Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

granado
22. máj 2010

@nini78 že? 😀

nini78
22. máj 2010

@granado
ešte že ťa poznám inak by som to brala ako rypárnu 😀

granado
22. máj 2010

čo myslíš? ja nič v zlom iba v dobrom 😉 😀 😝

nini78
22. máj 2010

@granado
tiež si si to mala vyskúšať bez epi 😵

granado
22. máj 2010

@nini78 ja ti stale vravim že ja nie som sado maso 😅

nini78
22. máj 2010

@granado
Ono to vôbec nebolo sado masa, nestraš tu budúce mamičky , to len ty sa bojíš že ťa niečo zabolí. Uplne v pohode sa to dá vydržať.

granado
22. máj 2010

ako komu

nini78
22. máj 2010

@granado
Aj ty by si to vydržala, čo by si urobila? Normálne by si porodila akurát by to trochu viac bolelo. Sama si vravela že poslednú dávku si už nedostala a prežila si to bez ujmy a ani humor ťa neopustil. 😀 😉 😵

granado
22. máj 2010

humor ma neopustil lebo mi bolo dobre, nič ma nebolelo a bola som hepy.prečo si nepomôcť keď možem 😉 samozrejme že na koniec som si už nezvyšovala dávku keď bol koniec, to šitie no veď dalo sa 😉

nini78
22. máj 2010

@granado
Ale dobre 🤐 , otazka znela kto bol bez epi tak som odpovedala 😝

granado
22. máj 2010

veď ja tiež 😝

nini78
22. máj 2010

@granado
počúvaj odkedy takto ponocuješ? Veď zachvílu bude malý hore aj Nelka sa takto budí nie?

granado
22. máj 2010

no veď práve pre to sa s tebou lučim lebo už mi tu mrnká za chrbtom a pchá si prstiky do pusky. tak čaf 😉 😔 😵

nini78
22. máj 2010

@nini78
Idem dobrú 😔 😔 😔

trimy
24. máj 2010

ja len hlasim ze furt nic 🙂 uz som v stadiu vypateho telefonu a nekomunikovania s rodinou bo jako tymi otazkami ma zenu do kolien. a ako pozeram som happy, ze sa to moze dat zvladnut bez epiduralky. 🙂

nini78
24. máj 2010

@trimy Ahoj, jasne že to ide aj bez epi, Granado si nevšímaj ona si aj pri vrtaní zubu dáva pichnúť umrtvovaciu injekciu 😀 . Bože keď si to prečíta uškrtí ma 😀 .
Pozri keď sa bojíš nahlás si ju ako zálohu, keby mal pôrod trvať dlhšie, alebo keď budeš mať fakt pocit že je to neúnosné tak si ju vypítaj. Bacha ale dá sa to len do určitej doby otvárania pichnuť. Neviem síce dokedy. Ale keď ide všetko ako má tak sa to dá vpohode vydržať, a to fakt nie som masochysta 😀 .

trimy
24. máj 2010

ved to ze mam nizky prah bolesti, tak jako snad to prezijem aj bez nej. ;) Nezabije, nespravila by s chalanov polosiroty :D

nini78
24. máj 2010

@trimy , no uvidíme snaď to prežijem... 😅 , a aj ty a vždy si ju môžeš vypýtať. Ideš rodiť do PN?

trimy
24. máj 2010

ano do PN, uz sa teda zdrzujem prevazne v blizkosti do pol hodiny od porodnice 🙂 strach ma nejako nechyta, len fakt vsetci okolo s blbymi otazkami ma irituju.

ejuska79
24. máj 2010

ahojte,
nini-aká pekná fotecka 🙂 a dik za odpoved a povzbudenie, ja epi mat nechcem, teda nie že by som sa tu hrala na hrdinku, to nie, ale mám z toho obavy..ja som taký typ, že čo zlé sa mi može stat, to sa mi aj stane a raz som pozerala taky dokument o tychto epiduralkach ☹ ☹ ...viem, že su len minimum takých pripadov, ale aj tak... vydržali iné, budem musiet aj ja....
trimy-držim palceky 🙂 🙂

abbey1
24. máj 2010

Ahoj ejuška.my sa možno stretneme v Pn pôrodnici.Máte niekto skúsenosti s nadšdartnou izbou?Býva obsadená?A čo je treba si vziať do pôrodky?Ďakujem!

trimy
24. máj 2010

abbey1 s nadstandartkou je to tak, ze ked ta prijimaju a je volna mozes ju dostat. zoznam dostanes pri velkom sone alebo pri ctgčku ked prides na poradnu uz priamo do nemocky. ak by si chcela zoznam hned ze si to chces nachystat tak napis, prepisem ti to 🙂

nini78
24. máj 2010

@ejuska79 ahoj a ďakujem,
A ako sa máš? Všetko o.k.? Som zvedavá 🙂 A som rada že ta to aspon trochu povzbudilo, a aj keby si ju nakoniec mala verím že to aj tak bude dobré. Ja mám okolo seba vela kamošiek ktoré ju mali a všetko bolo o.k. Iba jednu bolela hlava 😒 , ale inak v pohode. 🙂

nini78
24. máj 2010

@abbey1
momentálne viem že je izba skoro stále obsadená, ale to je tým že majú veľmi veľa mamičiek, to sa môže do augusta zmeniť. A ten zoznam by mal mať aj každý gynekolog ktorý robý poradne, A ak nie tak v nemocke ti ho určite dajú.

jana17
25. máj 2010

jeeeej babulky ja vas obdivujem, ze bez epi.... na mna ked to prislo a dorazila som do porodky, tak uz od dveri som kricala, ze nech nezabudnu, ze chce epi 😀

trimy
25. máj 2010

Janíííííííííííííííííííííííííííí toto mi nerob 😀

abbey1
25. máj 2010

Ďakujem za informácie.

ejuska79
25. máj 2010

ABBEY- ahoj, no ako pozeram je to celkom mozne, ze sa stretneme...uz sa balis do porodky? vidim, ze aj ja by som uz mala nieco s tym robit...nasla som na nete aj obchod kde maju tie rozne poporodne vlozky a podlozky...je v trnave vola a 4mama,tak ked tam pojde mm, uz mu dam zoznam (zatial len tie veci co som si zu vycitala ze treba), je to tam na jednom mieste...sak ten keby mal navstivit dva obchody, tak to uz psychicky nezvladne 🙂 chces ist na tu nadstandardnu izbu? ja som nad tym neuvazovala, ja hlavne aby som nebola sama, sak co ked si nebudem vediet rady s babatkom? 🙂 hadam spolubyvajuce poradia ze co a ako...

NINI-mam sa dobre, diky... vsetko po starom, lezim, brusko stale dost tvrdne, to ale tak bude uz do konca, podstatne je, že ten steh drzi a ze sa to tam dole nemeni, si radsej zaklopem....tak som rada...v piatok idem do poradne k svojmu gyndosovi, mal by mi teraz aj sono robit (30tt) tak sa tesim aspon uvidim ako narastla, a 1.6.zas idem Glesovi...uvidim co povie... moj gynekolog je sice v pohode, ale drzim sa toho co povie Gleso (i ked je to zvacsa to iste)..ale pomaly to odsýpa 🙂 🙂 a ty ako? malinky poslucha? aj sa v noci vyspis?

JANKA- 🙂 🙂 🙂 si ma pobavila

inak aj ja som pocula ze porodnica je teraz stale napraskana, ze sa rodi vela deti..kamoska rodila teraz 15. maja a posielali ich domov tusim na 3-4.den (viacrodicky)...bude silny rocnik... 🙂 🙂

abbey1
25. máj 2010

Ahoj.Chcela by som nadštandardnú izbu a hlavne chcem ísť domov na 3.deň.Aj s malou som tak išla.Viac by som tam nevydržala.Už toto bude psychicky náročné.

ejuska79
25. máj 2010

ahoj, fiha, ty si rychla, už na treti den? 🙂 🙂 ale asi uz vies co a ako,ved ja sa budem bat to male aj chytit 🙂 ....kamaratka tam bola na tej nadstandardnej izbe, ta si chvalila, hlavne ze tam mohol byt jej mm a bol tam veru skoro stale... a vyhoda je asi ta sprcha a vecko(skoda ze to nie je na kazdej normalnej izbe) a druha sa zas nudilaa stale chodila na izby za inymi mamickami...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre