Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

reanda
20. júl 2011

@kakanika heh, no mne to nepride moc vtipne.. to takto spoveda mamicky pred porodom? by som ju kopla do clenka

kakanika
20. júl 2011

@reanda
neviem ci takto spoveda kazdu mamicku.tak opytala sa zakladne info a asi jej to nestacilo a pytala sa teda dalej. myslim ze ona je na gynekologii a na porodnickom iba zastupovala v case dovoleniek,takze je mala sanca ze by si ju zrovna chytila pri porode.ja som bola v PN 10dni a za ten cas rodila iba ten prvy den ked som tam prisla,potom tam uz nebola....

wewe22
21. júl 2011

ahojte neviete mi povedat kolko sa plati ked chcem konkretneho porodnika velmi nerada by som sa dostala do ruk dr polakovi taksi radsej asi zaplatim glesa

nini78
21. júl 2011

@wewe22 ak sa s ním nepoznáš, obávam sa že už bude neskoro.

chavierka
21. júl 2011

@wewe22 známa dala Glessovi 200e po pôrode, pred pôrodom 100e + nejaký drahý alkohol. Čiže "pekná" investícia. Nebola s ním spokojná, ani sa o ňu moc nezaujímal a jej skúsenosť je, že už by mu nedala nikdy nič. Ja to mám za pár dní a nechávam to na náhodu, musia odrodiť každú z nás..

wewe22
21. júl 2011

@nini78 to som dobre nepochopila
@chavierka no ti je jasne ze musia odrodit ale s toho polaka mam strach poznam vela zien ktore rodil a dopadlo to dost spatne a ked som lezala v nemocnici chcel jednu poslat na potrat koli krvacaniu a ani jej nespravil UZV a na druhy den jej karaba spravil sono a vsetko bolo OK podla mna to neni doktor ale masar

zewa11
21. júl 2011

@lucyka1 mne to povedali po sekcii,len ja som vtedy nejak tomu nevenovala pozornosť,pretože som bola po narkoze a mne sa točil svet ☹ Bolo to v TO a doktor mi povedal,nech si to dám opraviť,moja sestra to mala tiež,pri druhom pôrode jej to napravili,asi to máme vrodené,lebo aj mama mala problémy pri pôrode.Tak doktorku Š.poznám,mala som tú česť pri hospitalizácii KATASTROFA 😒

lucyka1
21. júl 2011

@wewe22 ja mam zasa dobru skusenost s dr. polakom. pred dvomi tyzdnami mi bol pri pôrode.... som nadmieru spokojna. pri prvom pôrode som mala dr. svarovu a radsej nikdy viac... teraz pri druhom pôrode som sa modlila nech je to ktorykolvek chlap, len nie ona. a splnilo sa mi to. prijimala ma dr. strakova, inak velmi mila a jemna mlada zena a zaroven velka profesionalka, na to aka je mlada 🙂 ale môj pôrod uz nestihla, vymenil ju dr. polak. bol super. ja som bola spokojna. 😉

lucyka1
21. júl 2011

@lilla244 ahoj. no ako??? este nic??? 😉 uz by si asi aj prijala, ze? dlho si sa neozvala, tak len skusam, ci nie si este v nemocnici 🙂

zuzana581
22. júl 2011

Ahojte maminy a budúce maminy. Prepáčte, že vám sem takto leziem, ale nemáte nahodou tip na ubytovanie v piešťanoch na dve noci od 6.8.? Hladáme niečo pekné, čisté, ale nie drahé. Nepotrebujeme žiadny luxus, iba prespať a prípadne sa aj najesť s 2 deťmi. Našla som plno penzionov aj hotelov, ale osobná skúsenosť je osobná skúsenosť a taktiež aj ubytovanie súkromne by bolo vhodnejšie po odporúčaní. Ak máte tip tak poprosím do IP a vopred ďakujem.

monuli1985
22. júl 2011

baby a CTG sa uz nerobi hore na 5ke???

chavierka
22. júl 2011

@monuli1985 mne robili na 1.poschodí a teraz idem na ctg na piate, takže asi sa robí aj tam aj tam

monuli1985
22. júl 2011

@chavierka tak dik,lebo ked som bola pri malom,tak na piatom

monuli1985
22. júl 2011

a este,ide niekto okolo 10.8 karabovi na sono?vraj bude mat dovolenku...ste sa preobjednali,ci?

kiki30
22. júl 2011

@monuli1985 mozno bude niekto zastupovat, ved bezny clovek nema odkial vediet ze ma mat dovolenku, ci chces ist len k nemu?

monuli1985
23. júl 2011

@kiki30 nechcem,je mi to jedno...len aby som tam nesla len tak..ved pojdem a uvidim

lilla244
30. júl 2011

@lucyka1 ahoj ja stale nic.. zmenili mi termin na 27 / 29
v pondelok idem na ctg .. dam ti vediet..
uz to chcem mat za sebou.. ☹

chavierka
31. júl 2011

@lilla244 ja čakám od 24.7. a prehodili mi to na dnes a zasa nič...mám prísť až 4.8.

chavierka
31. júl 2011

@lilla244 možno na seba aj natrafíme 🙂

lilla244
31. júl 2011

@chavierka jeej bola by som rada.. no ja sa priznam,ze uz by som to mala najradsej za sebou..
😒 to cakanie a vypytovanie sa vsetkych,kedy to uz bude .. idem zosaliet 😠

lucyka1
1. aug 2011

@lilla244 ahoj. ja ze mi uz napises ze uz mas po tom. 😉 🙂 tak dufam ze to bude onedlho. cim skôr tym lepsie. a doktora nechavas na nahodu??? boze, my uz mame 3 tyzdne... ako ten cas leti, ze??? a to sme si mysleli ze tam na seba môzme natrafit. sranda... ja uz ani neviem ze som rodila 🙂 keby nebolo tej bolesti kostrce tak vôbec neviem ze som rodila. som v pohode. a samozrejme aj adamko 😉

chavierka
1. aug 2011

@lilla244 tak to vypytovanie sa poznám...už mám toho plné zuby 🙂 ja som len zvedavá, či ma tam už vo štvrtok nechajú. nemám nikoho (doktora) vybaveného, takže ma nechávajú tak.. ☹ Tak držím palce aj tebe, aby sme to už mali konečne a šťastlivo za sebou 😉

lucy_m
1. aug 2011

kočky, neviem sa nikde dopátrať cenníka piešťanskej nemocnice... rada by som vedela ceny za jednotlivé úkony pri pôrode, ktoré sú spoplatnené (napr. epidurálka, doktor, izba a pod.). viete mi poradiť kde sa to dá zistiť? alebo musím ísť do nemocnice a tam si ho vyžiadať?

lucinda7
1. aug 2011

@lucy_m

Cenník nadštandardných služieb:

nadštandardná izba - 17 €/deň
výber lekára k pôrodu - 100 €
epiduralna anestéza - 83 €
prítomnosť otca pri pôrode - 20€

lucy_m
1. aug 2011

@lucinda7 čo zahŕňa nadštandartná izba? je to svoje WC, TV, wifi a pod., či? som prvorodička, preto ma takéto veci zaujímajú... neviem, čo ma v PN pôrodnici bude čakať ... môžem si teda napr. slobodne rozhodnúť, že nechcem nastrihnúť ak to nebude nevyhnutné ... 😒

lilla244
1. aug 2011

@lucyka1
krasa.. radost citat taky prispevok 🙂 vela radosti a zdravicka prajem.. nech ti stale robia deticky taku radost..
cas leti .. o tom mi rozpravaj... len mne sa to teraz trosku vlecie.. kazdy sa stale pyta do kedy planujem byt kindervajco 😠
a ja uz chcem mat svoje babatko v naruci

lilla244
1. aug 2011

@chavierka ahoj .. ja tiez nemam nikoho "objednaneneho" .. dnes som bola na CTG a bol tam prave dr. Gleso.. povedal mi,ze si mysli,ze do piatka to urcite bude a ak nie,tak mam prist piatok..
uvidime 😒
inak bol velmi mily ... a aj velmi mila zdravotna sestricka ( kratke hnede vlasy) mi maleho "pocuvala"
🙂
drzim ti palce.. nech nam to dobre dopadne

lucinda7
1. aug 2011

@lucy_m ano na nadštandarde máš vlastne socialky,konvicu,no wifi netuším 😝 a neobmedzene navštevy 😝
s tym nastrihom...rodila som 2 krát ale nikto sa ma nepýtal či nástrih chcem či nechcem 😝

reanda
1. aug 2011

@lucy_m odmietnut napr. nastrih je tvoje pravo v hocakej nemocnici, len musis o tom dopredu lekarov informovat, ze si to nezelas, najlepsie napisat do porodneho planu, lebo inak sa ta "nikto pytat nebude"

lucy_m
2. aug 2011

@reanda ved o to mi vlastne ide - ze nikto sa ma pytat nebude ... a ja som sa docitala, ze vo vacsine pripadov sa nastrih ani robit nemusi, ze porodnici ho robia aby si ulahcili pracu a urychlili - hlavne ... A potom my mamicky sa z toho o to tazsie dostavame ... a to nehovorim o tom, ze vas zasije nejaky amater ... 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre