Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzidr
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko hmmm aký psychológ, klobúk dole.

granado
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko no konečne si to pochopil takže pápá 😀

kiki30
25. apr 2012

🙂

liat
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnkoty si vsade? tak a tu mame toho narcisa. pana boha zo seba robi

kiki30
25. apr 2012

na to ze je niekto v praci az moc casto chodi a pise na net....

a mna sa tiez dr. pytal na sone, ci chcem sono srdiecka a upozrnil ma ze sa za to plati... a to bolo urcite a neni som si ista ale mam pocit ze som dostala aj prijmovy doklad.

elise
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko ty si z piešťan alebo blizkeho okolia?

granado
25. apr 2012

@kiki30 aj ja som si ista že som informovana bola a dokonca aj doklady som dostala a veru aj za epi mam ešte určite niekde odloženu

elise
25. apr 2012

ono zase nebráni nikomu ked by nedali k dačomu doklad si ho vypýtať normálne by to nemal byť problem, lekári maju toho za den dosť tak sa môže občas stať že zabudnu popri vyšetreniach a stanoveniach diagnoz alebo ineho... informativny suhlas mi dali prečitať a podpisať ked som šla na jeden zákrok do pn nemocnice na gynekologiu a nemali problem odpovedať na moje otázky.

andreah25
25. apr 2012

@zaockujte_aj_slnko Mimochodom, ak si taký úžasne zákona zdatný, prečo Ty alebo aj ostatné mamičky platíte za niečo, za čo nedostanete pokladničný doklad????? Mal si si ho vypýtať. Nedajú? Nezaplať!
Nesťažujte sa tu na niečo, čo môžete úplne jednoducho napraviť.
@reanda Tu nejde o to, že má niekto iný názor ako on, tu ide o to, ako je ten názor podaný, tzn. ak prejavu svoj názor urážkami a ponižovaním, nemôžeš predsa čakať, že ho v téme radi privítajú. Ak Tebe nevadia urážky, OK, ale ako vidíš, väčšine vadia. A veríš tomu, že tu skutočne písal Dr. Dojčan? Ja osobne tomu neverím, pretože vypustením informácií o pacientovi riskuje licenciu a to mi ver, že mu nejaké fórum za to nestojí. Skôr by som povedala, že to bola nejaká žena z jeho okolia (ktorej dôveruje a ako sa Ty bavíš s mužom o práci, tak sa on baví doma o práci), alebo možno sestrička v nemocnici, ktorá vedela info o danej pacientke. Ak to bol skutočne Dojčan, tak si poriadne zakúril pod zadkom, no nás to trápiť nemusí, nech si to riešia s ním kompetentný.

zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zaockujte_aj_slnko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubulka722
25. apr 2012

@andreah25 Moja drahá, tak tvoje príspevky tiež nie sú nejako zvlášť prívetivé. Ako si vôbec dovoľuješ posielať rodiť ženy do zahraničia??? Platím si o pár rokov dlhšie zdr. poistenie ako ty, takže by som mala mať nárok na rešpektovanie mojich požiadaviek a trochu slušnosti od personálu, nemyslíš? Asi by si sa mala najskôr zamyslieť čo sem napíšeš...

zaockujte_aj_slnko_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreah25
26. apr 2012

@bubulka722 Nijakú ženu som neposlala rodiť do zahraničia, ja som sa len pýtala, prečo nechodia rodiť do zahraničia? Pýtala som sa to preto, lebo píšu o tom, ako je to v zahraničí a u nás to tak nie je, preto sa mi automaticky tisla otázka, prečo teda nejdú do zahraničia? Nie je komunizmus, že by boli hranice zatvorené. A ver tomu, že sa zamýšľam nad tým, čo sem píšem. Píšem tu len svoj názor, bez urážok a ponižovania, čo sa o niekom inom povedať nedá, nemusím isto menovať. A samozrejme som za slušnosť personálu, nikdy som netvrdila niečo iné. Len som poukázala na to, že slušnosť sa neprejavuje tým, že personál musí na pacientov usmievať. Neviem ako Teba, ale ja keď som prišla - pozdravili ma, keď som odchádzala, tiež pozdravili, keď som mala otázky, bolo mi odpovedané, keď som potrebovala pomôcť, dostalo sa mi pomoci (jedine od sestry na novorodeneckom s blbými rečami, no pomoc som dostala), nikto mi nenadával, nikto ma neurážal. Takže ak toto nie je slušný personál, tak potom skutočne neviem čo je slušnosť.
A to, že si platíš zdravotné o niečo viac ako ja, to s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a s plnením požiadaviek nemá čo súvisieť, pretože nevieš kedy sa čo stane, a zajtra už nemusíš platiť zdravotné, pretože nebude z čoho a zase ja budem platiť viac a platiť zdravotnú starostlivosť aj Tebe - takto funguje náš solidárny systém zdravotného poistenia, takže ohrádzať sa časom alebo výškou platenia tu nie je na mieste.
Mňa len mrzí, že každá téma tu sa dostáva do hádok, čo iste nie je cieľom fóra, no bohužiaľ....

reanda
26. apr 2012

@andreah25 tak to napisem este raz - nejde o to, ci mne vadia urazky, ani ci to bol skutocne dojcan, mna zaraza to, ze liat a inym zenam urazky a hulvatske chovanie u prispievatela angela2 nevadili, zato u slnka uz ano.. preco? pretoze slnko ma opacny nazor? a ked ma niekto podobny nazor ako ony, tak uz moze aj nadavat a ublizovat? 😕
mne sa nozik vo vrecku otvara aj pri jednom, aj pri druhom, nebudem jedneho velebit a druheho vyhadzovat

elise
26. apr 2012

mne sa raz stalo že mi jdna setrička hznámeho pn lekára rozprávala o jednej pacientke hrozne veci lebo sa veľsa pýtala počas vyšetrenia a aj si dovolila povedať svoj názor..... a sestrička mi prezradila aj jej meno však chápete to aká je...pippip pip. som jej na to povedala že každý má svoj problem že ma to nezaujima ak má niečo proti nej nech si to snou vydiskutuje nie so mnou cudzou osobou čo s tým nemá nič spoločne.

dulkagabulka
26. apr 2012

pozrite si, ake krasne môze byt prve kupanie novorodenca 😉

http://www.elephantjournal.com/2012/04/skip-you......

bubulka722
26. apr 2012

@andreah25 Neviem teda ako som mala pochopiť tvoj príspevok. Príde mi to totálne scestné, pretože lekári v nemocniciach sú platení z našich daní, takže prečo ak má pacient nejaké požiadavky, mal by ísť do zahraničia? Akým právom chce lekár hlava-nehlava mrzačiť ženy nástrihom? Skús si pozrieť štatistiky koľko nástrihov, CR, urýchľovania,... sa vykonáva na SK a koľko vo vyspelých štátoch. Tie cifry sú naozaj na zamyslenie. Mala by si si prečítať len také odporučenia WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), a potom sa zamyslieť prečo sa podľa toho môžu riadiť vo väčšine vyspelých štátov, len na Slovensku nie. Ak by mi zdr. poisťovňa bola ochotná preplatiť pôrod v zahraničí a bolo by možné sa tam vzhľadom na vzdialenosť dopraviť, na Slovensku by som určite nerodila, pretože si nemyslím, že žena je počas pôrodu a po ňom naladená na nekonečné handrkovanie sa s lekármi. Akým spôsobom sa zlepšia služby v zdravotníctve, keď bude každý pacient takí benevolentní ako ty? NIKDY!

bubulka722
26. apr 2012

@dulkagabulka Stránka sa nedá zobraziť! Veľmi rada by som si to pozrela. Ešte si nezanevrela na MK, ja pomaly rozmýšľam, že zdvihnem kotvy. Šíriš osvetu, ďakujem aj za iné empatické ženy!

reanda
30. apr 2012

@dulkagabulka KRASNE 🙂 😢 🙂 ..to ho kupe doktorka? chcem ju!! nemozu ju nejak naklonovat? 😅

dulkagabulka
1. máj 2012

@reanda neviem, kto ho kupe ...ale jej dotyky su jemne, mierumilovne, pokojne a pomale 🙂 naozaj nadherne...keby som bola babatko, chcela by som ,aby sa ma takto dotykali 😀

dulkagabulka
1. máj 2012

@reanda a aky priepastny rozdiel medzi tym a tymto:

https://www.youtube.com/watch?v=ePrgHXcRRtU

upozornujem,ze od tretej minuty iba pre silne nervy- bohužial, všetci sme si prežili aj naše deti, niečo podobne..možno naše vnučence už budu sa kupat tak "inak"

reanda
2. máj 2012

@dulkagabulka tak som nevydrzala ani prvu minutu 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre