivat hlavne v 1.trimestri a duphaston sa pri zvysenom riziku tiez dava

suzane91622
12. mar 2010

matula tie klobúčiky sú super,bala som saže mi nebude cez ne papat ale chmatla to do úst a už tahala,ona je hladoško ked je hladná nič ju nezastaví,a poviem ti vobec ma to nebolí ked mam tie klobúčiky tak vrele odporúčam mamičky ked budete mat taký problém ako ja,je to super 😀
Katren no ja sa veru bojím prvej kontroly po porode,ešte pri prvom dietati to mam živo v pameti ake to bolo nepríjemné 😝 ale čo budem muset vydržat 😠

mecunka
12. mar 2010

ahojte babenky,

nechystate sa nahodou niektora rodit do Piestan koncom juna?

matula1194
12. mar 2010

😵 suzi to som rada a nemusis kupovat umelu vyzivu nech pekne papka mliecko..boze ja sa tak bojim ten kontroly jak cert kriza..suzi co ti robili aj sa ti vrtal doĺe alebo ako ta vysetroval? mna to este obcas pobolieva ☹

martinkkka22
12. mar 2010

Ahojte..
bola som na tom sone a Gleso povedal, ze je vsetko v poriadku, takze som sa zbytočne stresovala...zelam vam vsetko dobre....🙂)

suzane91622
12. mar 2010

matula vyšetroval ma zo spodu,strčil do mna akesi železo 😀pripadalo mi to ako lopatka na zákusky, či čo to bolo no bolo to nepríjemné,mna to ani nebolí ale ten pocit,že ked sa mi tam zas bue štúrat,no brrrrrrr
a čo ta bolí nútro či to čo si mala šité

dadulka19
13. mar 2010

martinkkka22,vidíš,všetko je o.k.Ičová je ,ak to jemne poviem,slabý odborník a každú mini odchýľku zveličuje a posiela do nemocky.Mňa,keď tak poslala prvý krát,tak si ma v nemocnici nechali,ale ani ma nevyšetrili,len pozreli papiere.Strávila som tam asi týždeň a poslali domov.Nič so mnou ani nerobili.No odchytila som si tam Glesa a poprosila som ho,či môžem rodiť u neho.Tak sme sa dohodli,že keď budem v 8 mesiaci,prídem a on si ma už bude "strážiť".Lenže Ičová za nejaký čas prišla s tým,že hrozí potrat.Znovu som sa teperila do nemocky,ale hneď som išla za Glesom.Ten mi spravil sono a povedal,že je všetko o.k.Od vtedy som k Ičovej už nešla a Glesovi som chodila až do pôrodu.Po pôrode som prešla Kubranskému.A neskôr som sa dozvedela,že Gleso má aj ambulanciu,tak som sa prehlásila k nemu.Druhé tehu som absolvovala len u neho.Držím ti palčeky 🙂 🙂 🙂

martinkkka22
13. mar 2010

Dadulka19 dakujem..
rozmyslam, či sa vazne od nej neodhlasim.., no to sono v nemocnici mi robil Gleso a bol velmi mily a vsetko...a kde ma on ambulanciu? ozaj a este ma napadla jedna otazka, je to pravda, ze ked tam niekoho nepodplatis, tak sa na teba jemne povedane "vyseru" ked budes rodit, teda ze sa o teba nebudu poriadne starať a tak..Som o tom počula, že niektorí dávajú aj 10tisic uplatok, aby vsetko dobre islo....
Diky za odpovede..

matula1194
13. mar 2010

martinkkka22 ja som nikomu neplatila ani euro a bolo tam vela inych co tiez neplatili a chovali sa k nim velmi pekne,je pravda,ze ked si zajednas doktora tak chodi za tebou kazdy den a pyta sa ta ako ti je pod.ma starost hej ale inak su aj bez toho zlaty,takze nemozem povedat,ze je to az tak o tych peniazoch..jedna co tam so mnou bola si zajednala glesa,dala mu do obalky 100eur a bolo ok,on nepytal sumu ale prijal obalku..

dadulka19
14. mar 2010

martinkkka,ambulanciu má Gleso na prvom poschodí v nemocnici,ale ordinuje tam len štvrtky poobede.Ale keď je niečo súrne,berie hneď hore na piatom a keď aj sono si potrebuje spraviť,len sa zbehne do ambulancie.A čo sa týka peňazí,nie,nie je to pravda.Neboj.Vybrať lekára k pôrodu si môžeš,aj nemusíš a odrodí ťa ten,kto má práve službu.Ak si niekoho vyberieš oficiálne,myslím,že sa platí 100€,polka ide dokimu a polka nemocnici.Ale ak sa súkromne dohodneš s lekárom,je to na tebe.Gleso určite nič nepýta.Jedine,čo som počula,nadrzovku si pýta Karaba.

katia7
14. mar 2010

caute babule co nove, Janka este si cela? pozeram ze vcera si mala termin. ja sa veru neotvaram a vraj krcok mam este 3 cm, neviem co to znamena ale asi to tak skoro nebude. a inak ked sa tu uz bavite o tych prachoch, ako to davate? do obalky? a kedy? snad nie hned na sale este 😕 ja som veru tento krat na nahodu nenechala nic 😀 ale nechcem tam daky trapas vyrobit

dadulka19
15. mar 2010

katia,tie 3 cm by mala byť dlžka krčka,to je o.k. 😉

jana17
15. mar 2010

Ahojte babulky,
tak my stale nic, male skvrna mi prezradilo, ze von sa mu nechce 😀 Zatial ziadne priznaky, ani zatka mi neodisla, ani ziadne bolesti, tak neviem... ani sa mu nedivim, ved vonku nie je dva-krat lakave pocasie... hihi
V stredu mam dalsie ctg, uvidim co bude nasledovat. Asi dalsi termin na ctg 😀

katren
15. mar 2010

Jani, a my sme cely vikend cakali SMS 😅
Ved drobuliatko najlepsie vie, kedy treba ist von 🙂

suzane91622
15. mar 2010

matula čím mastíš Veronike prdelku,ja používam JECORISOVÚ MAST ALE DNES JU MA AKÚSI ČERVENÚ TAK MOC nepomáha 😒

katren
15. mar 2010

my mastime Nivea baby SOS krem, alebo Rychla pomoc proti zapareninam....este sme ritulu cervenu nemali 😉

katren
15. mar 2010

poslala som ti do IP linky 😉

suzane91622
16. mar 2010

dakujem Katren vyskúšam 😉 ja neviem zakaždým jej ju namastím až by som povedala premastím a aj tak sa jej zaparila 😢 poradili mi aj pityol mast dost smrdí tak uvidím ako bude reagovat ona 🙂

suzane91622
16. mar 2010

Granado a vy ako sa máte?? ty sem už nechodíš či nemáš čas

suzane91622
16. mar 2010

Matula Veronika ma kolko vláskov je krásna 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre