Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

kejtinka
16. júl 2013

@marianna1985 - doktorka Straková tehotná nie je, normálne slúži a tiež doktori Karaba, Niepel aj Glesso, len ten má teraz dovolenku. Plus prijali ďalších dvoch nových, s doktorom som mala včera tú česť, ale tí ešte sami nerodia. Inak sú tam všetci veľmi dobrí, nemusíš sa báť 😉 Ja mám skor obavy z toho, že každú chvíľku rodím a celé oddelenie je v rekonštrukcii. Tak som zvedavá, ako je to s prevádzkou.

marianna1985
16. júl 2013

@kejtinka Dik za info, o Strakovej mi to hovorila jedna kocka priamo z nemocnice. Ja len chcem mat velmi Glesa, aj som sa snim rozpravala, ale sa mi povedal ze v case mojho terminu byva niekde na lyziarskych ci kde, uz si presne nepamatam. Ved uvidim nebudem sa stresovat predcasne.
Ty sa drz a daj potom vediet ak osi dopadla, prajem vela vela sil 🙂

angeliiina
17. júl 2013

prosim vas neviete mi povedat čislo na ctg?dakujem pekne

zuzanocka
17. júl 2013

@marianna1985 zvykla rodit este Svarova a Pollak...ak tam teda este su 🙂 mne Gleso tiez tak akurat isiel na lyzovacku, ked som rodila druhu dceru... prijimala ma teda Svarova, ta bola uzasna, velmi mila, ludska, ochotna, vybavila mi dokonca epiduralku, aj ked som nemala nahlasenu... jej vsak skoncila potom sluzba a prevzal ma Dojcan, "vdaka" ktoremu som, @kejtinka musela byt 6 dni od porodu vysetrena "zdola" a v dvanastej hodine ma Karaba zachranil pred otravou krvi, kedze som mala nieco ako syndrom toxickeho soku... takze asi tolko moja osobna skusenost...

mamina321
17. júl 2013

@kejtinka a nevies preco odisiel dr. Dojcan? :( a kde teraz pracuje? A to prerabaju porodnicke oddelenie-lozkovu cast?

kejtinka
17. júl 2013

@mamina321 - prerábajú celé oddelenie, tento týždeň je presťahovaná porodnica na gynekológiu, na budúci týždeň to bude opačne. Len viem že momentálne minimalizujú gynekologické pacientky, aby bolo viac miesta pre rodičky.

macka028
17. júl 2013

@angeliiina 033 79 55 292 cislo na ctg

macka028
17. júl 2013

@mamina321 dojcan odisiel tusim do nitry ale nie som si ista,siel vraj robit primara

macka028
17. júl 2013

@zuzanocka svarova uz nerobi v nemocke.je tam teraz taky mlady dr simpatak a mlada dr tiez ale tu som nevidela

zuzanocka
17. júl 2013

@macka028 aha..no nevedela som, uz davno som tam nebola 😀
A mlady dr. - to nie ten ukrajinec? 😝

macka028
17. júl 2013

@zuzanocka neviam meno som si nezapametala.je chudy a vysoky zarosteni a stale chodi vysmiaty.ma taku plesinku,heh

zuzanocka
17. júl 2013

@macka028 jaaj 🙂 tak to asi nebude on.. tento bol cierny, nizsi.. 😀

macka028
17. júl 2013

@zuzanocka tak to urcite nie

kessy11
17. júl 2013

@zuzanocka ten čierny nižší "ukrajinec" Oleksander je detský lekár

cemi
17. júl 2013

Fuuha baby citam ze ake zmeny v porodnici. Dajte potom vediet ze kto je to tam 😉 som zvedava a uz tam nepojdem, tak nebudem mat vlastnu skusenost 😀

zuzanocka
17. júl 2013

@kessy11 dik za info 😉 sympos je to 😝

smuci12
20. júl 2013

Ahojte baby... vedeli by ste mi poradiť, že keď chcem rodiť v nemocnici v piestanoch ci sa tam treba dopredu nahlasit ze chcem u nich rodit? A ci treba dopredu nahlasit, ze otecko chce byt pri porode a ci musi absolvovat nejaku pripravu? Ked hej, tak kde sa treba nahlasit? Doteraz som totizto bola rozhodnuta porodit v TT, ale ked tam maju stale dajake problemy tak moja psychicka pohoda by tym bola znacne narusena. A ked vas tu tak citam tak je tu sama spokojnost poväcsine na porodnicu =) Za odpovede vopred dakujem

macka028
20. júl 2013

@smuci12 ahoj tak treba zavolat do porodnice 033 7955241.
033 7955239. Povies ze tam chces rodit,v akom si tyzdni a oni ti povedia co dalej.od nich potrebujes 1sono a 1ctg.to je vsetko.ja budem mat mm pri porode ale na ziadny predporodny kurz nejdeme.ty im povedz ze chces mat pri porode mm.su tam mily

lulika7879
21. júl 2013

ahojte, babeny...ak všetko dobre pôjde, rodím v decembri svoje druhé slniečko. pred dvomi rokmi som rodila v PN, bola som veľmi spokojná, aj baby čo tam boli spokojné. porovnávali TT, ten kto mal skúsenosti teda..a hovorili, že do TT viac nie...je to tam také "na kusy", veľké oddelenie. v PN malé, asi len 6izieb, veľmi milé sestričky, okrem jednej z detského, ale ako už informovala na FCB MuDr. Straková, je tá drzá sestra preč, tak sa teším, celé to tam kazila. Som rada, že sa pôrodnícke odd. prerába, už teraz sa teším, nakoľko aj ja osobne som písala malú sťažnosť (krabička sťažností a prianí na chladničke 🙂) lebo si tam žena nemá kam položiť ani sprcháč, ani WC papier, nič. a to pri tom, ako sa premáhate aby nepopraskali štichy je dosť dôležité. ja viem, že v zdravotníctve nie je nazvyš peňazí ale základ ako malá umelá polička, no uznajte....Ja som mala MuDr. Glesa, bola som maximálne spokojná, chcela by som ho aj teraz, uvidíme. Karaba je super, na Strakovú sú samé super ohlasy... Jedlo sa dalo, nakoľko som mala cisarák, skoro dva dni nič, potom sa dalo. z mojej strany asi toľko, PN určite odporúčam 🙂

rebrowwa
25. júl 2013

mile buduce rodičky, v PN porodnici som rodila pred 6 rokmi a bolo ok, teraz som rodila cca pred mesiacom našu druhu princeznu a tiež bolo všetko v ramci normy. ba som videla zlepšenia, napr- detsky lekar každy den informoval čo je s babatkom ake testy sa robili ako postupuje, sestry aj doktori sa viacej zaujimali na stav ako pred porodom tak aj po porode. pokial nečakate starostlivost, stravu a všetko ako pre princezne tak spokojne budete. pri prvej bol dr.karaba a pri druhej dr.gleso. obaja boli vtipny a vesely napriek tomu čo mali za sebou...napriklad dr. gleso ma rodil ako 7mu v poradi a to mal este pol služby pred sebou....jedine čo môžem vitknut je, že boli neskutočne horučavy a z nas boli varene mamičky 😀 ak mi bude za par rokov prepinat a odhodlam sa k tretiemu tak pojdem určite do PN. ked tam bude tim ktorý tam je teraz, bude to ok. len sa netreba bat a ked Vas niečo trapi treba povedat. večšinou byva chyba aj tak vždy len v komunikacii. stastne porody a krasne dni s drobcami, lebo rastu rychlo...

mimickapn
29. júl 2013

Doktorka Svarova ma zacat robit v septembri lebo je po chorobe som pocula

zmal22
31. júl 2013

Ahojte, napisem Vam moju skusenost s Piestanskou porodnicou. 24. juna som tam bola na prve sono pred porodom, nakolko termin som mala 18.jula, sono mi robil dr. Karaba bola som velmi spokojna. 3.jula som isla do poradne a mala som vysoky tlak, opuchy noh a bielkovinu v moci dr. ma poslala do nemocnice v Trencine, kedze patrim tam, ale my sme pekne isli do Piestan kedze pred 8 rokmi som rodila v Tn a skusenost teda nic moc cisarsky rez v hodine 12, som rada ze syn je zivy a zdravy. Este som Vam zabudla povedat, ze moj gynekolog mi povedal, ze v Tn u primara so sekciou neprejdeme a nic nenasvedcovalo tomu ze porodim normalne, preto som si istila Piestany, lebo dr. mi hned na sono povedal, ze ked bola prva sekcia tak isto druha. Ale k veci 3. jula hospitalizovana v Piestanoch, prijimal ma dr. Karaba, velka spokojnost, dr. Gleso a cely personal, sestricky prijemne. 12.jula rano urobena sekcia dr. Karaba, mala ziva a zdrava, vsetko v poriadku, velka spokojnost. Prave toho 12 zacali vystahovavat porodnicu kvoli malovaniu a ja som po cisarskom skoncila na gynekologii, ale v pohode. Touto cestou velmi pekne dakujem hlavne dr.Karabovi, ze priviedol na svet nasu princeznu! Ja som bola velmi spokojna, nemam co vytknut!

petra1301
1. aug 2013

Ahojte, ja som rodila v Aprili pri Dr. Strakovej je to dobra doktorka. Aj zasivalama ale to uz jej tak dobre nejde za pomoci pana Dr.Glesu ale nic moc. Ak si chcete nie ktora dat epiduralku tak to su zbytocne vyhodene peniaze. Mne ju zle pichli 3x. A citila som vsetko.🙂) 😒

patricia2120
2. aug 2013

je tu niekto kto má termín na konci novembra zaciatkom decembra?

bibi33
9. aug 2013

tak babenky,pred par dnami som porodila v pn syna🙂som maximalne spokojna s pristupom personalu i lekarov-od gynekologie az po novorodenecke-strasne mile napomocne sestricky,vzdy usmiate a ochotne pomoct.mala som cisarsky-dr.strakova a gleso a uplna spokojnost🙂mozem len a len chvalit🙂takisto dr.oleksander-detsky lekar,vsetky vysetrenia co malemu robili mi vysvetlil a popisal🙂a takisto kym ma po porode zasivali,stal pri mne aj s malinkym,tak som sa na babo mohla pozerat🙂

andykruspe67
10. aug 2013

@patricia2120 ahoj, ja mam termin 6. 12. a rozmyslam o PN 🙂

patricia2120
12. aug 2013

ja som rodila v piestanoch a aj teraz by som tam chcela rodit.

patricia2120
12. aug 2013

@patricia2120 tak sa tam mozno stretneme 🙂

ketrin007
15. aug 2013

baby chcem sa vas spytat chcema s manzelom druhe babo...prva sa nam zadarila na supu tak uvidime ako druhe...ale chcem ist aj pri druhom rodit do PN len potrebujem vedet ci by som si tam mohla zavolat laktacnu poradkinu kedze kvoli plochzm bradavkam som prvu dcerku nemohla kojit pri com mlieko mi tieklo po kolenach...neviete ci by mi povolili si ju tam zavolat? dakujem vam

ljenka22
18. aug 2013

ahojte, aj ja vyslovujem pochvalu porodnici v PN. Rodila som v maji a bola som maximalne spokojna. Chodila som stale na ctg, prijali ma takmer dva tyzdne po termine, dali vyvolavacku a kedze sa nic nedialo, netrapili ma dalej a na druy den rano spravili cisarsky . dr.Strakova a primar Niepel - uplne super porod. Anesteziologicka na sale bola uplne skvela, cely cas sa so mnou milo rozpravala, hladkala ma po tvari, popisovala, co sa vsetko deje a na porod mam velmi mile spomienky. Doktori boli super a sestricky tiez - velmi mile, ochotne, po prevoze na izbu za mnou kazdu hodinu chodili, aj v noci, ci je vsetko ok! Dokonca ku mne po porode na chvilu prepasovali aj manzela! Mala som velke problemy s kojenim, nakolko sa mala nechcela vobec prisat a pomahali mi sestricky aj z novorodeneckeho, aj z porodnickeho. Dokonca jedna ma pocas sluzby chodila checkovat aj v noci, ako sme na tom...Najprv mi to bolo trapne, ale kto iny mi tam mohol pomoct, ked nie oni, nie?🙂 pacilo sa mi, ze je to take rodinne, male, len 6 izieb, ja som bola na izbe, kde sme boli dve, ale su tam aj 4 a to je take nic moc...ale vraj da sa vydrzat... spolocne sprchy a WC, co uz...vsetko, co je napisane v ramci sprievodcu porodnicami o oddeleni je skutocne pravda... ja PN velmi odporucam!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre