Pôrodnica Piešťany

misa5
7. aug 2006

Ahoj.Nema niekto skusenosti s porodnicou v Piestanoch.Mam termin v septembri, tak dufam, ze dovtedy mi niekto napise.

zevdavamama
12. jan 2014

Ahojte dievčatá, ak ste rodili v Piešťanoch, prosím zahlasujte: http://tehotenstvo.rodinka.sk/sprievodca-porodn...

petira
20. jan 2014

Ahojte mamicky, ktore chodia na sono ku Karabovi v stredu do nemocnice. Jedno tehotenstvo mam za sebou a pamatam si neskutocne dlhe cakania bez ohladu na objednany cas. Neviete mi poradit, od kedy davaju casenky? Resp..kolko pred si mam ist zobrat casenku. Som objednana na 10 a potrebovala by som byt co najskor aj vysetrena, nakolko cestujeme potom. Dakujem

zabkapn
20. jan 2014

@petira ja som rodila pred 3 mesiacmi ale casenky sa davaju od 7.30 ale baby uz aj od 7 cakaju ,ja som mala 15 tusim a az po pol druhej ma asi vzali tak neviem ako si objednana ?

petira
20. jan 2014

No ja som na 10. Ked som bola naposledy, prisla som na 11, vnutri bola 12 a casenka pre mna asi 23. Tak na 3 hodiny. No hroza, ako to tam maju zmanazovane :/ asi tam tiez pridem na tu 7 pre istotu. Dakujem za info ;)

lucia80
20. jan 2014

@petira pokiaľ viem, na čakacej dobe sa nič nezmenilo, teda aspoň pokiaľ som tam chodila ja. Aj keď som vyslala manžela pre časenku skôr, aj tak sme vždy čakali, lebo presný čas kedy ich sestrička vykladá nie je (myslím že do telefónu povedala o 7.30, ale boli tam aj skôr). Vždy sa niečo prihodilo, musel odbehnúť, niekto bol objednaný za poplatok, niekomu sa podarilo predbehnúť a tak. Asi by som išla na tvojom mieste čo najskôr ráno, aj o 7.00, aby si dostala čo najlepšie číslo. Síce si tam ten čas stejne odsedíš kým začne ordinovať, ale aspoň budeš mať istotu, že budeš medzi potom prvými na rade. Držím palce, nech to vyjde.

petira
20. jan 2014

Dakujem dievcata, asi poslem aj ja manzela 🙂))

zabkapn
20. jan 2014

@petira nieje zaco 🙂

marika232
23. jan 2014

@adinka77 aj ja mam termin vo februari,tiez sa neviem rozhodnut,uz som myslela,ze viem kam idem rodit a vcera som to zmenila...ako sa co najlepsie rozhodnut?ty uz vies kam ides?PN alebo TN?ja som zase citala,ze vobec tam neni narvate,maju dost velku kapacitu oproti PN.

adinka77
23. jan 2014

@marika232 Ahoj,rozhodla som sa pre PN,dúfam,že to bude OK.Včera som tam bola na ctg a v pohode.Už nech to mám za sebou 🙂

marika232
23. jan 2014

@adinka77 Ahoj,dakujem za odpoved,no ja uvidim,zajtra idem do Topolcan,podla toho uvidim,ci pojdem pozriet aj ten Trencin,ale ja zase az na tretom mieste som si vybrala Piestany.tak drzim palce 🙂

lucyinka16
26. jan 2014

Ahojte ja sa tiez chystam 19.2.na sono ku karabovi morfologia plodu.urcite pojdem skoro rano nabalena vodou a jedlom 😀 .neviete kolko sa tam plati?dakujem

ketrin007
2. feb 2014

Baby peosim vas ako je to s tym 3D V nemocke? Bolibste na tom a kolkonstalo??dakujem

marianna1985
2. feb 2014

@lucyinka16 ja ked som bola u Karabu tak som neplatila nic, ale viem ze podaktore platili 10€ ale neviem zaco, ale moze sa platit 2€ za foto

marianna1985
2. feb 2014

Ahojte, ja osm rodila medzi sviatkami a musim povedat, ze som bola s gynekologicko-porodnickym oddelenim nadmieru spokojna. Jedine co mi tam vadilo bola jedna sestricka, ktora sa tvarila akoby bola sefka, ostatne boli super. Dokonca aj Dr, ja som nemala nikoho zaplateneho, rodil ma dr. Polak a som velmi spokojna. Zasival ma, mala som 2 stehy, neviem preco tolko mamiciek na neho frflalo. Jedine co som odmietla bola hromadna vizita. Absolutne nic mi nato nepovedali. Sestricka si to napisala ked ma prijimala. Aj izba bola super, boli sme 3. Chybal mi ale zvoncek. Velmi ma ale sklamalo novorodenecke oddelenie, teda podaktore sesticky. Urcite odporucam...

canerko
2. feb 2014

@marianna1985 10 euro sa plati za srdiecko.

macka028
3. feb 2014

@petira ahoj moja kamaratka tam chodila okolo 7hod rano na caenku.ja som sa raz objednala na 14hod a to brali este baby co mali casenky od rana lebo karaba stale odbehoval a potom ma poslali domov no katastrofa.

ketrin007
4. feb 2014

Baby prosim bola ste niektora na 3D sobo u dr.Vargu alebo nemocnici????

veronikakucerkova
12. feb 2014

@ketrin007 Ahoj, zajtra idem na 3d/4d do nemocky ... uz sombolau toho noveho doktora: dr.Krč, je sice mlady ale prve sono mi skontroloval srdiecko,a vsetko premeral, neplatila som nic lebo ze topreplaca poistovna.zajtra ma caka 3d/4d, tak zajtra napisem referenciu ale mam si priniest 40€ skoro ako v HC. tak naco sa trepat inam. tu doktor ordinuje iba štvrtky od 14tej.ale vraj bude aj utorky.... zajtra ti dam vediet papik 😉

ketrin007
13. feb 2014

@veronikakucerkova dobre dakujem pekne 🙂

veronikakucerkova
13. feb 2014

@ketrin007 okolo 16tej by som totu uz mohla mat hodene 🙂

ketrin007
13. feb 2014

@veronikakucerkova ja tu urcite budem 😀

ketrin007
14. feb 2014

@veronikakucerkova no ako ste dopadli?? Cakam tu od vcera ako na ihlach 🙂

penny007
14. feb 2014

kočky ktoré ste už boli v Piešťanoch v nemocnici na CTG na ktoré vás objednali poschodie????

veronikakucerkova
14. feb 2014

@ketrin007 no dopadli sme tak ze maly je strasne zle otoceny a krkolomne poskladany 🙂 takze 3dnebolo. neni mu vidiet do tvaricky.a dr.Krč. povedal ze pokial nebude to 3d poriadne natocene tak sa neplati nic.cize akoby normalne sono urobi a vsetko znova skontroluje.ale 27.2. tam idem opat dufam ze maly sa lepsie otoci🙂 😉

ketrin007
14. feb 2014

@veronikakucerkova a kolko sa platieva tuch 40 eu??? Chcela by som ist tiez cim skor bo potom uz ked bude velke sa nemusi otocit a nemusi to byt tak vidno :-P

veronikakucerkova
14. feb 2014

do urciteho tyzdna to je 35€ ale od 23tt je to 40€.... treba si tam zavolat a objednat sa 🙂 je fatk super poukazuje a zase mi dal obrazok a zadarmo. 😉 a znova skontroloval srdiecko. 🙂

ketrin007
14. feb 2014

@veronikakucerkova ok super dakujem 😀

veronikakucerkova
16. feb 2014

neni zaco.. 😉 akbudem mat blizsie info tak napiisem 😀

ketrin007
17. feb 2014

@veronikakucerkova tak ja idem teraz vo stvrtok 🙂 som zvedava🙂 este som sa xcela spytat ci ste bola pri sona vyzlecena alebo ste len tricko vyhrnuli?? Abyom vedela co si mam obliect 🙂. A este ci moze ist somnou dnu muz a dcera...dakujem 🙂

macka028
17. feb 2014

@penny007 na 1poschodie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre