Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

nini78
6. jún 2010

@ejuska79 ,ahoj no on teraz celkom pekne vydrží odkedy vníma okolie, tak sa usmieva, trocha sa unavý zasa zaspí a dá sa. Ale občas tiež utekáme domov, hlavne ak som s ním bola vonku doobeda a idem aj poobede a so trocha dlhšie , tak už je na neho vela. A neboj tebe sa to už tiež kráti, ani sa nenazdáš a budeš behať po vonku aj ty 😉

@trimy ja som s ním išla von asi týždeň som bola doma, takže on mal zhruba dva týždne a to babky domna stále hustili že mám počkať až kým bude pokrstený 😖 , ale nevzdržala som doma, išli sme skôr. A režim dodnes nemáme žiadny nakolko kojím aj dokrmujem umelým, takže ja neviem kolko zje a tým pádom mám pocit že stále sa krmime. Ale jedno štastie mám on večer zaspí okolo 21.00 a potom sa budí až okolo štvrtej, musím si zaklopať na drevo, potom asi za hodinu a pol a vstáva okolo siedmej. 🙂

@misimimi dobre beriem na vedomie,už tu mám peknú kopu 😀 , ja sa ozvem.

jana17
7. jún 2010

Ahojte babulky,
trimy srdecne gratulujem 🙂
a na rezim mas este cas a hlavne nepocuvaj rady typu - nenechavajte ho cez den dlho spat, nebude vam v noci... blbost. Mne sa osvedcilo - kolko spi cez den, tolko bude aj v noci.
Myslim si, ze budovat rezim sa oplati az tak okolo pol roka, ak si ho dovtedy babatko nespravi samo... Co myslite?

katren
7. jún 2010

Jani, neviem, ci by som cakala do pol roka 😒 Nasa mala od zaciatku spraveny rezim, a ona si ho potom postupne upravovala. Mame pravidelny rezim a viem si rozplanovat aj inu pracu ci prechadzky. Dominika je uz teraz velmi tvrdohlava (som aj ja a tatinko 😀 )a keby som jej mala robit este len teraz rezim, tak ja to asi nezvladnem.
Ale s tym spanim suhlasim. Nasa spi dobre ako cez den, tak aj v noci, tak tie povery mi isli jednym uchom dnu a druhym von 😀

ejuska79
7. jún 2010

ahojte,
baby z Piešťan viete mi poradit nejaku dobru detsku lekarku? ja nijaku nepoznam,okrem Bosanskej kam chodi sestra a ta uz nie je najmladsia.. vraj je najlepsie vybavit si uz pred porodom..

jana17
7. jún 2010

ejuska, lekarku si musis vybavit pred porodom, pretoze v porodnici sa ta budu pytat, kam budes chodit s babatkom. Aspon mna sa pytali, aj si to tam zapisali.

nini78
7. jún 2010

@ejuska79 , Janka má pravdu, musíš si nejakú doktorku nájsť už pred pôrodom, píšu to do správy. A čo sa týka
aká doktorka, to sa musíš rozhodnúť sama, lebo si myslím že skoro každá ktorá tu sme ma inú... A keďže k nim chodíme každá bude spokojná s tou svojou 🙂 . Ja mám Talpašovú.

ejuska79
8. jún 2010

ahojte, dakujem...musim sa este popytat kamosiek, ktora kam chodi, lebo fakt ziadne pediatricky nepoznam... este som sa chcela nieco spytat, ale akosi mi to vyfucalo z hlavy ☹ tak ked ma to napadne... pekny den 🙂

jana17
8. jún 2010

ejuska ja mam dr. Klamparovu, sidli pri Bosanskej, ale tiez nie je najmladsia...

misimimi
8. jún 2010

@nini78 ozvy sa a uvidis jak sa ryxlo setko pozehli ale ked daco prepalim 😀 tak potom nekric po mne 🙂

nini78
8. jún 2010

@misimimi no moc sa neponúkaj, lebo to vezmem fakt vážne, celkom sa to tu kopí 😀

misimimi
9. jún 2010

@nini78 no nejak mam aj ja moc na robotu ale inak by som pomohol 🙂

nini78
9. jún 2010

@misimimi nemaj boja 😀 , my to zvládneme... 😉

ejuska79
11. jún 2010

ahojte, teda riadny hic tam vonku...a to hned od rana, fuha..bola som na poradni hned rano o 8 a tak sa mi tocila hlava a bolo mi zle z toho tepla, skoro som sa zosypala...ja tu doma mam chladok, takze to bol dost velky sok...

trimy
11. jún 2010

no jako vonku je fakt peklo. mladeho len prekladam ked spi do najchladnejsej miestnosti. prenasam ho jak mačka mačence ;)

sylviq
11. jún 2010

Ahojte, dievčence.
Stále vás čítam, len akosi nepíšem. Dnes mi ale napadlo, či by ste vedeli poradiť - dali ste sa s bruškom fotiť ? Celkom rada by som mala pekné foto na pamiatku, len neviem, či aj nablízku niekto také tehu - fotky robí. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nini78
11. jún 2010

@sylviq ahoj, moja sestra robí vo fote v PN a majú atelier, ak máš záujem sú vedľa auparku, pod svadobným salonom. Choď sa pozrieť, oni ti tam aj ukážu nejaké tehu fotky. 🙂

trimy
11. jún 2010

ahojte, tak my sa trapime s bolestou bruska...uz jako fakt som na pokraji svojich sil. mame sab simplex...ale zda sa nezabera...cvicime, kojime v roznych polohach, snazim sa jest len to co smiem ale zda sa ze je to marne... nemate s tym niektora skusenosti? dakovala moc. 🙂

sylviq
12. jún 2010

nini, ďakujem ti, pôjdem budúci týždeň 🙂

nini78
12. jún 2010

@sylviq ja so si tam dávala fotiť malého 🙂 len taká inšpirácia...

ejuska79
12. jún 2010

je nini, to su nadherne fotky, to som ani netusila ze aj tu robia take.. a kde presne to je? ja poznam len muchu, co bola pod satelitom a teraz su v byvalom orangi na nam.slobody...myslela si tu? ta nam fotila svadbu, pekne fotky porobila....ale ten tvoj malinky, juj aky je zlaty, tak by som ho vystiskala 🙂
trimy, drzim palce, aby tie bolesti polavili...

nini78
12. jún 2010

@ejuska79 , pozn áš muchu? ja som snou robila v kodaku keď bol ešte na winterke 😀 , aj mne fotila svadbu, ale potom kodak zatvorili, ona nastúpila do sukromného kodaku a ja do fujji. Teraz sa už volaju inak a su na Teplickej pri auparku oproti monsalvy. Pod svadobným salonom, to by si uvidela, a mucha nemá atelier, jej sa nedajú fotit malé deti ale svadby chodí fotit stále.

ejuska79
12. jún 2010

@nini78 jasne, poznam muchu, paradna baba, tak nas cvicila pri tom foteni 🙂 no moj ujo bol z nej uplne hotovy, tiez foti a ma rad silnejsie zeny, ten by ju hned bral, keby nema priatelku 🙂 ale o tom druhom ateliri som ani nevedela, lebo som tam ani nebola, ked som si poziciavala saty vosla som do prveho salona, toho pri kruhaci na teplickej, skusila som si jedny jedine saty, padli mi tak som ich brala.. ale dobre vediet, lebo fotky su ozaj krasne, urcite tam zavitam s babatkom 🙂 🙂 , takze aj ty si fotografka?

nini78
12. jún 2010

@ejuska79 , no a ten druhý svadobný salén je skrýža toho kde si bola ty, na druhej strane do prava a pod ním. Z muchy sú celkovo hotový ľudia 😀 , buď ju majú radi alebo neznášajú, nie každý zvládne ten jej humor 😎 , nuž ale po dvanástich rokoch čo ju poznám viem ako ju brať 🙂 . Ja som fotila pomenej lebo , keď som robila ja atelier sa ešte len rozbiehal, ja som skôr robila fotky a vyvolávala filmy 😵 . A teraz chodím so synátormy dávať ich fotiť, no čo nevyužijem známosti? Veď mám "len" nejakých 9 albumov cca po 500 fotiek 😅 . Ale keď deturence sú také zlaté a tak rýchlo vyrastú.

sylviq
12. jún 2010

nini, skutočne peknučké fotky, ďakujem, teraz mám už čas, nechodím do práce, tak tam zájdem, nech potom neľutujem, že som chcela fotky a nijaké dobré nemám. 😉 ak sa vydaria, nejaké sem šupnem 🙂

nini78
12. jún 2010

@trimy ahoj, pri prvom mi zaberala aj rektalna rúrka, keď som muju dala tak mu pouvolnovala vetry alebo sa vykakal. 😉

ejuska79
13. jún 2010

@nini78 veru, veru, aj ja chystam, ze uz konecne budem davat fotky aj vyvolavat....lebo odkedy su tie nove fotaky, vsetko len pcham do pocitaca, takze asi 5 rokov som nedavala nic vyvolat...a to by bola skoda.. teda ale mas ich veru pozehnane tych fotiek, ale aspon mas krasne a trvacne spomienky... 🙂

nini78
13. jún 2010

@ejuska79 juj, takých poznám, čo všetko dávajú do pc 😀 . Aspoň si to ponapaluj na cd, čo ak chztíš nejaký vír a padne ti počítač? pá-pá fotečky 😉 A poviem ti že je ďaleko krajšie pozerať fotky v albume ako na pc, aspoň moj názor, ale 100 ľudí 100 chutí 😀

nini78
14. jún 2010

@sylviq ahoj, som ti zohnala par ukaziek fotiek s bruskom... Fotoatelier na Teplickej co som spominala.... 🙂

alexandra1512
14. jún 2010

chcela by som sa spytat,ciniektora z vas nema skusenosti s epiduralkou?pytala som sa bab,co rodili v tt a tie mi hovorili,ze na samotny porod im nic nechceli dopychovat a cele si to odzili.tak rozmyslam,ze ak by to bolo v pn ine,isla by som tam.termin sa mi uz blizi a trosku mam aj strach... ☹

sylviq
14. jún 2010

Ahoj, nini78, ďakujem ti.Dnes som sa tam zastavila, tak som ich už videla aj u nich.Sú pekné, skúsim to 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre